Nadáváte na komunisty a bolševiky. Víte, co se dělalo, když byla kalamita v lesích? Přebyteční úředníci šli sázet stromy, pomáhali v zemědělství a kalamita byla zmenšena.

 

Co na to Babiš, Maláčová a další, co posílají zvací dopisy na Ukrajinu?

 

Dneska máme politických geologů, politických geografů a politických neziskovek víc, než kravího lejna v celé republice. Nemáme přírodní hnojivo, ale máme vykladače politruky, kteří nám opět říkají, co si máme myslet. Za bolševika byl jeden politruk na 10 000 vojáků, dnes chrlí Masarykova univerzita jako další bolševická Sorbona ve Vokovicích tisíce za nic nezodpovídajících a nic nedělajících závisláků na dotacích.  Mnozí jsou jako PS, neboli bruselská bolševická pomocná stráž, co nás šmíruje a práská! Proč je platíme z našich daní?

 

Stále se jak za bolševika vykřikuje, že nejsou lidi. Je to lež!

Jsou, ale ne tam, kde se pracuje. Podívejte se na internet. Kolik webů se vyrojilo. A v čem je problém? Že to jsou všechno kopírovači zpráv. Dotovaní z Evropské unie, protože vědí, na kterou stranu se korouhvička točí. Tleskači a poklonkovači. Internet je zaplevelen těmito kopírovači. Vloží tam jiný nadpis, malinko pozmění úvodník, ale vždy je to v režimu cenzury a ČTK.

 

A lidé stále věří, že je to jiný názor. Není, je to špinavý mainstreamový copyright. Správně by na většině mělo být napsáńo: Copyright a označeno značkou ©. Zcenzurováno ministrem vnitra a ČTK. 

 

 Podívejte se, kolik politologů a politických geografů defiluje a zvrací na České televizi a jejich internetových klonech. Je to jedna myšlenka, jeden názor řečený milionem vět. Stejně jak za bolševika, na kterého jsme nadávali. Tak co se změnilo? Je to ještě horší.

Takto se odklonilo asi 300 000 lidí, ale mnozí skeptikové odhadují, že je to až 500 000, neboli půlmilionová armáda příživníků, jak se jim za socialismu říkalo. A všichni berou platy. Všichni jsou napojeni na cecíky dotací z EU a naší socialistické vlády.

 

 Co brání Babišovi a Maláčové, aby na vládě oznámili: buď od příštího dne nastoupíte na kůrovcovou kalamitu či do firem, které nemají lidi viz opravy dálnic, nebo nedostanete z dotací ani korunu. A stát by neušetřil oněch 10 miliard z možných osmnácti, ale 60 - 80 miliard, které nejen do nezisku, ale zbytečným novým bolševickým Sorbonám, politrukům a politickým geografům vyplácíme.

A rázem bychom měli lesy čisté, ušetřilo by se na ty, kteří úpěnlivě prosí, abychom na ně udělali sbírky, protože jsou na konci sil a na těžce postižené děti nemají peníze.

Vykopali jsme zvrácený "polokomunismus" dveřmi, vrátil se nám ještě v horším stavu oknem. Ba co víc: s komunistickým švindlem jsme vykopali i to dobré, co tady bylo: od kvalitních norem na jídlo až po relativně dobré školství. Bez zvrácené inkluze! A opakuji otázku:

Vypomůže Člověk v tísni a Evropské hodnoty v průmyslu? Vypomohou tito flákači při kůrovcové kalamitě? Nebo si myslí, že jim až do konce života budou padat pečení holubi do huby? A vy, spoluobčané, to tak necháte? Nebo je při volbách roznesem na kopytech?

 

 Vysvětlení

Většina těch poctivých webů vznikala kolem roku 2000, (některé jako my byly u webzdarma pod jiným názvem),  ty klonové podvodné se vyrojily kolem roku 2015 a jsou navzájem propojené s ČTK  a Českou televizí za dotace z Bruselu, české vlády a Sorosovy nadace Open Society Fund Praha.

 

 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Rudolf Kavan

  V odpovědi na: Ladislav Sovadina

  Naprosty souhlas. Neziskovky zrusit! A hlavne prolomit monopol medii.

 • Rudolf Kavan

  PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR

  1) Reforma České Televize. Diverzifikace redakční rady, případne privatizace.

  2) Vydání zákona o demonopolizaci tisku. Zádny jednotlivec, organizace nebo identifikovatelná skupina by neměla ovládat vice než 10% mediálniho trhu. Média by mela mit povinnost zveřejnovat zdroje příjmů.

  3) Právo na odpověd. Když nějaké médium obviní nějakého jednotlivce, skupinu, organizaci nebo stát mělo by toto medium mít povinnost otisknout stanovisko nařčeného. Např. když nějaké noviny obviní Rusko že sestřelení Malajsijského letadla MH17, měla by ruská ambasáda mít právo se k tomu vyjádřit.

  4) Zákaz mazání a zmrazování účtů v sociálních sítích. Portabilita adresáře.

  5) Okamzite zruseni paragrafu §7b trestniho radu autorizujicim policejni mazani na internetu.

  6) Neziskovky by měly mít povinnost zveřejnovat zdroje příjmů. Jestli se nemýlím, tak Rusko a Madarsko nějaké zákony v tomto smyslu vydaly. Turci, a z těch bychom si měli vzít příklad, vykopli Sorose uplně. Zakaz financovani politickych aktivit ze zahranici.

  7) Totéž politické strany. Navíc by měl existovat limit, kolik jednotlivec nebo organizace může politické straně věnovat. Volební kampaně by měly byt financované z veřejnych prostředků. (To se v připadě CT neosvědcilo, ale strany jsou v principu diverzifikované.)

