Dnes se stalo módou a "novým výkladem dějin" urážet ty, co nás osvobodili z východu v čele s Rudou armádou, zatímco máme kultem osobnosti vynášet do nebes ty, kteří přišli z USA. Dejme průchod faktům, nikoliv ideologii.

 

Také přemýšlíte, proč při osvobození Plzně padl jediný americký voják a smrt si zavinil tím, že znuděný opilý na mol spadl z korby nákladního auta?

(celkem 351 amerických vojáků  padlo za celé období, zatímco zde za Československo padlo 140 000 vojáků sovětské armády - takže díky USA...)

A asi proto zesměšňujeme Rudou armádu, zatímco opilému vojáku, který spadl z korby,  se v Plzni postavil obrovský sloup! (Vlastně dva: Thank You America Memorial)

 

Asi jediný na světě: monumentální oslava opilého vojáka

 

Šaškárna v Plzni: Dobrý den prapore... A v Plzni padl jediný americký voják!

Dlouhá léta se mlčelo, kolik padlo při osvobození Plzně amerických vojáků, kterou tak hrdinně generál Patton osvobodil a kterému dokonce nazpívali posmrtně píseň o radaru Vyčítal a Parkanová. A není divu. V boji žádný!

 

 

 Autentický záznam z bojů v dubnu 1945: Rozkaz Adolfa Hitlera
 
Podařilo se nám ukořistit zvláštní rozkaz Adolfa Hitlera vydaný v polovině dubna, v němž nařizoval bezohledně zastřelit každého, kdo by bez rozkazu vyšších míst ustoupil. Führerův příkaz museli vlastnoručně podepsat všichni velitelé, od velitelů čet výše.
Je ovšem zajímavé, že tento výnos se týkal výhradně nacistických jednotek na východní frontě. Pro fašistické vojáky bojující proti spojencům na západě neplatil. Lze se to dočíst ve frontových novinách.
úryvky
 
 

 

Taková je skutečnost. V dubnu 1945 si Sovětská vojska musela klestit cestu územím šesti států a měla proti sobě drtivou většinu německé branné moci, a přesto se probila do Berlína dřív, než tam prakticky bez odporu došly armády jejich západních spojenců.

 

Děkujeme

Na tyto kluky (naše předky) jsme skutečně hrdi. To nebyli žoldáci, bojující za peníze. To byli kluci (ale i mnoho žen), tátové od rodin, kteří bojovali za skutečnou svobodu, za své děti, za naši vlast:

tenkrát společně se Slováky za Československo, abychom se pak rozdělili, následně je i Rudou armádu poplivali a dělali šašky státu, který na válce neuvěřitelně zbohatl a stal se světovým fízlem.

Tak komu se máme skutečně poklonit?

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - rokos

  Vy nevidite, ze Vaclav Havel z kolonie CCCP nas udelal kolonii USA? Vy jste to jeste nezpozoroval? Verejnopravni media zvana zumpa nam zamlcuji informace negativni pro kolonizatora USA, jako to delaly za totace. Nedavno v Afghanistanu zabil Taliban 25 americkych vojaku a na letisti v Moskve pasoval American z ambasady ve svem kufru bombu do Ruska. Ja uz vidim tu hysterickou vzteklost a vyhrozovani USA Rusku, kdyby tomu bylo naopak!!!
  Jsme totalni ritolezci jeste vetsiho zloducha jak byl CCCP!

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Hřib urážel Rudou armádu a Svobodovu armádu

  Primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) urážel Rudou armádu včera 8. 3. 2019 na vzpomínkové akci k 76. výročí bitvy u Sokolova, konané v hlavním sále Ministerstva obrany ČR. Také urážel Svobodovu armádu.
  Hřib sdělil, že českoslovenští vojáci na východní frontě během 2. světové války vlastně bojovali proti komunismu, a během následných proslovů při slovech o hrdinských činech Rudé armády se choval nevhodně, např. protáčel oči.
  Komentáře:
  "Ještě měl tenhle drzý pirátský feťák prohlásit, že hrdinná nacistická německá armáda si takovou porážku nezaloužila, vždyť přece bojovali proti komunismu."
  "Víto co? Je to přece Pirát. U takového nikdy nevíte, jestli s tím hulením už přestal, nebo hulí stále a kdy si dal jointa naposled. Co hlubokomyslného bychom asi od něj měli čekat? Proberte se!"
  "Jak to, že nikdo z přítomných tomu hovadu neroztrhl držku, nebo co to vlastně ta pirátská zrůda, má !"
  "Pražská, Pirátská fetka, smažka vyhulenec, korytář, klorupčník, doktor Cvach-Hřib je jen totální blbec, z toho jeho pomateného řádění."
  "Znal jsem osobně paní, která jako 16ti letá bojovala u Sokolova /svůj věk zamlčela/ a byla přidělena ke zdravotníkům.Vyprávěla neuvěřitelná hrdinství našich vojáků a pan Hříbek těmto lidem nesahá ani k podrážce, je to magor a oči protáčí po silnější dávce fetu asi !!!!!!"
  "Prašivá houba je, podle očekávání, jenom obyčejný blb."
  "Pražský primátor Hřib obracel oči v sloup při proslovech válečných veteránů, legionářů a ostatních pamětníků a členů spolků bojovníků za svobodu? Ubožák."
  "Moudrý lid si volí moudré politiky. Hloupý lid si volí hloupé politiky. Do jaké skupiny patří lidé, kteří volili Piráty???"
  "Hřib vyvěsí 15. března na magistrátu na půl žerdi NACISTICKOU VLAJKU a Schwarzenberg pronese projev o otcově koncentračním táboru v Letech."
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Vitova-ANS-Podivna-slova-primatora-Hriba-na-vzpominkove-akci-k-76-vyroci-bitvy-u-Sokolova-573284
  http://www.novarepublika.cz/2019/03/piratska-slova-primatora-hriba-na.html

 • Návštěvník - Prašivý Hřib promluvil k válečným veteránům WW2

  V odpovědi na: Návštěvník - Prašivý Hřib promluvil k válečným veteránům WW2

  http://www.acr.army.cz/assets/informacni-servis/zpravodajstvi/3_3134.jpg
  http://www.acr.army.cz/assets/informacni-servis/zpravodajstvi/12_1363.jpg

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Hřib urážel Rudou armádu a Svobodovu armádu

  Hrib zrusil nektera rozhodnuti Krnacoveho zastupitelstvi, mimo jine opet vyvesi Tibetske vlajky a pozve Dalajlamu do Prahy. Moravak Hrib vladne Praze na zaklade vysachovani viteze voleb koalici pidistran.
  Musime priste vyzadovat, aby vitez voleb stanovil starostu a ten sestavil zastupitelstvi v Praze. Uz mame dost Slovaku a Moravaku jako byl Hudecek!

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Hřib urážel Rudou armádu a Svobodovu armádu

  A co ostatni strany. Nechaji si to libit? My mu slapnout na tlamu prece nemuzeme! Zazalovat toho prasivce a Piraty poslat ve volbach do kytek.

 • Návštěvník - Mirek

  Vstupem do NATO jsme přišli o obranyschopnost české republiky naše armáda ubrání území jen o rozloze středočeského kraje to je hnus !!!!???

 • Návštěvník - Dan

  Zpravy, ktere vam medialni verejnopravni zumpa, kterou si platime zamlcuje:
  Afghanistan: Taliban zabil 25 americkych vojaku.
  Moskva: American pasoval ve svem kufru bombu do Ruska. Odhalen na letisti pri kontrole v Moskve.
  Moskva: Opatreni Dumy proti fakum a nenavisti na internetu souvisi s obranou Ruska proti destabilizaci skrze diverzi USA. Ty to oznamily verejnosti jako jejich strategii proti Rusku. Oni to vyhlasuji verejne a delaji to a nikoho nenapadne, co jsou za prasata! Rusy a Americany z toho ale doma podeziraji, vysetruji a soudi! Zadne dukazy stale nemaji po vice jak roce syn SS aka Mueller stale vysetruje Trumpa a jeho spolupracovniky kvuli volbam v USA.

 • Návštěvník - nezáleží

  Ježíš mu odpověděl: „ Je psáno: Budeš se klanět Hospodinu, Bohu svému, a jeho jediného uctívat.“

  Evangelium Lukášovo 4,8

 • Návštěvník - stars koos

  The HC-SR04 Ultrasonic all kinds of sensor is a very affordable proximity/distance Nagano keiki Pressure sensor that has been used mainly for object avoidance in various robotics projects abs speed sensor . It essentially gives your Arduino eyes / spacial awareness and can prevent your robot from mazda 6 suction control valve crashing or falling off a table. It has also been used in turret applications suction control valve , water level sensing, and even as a parking Speed Sensor . This simple project will use the HC-SR04 sensor with an Arduino and a Processing sketch to provide a Pressure Sensor little interactive display on your computer screen.Intake Air Pressure MAP Sensorother sensorsEGR VALVE
  Knock Sensor
  Accelerator pedal