Mohla jsem si s Vámi otevřeně popovídat. Říkal jste mi, že se nesmím ničeho bát a jít si za svým cílem a snem,“ píše v otevřeném dopise generálmajoru Hynku Blaškovi bývalá zdravotní sestra z Ústřední vojenské nemocnice v Praze.

 

Informace

Na volebním lístku do europarlamentu smíte zakroužkovat pouze dva kandidáty

 

Kolegové charakterizují velitele společných sil generálmajora Hynka Blaška jako přímého člověka se značnou osobní autoritou. Má obrovské charizma.

Před 11 lety přišel generálmajor Hynek Blaško o svého devítiletého syna Jakuba, kterého znásilnil a zavraždil slovenský pedofil Antonín Novák. „Znovu stojím nad rakví syna a nenávidím tento svět, který se nedokáže vypořádat s takovým lidským odpadem jako je jeho vrah“ napsal ve své osobní zpovědi. Vy všichni, kteří nekonáte, i když je to vaše povinnost vůči nám občanům této země, vy všichni, kteří jste vykládali, jak si migranty vezmete k sobě do rodiny pak zapalujte svíčky na místech tragédií a tvařte se jako trapně truchlící pozůstalí do doby, než jimi skutečně budete, psal s hořkostí generál Blaško.

Od roku 1968 studoval nejprve rok na jazykové škole v Ostravě, pak pět let angličtinu a francouzštinu na Karlově univerzitě v Praze. Od roku 1974 veřejně vystupuje. Roku 1976 na podnět olomouckého kulturního inspektora Tylšara dostal půlroční zákaz činnosti od Středočeské krajské agentury za to, že si při vystoupení zul boty. Mluví plynule polsky, anglicky a francouzsky. Po změně režimu byl opět nepohodlný za své postoje k "homosexualismu, Evropské unii, Islámu a liberální politice bezbřehých převracení hodnot" a tak mu chtěli přišít spolupráci s STB. Všechny podrazy vyvrátil, a nakonec autoři uvedli, že ji vyslechli pouze ústně od Vladimíra Justa, který se dokonce 18. listopadu 2005 Nosovi veřejně omluvil. Přesto i poté některé noviny informaci opakovaly. Dne 4. října 2006 vyhrál spor s Lidovými novinami a 30. listopadu 2006 vyhrál spor s Mladou frontou DNES. Je ženatý, má dceru Lucii.

 Kandiduje z č.15 na kandidátce SPD.

 

 MUDr. Ivan David, lékař a pedagog je všeobecně znám za své postoje.

A i PhDr Ing. Mgr. Jan Hrnčíř vysokoškolský profesor už své kvality a pevné postoje (o vzdělání ani nemluvě) už prokázal.

 

Ale pozor: kroužkovat smíte pouze dva, jinak je to neplatné!

Všimli jste si, že nikdo z kandidátů mimo předsedy (ten ale nekandiduje) ostatní nenapadá, neudává a dokonce nepráská jako Piráti, nechtějí zabíjet jako část ODS prezidenta, ale pevně hájí občany České republiky? Co chceme v Bruselu víc?

 

Pro připomenutí

Armádnímu generálu Ludvíku Svobodovi navždy děkujeme

 

 

Nikdy nezapomeňte, jak lehce jste svobodu ztratili a jak těžce a za cenu velikého úsilí a velkých obětí našeho a zejména sovětského lidu jsme ji dobývali zpět.

 Ludvík Svoboda

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • M. BENEŠOVÁ: JAK OBJEDNAT TRESTNÍ STÍHÁNÍ

