NÁZOR: Takže důchodce, který se málem stal vrahem, je osočován a dehonestován jako "Okamurův zmagořený člověk", zatímco skuteční vrazi Mašínové jsou vynášeni do nebes?

 

Jaký je v tom rozdíl? Mašínové jsou skuteční vrazi a proto jejich sestra dostala nazpět majetek. Stáli na správné, americké straně.

Důchodce je potencionální vrah, nikomu se nic nestalo, ale je fakt, že pokácet stormy na trať je stejně zvrácené, jako zabíjení Mašínů pro peníze a útěk. Mohlo se přihodit vážné neštěstí.

 

Vrazi Mašínové zabíjeli společnost, která chtěla socialismus, takže to vrazi nejsou, protože zabíjeli ty správné.

Důchodce stál na nesprávné straně, proto je třeba ho tvrdě potrestat. A s ním Okamuru!

I když Mašínové byli skuteční vrazi a důchodce pouze potencionální.

 

Něco tady nehraje: onen důchodce ohrožením, nebo dokonce zabitím Čechů chtěl vystrašit Čechy před migranty? Pozabíjím  rodinu souseda, aby se další v domě báli někoho z Afriky či Asie?

Nevím, ta logika mi připadá natolik přitažená za vlasy, že mám podezření z nabídky, že přiznání v zájmu Okamury bude bráno jako polehčující okolnost. (Mimochodem naučené odpovědi chrlené důchodcem u soudu také vzbuzují podezření)

 

Prostě tento názor mám osobně a nevěřím, co nám média předkládají. Nebo spíše výklad u soudu médiím.  U výslechu, jak z něho tu zhovadilost dostali jsem nebyl, ale pokud má tak zvrácené myšlení, je spíše adept na blázinec, než do kriminálu. Ale já věrohodnosti výpovědi tentokrát nevěřím.

Porazit strom na trať a lidé měli věřit, že sem přitáhl migrant z Afriky či Asie, ukradl pilu a řezal a řezal a tím dělal atentát? Může mi někdo říct, kde by vzal od Okamury logiku souvislosti stromů na trati a Islámského státu? To se dělalo v USA před dvěstě léty na vykolejení Ohnivých ořů, ale terorista s pilou...?

Opakuji, nevěřím, že tuto zhovadilost vymyslel on a nebyla mu "navržena". Ale důkazy nemám. Pouze srovnávám s vrahy Mašíny. Je to můj názor.

Petr Pokorný

 

Měl trauma z německé okupace, o níž mu vyprávěli rodiče, a také ze sovětské okupace v roce 1968. Tu prožil osobně, když sloužil na vojně.

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/soud-jaromir-balda-kacel-stromy-na-trat-strach-z-migrantu-terorismus.A190107_095036_praha-zpravy_klu

 

Jenom pro úplnost:

V roce 1952 přepadli Josef Mašín s Václavem Švédou v přestrojení za milicionáře na Chrudimsku vůz, který převážel mzdy pro zaměstnance společnosti Kovolis ve výši téměř 900 000 korun. Během akce zastřelil Mašín účetního Josefa Rošického, který peníze převážel a pokusil se postavit na odpor. 

V září 1953 zapalovali Ctirad Mašín a Václav Švéda stohy slámy, čímž podle svých slov bojovali proti kolektivizaci. Při potyčce s místními hasiči pak Ctirad vážně postřelil velitele hasičů Jána Leciána.

V říjnu 1953 se skupina pokusila přejít do západního Německa. Na území NDR ale byla odhalena a pronásledována. Skupina se však opakovaně dokázala z obklíčení prostřílet. Bratřím Mašínům a Milanu Paumerovi se ale podařilo dosáhnout západního Berlína.

 Po odchodu do USA se oba bratři přihlásili k americké armádě. Po pěti letech, kdy jim vznikl nárok na americké občanství, ale z armády odešli a věnovali se podnikání. 

Prostě hrdinové, kterých si americká vláda a armáda vážila. Zatímco tento důchodce...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jaromír Balda je odbojář!

