Co je nejfantastičtějšího na volbách do Eurosojuzu? Politická Podvodnice od Babiše Jourová se stala eurokomisařkou, zatímco žena, co říká s humorem pravdu, je pouze recesistkou. Není ten rok 2019 úžasný?

 

Porovnejte sami, aby výše napsané nebyl pouze výkřik.

 

ANO, vytrollíme europarlament

ANO 2011

 

 

 Rok 2011 - 2015

Vzpomínáte, s  čím šla Jourová do Bruselu?

Svoboda slova, ne multikulturalismu, ANO, bude líp, budu se za vás, milí čeští spoluobčané bít jako lev. Argument, že jsem žena, nemám ráda. Jsem proti rovnosti pohlaví. Nepřipustím cenzuru.

 

 Rok 2016

změnila názor - dostala porfolio gender - rovnost pohlaví

Eurokomisařka Věra Jourová vedla na amsterodamském průvodu gayů a leseb EuroPride desítky evropských úředníků. Bylo to poprvé na vrcholné akci tohoto druhu, co měla mít Evropská komise své zastoupení. Nejvíc mi podráží nohy, že jdou věci pomalu, moje agenda navíc nemá v Česku dobrou odezvu, třeba rovnost žen a mužů, říká eurokomisařka Věra Jourová. Žádám cenzuru sociálních sítí a tvrdé tresty. Žádám na cenzuru úřad.  Nyní jsem eurokomisařka a kopu za Brusel, Česká republika je mi ukradená. Tajně vytrollím europarlament. Plat cca milion + !

 

Prostě političtí šmejdi nabízejí, co sype, že pani Jourová. Z kterého ANO ve skutečnosti? 

 

Není daleko čestnější říkat pravdu, když o toto všichni obdivovatelé zoufale bojují?

Je to recese, nebo to myslíte vážně a skutečně chcete dělat politiku?

Recesi myslíme smrtelně vážně a u ní zůstaneme i v případě úspěchu. Na české scéně už bylo několik sranda partají, které ztratily důvěru voličů, jen proto, že po zvolení začali dělat politiku. To je cesta, kterou nepůjdeme. Pokud budeme zvoleni, budeme dál trollit, ale už na evropské úrovni. 

Čeho byste chtěli v případě úspěchu v Evropském parlamentu jako hnutí dosáhnout?

Pomůže nám to rozvíjet naši činnost. Už teď se nám hlásí spousta lidí, kteří se chtějí stát členy hnutí a my bychom rádi, aby každá obec měla v zastupku svého trolla. 

Vaše kolegyně Schejbalová v televizi říkala, že vám jde pouze o platy a o koryta...

No a co? Je známá věc, že v europarláči jsou dobrý prachy, byla by hloupost dělat recesi a tvářit se, že nám z toho o prachy nejde. 

Upřímně, v čem se liší eurokomisařka Jourová od mladé ženy, která ji napodobuje a říká to natvrdo a upřímně?

 

Tragédie všech tragédií je, že jsme přistoupili na přetvářky a lži politických šmejdů, takže když jim nastaví zrcadlo skupina, která říká narovinu důvody těch, co se cpou do EU a jsou přisátí na plat cca milion měsíčně, náhrady a cecíky dotací, je údajně recesistická.

Vážně chceme, abychom byli oblbováni politickými šmejdy jako je Jourová a ještě jí a ANO děkovali?

 

 

 
 
 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • !

  Obě národnost chazarská. Asijský národ geneticky podobný Tatarům a Turkům.
  Chazarská říše
  Hazar Kağanlığı
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Chazarsk%C3%A1_%C5%99%C3%AD%C5%A1e

 • Michonnet

  Tlučhuba Jourová od velkozločince Babiše. Jistěže eurokomisařka s europlatem 450 tisíc korun měsíčně bude mazat med kolem huby, a dělat hlupáky z obyčejných lidí. Tato ženská je dlouhodobě škodná tohoto státu.
  Když byla členkou ČSSD a náměstkyní ministra pro místní rozvoj Radko Martínka (ČSSD) v letech 2003 - 2006, posílala eurodotace různým mafiánům na jejich soukromé skiareály, soukromá golfová hřiště a soukromé penzióny, místo aby eurodotace šly do veřejných investic: výstavba silnic a dálnic, vodovodů, kanalizací, nemocnic, rekonstrukce historických památek atd., jak to udělali v Polsku. Právě Jourová byla "architektka" toho příšerného dotačního systému v ČR. Paroubek Jourovou odvolal, pak ji zatkli za Budišov. Měla být odsouzená a ne zproštěná.

 • *

  Babišovka Věra Jourová (ANO) ZAVÁDÍ CENZURU V EVROPSKÉ UNII A ZAVÍRÁ LIDI DO VĚZENÍ ZA TO, CO NAPSALI NA FACEBOOKU
  28. září 2017 řekla Jourová v Bruselu na zasedání Evropské komise: „My nemůžeme připustit digitální Divoký západ a musíme jednat. Kodex chování (kodex chování upravující boj proti online šíření nenávistných projevů – pozn.), který jsem dohodla s Facebookem, Twitterem, Googlem a Microsoftem ukazuje, že samoregulační přístup může sloužit jako dobrý příklad a může vést k výsledkům. Pokud však technologické společnosti nesplní požadavky, zakročíme my.“
  Vera Jourová, Commissioner for Justice, Consumers and Gender Equality, said: „The rule of law applies online just as much as offline. We cannot accept a digital Wild West, and we must act. The code of conduct I agreed with Facebook, Twitter, Google and Microsoft shows that a self-regulatory approach can serve as a good example and can lead to results. However, if the tech companies don't deliver, we will do it.“
  Tisková zpráva Evropské komise http://europa.eu/rapid/press-release_IP-17-3493_en.htm

  Zvolit tunelářského mafiána Babiše, který Čechům ukradl půl republiky (chemický průmysl, potravinářský průmysl, půdu) a dotační podvodnici Jourovou do nejvyšších státních funkcí? Češi, jste mentálně retardovaní?

 • wolfram

  Ha ha. Vtipné, Skrytá pravdo.

 • Dan

  Sabatova protlacuje LGBT, buzeranty, uchyly a cpe tuhle zrudnou politiku protezovani uchylu a likvidaci manzelstvi heterosexualu ted i do skol! Nase skoly ted zamoruji genderovym silenstvim, snatky buzerantu, tata u mama uz neexistuje. Vsechno z USA k nam zavleka EU, media i politici.
  Nevolte uz Jourovou ani zadneho z dosavadnich EU poslancu. Hlasuji tam za potrestani CR a uvaleni sankci. Nebudu je vyjmenovavat jak kdo hlasoval. S tim si nikdo neda praci, aby to lidem rekl. Skutecna zmena muze nastat jejich odvolenim a peclivym vyberem novych poslancu. Komousi Telicka, Stetina a dalsi pakaz tam nemaji co pohledavat.
  Babis ma pravdu s vykopnutim dosavadnich poslancu! Musi se to udelat! Pracuji proti nam!!!

Nejnovější články