ODS má odborníků dost, hřímali Fiala a Stanjura. Například sběratel funkcí za ODS plzeňský Martin Baxa, vystudovaný Mgr. v mezifakultním oboru učitelství, který stíhá čtrnáct zaměstnání na 100%, či další expert na školství z řad občanských demokratů Karel Krejza. No uznejte, kdo na to má? Karel Krejza po změně režimu začal podnikat v reklamě. Později založil společnost obchodující s akciemi, která byla členem Pražské burzy cenných papírů.

 

Inkluzivní terorismus Valachové a Fialy proti dětem zaútočil plnou silou

O to víc vyniká morální kredit poslankyně Zuzany Majerové Zahradníkové zvolené za olomoucký kraj, která se k té špíně bolševického vylučování za názor odmítá zúčastnit.

 

„O změně stranických barev neuvažuji, ale je pro mě velice těžké koexistovat s kolegy v klubu, kteří nechápou moje rozhodnutí, asi mají jinou morální integritu, nikterak to nesnižuji, ale ano, zvažuji odchod z poslaneckého klubu ODS,” uvedla ve středečních Televizních novinách na TV Nova Majerová Zahradníková. Na přímý dotaz, zda zvažuje, nebo už je rozhodnutá, dodala: „Ano, jsem rozhodnutá.”

Podle ní strana staví řešení vnitrostranických sporů nad kvalitu vedení školského výboru. „Nemohu hlasovat pro odvolání Václava Klause ze školského výboru. Vždy jsem byla zastánce odbornosti a kvalifikace,” řekla Zahradníková.

Do Poslanecké sněmovny šla jako bývalá učitelka prosazovat kvalitní školství, rodinu, práva jednotlivce a svobodu, uvedla. „V poslední době cítím totální deziluzi z toho, že jedna z proklamací, kterou ODS vždy říkala, že školství je její priorita, tak dělá vše pro to a ukazuje to na svém jednání, že je ochotna školství vyměnit za cokoliv,“ dodala. 

 

Projev Klause, po kterém se Fiala se Stanjurou, kteří ukradli ODS, musí hanbou červenat. I když po někom špína stéká...

 

A urážky těch "lepších lidí z pražské kavárny" jsou pravou ukázkou strážců jediné morálky.

Kalousek, Šafr, Petr Fiala...

Stejně tak lepší člověk Petr Fiala - vůdce ODS

Zřejmě je její osobni vztah k VK ml. silnější než její vztah a loajalita k ODS. Vylučuji, že by ji někdo další následoval,” reagoval Fiala. Musím říct, že je to opravdu hodně trapný pokus o vtip. Ale já mu také odpouštím. Já na rozdíl od něj opravdu,“ reagovala na Fialu Majerová Zahradníková ve zprávách TV Nova.

Ukradená ODS, ukradené Kosovo, podpora zabíjení v Jugoslávii a Sýrii, války NATO proti civilistům... Co je vlastně dnešní zvrácená ODS, pohrobek pod politologem Fialou a šílenou Němcovou?

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Fiala je z Kalergiho Panevropské unie

  Kdepak bolševik! Fiala je prominent od Coudenhove-Kalergiho, vyslán do ODS Kalouskem, aby katolické protičeské skupiny ovládly ODS. Takže i tato nová "kalergiovská ODS" je národním zrádcem a Václav Klaus mladší a jeho názory se jim logicky nehodil do krámu. Také Němcová, když v lednu 2014 kandidovala na funkci předsedkyně ODS proti FIalovi, si asi také předem nenastudovala, co je FIala zač.
  Petr Fiala:
  - od r. 1990 předseda moravského zemského výboru Panevropské unie. Panevropská unie byla založena hrabětem Coudenhove-Kalergim v r. 1922. Coudenhove-Kalergi (1894-1972) narozen v Tokiu, po matce Japonec, po otci Rakušan. Hlásal, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Evropy, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci.
  - člen ODS od r. 2013, předseda ODS od r. 2014
  - babička Františka Fialová z otcovy strany byla Židovka, rodina za války skončila v koncentračním táboře. Jeho otec s bratrem Jiřím se jako židovští míšenci dostali do koncentračního tábora až v roce 1944.
  Petr Fiala, rok 1990, druhý zleva:
  [img]https://2.bp.blogspot.com/-QEwAsuPe-dg/XI2G9pOhlcI/AAAAAAAASis/RFBRyjKvvjgEI-LJ5dnFgGy_Zndu2UgJwCEwYBhgL/s1600/Petr%2BFiala%2B1.jpg[/img]
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/vubec-se-petru-fialovi-nedivim-ze-nemohl-vystat-vaclava-klause/

 • Návštěvník - Fiala od Kalergiho

  V odpovědi na: Návštěvník - Fiala je z Kalergiho Panevropské unie

  Ještě jednou, fotka Fialy z r. 1990 je zde:
  https://legacy.blisty.cz/img/-9779.jpg

 • Návštěvník - Fiala od Kalergiho

  V odpovědi na: Návštěvník - Fiala od Kalergiho

  https://legacy.blisty.cz/img/-9779.jpg

 • Návštěvník - *

  Kalergiovská ODS, jejda! Otřesné.