Reklama na Moravcovu televizi Čt je ještě blbější, než otázky, které dával Moravec Babišovi. A místo pořadu to bylo pouze jeho osobní ego! Strašné je, že se dají Babišovi vytknout hrůzostrašné tahy, ze kterých by se nevykroutil (připravujeme do příštích dnů) o rozpočtu na konkrétních věcech, zatímco trapný pořadukazoval trapné divadlo.

 

A dovolím si ukázat na jediné věci z katastrofálního pořadu přiblblého Moravce: kalamita na D1? Samozřejmě. Dá se za to kritizovat Ťok? Samozřejmě ne. Má se kritizovat Ťok? Samozřejmě ano!

A zkusím ve zkratce dnes jasně definovat.

Ťok (Babiš) musí zahrnout D1 do výstavby, nikoliv do opravy. Proč? Protože D1 nesplňovala parametry, takže úseky se neopravují, ale totálně zbourají a staví na větší šířku nové! Bohužel tupý Moravec nepochopil rozdíl, takže v zájmu ega trapně pokládá otázku: ptám se po páté, ptám se po šesté, ptám se po sedmé... Je totiž jasné, že řidiči z oprav D1 šílí. Nikdo však nic rozumnějšího nenavrhl. (Samozřejmě mimo úsek, který firma nezvládla a důvody si nedovolím bez jasných parametrů kritizovat). A pravdu měl i Ťok, že stejně jako uzavřená dálnice v Německu, ve Francii či USA, nebo tamtéž letiště, prostě to byla další mimořádka, která může být a nemusí. A znovu opakuji: pro řidiče je D1 děsivá, ale řešila se už od roku 2000. A dnes se bourá, likviduje, rozšiřuje v obrovském měřítku včetně mostů a přemostění.

Navíc dotace na D1 (výjimečně schvaluji, zde to je správné) by nebyly přiklepnuty, kdyby se jenom brousila vozovk a dával se nový povrch. Byly o tom velké tahanice. A tupý Moravec to zase zpochybňuje, takže se toho může chytnout nějaký udavač Pirát a příjdeme o sta miliard!

 

 Přitom Babiš se dá vykoupat na 1000+1 systémovým věcech, které nás mohou ohrozit. (Opakuji, budeme jednotlivé sekce otevírat už v nejbližších dnech u rozpočtu, který byl a je hrůzostrašný).

K čertu s Moravcem jako politickým aktivistou lepšolidí, než skutečným redaktorem, který se cíleně ne-ptá v zájmu všech koncesionářů, kteří MUSÍ platit koncesionářské poplatky. A fraška kolem HUAWEI na závěr kolorit pouze dokreslila.

 

A ředitel NÚKYBu si může strčit varování do konečníku,

když není schopen nic jiného říct než že varuje,

protože USA varují.

Je součástí USA?

A odpověď Babiše je jediná správná: pane Moravče, Česká republika není součástí USA. Tečka, a pitomý Moravec si kecy může naložit do pryč...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - houbeer

  V odpovědi na: Návštěvník - Pepa z depa

  a hle,kde pak mam nejake dve po sobe nesrozumitelne vety?ja pisi jako laik.ale tenhle novy web by mohl dle meho nasadit vyssi latku.

 • V odpovědi na: Návštěvník - houbeer

  Tento nový web je stár 19 let. Původně http://www.parat.webzdarma.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=141&Itemid=47 A laťku má takovou, aby to nebylo slohové cvičení pro lepšolidi, ale pro normální, co třeba i pracují. Hezký večer přeji.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Pepa z depa

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Á, Opus pod dalším jménem zase vede monolog? Ten se teda poved. Opusi Opusi, kam jste dali ozubenou pleš?

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Souhlas, Nowak. „Buď lže český premiér, nebo lže čínský velvyslanec, nebo lžou oba. Odpověď poskytne záznam z jednání, který se při takových setkáních povinně zhotovuje. Očekávám, že si ho zahraniční výbor sněmovny vyžádá,“ uvedl Miroslav Kalousek (TOP09).

 • V odpovědi na: Návštěvník - *

  Dobrý večer: nebo nikdo. Pouze si třeba upravili výstup. Babiš skutečně neví proč a přiznal to i dnes. Čínský velvyslanec mohl říct, že nikoho neodposlouchávají, ani tam nic nemají zneužitelného a mohli se rozejít na tom, že zatím se nic nepodnikne a výstupy nebudou ostré, pokud se neukáže důkaz. A interpretace mohla být taková, jaká byla. K ostrému vyjádření po "desátém útoku" Moravce se totiž musel Babiš nutit. Takže sice nevíme, ale určitě vyjádření bude. A pak si můžeme udělat názor. Nyní je to zmatené.

 • Návštěvník - BIS IGNORUE UKRAJINSKÉ REJDY V ČESKU

  Zatímco se hádáte, kdo má lepší mobil, scházejí se v Česku střelci z kyjevského Majdanu a domlouvají si státní převrat na Ukrajině!!!

