Hned úvodem: samozřejmě matematicky je vítězem voleb Babišovo hnutí, které podporují Piráti a další pseudodemokratické strany. Práskáním a udáváním se stále hnutí ANO stává otloukánkem, a lidská vlastnost je "otloukánka ochraňovat".

 

Hlavní zpráva: pokud připočteme SPD, ANO Troll, tak skoro hrozivých 80% občanů České republiky na Evropskou unii z vysoka "kašle". A je to důkaz, že Evropská unie s Lisabonskou smlouvou je ještě horší, než pověstné RVHP v čele se Sovětským svazem. (Účast ve volbách je 28,72%)

To je pro Brusel hrozivý signál z České republiky a mainstream si může plácat, co chce, včetně těch "správných" veřejnoprávních analytiků!

 

 ČSSD

bez přehánění katastrofa. Hamáček a celá ČSSD si stále neuvědomují, že důraz na cenzuru, kde na ministerstvu vnitra se pohybují extremisté v čele s Jakubem Jandou, Kolářem, generálem Petrem Pavlem je útok na lid český a ten si svobodu těmito extremisty nechce nechat vzít. Když se k tomu připočte rozvrácené MPSV v čele s Marksovou, aby pokračovalo s ještě horší Maláčovou a jakousi komedií na stejné bolševické žaludky a rovné důchody prapodivné gender dámy Danuše Nerudové, rozvrácené školství a žádost na další tisíce pomocných učitelů na inkluzi, je ohodnocení lidu takové, jaké je.

SPD

samozřejmě matematicky žádným vítězem není. Pokud však vezmeme zaháčkování ve skupině, která přes polititické útoky, vyhrožování smrtí (Salvini) či zločinným posíláním do blázince a donucení bank, aby nedaly úvěry (Le Penová) a přesto či právě proto drtivě posílily (připočtěme Orbána a další) je jasné, že terorismus na tyto strany už v Evropě bude muset přestat včetně urážek.

Piráti

na to, že jim pomáhal podvodně "Člověk v tísni", manipulovali sotva plnoleté děti ve školách a dostávali nezaslouženou, leč díky loajalitě k Bruselu obrovskou výpomoc v mainstreamu, především veřejnoprávní Čt, je výsledek žalostný.

Povolební trapák

jednoznačně Babiš, který v přímém přenosu tvrdil, že SPD lže, protože ANO je protimigrantské. Lže však Babiš! A jaksi cudně zatajil Jourovou a její loajalitu k Merkelové, jaksi cudně zatajil, že teprve nárůst preferencí SPD a podobných stran změnil strategii ANO a vrhnul se jak Mrs. Bean na Orbana a začal horovat protimigrantsky. Usvědčený lhář je Babiš, morálním vítězem Okamura! Ještě v březnu 2018 Babišovci kritizovali Maďarsko za zákony proti migraci, Sorosovi a za drzost, že má nad 50%, což je totalita.

 Evropský parlament doporučil členským státům Evropské unie, aby zahájily řízení s Maďarskem kvůli vážnému ohrožení unijních hodnot. „Tendence porušování unijních hodnot tam jsou. Evropská komise na rozdíl od parlamentu v tom hlasování říká: Pojďme ty jednotlivé věci řešit jednotlivou procedurou o porušení práva,“ řekla Jourová s tím, že to má v sobě element ten, že může skončit až u evropského soudu, který jako jediný má právo intepretovat, co jsou evropské hodnoty.

Takže ne lid, Babiši, ale soud prý bude posuzovat "evropské hodnoty": a to žádala Jourová a Babiš mlčel. Pak teprve otočil!

V Maďarsku vidím náznaky totality, varovala v ČT eurokomisařka Jourová, když Orbán vyhnal Sorose za zvaní migrantů!

 Naopak podvodná komisařko Jourová, totalita spočívá v tom, že veřejnoprávní média uráží voliče SPD, o stranách, co nechtějí diktát Bruselu prapodivná chátra hostů veřejnoprávních může veřejně říkat jako za bolševika jakákoliv handlivá slova a žádný trest není! A bojovat proti síle zločinu sta miliard veřejnoprávních a neprohrát je morální úspěch!

