Dokonce dostával v nóbl vězení, kam si vždy odskočil na pár dní kamarády z Francie, jako třeba prezidenta Mitterranda. Taková byla tenkrát totalita proti dnešní evropské demokracii! Je vážně referendum vzpoura, když masakr vytvářela španělská policie?

 

Jak to, že rádoby demokraté v čele s partičkou ÚSTR nejsou na barikádách za svobodu a demokracii?

 

V Madridu začal politický proces s katalánskými politiky, kteří předloni vypsali referendum o nezávislosti regionu. Prokuratura žádá pro 12 obžalovaných tresty v rozmezí od 7 do 25 let. Vážně Gulaky ve Španělsku superdemokratickým USA, Bruselu, našemu parlamentu, vládě a prezidentovi nevadí?

Kde jsou Kalouskové, Bursíkové, Hermanové, Uhlové a další?

 

Vážně to byla proti dnešku totalita, jak stále řvou pseudodemokraté?. Vážně to porovnává ve školách "Člověk v tísni"?

Podívejte se pořádně!

8. prosince 1988

K jednacímu stolu v jídelně malostranského Buquoyského paláce tak nakonec usedlo „jen“ osm představitelů tuzemského disentu: Rudolf Battěk, Jiří Dienstbier, Miloš Hájek, Václav Havel, Ladislav Lis, Václav Malý, zmíněný Karel Srp a Petr Uhl. Francouzskou stranu zastupoval nejen prezident Mitterrand a velvyslanec Humann, ale i ministr zahraničí Roland Dumas a dalších pět diplomatů.

 Tak toto bylo za hluboké totality a vlády jedné strany!

Snídaně s Mitterrandem

 

A toto je dnes v hluboké demokracii, vážení studenti,

pozorně se dívejte na demokracii v roce 2019

Na „proces století“ se akreditovalo přes šest set novinářů 

 

Kam zmizel demokratický řev proti politickým procesům?

Ta sběř, obhajující Evropské hodnoty a USA se stále ohání různými výkřiky, zatímco my předkládáme důkazy. Není pádnějšího důkazu, než politický proces s legálně zvolenými politiky a demokratickým referendem za svobodu? To jsou ty západní hodnoty, která nám stále předhazuje Brusel a Bílý dům? Zatímco loupení, sankce a vydírání Venezuely, Sýrie, Iráku a dalších států včetně statisíců mrtvých kvůli ropě, plynu a zlatu je údajně správná demokracie, setkání Havla s Mitterrandem byla děsivá totalita?

Dovolil by si to dnes někdo ve Španělsku?

Nenastal čas rozpustit partu vyžírků, kteří se sami nazvali ÚSTR - Ústav pro studium totalitních režimů , co zkoumá tak, aby ukázal, že něco zkoumá a hlavně aby dostával dotace až do soudného dne? A skutečnou totalitu a politický proces ani neodsoudí. Přišli by o rychlé peníze...

Je čas ukázat mladým, co bylo, je a bude a kdo skutečně lže a kdo píše pravdu.

Vlastně nikoliv pravdu, ale fakta!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Rudolf Kavan

  PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR

  1) Reforma České Televize. Diverzifikace redakční rady, případne privatizace.

  2) Vydání zákona o demonopolizaci tisku. Zádny jednotlivec, organizace nebo identifikovatelná skupina by neměla ovládat vice než 10% mediálniho trhu. Média by mela mit povinnost zveřejnovat zdroje příjmů.

  3) Právo na odpověd. Když nějaké médium obviní nějakého jednotlivce, skupinu, organizaci nebo stát mělo by toto medium mít povinnost otisknout stanovisko nařčeného. Např. když nějaké noviny obviní Rusko že sestřelení Malajsijského letadla MH17, měla by ruská ambasáda mít právo se k tomu vyjádřit.

  4) Zákaz mazání a zmrazování účtů v sociálních sítích. Portabilita adresáře.

  5) Neziskovky by měly mít povinnost zveřejnovat zdroje příjmů. Jestli se nemýlím, tak Rusko a Madarsko nějaké zákony v tomto smyslu vydaly. Turci, a z těch bychom si měli vzít příklad, vykopli Sorose uplně.

  6) Totéž politické strany. Navíc by měl existovat limit, kolik jednotlivec nebo organizace může politické straně věnovat. Volební kampaně by měly byt financované z veřejnych prostředků. (To se v připadě CT neosvědcilo, ale strany jsou v principu diverzifikované.)

  7) Státní Bezpecnosti zákaz sledovat publikace, politické strany, ministerstvo školství.

  8) §355 "Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob", §356 "Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod" by měly byt zrušeny a ústava změněna, aby víckrát vydat nešly. Trestné by mělo být pouze podněcování bezprostředního nezákonného jednání a pouze je li pravděpodobné, že takové jednání vyvolá. https://cs.gatestoneinstitute.org/13568/proc-musi-zapad-zajistit-svobodu-projevu (Ale pokud tyto zákony existují měli by byt vsazení do vězení ti, co hanobí k Rusy nebo Srby.)