  V odpovědi na: Vicenz + Bradáčová

  Žijeme v zemi, kde se dá trestní stíhání objednat. JUDr. Lenka Bradáčová se svým tehdejším i nynějším blízkým přítelem Petrem Vincenzem, podplukovníkem z ústecké expozitury Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality, rozjeli hru s cílem Ratha „udělat“ a zdiskreditovat levicovou ČSSD. Tuto informaci sdělila doktoru Rathovi osobně bývalá nejvyšší státní zástupkyně Marie Benešová během okresní konference ČSSD v Kladně. Jejím zdrojem měli být pracovníci z ústeckého státního zastupitelství.
  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195279
  Objednávka přišla od: vládnoucí ODS a oligarchy Babiše, který chtěl vstoupit do politiky a znásobit svůj majetek. Babiš v roce 2013 zaměstnal bývalého policistu Jiřího Veselého jako ředitele divize interní bezpečnosti Agrofertu. Jiří Veselý byl šéf expozitury ÚOKFK v Ústí nad Labem, kde spolupracoval s tehdejší náměstkyní krajského státního zástupce v Ústí nad Labem Lenkou Bradáčovou. Jeho podřízení vyšetřovali korupční kauzu bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha.
  Divize interní bezpečnost JUDr. Jiří Veselý
  https://www.agrofert.cz/o-agrofertu/materska-spolecnost-agrofert-a-s
  Dnes se na Václavském náměstí mohutně demonstrovalo proti Marii Benešové....... že řekla pravdu!
  Žijeme v zemi, kde se dá trestní stíhání zinscenovat a objednat!

  Krátká URL:
 • HAMÁČEK

  V odpovědi na: Vicenz + Bradáčová

  Rathova závěrečná řeč: Sedm milionů z krabice nepatřilo mně, ale ČSSD. Klíčovou roli hrál Hamáček
  Kateřina Kottová Pancová jako ředitelka příspěvkové organizace Krajská nemocnice Středočeského kraje, která zastřešuje středočeské nemocinice, měla na Hamáčka a jeho rodinu přímou vazbu. „(Kateřina Kottová) Zná se s ním i s jeho manželkou, která byla mluvčí v mladoboleslavské nemocnici, čili s ní spolupracovala. Těch vazeb na Hamáčka bylo víc, v odposleších se to taky opakuje,“ konstatoval Rath. (Kamila Hamáčková, tisková mluvčí Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi, Středočeský kraj) Hamáček to již dříve odmítl. Tvrdí, že jako volební manažer neměl kompetenci v oblasti financování strany. Rath v závěrečné řeči tvrdil, že se nepodařilo prokázat, že si díky údajným úplatkům žil na vysoké noze. „Dokázala obžaloba, že si nějak žiji nad poměry? Že mám letadlo, že létám soukromou helikoptérou? Nic takového, ale obžaloba ani nic takového neřešila, protože věděla, že nic takového neexistuje. Mé majetkové poměry odpovídají tomu, co jsem dělal a jak dlouho jsem to dělal,“ uvedl Rath.
  Salačová nebyla ani den ve vězení a jezdí v bílém Porsche. Zatímco Rath, Kott a Kottová Pancová si ze skladovaných peněz, údajného úplatku, nekoupili ani žvýkačku. Protože peníze nebyly určené pro ně, ale jako dar pro ČSSD, tvrdila jim Salačová.
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/zaverecna-rec-davida-ratha_1803260945_ogo

  Krátká URL:
 • HAMÁČEK

  V odpovědi na: Vicenz + Bradáčová

  Rath, Kott, Kottová chránili ČSSD!!! Okamžitě se vzdali všech funkcí, nevypovídali, mlčeli jako hrob, Rath si ponechal jen poslanecký mandát, aby mohl promluvit v televizi k národu a pak také rezignoval, a rok a půl strávili ve vazební věznici!!! Udělali všechno, aby ochránili ČSSD!!! Ale k čemu to bylo??? Na nic!!! Římský katolík Sobotka pozval mafiána Babiše do vlády a srazil ČSSD na 7 % a pak tito Hamáček -Poche-Petříček srazili ČSSD pod hranici volitelnosti na dnešní 3 %!!! Bohouš Sobotka a Hamáček neobětovali pro ČSSD nic!!! Možná to byl i jejich úkol, zlikvidovat nejsilnější levicovou stranu, nejstarší politickou stranu v českých zemích!!! Tak teď už to je jedno, už lze pravdu říct, protože z ČSSD je troska!!! Opakuji, že volební manažer ČSSD Jan Hamáček tehdy sháněl pro ČSSD peníze na volby a po Rathovi a jeho spoluobžalovaných manželech Kottových žádal pomoc.