  Jaroslav Bašta. 6.1.2019: Poslední zajímavá zpráva z Ukrajiny se objevila v pátek. Ukrajinská tajná služba SBU začala vyšetřovat pokus o státní převrat v Kyjevě, ke kterému došlo v květnu 2018 v Čechách. Na blíže neurčeném místě u nás se sešel První národní ukrajinský kongres (PNUK), který se rozhodl vytvořit vlastní soud ‚Ukrajinský lidový tribunál‘, jehož rozsudky bude realizovat zvláštní zpravodajská služba nazvaná ‚Tajné exekuce‘. Za svého prezidentského kandidáta vybrali Ivana Bubenčika, známou postavu kyjevského Majdanu 2014, kde Bubenčik osobně zastřelil dva policejní velitele policejního útvaru Berkut. Kongres v Česku organizoval jistý Rustam Tašbajev, jehož v roce 2015 SBU vyhostila z Ukrajiny, kvůli akci Majdan 3. 0. SBU považuje zasedání Prvního národního ukrajinského kongresu za pokus o založení teroristické organizace. „Docela by mě zajímalo, zda si naše tajné služby ve své zběsilé honbě za ruskými a čínskými špiony všímají i podobných rizikových jevů,“ uzavírá Bašta.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vsimly-si-tajne-sluzby-ve-zbesile-honbe-za-ruskymi-a-cinskymi-spiony-teto-hrozby-Jaroslav-Basta-popisuje-udajne-pripravy-prevratu-na-Ukrajine-chystane-v-CR-565679

  Na fotografii je ostřelovač Ivan Bubenčik, rodák ze Lvova, revolucionář revolučního hnutí EuroMaidan 2014, v roce 2016 se veřejně chlubil médiím, že střílel policisty: „Střílel jsem je přímo zezadu do hlavy, je to pravda“. Žádný trest mu nehrozí díky amnestii ukrajinského parlamentu.
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Strielal-som-ich-zozadu-do-hlavy-priznanie-ostrelovaca-z-Majdanu-z-ktoreho-zamrazi-Hrozi-Ukrajine-dalsi-prevrat-262934

 • Návštěvník - Michonnet

  Poctivé a pracovité komunisty jste nenáviděli, tak teď máte svůj Zlodějistán, Bureše, Ťoka a dálnici s jedním pruhem, hahaha.

  5. ledna 2019 Dálnice D1 jede jedním pruhem! Kamion napříč blokoval směr na Brno
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/586984/dalnice-d1-jede-jednim-pruhem-kamion-napric-blokoval-smer-na-brno.html

 • Návštěvník - Ludvík K.

  Schwarzenbergovci a havlisti zlikvidovali obrovský státní podnik SSŽ Stavby silnic a železnic, vznikl v roce 1952. Klaus jej zprivatizoval do rukou Francouzů, dnes je z něj soukromá francouzská firma EUROVIA CS. Dnes se pan Moravec v debatě s panem premiérem Babišem podivoval nad tím, proč ministerstvo dopravy nemá státní firmu na stavby silnic jako je tomu v Rakousku. Pokud by tady neřádili havlisti, tak by byla dálniční síť dávno hotová.

 • Odjinud
  Michael Bradík, mediální analytik 6. ledna 2019 23:20
  Nové studio, úsměvy na úvod a novoroční přání. Tím ale idylka skončila. V prvním díle Otázek Václava Moravce v roce 2019 se Václav Moravec proměnil v útočného moderátora a zhusta se začal navážet do svého hlavního hosta, premiéra Andreje Babiše. Nic proti vyostřené debatě, ve které padají zásadní otázky a argumenty. To ale bohužel nebyl případ tříkrálové diskusní hodinky. Moravec tentokrát spustil konfrontační styl, který musel zaskočit snad i jeho příznivce. Věčné Moravcovo skákání do řeči, touha být středem pozornosti a mít poslední slovo proměnily debatu v poněkud nepřehlednou bramboračku, z níž si divák asi jen těžko něco odnesl. Premiér měl co dělat, aby diskusi s chvílemi „vytočeným“ moderátorem dokázal udržet v mantinelech racionální argumentace a odpovědích na podstatné otázky, ve kterých by se divák orientoval.

  Moravec se tentokrát rozhodl Andreje Babiše koupat na několika „vyzobaných“ tématech z poslední doby a přidal k tomu pár dalších otázek z dávnější minulosti.

  Zaměřit první novoroční debatu s premiérem pouze na propírání problémů ministra dopravy nebo aktivit čínské společnosti Huawei znamená něco jako místo posuzování celého domu debatovat jen o kapajícím kohoutku ve sklepě a nezameteném chodníku před vchodem.
  Proč nezazněly zásadní otázky?

 • Návštěvník - wolfram

  Jeje, na D1 napadne v úterý půl metru sněhu. Oligarcha Babiš a slibotechna Ťok, rezignace!