  9) Považovat "schvalování atentátu" a pod. za trestný čin by mělo být v Českých zemích ústavou na věky zakázáno.

  10) Za to za trestný čin by mělo být považovano vědomé šířeni falešné informace za účelem vyvolaní válečného konfliktu. Příkladem jsou zfalšované dokumenty, že Irák nakoupil yellowcake uran v Nigeru.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Niger_uranium_forgeries
  V USA údájně existuje precedent, že nelze vykřikovat "hoří!" v přeplněném divadle. Zdá se mně, že vyřvávat "yellowcake!" a tím vyvolat valku, je mnohem horší.

  11) Nactiutrhačství by se mělo řesit v pořadu prava civilního, existuje li pravdepodobná finančni újma, a nemělo by se týkat veřejných osob.

  Tento program lze prípadne modifikovat na zaklade diskuse a zpětné vazby.

  https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

 • Návštěvník - wolfram

  Njn, někteří umělci dělali kariéru "pro režim" jako Iva Janžurová, někteří "proti režimu" jako Havel placený miliony dolarů od CIA a Sorose a ještě se tím po Sametové revoluci chlubili.

  George Soros sám říká v knize Soros on Soros: Staying Ahead of the Curve (1995) na straně 132: "As I said earlier, I had supported the dissidents of Charta 77 through a foundation in Sweden since 1980. Altogether I gave it some $3 million. I was its main source of support."
  http://img0083.psstatic.com/96905581_-soros-on-soros-staying-ahead-of-the-curve-paperback-.jpg
  Soros také jako jednotlivec věnoval miliony dolarů na prezidentskou kampaň kandidátky Demokratické strany Hillary Clintonové anebo na kampaň proti Brexitu v Británii.

 • Návštěvník - wolfram

  V rozbíjení Španělska má také pracky George Soros, sponzoruje katalánské separatisty.

 • Návštěvník - wolfram

  Skrytá pravdo, nebylo by lépe věnovat pozornost českým zemím a například usilovat o vrácení Lužice prostřednictvím místního referenda, co myslíte? To by mělo význam. Lužičtí Srbové jsou v Německu národnostně utlačováni a během 20. století se mockrát snažili připojit k Československu. Historické, nezrušené smlouvy zůstávají stále v platnosti!

  Postupně jsme ztratili tyto země Koruny České:
  - Braniborsko; Zikmund Lucemburský prodal Braniborsko v roce 1415 Hohenzollernům
  - léna na území Saska a Durynska
  - Horní Falc; o Horní Falc se válčilo v dnes už polozapomenuté válce o bavorské dědictví 1778-1779 mezi Rakouskem a Pruskem, mezi habsburskou panovnicí Marií Terezií a pruským králem Fridrichem II. Velikým, sestřenicí a bratrancem. Skutečnost, že pruští vojáci byli více než válčením zaměstnáni sháněním potravin, zejména brambor a švestek, pak způsobila, že u prostých Rakušanů byla označována za „švestkovou melu“, samotný pruský král o ní pak s pohrdáním hovořil jako o „válce bramborové“. Přesto si válka o dědictví bavorské v žádném případě nezaslouží, aby upadla v zapomnění, a již vůbec ne v českém prostředí. To proto, že bojištěm byly téměř výhradně české země, především severní a severovýchodní Čechy, a ztratili jsme Horní Falc, která je dnes součástí spolkové země Bavorsko.
  - Česká korunní země Slezsko; většinu Slezska jsme opět ztratili kvůli Marii Terezii, která prohrála ve slezských válkách o rakouské dědictví 1740-1748 s bratrancem, pruským králem Fridrichem II. Velikým. Rakouské nástupnictví Marie Terezie bylo uznáno za cenu ztráty většiny Slezska ve prospěch Pruska. Po 2. svět. válce byla pruská část Slezska připojena k Polsku.
  - Kladsko; Kladsko rovněž ztraceno Marií Terezií po prohraných slezských válkách. Země Kladsko přitom nebyla nikdy součástí Polska, ale součástí Království Českého se zvláštním postavením.
  - Česká korunní země Lužice; Horní Lužice patřila k Čechám s přestávkami již o r. 1075, trvale od roku 1319, Dolní Lužice od roku 1373. V roce 1635 byly Lužice propůjčeny Pražským mírem jako léno saskému kurfiřtovi, ale českým králům zůstalo právo návratu země Lužice bez výplaty po vymření panovnického rodu pruského (Hohenzollerské dynastie) po meči. Smlouva také zajistila svobodu katolického náboženství v protestantskému Sasku. Správu katolíků v Lužici vedl až do roku 1918 arcibiskup pražský, v Praze byl také Lužický seminář.

