Vraždění 500 000 dětí v Iráku: potlesk. Vraždění v Jugoslávii: potlesk. Je to žalostný pohled na kdysi vůdčí pravicovou stranu, kterou se podařilo lžemi a beznázorovými, bezcharakterními politiky rozvrátit. A připočteme li kriminálníky, kteří se na ni přilepili a jejichž jediným krédem byla zlodějna, je dnes tam, kde je.

 

Podívejme se, kdo ji vede? Nenávistná, zlá a fanatická Němcová, která tyto vlastnosti vytýká komunistům z padesátých let minulého stloletí a přitom má naprosto totožné vlastnosti: nediskutovat, poslouchat, zařadit se v jednotnou frontu ku předu levá a za jiný názor se vylučuje a nenávistně syčí. 

Fiala? Tragéd, který se sice z leknutí stal předsedou, ale k pravicovosti má asi tak daleko jako delfíni na Mars. Skvělý tandem názorového bolševismu: kdo nejde s námi, jde proti nám!

Ale jsou v ODS dnes jiné hodnoty - Novotný...

 

Pavel Novotný

Také nejznámější severočeský senátor Zeman má problémy a pozastavil členství. Sice prý z důvodu malé podpory ODS, ale...

„Pan kolega Zeman mě o svém rozhodnutí (pozastavit členství v ODS pozn. redakce) informoval. Na jeho členství a fungování v senátorském klubu to nemá žádný vliv,“ citoval portál Novinky.cz šéfa klubu a místopředsedu ODS Miloše Vystrčila.

Zeman není jediným členem ODS v libereckém regionu, který se dostal do „třenice" s některými dalšími členy. Stranu v minulosti opustil například starosta Chrastavy a senátor za obvod Liberec Michael Canov (dnes člen SLK) nebo na podzim nově zvolený primátor Liberce Jaroslav Zámečník, který je nyní rovněž v SLK.

 

Zajímavé je, že Němcová v sobě nese děsivou nenávist ke komunistům, ale komunista, který sloužil jako žoldák v boji proti imperialismu se vzděláním školy komunisty Zápotockého jí najednou nevadí, a když zahodil Rudou knížku, stal se přítelem. Soudruh generál Petr Pavel.

 

Ach Bože, jak hluboko jsi ODS klesla?

Který komunista je vlastně zlý a který ten dobrý?

 

https://pravybreh.cz/wp-content/uploads/2019/03/pavel-1920x1005.jpg

 

Problém je, že idea ODS se změnila v ideologii a politbyro ODS kádruje víc, než Národní výbory a pomocníci VB za totality. A zatímco zrušení Lisabonské smlouvy bere Fiala, Němcová a Kupka jako rozvracení Evropské unie a tudíž vlastizradu, Orbána, které má rádo a volilo 70% maďarských voličů nazývají "totalitářem" na úrovni severokorejského vůdce Kim Čong-una.

Dnes tedy dojde ke kádrování a vylučování v ODS, ale prý kádrování a vylučování to není. Prý porovnávat božskou EU s nějakými příměry z války je strašné, byť prapodivný vůdce Filala či jeho přátelé mnohé přirovnává k Hitlerovi. Avšak když říká Fiala totéž co druhý, není to totéž, protože to jde jiným směrem.

Ach Bože, jak hluboko jsi ODS klesla
Ach Bože, jak hluboko jsi ODS klesla. I ty, Brute?

Počuraný, nedůstojný Zeman! Češi, nejste vzdělaní, chci od vás odejít, hrozí Fero Fenič: a Němcová s Fialou mlčí.

Václav Klaus mladší nemá jen pokřivený ksicht, má pokřivený i pohled. Měl by se nechat vycentrovat, uvedl aktivista Jakub Pitron: a Němcová s Fialou mlčí.

 

ODS je demokratická strana, kde každý může říkat, co si myslí – na rozdíl například od hnutí ANO. Ukazuje to, že naše strana je opět na vzestupu, a tudíž je i předmětem zvýšeného zájmu,“ podotkl k tomu v roce 2017 předseda strany Petr Fiala.

 Je rok 2019 a připravuje se vyloučení Václava Klause mladšího. Jako to prý dělá nedemokratické ANO.

Je to smutné, velice smutné: masová vražedkyně Albrightová je vynášena na piedestal mravnosti, zatímco urážky na obličej Václava Klause nechávají morálku Němcové alias paní Dulské mravopočestné stejně tak jako rozplizlého předsedu Fialu v bohorovém klidu stejně tak jako sprostota a urážky Novotného: přece zpochybnění Evropské unie stejně jako  NATO je jako zpochybňovat holokaust, zatímco civilisty v Iráku, Libyi, Sýrii či Jugoslávii včetně dětí můžeme mučit, upalovat a znásilňovat. To jsou přece ty nové hodnoty Evropské morálky.

Pěkně děkujeme ale strčte si nejen vůdci ODS to farizejství: hádejte kam? Ach Bože, jak hluboko jsi ODS klesla!

