Uměl bych pochopit mladé komsomolce, mladé svazáky socialismu, ale když je někomu 41 let, je primátorem Prahy, když je Moravák a chová se jako idiot, schovává se za Pražáky, tak je to smutné, velice smutné vysvědčení, že ho lidé zvolili.

 

A nic to neomlouvá, že největší počet hlasů získal od svazu evropské mládeže vychovávaných skvělými vůdci Evropských hodnot v čele s "Člověk v tísni".

okupace Katalánska a politické procesy za referendum

okupace Kosovo

referendum dle Ústavy ukrajinské na Krymu

 

Takže když Katalánci dělají referendum pokojně a demokraticky za svobodu, je to dle této party zločin a za raferendum si trest v gulagu 26 let zaslouží. 

Když na Krymu udělají pokojné referendum, i dnes se titíž vyjadřují stejně, že chtějí žít společně s Ruskem a dokonce dle Ústavy zakotvené v ukrajinské, je to dle této party zločin.

Když USA násilně obsadily Kosovo, na Camp Bondsteel vznikla americká vojenská základna je to správné, protože demokraticky a mírově bombardovali Jugoslávii ti správní, lepšolidští a 500 000 mrtvých dětí se litovat nemusí, jak hrdě hlásila americká žena židovského původu z Prahy a posléze  ministryně zahraničí USA Madeleine Albrightová (81).

Tak to je ten zaručeně správný a pevný postoj svazáků kolem primátora Hřiba a Bursíkovic Jau Jau Biomasové Káťi...

Takový "vyvážený", chtělo by se říct. 

 

 

 ČESKÉ MÍROVÉ HNUTÍ
 

Podivná slova primátora Hřiba na vzpomínkové akci k 76. výročí bitvy u Sokolova

 76. výročí bitvy o Sokolovo a 74. výročí bojů u Jasla si 8. března 2019 v hlavním sále Ministerstva obrany v Praze připomněli váleční veteráni, leginonáři, členové Českého svazu bojovníků za svobodu, Spolku Ludvíka Svobody, dalších vlasteneckých organizací, vojáci, hosté  - a to mladí i starší.

Jedním z hostů byl také primátor Prahy Zdeněk Hřib, který k úžasu všech přítomným de facto jinými slovy sdělil, že naši vojáci na východní frontě během 2. světové války vlastně bojovali proti komunismu, a během následných proslovů při slovech o hrdinských činech Rudé armády dokonce protáčel oči. Dával tak nepokrytě najevo, že je přívržencem současných politických a mediálních mainstreamových snah, které záměrně pozměňují historickou paměť národa i světovou historii. Tato jeho veřejně prezentovaná politická orientace byla v přítomnosti posledních účastníků bojů na východní frontě II. světové války opravdu víc než podivná.

Vladimíra Vítová, předsedkyně ČMF

 

 

Jsme s vámi, buďte s námi: Piráti na Prague Pride

 

 

Co dodat?

 

A hrdý buď, žes vytrval

 

 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Rudolf Kavan

  V roce 46 si Cesi komunisty sami zvolili. Ted z toho obvinuji Sovetsky Svaz, ackoliv v te dobe byla Ruda Armada davno pryc. V Praze komunisti vyhrali na cele care. Ted zase prazaci voli jakehosi pomateneho Hriba.

 • V odpovědi na: Návštěvník - Rudolf Kavan

  Vážený pane Kavane, souhlasím, ale bylo to trochu jinak. Máme dokumnty, ale času málo. Pokusíme se to do května pro mladé zveřejnit. Bez levopravého extremismu. Hezký den přeji.

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Rudolf Kavan

  Jestli se nemylim, pirat Hrib nevyhral v Praze volby, postavila ho koalice tech co prohrala.

 • Návštěvník - Piráti = klon TOP09

  MUDr. Hřib je expert Pirátů na problematiku zdravotnictví a hlásá legalizaci marihuany, což podle něj přinese spoustu nových pracovních míst a miliardy na vybraných daních. O nákladech na léčení feťáků, na jejich kriminalitu, na jejich invalidní důchody, že konopí je startovací droga k tvrdým drogám, ani slovo. Před komunálními volbami MUDr. Hřib hlásal "inkluzi homosexuálů do městských firem v Praze". Jsou vítači, podporují neziskovky a Cigány, vyděračské "podnikání" OSA taky nezarazili. O svobodě internetu už ani muk.

  V Německu měli Piráti 2 % v roce 2009. V roce 2012 to "dotáhli" do čtyř zemských parlamentů Berlína, Sárska, Šlesvicko-Holštýnska a Severního Porýní-Vestfálska, všude získali mezi 7 a 9 % hlasů, všude v bývalém západním Německu. "V roce 2013 jim volební modely jim přisuzovaly až 13procentní podporu a mnozí pokládali vstup strany do Bundestagu v roce 2013 za hotovou věc. Dokonce je nemálo novinářů korunovalo na průkopníky politiky pro 21. století." Jenže propadli do bezvýznamnosti. V německých parlamentních volbách 2013 získali jen 2,2 % hlasů, v roce 2017 jen 0,4 %. Shrnutí: zazářili jako nová protestní strana s programem internet, internet a zase internet, která bojovala proti omezování svobody na internetu. Na tento program se Piráti v Německu i Česku vykašlali. Aktuálně mají němečtí Piráti jednoho europoslance. V Německu se v důsledku migrační krize vynořily nové problémy a nové protestní strany.

  Shrnutí k českým Pirátům:
  1) Do provinčního Česka přicházejí trendy s mnohaletým zpožděním. Například techno bylo v Holandsku populární v roce 1993 a do Česka dorazila technohudba až tak v roce 1998.
  2) Piráty volí hloupá mládež a také pravicově liberální voliči se přesunuli od TOP09 k Pirátům.
  3) Zvrhlých Pirátů se tedy tak snadno nezbavíme jako Německo.

 • Návštěvník - wolfram

  Trvám na trestním stíhání primátora Hřiba! Svými výroky se dopustil trestného činu zlehčování nacismu! Ti pozvaní devadesátiletí bojovníci z druhé světové války tam chudáci seděli úplně v šoku! Na akci je pozvalo ministerstvo obrany a dostali školení od Hřiba, v jejich věku a s jejich zásluhami o vlast!
  Nemluvě o tom, že taková úchylná strana PIRÁTI měla být dávno zakázána!