  8) Státní Bezpecnosti zákaz vykonávat ideologický dozor nad webem, pol. stranami, ministerstvy.  https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

 • Michonnet

  Co čumíš, chazare Jurečko! Bestie KDU-ČSL, zničili jste lesy, družstevní zemědělství i veškerý průmysl! Už brzy Tě čeká
  https://media.novinky.cz/740/497406-top_foto1-ndbp5.jpg

 • Michonnet

  Vždyť Babišovi kůrovec náramně vyhovuje, AGROFERT dělá HOLOSEČ. Plošné kácení AGROFERTu (Babišově lesnické firmě UNILES) vyhovuje, lesní kombajny harvestory jedou! A Babiš shrabuje prachy od státního podniku Lesy ČR.

 • Michonnet

  BABIŠ JE VRCHNÍ KŮROVEC

 • *

  Marian Jurečka 29. ledna 2014 – 13. prosince 2017, 12. ministr zemědělství ČR, místopředseda lidovců
  „V případě Severní Moravy máme podezření, že ještě před kalamitou nechávaly některé těžařské firmy schválně kůrovec vylétávat. Minimálně v jednom případě si to myslíme, že úmyslně. To bylo v době, kdy ta kalamita ještě nebyla, tedy někdy v roce 2013,“ řekl lesní odborník Jaromír Bláha z Hnutí Duha.
  Jaromír Bláha: MŽP obětuje cenné lesy v chráněných oblastech těžařům 25.4.2019
  „I nejpřísněji chráněným prvním a druhým zónám, které zaujímají nejcennější části našich 26 chráněných krajinných oblastí (CHKO), hrozí při dalším šíření smrkové kalamity plošné kácení způsobující velké holoseče a také používání jedovatých pesticidů.
  Nedostatečné omezení těžby v chráněných územích způsobuje absurdní skutečnost, že zde státní lesy i soukromí vlastníci nárokují proplacení nevytěženého dřeva po státní ochraně přírody. Zatímco mimo chráněná území zůstávají nevytěžené stromy napadené kůrovcem nezřídka stát, protože chybí kapacita těžařů a cena dřeva často nezaplatí ani náklady na těžbu, v chráněných územích se Ministerstvo životního prostředí obává těžbu omezit, protože by tam vlastníkům a dokonce i státním lesům musela být ze státního rozpočtu vyplacena „újma“. Její výše dokonce ani neodráží skutečnou cenu dřeva, ale cenu uvedenou ve vyhlášce, která nereflektuje několikanásobný propad ceny dřeva na trhu. Kůrovec napadl už 133 km2 I. a II. zón zejména v CHKO Jeseníky, Beskydy a Ždárské vrchy. Potenciální ohrožení – v závislosti na postupu kůrovcové kalamity – se však týká v těchto zónách i v dalších CHKO území patnáctkrát většího. Jde celkem o 2 050 km2 lesů, tedy o téměř polovinu rozlohy těchto nejcennějších částí chráněných krajinných oblastí (pro srovnání jde o plochu dvou průměrných okresů). Mezi další nejvíc ohrožená území patří CHKO Orlické hory, Brdy a Český les s dominantní rozlohou smrkových lesů.“
  Více na
  https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/jaromirn-blaha-mzp-obetuje-cenne-lesy-v-chranenych-oblastech-tezarum1

 • *

  Kam půjdou zvířátka, srnečci, jeleni, zajíci, lišky, jezevci, ptáčci, když jim kácí lesy?

 • wolfram

  V odpovědi na: *

  Také veverky.

 • bubák

  Lesy zadržují v krajině vodu. Zatím co jsme před rokem 89 nevěděli kam dřív na houby a ve vojenském prostoru jsme je sekali kosou, dnes už jezdím na houby autem několik desítek kilometrů, abych vůbec nějaké našel. Co je ale důležitější, veškeré vytěžené dřevo jde zásadně do Německa nebo Rakouska jako kvalita č.1!!!! Dřevo sleduji od začátku kůrovce ale bohužel jsem ještě na dotyčném dřevu žádného kůrovce nespatřil a ani jeho chodbičky pod kůrou. Veškeré dřevo a že se ho už odvezlo několik stovek kamionů v místě kde bydlím, se mi jeví jako zdravé ničím nenapadené stromy. Dnes jsem si ho ráno opět prohlížel a hledal kůrovce ale opět bez úspěchu a to upozorňuji, že nenosím brýle a tudíž mám zrak velmi dobrý. Celá ta akce s kůrovcem je dle mého skromného názoru obří fligna:o( Dřevo se rabuje zásadně na východě, jen v Rumunsku kácí Ikea poslední les starší 100let v Evropě ale my si zde hrajeme jako na písečku, na ekologii. Západ stačil zničit svou hamižností východ za pouhých 20let. KOlik stromů se zasadilo v rámci akce Z a kdo z toho profituje? My snad? Opravdu si každý myslí, že se lesy sázeli výhradně pro pozdější vytěžení? Voda v krajině je to nejcenější ale my šlapeme levá pravá vstříc nové sahaře. Stále slyším o suchu ale že nám vykáceli už 50% lesních porostů, natož aby to někdo spojil s následky ve formě sucha, juž nikde neuslyšíte. Budeme se koukat na postupný rozklad naší krajiny, o kterou zavrhovaní komunisti pečovali jako o své dítě.

 • wolfram

  V odpovědi na: bubák

  "Šetřte naše lesy", "Ani zrno nazmar", "Buduj vlast, posílíš mír".