„Poslanec Ondráček (KSČM) dělá ostudu České republice. Na této cestě oficiálně ČR nezastupoval. Kromě videa s tímto ,úspěchem‘ nevím, jaký byl cíl jeho cesty,“ odsoudil návštěvu šéf české diplomacie Petříček.

 

 

 

Zdeněk Ondráček

Přátelé,
tak podle ministra Petříčka dělám ostudu . Já tam do té válečné oblasti na vlastní nebezpečí přivezl hračky, omalovánky a pastelky dětským sirorkům a on tam posílá miliony korun pro fašistické neziskovky, armádní výstroj a zbraně, kterými jsou zabíjeni rodiče těchto dětí . Kdo z nás je větší padouch? Jdete se bodnou pane ministře!!

„Tohle se blíží vlastizradě. Ústavní činitel, který přísahal na zákony ČR, jedná v přímém rozporu se zahraniční politikou státu a v zájmu cizí moci,“ uvedl předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek.

Kalousku a v zájmu USA je to také vlastizrada viz úvodní foto...?

 

Po přivítání “úřadujícím prezidentem” “Doněcké lidové republiky” Denisem Pušilinem

 

Komu vadí, že Ukrajina nezabíjí občany Donbasu? 

Komu vadí, že nový prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj chce jednat o míru?

Petříčkovi?

Americké ambasádě?

Extremistům kolem Fialy, Bartoška či  Kalouska v Parlamentu a Senátu?

Co myslíte, má se slavit, nebo zabíjet?

 

 

15.května 2019 v 13:38, příspěvek archivován: 15.května 2019 v 15:34

Poklonkovat vojenské přehlídce Moskvě, tvrdit o Doněcku, že se tam lidé mají skvěle a chtějí k Rusku, to by panu Ondráčkovi šlo. A jistě si to tam užil. Ale my na období komunismu nezapomínáme! Dělá ostudu ČR.

 

Neměla by vláda, Bartošek, Kalousek a další přiznat, že naši vojáci budou zabíjet kdekoliv na světě, pokud velký světový fízl a agresor zavelí? Kdekoliv a kohokoliv?

 

Pokud se mocnosti dohodnou, jak naložit s těmi, co touží po válkách a zabíjení?

 

 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Vyron socanskeho bahna pozustava ze zradcu naroda a ritolezcu od nepameti. Fierlinger necha pozdravovat. Nic se nezmenilo, je to stale stejna pakaz.

 • wolfram

  V odpovědi na: Dan

  Vnitřní nepřátelé v ČSSD.

 • wolfram

  Zdeněk Ondráček (KSČM): hračky, omalovánky a pastelky dětským sirotkům
  Tomáš Petříček (ČSSD): miliony korun pro fašistické neziskovky, armádní výstroj a zbraně
  Dobře jim to Ondráček nandal.

  Krátká URL:
 • wolfram

  Paroubek věští ČSSD pro eurovolby 1 - 2 % a děsí se, jak ministr Staněk (ČSSD) hloupě vlezl do pasti. ČSSD po komunálních volbách v říjnu 2018 nemá ani jednoho zastupitele v celé Praze. Ani jednoho, na 59 radnicích a magistrátu. To je dílo Hamáčka, Pocheho, Petříčka, Maláčové a dalších.
  Jiří Paroubek, analýza před volbami do EP:
  "ČSSD udělala čtrnáct dní před volbami do EP hrubé chyby v souvislosti s úplně zbytečným tématem. Jde o odvolání šéfů dvou galerií – Národní galerie a galerie v Olomouci -, které mohlo být bez velkého halasu provedeno až po volbách. Pražská kavárna, s velkou podporou v redakci ČT, soustředěně zaútočila přes své exponenty v médiích na ministra kultury ČSSD Staňka.
  K tomu se v zásadě připojil první místopředseda ČSSD Onderka. Zlí jazykové tvrdí, že by se rád obětoval a nahradil Staňka na ministerstvu kultury. Ve vedení strany se vytvořila pro tento účel ad hoc skupina ochotných, která zpochybňuje jednoho z vlastních ministrů. Opravdu moudré krátce před volbami. Ještě moudřejší ovšem je, že poslanec ČSSD Dolínek, nepochybně v dohodě s Pochem a Petříčkem, na pondělní protivládní demonstraci zaútočil na Staňka kvůli odvolání Fajta, kterým prý chtěl vyhovět prezidentu Zemanovi. Pocheho skupina dovedla pražskou ČSSD v podzimních komunálních volbách k úžasnému debaklu. Strana dostala 2,9% hlasů a vypadla ze všech pražských zastupitelstev. Stalo se tak po nekonečném seriálu chyb a v důsledku kolosální neschopnosti Pocheho, Dolínka a jejich kompliců. A oni se nedokážou ovládnout ve svém protizemanovském zaujetí ani necelé tři týdny před volbami..... Samozřejmě za velkého gaudia Babišovy MFD… Hnutí ANO jde pochopitelně o hlasy zemanovských voličů, kterých je v Praze zhruba třetina.
  Rád se budu mýlit, ale po této eskapádě bude ČSSD mít v jednou z největších volebních krajů, v Praze, 1 – 2% hlasů.
  Předseda Hamáček to nemá snadné. Pokud jeho blízcí, ba nejbližší spolupracovníci pár týdnů před volbami preferují osobní a partikulární zájmy nad zájmy stranickými.
  Jediné řešení je: okamžitě se v této věci přestat dohadovat veřejně. Uzavřít celou věc do betonového pouzdra mlčení. Začít se věnovat například dvojí kvalitě potravin a zejména dvojí rozdílné úrovni cen v základním spotřebním koši potravin v Česku a Německu. Střet s Babišem (Babiš otázku cen zcela pomíjí) by mohl v této věci přivést soc.dem. potřebné voliče do EP."

