Je stále hodně lidí, co sice o zneužívání propagandy veřejnoprávní z ČTK zdánlivě nepochybují, ale přitom věří, že to propaganda není. Prostě neví, jak se to dělá.

 

A tak nás napadla malá ukázka, jak se dělá obrovský tlak na čtenáře či diváky v mainstreamu, kdy se během krátké chvíle zahltí celý prostor internetu a Čt 24 a mnozí si myslí, že když je to z tolika zdrojů, tak že to pravda je.

 

ČTK VYDÁ ZPRÁVU A HNED TO PŘEBÍRAJÍ VŠECHNA MAINSTREAMOVÁ MÉDIA

Takže z dnešního dne se najednou lidem zdá, jaký je Václav Klaus extremista, když se za něj omlouvá z jeho strany jeho nadřízený z ODS Fiala. V rozpětí několika minut se zahltí zprávou internet a pak se těžko na sta stran vysvětluje, jak to skutečně je.

 

UKÁZKA

 

 Když si to ale přečtete, zjistíte, že to není názor desítek lidí, které vyděsil Václav Klaus, ale jeden mainstreamový pohled, rozeslaný po celém internetu většinou schválený politbyrem Evropských hodnot.

 

Zde důkaz

Snad není co dodat: propaganda po cenzuře jede...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Rudolf Kavan

  Algoritmus c. 1:
  Demonizuji hlavu statu a kdyz se proti tomu ohradite, tak vas nazvou agentem toho demona.

  Algoritmus c. 2:
  Demonizuji nejaky stat a kdyz ten se obhajuje, tak to nazvou dezinformaci. My totiz a priori vime, ze ten dany stat lze a kdyz vyvraci nase tvrzeni, tak je to jen dalsi dukaz jeho zlovolnosti.

  Algoritmus c. 3:
  Organizuji provokace a kdyz se provokovany stat brani, tak to nazvou agresi.

  Algoritmus c. 4:
  Pouziva se juxtapozice, napr. stridani slov "sovetsky" a "rusky" nebo zprava o tom, ze Zetor propousti a pak zaber na Zemana v Rusku (pricemz Zeman v Rusku nema nic spolecneho s propoustenim.)

 • Návštěvník - *

  Máte přesně to, co jste si zvolili: protičeské tunelářské liberální politické strany. Maďarsko masově volí Orbána, Polsko Právo a spravedlnost a i SMER na Slovensku získal v parlamentních volbách 2016 drtivých 28,28 %. Liberální opozice si v těchto zemích ani neškrtne.

 • Návštěvník - *

  Nepřítel propagandistů - opoziční web AERONET JE ZNIČEN?! Šéf AERONETU Vedoucí kolotoče totiž bydlí v Německu a od půnoci ze soboty na neděli AERONET nefungoval a od včerejška je web úplně odstraněn z internetu. Urval orkán Eberhard panu Vedoucímu střechu nebo na něj spadl strom?! To by mohl být i klimateror zacílený přímo na něj!
  Počasí je v posledních letech uměle řízeno pomocí radarů HAARP z počítačů v podzemním (podjezerním) velíně v hlavním světovém klimatickém sídle CIA pod Ženevským jezerem ve Švýcarsku. Včetně těchto umělých bouří.
  Buďte opatrní, SKRYTÁ PRAVDO.

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  PS: Jistě si pamatujete na bizarní satanistické slavnostní otevření švýcarského Gotthardského železničního tunelu (Gotthardbahntunnel) 1. června 2016, kterého se zúčastnili kancléřka Angela Merkelová, francouzský prezident François Hollande, italský premiér Matteo Renzi a další významní politici. Slavnostní inaugurace Gotthardského tunelu proběhla už 1. června, ale do provozu byl uveden až 11. prosince 2016. Jde o nejdelší železniční tunel na světě. Díky němu si pasažéři zkrátí cestu z Curychu do Milána o necelou hodinu. Zároveň se jedná i o nejhlubší tunel na světě, některé jeho úseky vedou až 2300 metrů pod vrcholem hory.
  http://krestanem.cz/neuveritelna-satanisticka-show/
  Další významný tunel ve Švýcarsku je kruhový tunel LEP (27 km), kde je umístěný velký hadronový urychlovač. Nachází se mezi pohořím Jura ve Francii a Ženevským jezerem.
  https://www.povinne-ruceni.com/file/lep-tunel-643x482.png
  https://www.povinne-ruceni.com/clanky/nej-tunely-na-svete/

 • Návštěvník - novota