  Krátká URL:
 • wolfram

  Přesně tak, Okamura sestavil kandidátku SPD mizerně. Voliči, prosím, kroužkujte gen. Blaška a písničkáře Pepu Nose, je nutné dostat "z kola ven" hlavně Hrnčíře (zakladatel TOP09 v Blansku, na druhém místě kandidátky) a Robert Vašíček (neokon, absolvent Sorosovy školy, na sedmém místě kandidátky), kteří nfiltrovali SPD, jak upozornil Aeronet.
  https://aeronet.cz/news/dalsi-vysmech-vlastencum-v-spd-od-predsednictva-na-roberta-vasicka-praskla-informace-ze-se-v-roce-2012-sesel-s-nejvetsim-americkym-neoconem-byvalym-sefem-svetove-banky-paulem-wolfowitzem/

 • wolfram

  Na Aeronetu předevčírem publikovali depresivní článek, že chodit k volbám nemá smysl, že to je jak volit do Reichstagu, načež mi byl smazán následující příspěvek, vidíte tam nějaké vulgarizmy nebo něco?
  "Jenže svíčkové báby a kostelníci přijdou volit Šojdrovou, Zdechovského a kebuli Svobodu, víte? Takový závěr jsem skutečně od Aeronetu nečekal…

  Myslel jsem, že vyzvete k volbě alternativy!

  Ve 30. a 40. letech velkoburžoazie proti Evropanům použila NSDAP a wehrmacht, dnes používá migranty!

  A jít volit do Říšského sněmu (Reichstag) mělo tehdy obrovský význam! Vždyť volby do Říšského sněmu se opakovaly čtyřikrát, dokud se Hitler nedostal k moci a nadpoloviční většině!

  1) Volby do Říšského sněmu 14. 9. 1930: vyhrála soc.dem. 24,5%, druzí NSDAP 18,3%, třetí komunisté 13.1%, HItlerovi spojenci DNVP 7,1%. Volby vyhrála levice. Ale prezident, polní maršál Hindenburg, nepověřil soc.dem. jako vítěze voleb sestavením vlády, místo toho jmenoval kancléřem Brüninga (člen strany Centrum), který sestavil menšinovou vládu odborníků. Předtím v letech 1928–1930 zastával funkci říšského kancléře Německa sociální demokrat Hermann Müller. Zemřel v roce 1931 po operaci žlučníku. Možná byl i zavražděn.
  2) Volby do Říšského sněmu 31. 7. 1932: vyhrála NSDAP 37,3%, soc.dem. 21,6% a komunisté 14,3%, HItlerovi spojenci DNVP 5,9%. Výsledné skóre "Hitlerova nová pravice" 43,2% : levice 35,9%.
  3) Volby do Říšského sněmu 6. 11. 1932: NSDAP ztratila na 33,2%, DNVP 8,4%. Levice posílila, soc. dem. 20,5% a komunisté 16,9%. Výsledné skóre "Hitlerova nová pravice" 41,6% : levice 37,4%
  30. 1. 1933 velkoburžoazie přesvědčila nátlakem prezidenta Hindenburga, aby jmenoval Hitlera kancléřem.
  Hitler a Goebbels zahájili bombastickou volební kampaň s heslem „Útok proti marxismu“, Hitlerova vláda disponovala mj. státním rozhlasem.
  4. 2. 1933 si Hitlerova vláda od prezidenta Hindenburga nechala schválit „Nařízení na ochranu německého národa“, které omezilo svobodu slova, tisku a shromažďování. Levicoví novináři byli pronásledováni. Přesně jako dnešní Merkelové hejtspíč.
  27. 2. 1933 v noci vypukl požár Říšského sněmu, za jehož viníka byl označen holandský zedník, komunista Macron van der Lubbe. Nacisté van der Lubbeho pravděpodobně zdrogovali a posadili ho k požáru.
  Volební leták NSDAP: Der Reichstag in Flammen!
  https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/d2942778.jpg
  4) Volby do Říšského sněmu 5.3. 1933: NSDAP 43,9% a spojenci nacistů DNVP 8,0%, celkem 52%, Nacisté po letech snažení ovládli parlament. Soc.dem. 18,3% a komunisté 12,3%. Kvůli požáru komunisté ztratili přibližně 5% voličů a tím nacisté vyhráli, ovládli Říšský sněm. Bez požáru by se nacisté k moci nikdy nedostali.
  20. 3. 1933 byl zřízen první koncentrační tábor Dachau, do kterého byli zavíráni političtí odpůrci nacistů (soc.dem. a komunisté). Jediná povolená strana NSDAP, ostatní strany zakázány a rozpuštěny.
  5) Volby do Říšského sněmu 12. 11. 1933: NSDAP 92,2%, protestní neplatné hlasy 7,8%. Zároveň s volbami proběhlo referendum o vystoupení Německa ze Společnosti národů (předchůdce OSN).
  V roce 1934 byl van der Lubbe popraven. Příbuzní van der Lubbeho se o zrušení rozsudku snažili v Německu dlouhá desetiletí. V roce 2008, po 75 letech, byl rehabilitován, německá nejvyšší státní zástupkyně rozsudek zpětně zrušila.
  https://www.welt.de/img/kultur/mobile101675295/4092500477-ci102l-w1024/Lubbe-5-DW-Kultur-Berlin-jpg.jpg