 A obrovský faktický úspěch Mattea Salviniho v Itálii, Le Penové ve Francii, Orbána v Maďarsku a nesmíme zapomínat na totální propad dvou podvodných stran v Británii, co urazily voliče a zesměšnily demokracii formou Brexit, následný  mohutný vzestup Farage - vítěze voleb v Británii - to vše ukazuje, že bruselská totalita se hroutí ve svých základech jako RVHP, jako Hitlerova říše a opět se vrací svoboda do zemí Evropy. Ten tlak je obrovský a spodina jako Jourová, která něco nabízí a pak po zvolení otočí a chrání ji policie a Lidové milice Evropské unie musí nést své následky.

Do slova a do písmene!

 

 
 
 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Marco

  Jourová je hloupá karieristka. Ta má tak nízký rozhled, že je ráda, že trefí na WC. Její jediná přednost je totální úslužnost a proto skončila tam, kde nyní škodí. Kdyby měla mozek, nikdy by na takovou funkci nedosáhla a to tvrdí i její přímý sousedé, kteří ji znají léta letouci.

  Krátká URL:
 • Dan

  V odpovědi na: Marco

  Prave takova naprosto oddana hovada tam kolonizator potrebuje! Nastesti vypadli Telicka a Stetina jako vitaci a rusofobove, podobna pakaz jako Jourova. Drive komousi nomenklaturni (Telicka a jeho rodice). Po prevleku kabatu ochotni slouzit kazdemu dablovi za 30 stribrnaku. Bezcharakterni luza....

 • Vlastimil Nowak

  Faktickým vítězem voleb do EU cirkusu, podle Pokorného logiky, je tedy ČSSD, protože se nebudou podílet na diktátu z Bruselu. Plamínek by řekl "kouzlo nechtěného" :)

 • CML

  Tak nějak jste zapomněl na KSČM. Ta také dopadla jak sedláci u Chlumce. V předchozím EUP měli tři poslance, teď tam mají jednu, Kateřinu Končnou. Tak jsem byl zvědavý, jak to hodnotí. Kouk jserrm se na jejich Halo Noviny, tam není ani čárka. Dopoledne tam byl článeček od Filipa, v kterém pouze konstatoval jako úspěch to, že k volbám přišlo o 10% více voličů. Na jejich oficiálním webu v sekci Aktuality, dvě věty - " když letošní volby do Evropského parlamentu přinesly vyšší volební účast, než ty před pěti lety, a to i pro KSČM, ve výsledku levice ztratila a mandát do Europarlamentu obhájila pouze Kateřina Konečná, když KSČM získala 6,94 % hlasů. V České republice tyto volby znovu vyhrálo vládní hnutí ANO, bude mít šest europoslanců o dva více než dosud. Získalo 21,18 procenta hlasů.." Očekával jsem alespoň trošinku, že si vedení bude sypat popel na hlavu, ale jak je vidět, nikomu to z nich nijak nevadí. Pod tímto vedením očekávám u dalších voleb pád pod hranicvi 5%.

  Funguje vám to zde OK: Invalid template file /data/web/virtuals/121419/virtual/www/components/com_komento/themes/kuro/dialogs/error.ejs

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: CML

  Podle reakcí mi tady všichni připadáte jako Euro-troubové, co podporují EU a nahánějí voliče k volbách.
  Co když právě voliči KSČM nebo ČSSD mají více rozumu než vy a prostě k volbách nešli, protože nechtějí podporovat ten EU cirkus. A tímto potom i zákonitě mají málo hlasů strany, kterým jinak fandí.

 • Dan

  V odpovědi na: CML

  Konecna z KSCM mi pripomina jinou Konecnou, co potopila kdysi jednu politickou stranu. Je stejne drza a agresivni. Neni to ta sama opice?

 • Dan

  V odpovědi na: CML

  Ten invalid template Error mam skoro pri kazdem prispevku. Pitomne naprogramovano a uz nekolikrat reklamovano! Beze zmeny.

 • novota

  Praktickým vítězem je SPO zemanovci a exekutorská mafie soudruha ovara a čínská mafie okolo tvrdíka a chovance..:p