  „Chtěl jsem udělat výzvu jako Palach a zabránit tomu, aby se opakovala okupace,“ prohlásil pan Jaromír Balda (71), obžalovaný z teroristického útoku na vlak.
  „Nechtěl jsem spáchat teror, chtěl jsem proti němu vzbudit odpor,“ zdůraznil pan Balda. Odpor proti migraci jako v Německu a Francii.
  „Pronásledovaly mě hrůzostrašný sny, že se sem valej vlakama jak v indickým filmu. Znásilňujou, obřezávaj nám ženský, kamenujou... Říkal jsem si, teď to u nás začne, začnou nás střílet,“ vysvětloval Balda.
  Šířením nenávistných textů chtěl pak prý vzbudit pozornost české veřejnosti a vlády.
  „Chtěl jsem, aby se ty chytrý český hlavičky pozvedly nad zlatý český ručičky a uvědomily si, co se může stát,“ vysvětloval pan Balda.
  Jaromír Balda se narodil 8. května 1947, žije v obci z Malá Bělá u Bakova nad Jizerou.
  Baldův obhájce odmítl právní kvalifikaci skutku jako teroristický čin a navrhl jej překvalifikovat na obecné ohrožení a uložit panu Baldovi podmínku.

 • Návštěvník - Jaromír Balda je odbojář!

  Balda je jako Kubiš a Gabčík, věrni zůstaneme! Ubožák Miloš Zeman odmítl v roce 2017 vyznamenat Kubiše a Gabčíka, příslušníky západního odboje. Povšimněte si také, že také nikdy nevyznamenali žádné partyzány z největší partyzánské brigády Jana Žižky z Trocnova! Protože rozkradači v Havlistánu se klepou strachy, jak s nimi nakonec partyzáni zametou jak s nacisty!

  "Ubožák chrchla Zeman zase v sobě nezapřel komunistického darebáka a nenašel odvahu vyznamenat nejstatečnější muže II. světové války a jejich hrdinský čin," napsal k tomu tgbg.
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/473488/zadne-vyznamenani-pro-kubise-hrad-pry-odmitl-ocenit-atentatnika-na-heydricha.html

 • Návštěvník - Jaromír Balda je odbojář!

  Pan Balda je sympatizant SPD, pomáhal v předvolební kampani, roznášel letáky. Jedná se tedy o politický proces!
  Také poslankyně, národní socialistka Milada Horáková byla odsouzena v politickém procesu, že připravovala různé teroristické akce.

 • Návštěvník - *

  Pana Baldu soudí soudce JUDr. Jiří Wažik (předseda senátu). Jiří Wažik do obecného povědomí nejvýrazněji vstoupil v souvislosti s uvalením vazby na hejtmana a poslance ČSSD Davida Ratha a požadováním kauce 14 milionů korun, tehdy ještě jako soudce Okresního soudu pro Prahu-východ.
  Soudní jednání - Krajský soud Praha
  Pondělí 07. 01. 2019
  09:00 3 T 60 / 2018 6 č.dv. 6/II. patro, budova A Řešitel: JUDr., Mgr. Wažik Jiří Účastníci: Jaromír Balda

 • Návštěvník - *

  10. ledna 2019 BRITSKÉ LISTY: Kdo je tu skutečný terorista?
  https://blisty.cz/art/94081-kdo-je-tu-skutecny-terorista.html

  10. ledna 2019 Balda s námi nemá nic společného, jeho činy odsuzujeme, vzkazuje SPD. Ještě včera vypadalo vše jinak
  SPD se dnes po půl třetí odpoledne konečně oficiálně vyjádřila ke kauze seniora – teroristy Jaromíra Baldy. Jeho jednání označila za odsouzeníhodné. Baldovi hrozí za vykolejení dvou vlaků, které žalobci vyhodnotili jako teroristický útok, až 15 let vězení. Včerejší vyjádření pražské buňky hnutí se však nesla ve značně odlišném duchu, Balda prý upozorňoval spící většinu na islámskou invazi.
  https://eurozpravy.cz/domaci/politika/245579-balda-s-nami-nema-nic-spolecneho-jeho-ciny-odsuzujeme-vzkazuje-spd-jeste-vcera-vypadalo-vse-jinak/

  Prezident by mu měl dát milost. Podle mě byl pan Balda zoufalý a chtěl společnost probudit, když vidí ty zrádcovské politiky. Kolik Pákistánci ubodali Britů, znásilnili holčiček a v Machesteru zavraždil Salman Abedi z Libye 22 obětí na koncertě, takhle chceme skončit? Islám nám vyhlásil válku.