 

Předešlé

Vrchol cynismu: v dny výročí 80 let děsivé okupace německou armádou předá za smrt 500 000 dětí Albrightové Petříček vyznamenání! Běhá mráz po zádech!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Proboha, na té hlavní fotce, to jsou tlamy a hlavně ta šklebící se vlevo nahoře. A vodra s ní, to nemá chybu, oba by se uplatnili v nějakém filmu o čertech a čarodějnicích. Celé to slavné ods se kní klaní, jako k modle, ale vražedné modle. Aspoň ukázali, kde je to táhne.

 • Návštěvník - Dan

  Je to obraz ritniho otvoru a nas vsech v nem. Je postaveny na lzich a podlostich kolonizatora, ktery nas ovlada. Rusy stvete do nekonecna, chcete valku!
  Ze je Vondra pindos a smejd jsem vedel, za letadla ze Spanelska stale nevolany k odpovednosti. Ceska justice si kauzy gauneru po desetileti pestuje jako vyzkum, jak dlouho je mozne lidi srat.
  Ale ze Kubera take? Jako predseda senatu musel. Jo s vlky musis vyti! Tyhle fotky vyvrhelu davajicich si metaly nemaji chybu!

 • Návštěvník - Vlastimil Nowak

  ODS to je líheň největších zločinců, proto Pokorný vždy v minulosti volil ODS a Klaus byl jeho největší duchovně politický guru. Proto Pokorného pokládám za stejného zločince jako všichni ti, co vzešli z ODS a tunel dědek Klaus jim všem nakonec udělil amnestii, aby se zločiny nikdy nevyšetřily.
  A rychle mazat a blokovat, zavřít Voltérovi hubu!

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Nowaku, vedle jako jedle, já se pamatuju, že pan Pokorný volil Realisty Petra Robejška.
  ODS ani není politická strana, to je mafie Langer Udženija Janoušek Rittig...
  Za skutečně pravicové bych považoval třeba SOUKROMNÍKY (program: malý stát stop bobtnající byrokracii, proklestíme právní džungli, svobodný občan stop každodennímu šmírování, spokojená rodina podpoříme rodiny, podnikání bez bariér stop zbytečným regulacím), nic nerozkradli. Škoda, že nedokážou oslovit více "pravicově cítících" voličů.
  http://www.soukromnici.cz/cs/

 • Návštěvník - Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  A já si pamatuji, jak mne Pokorný zablokoval a smazal můj přispěvek, který byl dokonale vyzdrojovaným vše na zíkladě nformací přímo z webu V Klause, když jsem napsal pravdu o jeho guru Václavu Klausoví, který v roce 1991 o 250% devalvoval korunu (co je proti tomu 7% intervence ČNB v roce 2013 a Pokorný řval, ale 250% mu nevadí!), aby si jeho kámoši mohli vyprodat český průmysl a který pak buď musel pracovat na zahraniční zisky (dnes odvádíme díky Klausovi 300 miliard ročně jako povinné výpalné) nebo ty co nechtěli spolupracovat a představovali konkurenci, tak bez milosti zlikvidovali.
  Takové zločince Pokorný hájí, když maže a blokuje IP adresy lidí, kteří o takových zločincích jako je Klaus napíšou pravdu.

 • Návštěvník - Pokorný, což jsem já

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  ozdrojoval jste lži a na tom stavěl oponenturu a to já nikdy nepřipustím. Nebo někdo z nás. Například se dá dohledat, že jsem s Klausem nesouhlasil, protože devalvaci stejně jako Nabiullinová v roce 2015 na chvíli bylo třeba. Max do půl roku. Pak to byla zlodějna, protože po strašné krizi bylo třeba ekonomiku nakopnout, což dělá intervence. Klaus nechtěl vůbec. V okamžiku, kdy ekonomika už šlape, je to zločin, protože pomáhá vytváření skladů a vyhání technologie, což se skutečně stalo a za pitomého Sobotky zde máme samý sklad. A výrobu aut. Nyní se prodej aut zasekl a jsou problémy. A vy jste ozdrojoval lži, z toho jste vytvořil zvěrstvo a začal nadávat. Tak jste dostal padáka a vždy, když se o to pokusíte, se to bude opakovat. Klaus je jediný ekonom, které to tady dokázal zvládat, než mu Ruml a další pakáž začala házet klacky pod nohy a svádět to na něj. Zlomili mu nohy a chtěli, aby ukázal, jak umí běhat a v tom jel i Zeman.

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Nowaku, starej se raději o Al Hamajdu, svého stranického předsedu ČSSD!
  "Česká policie v souvislosti s pátečním teroristickým útokem v mešitách na Novém Zélandu prověřuje, zda se někteří lidé především na internetu a sociálních sítích dopustili schvalování tohoto trestného činu. Všechny aktivity, které by se daly vykládat jako schvalování trestného činu, policie pečlivě prověřuje a zajišťuje důkazy pro případné trestní řízení, uvedl dnes na twitteru ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD)."
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zastavte-tu-stoku-zadal-Kalousek-Hamacek-chce-nekompromisne-jit-po-vsech-kteri-na-internetu-schvalovali-utok-na-mesitu-574232

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Byl bych rád, kdyby Al Hamajda přestal vyhrožovat občanům ČR.