Člen výborné skupiny " Taxmeni", ale jinak darmo mluvit.  Sice se u něj uvádí vzdělání pedagog, ale ve skutečnosti má být zvrácený demagog. Proto zkoumá totalitní řežim v ÚSTR  stále dokola ještě v roce 2018. Co kdyby tam náhodou něco našel. A nachází!

 

U hvězdy, jak jinak Tvarůžkové úžasný dialog s Čvančarou - čtěte pozorně

To je ten problém ruské politiky dlouhodobě. Oni se nedokáží prosazovat v normání, demokratické nebo dejme tomu obchodní soutěži, vy jste mladá, ale obávám se, že do smrti si nekoupíte ruskej počítač, nebude to vaše chyba, prostě nebude vyroben, oni místo toho budou rozvíjet ty svoje imperiální představy, protože takhle to mají v tý svý tradici (jako ten skandál o tom ruském robotovi, skočila mu nadšeně do řeči Zuzana Tvarůžková).

a naskakuje nadšená Zuzana Tvarůžková

Já nevím, jestli ty lidi tomu fakt věřili, pokračoval demagog Čvančara, že je to něco jinýho než mišelinskej přestrojenej panák, je to ten jejich zvláštní humor, kterému se jinde směje málokdo.

 

O co šlo?

Robot Boris byl představen na ruským státem podporované vzdělávací akci pro děti a mládež. Zatímco organizátoři fóra nikdy výslovně netvrdili, že jde o skutečného robota, prý z reportáže televize Rossija 24 tento dojem mohl snadno vzniknout. Až teprve "geniální" redaktoři to prý odhalili. Ale blbí Rusové na to skočili...
Zde je přitom vidět, jak se smějí

 

Ale to nejlepší o zaostání Ruska nakonec

zatímco svět hledá, jak donutit státní správu pracovat v nových technologiích, v Rusku už to dávní běží, detektive Čvančaro z ÚSTR

Už před rokem totiž ruská centrální banka pod Nabiullinovou nasadila blockchain, na kterém je založeno Ethereum jako pilotní projekt Ethereum – Wikipedie s přesnými pravidly stylem účetní knihy.

Prezident Putin po zátěžových testech platebních karet MIR rozhodl, že odřízne Rusko od dolaru a platebního systému USA, aby nebylo vydíratelné. Protože výhrůžky Ukrajiny a USA nebraly konce, železnice za dva roky postavila trať mimo toto území a stejně rychle pokračovaly práce na přemostění ke Krymu. O Ethereu a zemědělství ani nemluvě...

Moskva v reakci na nové protiruské sankce USA bude intenzivně pracovat na snížení závislosti na amerických platebních systémech a dolaru. Oznámil to náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov, jak informovala agentura Reuters.

 

 http://www.bitex.in/wp-content/uploads/2016/07/Blockchain-Logo-702x312.jpg

A pozor, žádná hudba budoucnosti

Guvernérka RCB Nabiullinová šlápla do pedálů: Ruská centrální banka již nasadila před rokem blockchain, na kterém je založeno Ethereum. Vynálezcem je

 Vitalik Buterin 31. ledna 1994 (24 let), Kolomna, Rusko

Že vůbec nevíte, co to je? Samozřejmě, protože to zaostávání Ruska je jenom zdánlivé. Potenciál využití tohoto systému je opravdu neomezený. Jednou ze zřejmých možností je vytvoření nové kryptoměny několika řádky kódu, okamžitě spustitelnou na Ethereum blockchainu. Dalšími možnostmi jsou například astrofyzické výpočty, které potřebují obrovskou kapacitu, můžeme si tedy vybavit prvopočátky informačních technologií, kde počítač zabral celou místnost. Ethereum ovšem dokázalo překonat propast nutnosti soustředit všechen hardware na jednom místě, podobně jako místnost využívá Ethereum blockchain.

Ethereum – Wikipedie

Ruská centrální banka již nasadila blockchain, na kterém je založeno Ethereum, jako pilotní projekt pro zpracování online plateb a pro ověřování klientských dat s úvěrovými institucemi (kupříkladu s největší ruskou bankou Sberbank), uvedla na petrohradském fóru viceguvernérka Olga Skorobogatova. Ruská státní rozvojová banka VEB rozhodla o používání Etherea pro některé administrativní funkce. Producent oceli, společnost Severstal, pak testovala blockchain pro bezpečné převody akreditivů se zahraničím.

„Blockchain by mohl mít na firmy stejný efekt jako kdysi vznik internetu – změnil by obchodní modely a eliminoval prostředníky, jako jsou správci a úředníci,“ řekl agentuře Bloomberg Vlad Martynov, poradce The Ethereum Foundation, neziskové organizace, která kryptoměnu podporuje. „Pokud jej Rusko zavede jako první, získá podobné výhody, jako měly západní země na začátku internetové éry!“

 

Ještě někdo tvrdí, že je Rusko sto let za opicemi, když to u nás ani skoro nikdo nezná? A v Rusku už mají pilotní projekt pro státní úřady! (Jako Čína) Ale Čvančara prostudoval dějiny totality a ví vše líp...