Šokující zastrašování národa ministrem vnitra a policejním prezidentem je novou "metou", kam se posunul oficiální slogan policie "Pomáhat a chránit".
 

Za schvalování atentátu na zastupujícího říšského protektora trest smrti. A Gestapo začalo hon na tyto schvalovače. Záminkou pro popravu se stalo cokoliv. Karikatura, přimalování fousů a další. Hodila se jakákoliv záminka a dotyčný byl popraven. To bylo období 2.světové války.

Realita dnešní doby ? Ministr vnitra a předseda ČSSD Hamáček a policejní prezident udělali tiskovku a národu řekli : "Všechny aktivity, které by se daly vykládat jako schvalování masakru na Novém Zélandu policie pečlivě prověřuje a zajišťuje důkazy pro případné trestní řízení. Policie nebude tolerovat žádné projevy souhlasu s terorismem, extremismem nebo podněcování nenávisti." Co se stane záminkou pro stíhání ? Nikdo neví. Alespoň, že již nemáme trest smrti.

Událost na Novém Zélandu nebudu vůbec komentovat. Ve zkratce - samozřejmě ji neschvaluji.

Ale ptám se ? Co dělali politici a orgány činné v trestním řízení, kdy obludné vraždy a masakry muslimských teroristů a vrahů, byly i na našem území schvalovány rozličnými lidmi ? Co dělali, když v muslimských kazatelnách na našem území byla hlásána nenávistná kázání ?

 

Bez jakékoliv souvislosti s událostí na Novém Zélandu připomínám dvě přísloví :

1/ kdo seje vítr, sklízí bouři

2/ oko za oko, zub za zub

 

A co dělají politici v rámci celé Evropy k masovým projevům agrese řady migrantů vůči původnímu obyvatelstvu ? Znásilňování, loupeže, vraždy ... Pokud vím, tak se vše zamlčuje, případně bagatelizuje. Ale těchto případů jsou na našem kontinentu tisíce !!!

Jako bývalý policejní rada Policejního prezídia ČR a Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu služby kriminální policie a vyšetřování moc dobře vím, co vše jsou lidé schopni udělat, pokud mají pocit nebezpečí, či je někdo "tlačí do kouta". Beze zbytku platí, že "zoufalí lidé dělají zoufalé činy". Neřešené problémy a pocit ohrožení mohou lehce eskalovat v násilí a to i vůči nevinným osobám.

Místo výhrůžek by politici a přes jejich politické zadání i bezpečnostní složky měly v národu vzbuzovat pocit bezpečí a důvěry v politickou reprezentaci. To se v naší zemi dlouhodobě neděje.

 

 

Pakliže někdy dostanu od voličů důvěru, tak bleskově zavedu potřebné změny ... Politické i odborné !

Jsem kandidát do Evropského parlamentu v květnu 2019 za volební koalici "ROZUMNÍ a Národní demokracie - STOP MIGRACI - NECHCEME EURO".

opl.blog.idnes.cz

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Vlastimil Nowak

  Ukažte mi pane ******** článek, který schvaluje třeba atentát v Nice nebo na koncertu Arieny Grande v Londýně. Ukažte mi článek, který visí na českém internetu a schvaluje tyto atentáty.
  Policie a politici v ČR měří všem stejným metrem. Schvalování jakéhokoliv atentátu není v ČR přípustné.
  Opět jste jen vyblábolil další blábolivý článek a jediné na co se zákeřně zmůžete, je mazat a blokovat IP, takový jste ubožák! Směšný a zapšklý plzeňáček.

 • Antievropan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Opus, ty jsi vožralej jak slíva, jinak to nevidim: máš tam jasně napsaný, že to je od bývalý policejní rada Policejního prezídia ČR. Ty jsi blbej jak ozubená pleš rovnátko.

 • Vicky Rosenberg

  Celá Česká republika je koncentrační tábor, Češi otroci a kočovní turkotatarští Chazaři jsou zde od roku 1989 panstvem a dozorci.
  Tak se nedivte, že Chazar Hamáček, Chazar Babiš a Chazarka Jourová vám utahují šrouby čím dál víc.

  Krátká URL:
 • novota

  Dejte si do vikipedie hans hamacek co dělal v životě ..přesně to samé jak ozubená pleš nic jen politika, jinak na opusově oblíbeném aeronetu kde ho několikrát vyhodili jsou 2 články, že to je fake news:p:p kudy chodil tudy krad a českému národu vyhrožoval a oblboval socan demokrat a hamacek socan gestapo. Doufám, že na na autech změní nápisy--- mlátit, vyhrožovat, fízlovat a chrápat:p

 • novota

  V odpovědi na: novota
 • A viděli jste nedávno na ČT2 film věnovaný Emanuelu Moravcovi ? (K výročí okupace Hitlerem). Ta asociace k dnešním "Moravcům" - od Emanuela přes Václava, Jana, Petra atd. je přímo vyzývající k porovnávání …..

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Alen

  Díky za info. Já neviděl.

 • mahreen khan

  A few organizations that sell really natural beddings and some that don't. Before you start looking at sleeping cushions, you have to think about organizations. Start by removing the ones that aren't 100% natural. best latex mattress

 • dvd duplication near me

  it was a wonderful chance to visit this kind of site and I am happy to know. thank you so much for giving us a chance to have this opportunity.. dvd duplication near me