Velký vůdce STAN politik Vít Rakušan komikem, komik Zelenskij na Ukrajině prezidentem. Tak by se dal zhodnotit obrovský sjezd velkostrany v počtu asi dvaceti lidí.

 

A jak chtějí dosáhnout Gazdíkové, Rakušanové a celá ta komická partička 105%? Chtějí dostat k volbám kojence, batolata a předškoláky. Prý oni si musí odhlasovat svoji budoucnost. Zatím však stačí, když budou ve vládě a to zajistí tím, že ve volbách budou volit šestnáctileté děti.

Nic inteligentnějšího na velkosjezdu velkostrany nezaznělo a tak komici končí svá velkohubá prohlášení.

Možná je to tím, že schází velkovůdce číro alias velkokníže Kchárl Schwarzenbergovic.

A tím je frašky konec.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Vicky Rosenberg

  A novým senátorem na Praze 9 stal kandidát hnutí STAN David Smoljak, úžasné!
  Smoljakův děd z Podkarpatské Rusi se v roce 1923 přestěhoval do Prahy (jako nemanželské dítě ho s jeho svobodnou matkou v charitativní akci České srdce přivezli do Čech) a ejhle, vnuk už poroučí Čechům!
  https://media.novinky.cz/365/673656-gallery1-9ai3j.jpg

  Jako ostatně celá zlodějská židovláda, Babiš, Klaus, Zeman, většina poslanců a senátorů, většina tisku a médií! Chazarští tzv. Židé po roce 1989 obsadili naprosto VŠECHNY vedoucí posty v této kolonii, v politice i v ekonomice, a okradli český národ o všechno!

  Kde se vzala v české zemi tato menšina odporných šmejdů? Přišli v největší vlně po WW1. Přišli z podkarpatských štetlů a goletů!

  Čeští národní obrozenci by zírali!

 • Dan

  Nepletete si STAN a Top09? Tam je prece buzerant Pospisil a ne Rakusak!

 • Petr Pokorny

  V odpovědi na: Dan

  Jasně, sobota večer má svá úskalí. Dík. Opraveno.

 • *

  V odpovědi na: Dan

  Všechny jsou lidovecké klony KDU-ČSL-TOP09-STAN, založené z podnětu Mirdy Kalouska. :-P

  Wiki:
  "Hnutí STAN bylo založeno v roce 2009. Prvním předsedou STAN byl od roku 2009 Petr Gazdík a prvním místopředsedou Stanislav Polčák, za kterých byla uzavřena dohoda s TOP 09 na všech úrovních politiky. Petr Gazdík se stal předsedou poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů."
  Gazdík ... katolík
  Polčák ... katolík, studoval Katolickou teologickou fakultu UK
  Sršeň ... zednář z Dolních Studének

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Gazdik je profilovany blb, ktery utek pred volbami z vedeni. Vi proc!

 • Klonovaní černoprdelníci

  Kalousek už před lety zavelel lidovcům, že musí klonovat KDU-ČSL. Zakládat nová "nezávislá hnutí", nové strany a iniciativy, či je infiltrovat, aby oblbli více voličů.

  Tak člen KDU-ČSL a poradce místopředsedy KDU-ČSL Libora Ambrozka Martin Bursík vystoupil v roce 2003 z KDU-ČSL, vstoupil v roce 2004 do Strany zelených, vyštval dosavadního předsedu Zelených Jana Beránka, stal se sám předsedou Zelených a po parlamentních volbách 2006 vytvořil vládu s ODS a KDU-ČSL. Předseda Beránek by nikdy do Topolánkovy vlády nešel.

  Z KDU-ČSL povstala v roce 2009 TOP09 (Kalousek, Schwarzenberg, Parkanová a další).

  Vatikánský katolík Petr Gazdík z okresu Uherské Hradiště po dohodě s Kalouskem založil v roce 2009 hnutí Starostové a nezávislí. Prvním předsedou STAN byl od roku 2009 Petr Gazdík a uzavřel dohodu s TOP 09 na všech úrovních politiky, Gazdík se stal i předsedou poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů.

  V listopadu 2012 si v parlamentu odhlasovali ODS, TOP09, Starostové a Peake LIDEM špinavý podvod, nadhodnocené církevní restituce a náhrady, které vrátily Česko do stavu před církevní reformu císaře Josefa II. z roku 1781.

  V roce 2017 si poslanec KDU-ČSL Jan Čižinský, někdejší asistent Cyrila Svobody a Mariana Jurečky, založil Občanskou iniciativu PRAHA SOBĚ, která ve volbách do Pražského zastupitelstva 2018 získala třetí největší počet hlasů s výsledkem 16,57 %.

  Za první republiky byla Československá strana lidová (ČSL) nevýznamná, okrajová strana s jen maximálně 8 % voličů. Prezident Masaryk lidovci okázale pohrdal. Dnes je věřících daleko méně než tehdy. Je jistě pozoruhodné, že Češi, "největší ateisté na světě", mají v dnešní době takovou zálibu v hnusu KDU-ČSL, TOP09, STAN, hlásající program "vítání imigrantů a islámu do Česka a Evropy, bratříčkování se Sudetoněmeckým landsmanšaftem, více NATO, více Ukrajiny".

  Zapomněli jste i na jejich záměrnou likvidaci našeho českého zemědělství, družstevnictví a potravinové soběstačnosti (předseda KDU-ČSL Josef Lux: "Zemědělství nepotřebujeme, potraviny dovezeme.").

  Nebo je Česko Republika debilů??? Asi!!!

 • Dan

  V odpovědi na: Klonovaní černoprdelníci

  Vsak je dovaziime, ale v horsi kvalite nez basti v Nemecku a v zapadni EU. Budou je takhle dovazet dal za ty prachy co stoji! Jen si srovnejte co stoji potraviny stejne znacky u nas a na zapade. Media u nas vytesnuji fakt, ze za malo penez, malo muziky.