„Za znepokojením USA ohledně bezpečnosti mobilních sítí (5G) vybudovaných čínskou společností Huawei stojí spíše politika a obchod než důkazy. Uvedl to podle agentury Reuters generální tajemník Mezinárodní telekomunikační unie ITU
 

Cituju z Novinek, ač nedisponuju informacemi o renomé – věrohodnosti zmíněné Mezinárodní telekomunikační unie a jméno uvedeného generálního tajemníka mi zní i tak trochu čínsky. : - )

Jsem ten poslední, kdo by si snad dělal nějaké iluze o čínských komunistech. Nevsadil bych krk, ani méně důležitý, čím dál méně používaný vlastní úd, na to, že čínské vedení nemá pražádný vliv na čínské firmy, že hraje vždy fair play.

Ovšem, svět je čím dál složitější,nepřehlednější - kde jsou ty krásné časy, kdy jsem světovou politiku ještě vnímal jako boj dobra se zlem.

Dávno pryč je také doba mého křečovitého držení palečků USA , kdy jsem raději přivíral oči před nepříjemnými fakty.

Tedy, ještě jsem se z toho nezbláznil, abych otočil o 180 stupňů a pod náporem nových, šokujícíh informací, teď zase naopak fandil komunistům.

Dnes je totiž úplně jisté snad jen to, že všechno je mnohem komplikovanější, rafinovanější, že člověk si musí dávat velkýho bacha na kdekoho, a uvěřit komukoliv je stále obtížnější.

Svědčí o tom i ta aféra kolem Huawei. Sdílím názor, že také v tomhle případě hraje větší roli politika, obchod, nežli předložené důkazy.

Navíc ještě působí přímo komicky, když s tak razantním obviněním vyrukovaly zrovna USA, které mají na triku, oficiálně potvrzené, jen obtížně pochopitelné mobilní špehování dokonce i nejbližších spojenců!

 

Je mi líto, že ČR znovu sehrává roli užitečného idiota. Jen od odporné servility k sovětskému Rusku, dnes přešla k odpuzující servilitě k USA a spol.

 

 josefhavranek.blog.idnes.cz

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Tu transformaci ve videni sveta, kterou jste prodelal, mamuz taky za sebou. A jedine proto, ze jsem se o ty veci zacal intenzivne zajimat. Vetsina lidi tu moznost nema, nema na to cas a naladu se tim zabyvat. Necha se nekriticky zpracovavat prolhanou propagandou zaprodanych medii. Vse toto slouzi k priprave valky, ktera ma Rusko pripravit o jeho suroviny a jeho uzemi. Straseni Ruskem a rusofobie patri k instrumentariu pripravy valky jako za Hitlera a Goebelse, k otvirani Overtonova okna.
  Rusko a Cina si stale vice uvedomuji o co jde a tahnou za jeden provaz. Tanecky kolem Huaweie, cla na dovoz, sankce, rusofobie a tresty za false flag operace maji jeden cil: Oslabit tempo rozvoje Ruska a Ciny a vyvolat nepokoje skrze horsi hospodarske podminky obyvatelstva. Na stesti ma Rusko suroviny na kompenzaci tlaku a v Cine uz vyrabeji skoro vsechno, co zapad potrebuje. Ten uz pomalu neumi vyrobit ani nocniky. Tohle jim zarucuje budoucnost. Jejich zbrane je ochrani pred zloduchem a jeho pomocniky v NWO. Ted se snazi zalozit zakladnu i na Slovensku, v Polsku se zacinaji bourit proti niceni prirody novou zakladnou USA. U nas vedi po radaru, ze to jednoduche nebude. Stavi zatim bunkr na Petrine u ambasady, aby se ty krysy mely kam schovat, az uderi na Rusko. Pro Prazany ten bunkr nebude!

 • Rudolf Kavan

  Ja jsem taky kdysi drzel palce USA. Jenomze doba se zmenila. USA ovladli neoconi, deep state a medialni elita. Rekl bych, ze neoconi jsou dnes vetsim nebezpecim nez cinsti komuniste.

  Je nepravdepodobne, ze Huawei odposlouchava komunikace. Kdyby se neco naslo, tak by to pro ne melo velmi negativni komercni dopad. Motivy kampane proti Huawei jsou ekonomicko-politicke. Nemecko a Italie Huawei nezakazaly. Italie se dokonce pridala k Hedvabne Ztezce. Ceske patolizalstvi je skutecne odporne. Pak se nedivte, ze Nemecko a Italie budou mit levnejsi a spolehlivejsi site 5G.

  Ze je mozne provadet nezavislou politiku je videt na prikladu Rakouska, Madarska, Italie. Ve Francii aspon existuje realna opozice.

  Huawei allegations driven by politics: U.N. telecoms chief
  https://www.reuters.com/article/us-usa-china-huawei-tech-un/huawei-allegations-driven-by-politics-not-evidence-u-n-telecoms-chief-idUSKCN1RH1KN

  Rusofobia
  http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y

  PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
  https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Cesi byli odjakziva patolizalove a lokajove protektora. Vezmete si praskace za Protektoratu a vlady KSC, vezmete si znarodnovani a vyvlastnovani, ktere bylo v Cechach a na Morave nejdukladnejsi a nejkrutejsi. Dnes vsechna media a jejich dezinformace a podrazy politiku a jejich lhani. Babis je proti migrantum a jeho stranici hlasuje vsude i v EU parlamente pro. No za ty prachy prece nebudou proti! Korumpuji je, media, politiky, vsechny. Do pozic moci voli Moravaka Hriba, Smoljaka z Podkarpatske Rusi. Hlavne Zidy. Tam maji jistotu, ze je nezklamou, ze nas budou hnat tam kam potrebuji. Do valky proti Rusku na nasem uzemi.