 • Rudolf Kavan

  Faktem zustava, ze objektivne Ondracek a KSCM veci skodi. Nahravaji rusofobum. Je smutne, ze se nenansel zadny nekomunista, co by do Donbasu zajel.

  Bude dobre kdyz CSSD i KSCM zaniknou.

  Bizarni na dnesni situaci je, ze president Benes nechal do Banderovcu strilet. Dnes je Cesko podporuje. Je to politika skutecne zlocinna.

  Jak v Americe tak v Cesku, a to je treba si uvedomit, za tim stoji neoconi.
  https://voxpopuliblog.cz/neokoni/

 • Dobře jim to p. Ondráček řekl. A ta fotka? To je hnus dva bezmozci a Krvavá Madla. Nedal jí Petříček francouzáka?

 • A že nikomu nevadí, když se jedou muckat veterinář s HerrMannem za sudeťákama a jejich přítelem sudem Posseltem? To nikomu nevadí? Nebo Huhla i Šklebící se huba Vondra, když byli ve funkcích, jezdili na srazy Bildebergu? To taky nevadilo? A sem si zvou Krvavou Madlu, to taky nevadí?

 • *

  V odpovědi na: Ladislav Sovadina

  vadí, vadí Zdá se, že volby jsou zfalšované ve prospěch pravice ANO-KalergiODS-KDU-ČSL-TOP-STAN-PIRÁTI!

  14.04.2019 Naprostý volební bordel. Student objevil chybu, která mohla silně ovlivnit české volby
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Naprosty-volebni-bordel-Student-objevil-chybu-ktera-mohla-silne-ovlivnit-ceske-volby-577644

  Zfalšované volby, nástroj politické kompromitace.
  http://www.charvat-ub.cz/obr/pdf/volby.pdf
  Cituji: "Co se dělo v průběhu voleb v Česku? (parlamentní volby v říjnu 2017, pozn.)
  Podezřelou kybernetickou aktivitu, která začala krátce po uzavření volebních místností ve 14:00, se"podařilo" díky údajným technickým opatřením ČSÚ "odklonit "v 16:30! Po 17h se už děly jen zázraky!
  Jako zázrakem pak začaly přibývat hlasy TOP 09, až se vyšvihly nad 5%. Divné.
  Ze zahraničí přišlo víc o 3 tisíce hlasů více než mělo. Divné.
  Lidem z volebních komisí nebylo umožněno si okopírovat výsledky i když na to mají ze zákona nárok.
  Ozvali se lidé kteří zakroužkovali kandidáta který nakonec nedostal ani jeden hlas, s volebními lístky
  se tedy manipulovalo. Divné. A určitě je toho další spousta.
  Naděje, že by se naše země vymanila z bruselského diktátu, se opět propadla do nejhlubšího pekla. V naší zemi dál budou vládnout profláknutí lidé, kterým nevadí, že ve skutečnosti jsou jen vydíratelnými loutkami..
  Bavíme se tady o reálném falšování voleb, ne o nějaké hypotéze! Riziko manipulace skutečně existuje. A co je horší, je zabudované přímo v systému voleb. Největší prostor pro manipulaci je logicky v noci, v době, kdy je urna s hlasovacími lístky mimo dohled volební komise, vhozením balíku falešných lístků, ničením konkurenčních lístků nebo jinou metodou realizace podvodu - korespondenčními hlasy. Primárně lze předpokládat, že neplechy se dějí v zapadlých vesnicích/regionech, kde o tom nikdo z nezávislých pozorovatelů nemá přehled. Někdo, kdo se poučil a měl velké obavy, že by volby 2017 mohly dopadnout podobně jako v r. 2013, kdy hrozila koalice levicových stran, upravil výsledky voleb ve svůj prospěch. Že to jde, prokazují zfalšované prezidentské volby v Rakousku, kde měly rozhodnout korespondenční hlasy lidí ze zahraničí (o 0,6%).
  Kdo stojí za útokem v Česku není jasné.
  Putin to tentokrát není!
  V odtajněných archivech CIA přiznává manipulaci voleb v Evropě. Od roku 1945, kdy tato organizace ovlivňuje volby v celé západní Evropě, nežijeme v demokracii a nikdy jsme ji nežili. Když selžou media a jejich propaganda nastoupil teror GLADIO a falšování voleb. Fašistické zlo USA manipuluje zeměmi EU. Historie CIA je nepřetržitý řetěz tajného financování evropských politických stran. Pokud bychom chtěli vážně zkoumat nějakou zemi, zda neprovádí tajné politické a ovlivňovací operace v Evropě, pak jsou to především Spojené státy, nikoliv Rusko."

 • novota

  Takhle makají socenští mafiáni?? Včele s tvrdíkem, hamackem atd.. https://www.youtube.com/results?search_query=michal+a+petr+14

 • BABIŠOVI VOJÁCI JSOU PŘIPRAVENI K BOJI

  BABIŠ, METNAR a PETŘÍČEK, ANO a ČSSD, hrrr na Írán! Zatímco ostatní země (Německo, Holandsko) rychle stáhly své kontingenty, "Čeští vojáci v Iráku dál plní své úkoly. V případě potřeby jsme připraveni reagovat," řekl mluvčí ministerstva obrany Pejšek.
  Otřesné! Okamžitě české vojáky stáhněte!