Stamiliard v přepočtu korun, které Británie do Bruselu platí, aniž by za to něco měla, je tragédií pro pašalíky armády šmejdů z Bruselu, který sice nic pro občany Evropy nedělá, ale tyje a tyje a tyje. Bruselská zoologická zahrada europoslanců a jakýchsi komisařů praská ve švech a najednou přijít o tolik peněz?

 

A Ukrajina - jejich miláček, jim Británii sotva finančně nahradí.

 Takže bruselká zoo společně s extremisty, kteří věří, že jim druhé až páté referendum o Brexitu nažene body a dělá vše pro to, aby se už Mayová nepostavila na vlastní nohy a ty jsou ukázkou, jak je nebezpečné z Evropské unie vystoupit. Pro bruselské peněženky je důležité, aby odchod Británie nebyl vůbec, nebo až po volbách, protože by lidé viděli, že Británie nadechnutím a uvolněním oprátky najednou vzkvétá.

 

Že padne poslední demokracie světa a systém se změní v ruský, čínský či severokorejský? No a co, hlavně když se eura ještě nějaký čas do kapes eurokomisařů, europoslanců a jejich poskoků pohrnou. Nějaká demokracie je jim ukradená, když už nenese.

 

 A fraška začíná v plné nahotě

Předseda Evropské rady Tusk před summitem EU vyzve šéfy států a vlád unijní sedmadvacítky, aby umožnili Británii dlouhý odklad brexitu, pokud o to požádá.

Poslanci budou ve čtvrtek kolem 18:00 hlasovat o odkladu brexitu do 30. června. Britská premiéra Mayová však varovala, že je takto krátký odklad možný, jen pokud parlament podpoří její dohodu s EU, kterou už dvakrát zamítl. Podle tisku ji tak zřejmě hodlá předložit ještě potřetí. Pokud by znovu neprošla, hrozí prý mnohem delší odklad. 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  GB neni zadna demokracie, lze, manipuluje a zamlcuje se tam stejne jako v EU. Problem je v tom, ze lide si odhlasovali Brexit, ale GB elity a globaliste a EU jsou proti. A tak se hraje scenar ze jakoby chceme vystoupit, ale ve skutecnosti musime zustat. K tomu se strasi lidi, masiruji odpurci Brexitu a uplaceji politici. Elity by hodne ztratily, Londyn je financni centrum Evropy, to by po Brexitu skoncilo. EU by ztratilo prispevky po Nemecku nejvyssi. A tak to budou protahovat az do aleluja.

 • *

  V odpovědi na: Dan

  Plán je vyvolat pád vlády → nové parlamentní volby společně s novým referendem, ve kterém Britové už zvolí zůstat v EU. Mayová má akorát za úkol chodit v ošuntělém modrém kabátu à la spací pytel a vnášet co nejvíc zmatků.
  https://www.albawaba.com/sites/default/files/imagecache/article_headline_node_big//sites/default/files/im/000_1EA3BO.jpg

 • *

  Jo jó, v červnu 2016 před referendem britský tisk psal, že královna je pro Brexit, což i ovlivnilo řadu voličů.
  Jenže už za rok, ve středu 21. června 2017, královna Alžběta II. v parlamentu představila program nové vlády premiérky Theresy Mayové po předčasných volbách. A šok! Alžběta II. přečetla programové prohlášení vlády nikoli v tradiční róbě, hermelínovém plášti a s korunou na hlavě jako obvykle, ale v modrých civilních šatech a v modrém klobouku se žlutými tečkami nápadně připomínajícím vlajku EU! Královna v civilu v parlamentu - to se poprvé stalo v březnu 1974, aby naznačila, že se jí nelíbí menšinová labouristická vláda a jejich vůdce Harold Wilson. Tohle tedy bylo podruhé za život.
  Mimochodem, na 23. ledna 1975 vyhlásil premiér Wilson referendum o odchodu z EU. Wilson chtěl znovu vyjednat podmínky členství a posílit suverenitu Británie, nakonec však vyjednané změny byly pouze kosmetického rázu.
  Královna Alžběta a princ Charles v britském parlamentu 21. června 2017
  https://media.novinky.cz/027/620270-top_foto1-fpw8b.jpg
  Královna Alžběta a princ Charles v britském parlamentu 4. června 2014, čte vládní program premiéra Davida Camerona
  https://media.novinky.cz/485/434854-top_foto1-rdzyj.jpg
  Královna tedy naznačila modrým euro-kloboukem buď "pomalý brexit" nebo "zůstat v EU". To byl zajímavý obrat o 180 °.
  Jenže královně je 92 let a po pravdě řečeno, politika pro ni byla vždycky španělská vesnice. Bohužel ani nemá v rodině žádného inteligentního muže, na kterého by se mohla spolehnout a poradit se jako za mlada s Winstonem Churchillem. Když si pozvala Miloše Zemana jako na Západě proslulého Putinova přítele na nečekanou audienci 16. června 2017 a chtěla se zeptat, co dělat s brexitem a Británií, Zeman se obratem dotazoval, jestli může vzít ssebou Ivanu a Ivanku, a z poradní schůzky nebylo nic.
  Prezident Miloš Zeman s manželkou Ivanou a dcerou Kateřinou u britské královny Alžběty II.
  https://media.novinky.cz/953/619533-original1-7dj6w.jpg

 • *

  V odpovědi na: *

  Ivanu a Kačenku, promiňte, já už drápu jak Vlk kosíř. :-))

 • *

  Británie do rozpočtu EU jako čistý plátce přinášela 10 miliard eur ročně. Tato suma bude rozpočtu EU určitě citelně chybět. Ale europoslanci toho nedbají.
  Předevčírem 13. března 2019 odhlasoval Evropský parlament zřízení Azylového a migračního fondu Asylum, Migration and Integration Fund (AMIF) a rozpočet pro tento fond bude 10,41 miliard eur pro období 2021 až 2027.

  European Parliament votes to allocate €10 billion in migration funds
  https://www.maltatoday.com.mt/news/europe/93617/european_parliament_votes_to_allocate_10_billion_in_migration_funds
  Návrh nařízení Evropského parlamentu a Rady, kterým se zřizuje Azylový a migrační fond
  http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/A-8-2019-0106_CS.html
  Europarlament schválil zriadenie fondu pre azyl a migráciu. Dokument obsahuje aj solidárne prerozdeľovanie migrantov – povinné kvóty. Za návrh hlasovali aj traja europoslanci Smeru
  https://www.hlavnespravy.sk/europarlametn-schvalil-zriadenie-fondu-pre-azyl-migraciu-dokument-obsahuje-aj-solidarne-prerozdelovanie-migrantov-povinne-kvoty-za-navrh-hlasovali-aj-traja-europoslanci-smeru/1699015#

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Jsou to tanecky podlosti a prolhanosti britskych elit, ktere jsou proti Brexitu, proti lidu GB. Na oko jako ze chceme Brexit, ale ve skutecnosti delat vse na oklamani lidi, zustat!