  Mapa: červená barva, to jsme byli my!
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a0/Locator_Lands_of_the_Bohemian_Crown_within_the_Holy_Roman_Empire_%281618%29.svg/2769px-Locator_Lands_of_the_Bohemian_Crown_within_the_Holy_Roman_Empire_%281618%29.svg.png

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Návštěvník - wolfram

  Ještě zkusím jeden obrázek:
  https://leporelo.info/pics/pic/zeme_koruny_ceske-_mapa_uzemi.jpg

 • V odpovědi na: Návštěvník - wolfram

  Dobrý den, možná na to také dojde. Polsko je stále útočnější a možná více státům dojde trpělivost.

 • Návštěvník - *

  Propána, Dolní Lužice je hned vedle Liberce, Varnsdorfu a Rumburku. Tak Liberečáci říkají, jedeme do Německa, a přitom to je slovanská Lužice. :-D Když teda Hohenzollernové politicky abdikovali v roce 1918, automaticky se tím aktivovala smlouva ze 17. století a Německo by mělo vrátit Lužici Česku. To je znovusjednocení, žádná anexe. :-D TGM a Edvard Beneš na to neměli čas a síly, ale my dnes máme.
  http://www.luzicke-hory.cz/historie/index.php?pg=clsrboc

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Pardon. Vedle Liberce je Horní Lužice, hlavní město Bautzen Budyšín. Dolní Lužice - hlavní město Cottbus Chotěbuz.

  Lidé v německém Cottbusu nepřestávají demonstrovat za své požadavky vrátit Německo Němcům a dostat konečně od vesla národní škůdce, jako je Angela Merkelová a její gang (17.3.2018)
  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/na-2000-lidi-protestovalo-v-chotebuzi-proti-prijimani-migrantu/1598968

  Německý prezident v Cottbusu prosil občany o toleranci k migrantům (29.6.2018)
  https://stredoevropan.cz/2018/06/29/nemecky-prezident-v-cottbusu-prosil-obcany-o-toleranci-k-migrantum/

 • Návštěvník - Lužičtí Srbové volají o pomoc

  Lužičtí Srbové prosili ČR o politickou pomoc, ČR politici se ale na ně úplně vykašlali. To je smutné. Malý slovanský národ si myslel, že ČR je stále jejich patronem, jako tomu bývalo v minulosti. Za socializmu v Německé demokratické republice měli Srbové celkem klid, ale jak přišla v roce 2005 k moci "Hitlerova vnučka" Merkelová, ruší jim školy a kulturní instituce a zrušili i tři hodiny výuky srbštiny. Zločinci z Česka - Energetický a průmyslový holding EPH JUDr. Daniela Křetínského (právník - bílý kůň Martina Romana) a skupina PPF Petra Kellnera - koupili v roce 2016 německé hnědouhelné doly a elektrárny v Lužici od švédské společnosti Vattenfall. Jsou to povrchové hnědouhelné doly Jänschwalde, Welzow, Nochten a Reichwalde, kde dále rozšiřují těžbu, a elektrárny Jänschwalde, Schwarze Pumpe, Boxberg.
  https://energytransition.org/wp-content/uploads/2015/11/welzow.jpg

  "Uhlí jako zkáza
  Ačkoli jsou Češi pro Lužické Srby nejbližším národem, je nepříjemné, že převzetí lužického těžebního podniku českou společností EPH neodstranilo v Lužici nejistotu, spíše naopak. »Nás Lužické Srby zraňuje více než jiné obyvatele Lužice, že bezohledným investorem je právě český podnik,« napsal v únoru 2018 člen braniborského výboru pro těžbu hnědého uhlí Renej Schuster členům českého Senátu. Kvůli hnědouhelnému dolu hrozí nucené přesídlení vesnic Miłoraz a Prožym, důl se má těsně přiblížit k vesnicím Mułkecy, Rowno, Trjebin a městečku Slepo ve Střední Lužici. Doly znečišťují vodu řeky Sprévy, z níž pitnou vodu odebírají dva miliony lidí. Okamžité zastavení bourání veškerých obcí v Lužici požaduje česká občanská iniciativa Za zachování lužických vesnic a měst. Lužičtí Srbové nesou hlavní břemeno těžby hnědého uhlí v Lužici více než sto let a mají právo na zachování svých sídel, jazyka i kultury. Jak tedy Češi pomohou Lužickým Srbům v 21. století?"

  Autorka: Monika Hoření, 17. 4. 2018
  http://www.halonoviny.cz/articles/view/47480956
  https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/eph-a-ppf-koupily-nemecke-doly-a-elektrarny-vattenfall.A160418_135332_eko_euro_rts
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/v-nemecke-luzici-by-mohlo-zmizet-osm-obci-lezi-pod-nimi-hnede-uhli_201602040130_mvydrova