 • wolfram

  V odpovědi na: wolfram

  Na výše zmíněném volebním letáku je napsáno:
  "Der Reichstag in Flammen von Kommunisten in Brand gesteckt ... Zerstampft den Kommunismus! Zerschmettert die Sozialdemokratie! Wählt Hitler Liste 1"
  "Říšský sněm v plamenech zapálen komunisty ... Rozdrťte komunismus! Rozbijte sociální demokracii! Volte Hitlera, hlasovací lístek č. 1"

 • wolfram

  V odpovědi na: wolfram

  Hitler byl korporátní fašista jako Babiš. Německá NSDAP, ačkoliv měla v názvu socializmus, neměla se socialisty nic společného, ani s Čs. stranou národně socialistickou Edvarda Beneše, kterou gestapo nazývalo Benesch-Partei. V letech 1939-1945 bylo nacisty popraveno a umučeno na 2400 členů ČSNS, několik tisíc jich bylo uvězněno v koncentračních táborech a věznicích. Např. nár. soc. senátorka Františka Plamínková zastřelena v Kobylisích.
  Hitler sice nekradl jako klepto-oligarcha Andrej Babiš, ale podobají se i v: lhaní, elektronická evidence tržeb EET (nikde v západním světě neexistuje systém podobný tomu českému), populistické rozdávání peněz, Babišův slovník VYČISTIT EVROPSKÝ PARLAMENT.
  Na oficiálním facebookovém účtu premiéra Andreje Babiše se 19. května 2019 se objevilo tohle:
  "Čau lidi. Natvrdo a bez keců. Dva dny. V pátek 24.5. od dvou odpoledne máme všichni necelé DVA DNY na to, abychom vyčistili Evropský parlament. Jo, ten v Bruselu."
  To je, co?

  Přičemž Babišovi europoslanci a Babišova eurokomisařka Jourová pět let hlasovali pro migraci, Afroevropany, cenzuru a škodili Čechům, kde mohli.
  Vyčistit Evropský parlament souhlasím, ale hlavně od babišovské špíny Jourová (ANO), Charanzová (ANO), Dlabajová (ANO)!

 • Rudolf Kavan

  V odpovědi na: wolfram

  "Ve 30. a 40. letech velkoburžoazie proti Evropanům použila NSDAP"
  Me by zajimalo, kdy Cechum prestanou v hlave strasit ty marxisticke nesmysly. Uz je to 30 let!

 • wolfram

  Dnes se hraje o Evropský parlament a budoucnost evropských národů!

 • Dan

  Hlavni je nevolit znovu tu pakaz nasich dosavadnich europoslancu v EU parlamentu! Hlasovali pro sankce a potrestani CR! Jenom hlasovali pro a kyvali na vsechno. Z poslaneckeho mandatu si udelali zivnost naramne dobre placenou i nami a pracovali proti obcanum. Jako media, blbci a uzitecni idioti z kavarny, Havloidi, Ti vsichni slouzi globalistum, elitam a Deep Statu.
  Jde ted o vsechno!