Česká televize hrubě porušuje všechny zákony o veřejnoprávním médiu, hrubě porušuje nestrannost a vyváženost, kterou ji zavazuje "Kodex", uráží a... Zprivatizoval si poslanec TOP 09 Pospíšil Českou televizi, že už tam bydlí jako extremista spacák Ruml?

 

Propaganda České státní televize jako pozvánka na demonstraci

 

 

Kdo zadal inzeráty?

Kdo zadal inzeráty a hlavně zaplatil?

 

Nemá nezávislá veřejnoprávní Česká televize a Rozhlas pracovat nezávisle na komerčních médiích?

 

 

Má Česká televize vykládat, co si máme myslet?

 Stále titíž, stále jednostranný výklad těch, co jsou na dotacích závislí. Dokonce Česká televize skrývá, jak dotace rozděluje a koho si z nich vydržuje. Mělo by se to jmenovat milion chvilek pro rozkrádání dotací ve velkém těmi, co hlásí jiným o čistotě.

Stále dle hesla: vrah o morálce káže!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  V Česku nejsou žádní čestní a poctiví muži? Tolik zlodějů, zločinců, od Babiše po Klause, a jejich přisluhovačů jsem v životě neviděl.

 • novota

  V odpovědi na: *

  A hlavně nejvíc krade socan bande včele s imánem hamamím:p

 • Dan

  V odpovědi na: novota

  Doufam, ze se vystri, kam lije Malacova ty miliardy, ktere chybi nemocnicim. Asi na konto ke splaceni dluhu advokatovi za Lihovy dum!

 • Dan

 • wolfram

  V odpovědi na: Dan

  Demonstrace financuje Donald Trump!

 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Dukaz? Je to Deep State, potrebuje u nas odstranit Zemana, Babise, Benesovou. Udelat z nas poslusnou loutku Pentagonu pro valku s Ruskem!
  Na Babise se neustale utoci. Kdyz neuspela hyena Slonkova a jeji famulus, tak udali Pirati Babise kvuli stretu zajmu EK! Ten utok na Babise je neustaly, cileny, vyuziva vsechny mozne slabiny premiera. Chce destabilizovat zemi bez voleb, protoze ve volbach tato 5. kolona nemuze uspet!

 • *

  V odpovědi na: Dan

  Babiš vyhovoval Deep State jako nikdo jiný a škodil Trumpovi (hacker Nikulin). Babiš dělal vždy všechno proti Rusku a co (by) chtěl Deep State! Vyslání českých vojáků pod německým velením k ruským hranicím do Pobaltí, vydání hackera Nikulina do USA, aby Nikulin křivě svědčil proti Trumpovi, Babiš vyhostil 3 ruské diplomaty kvůli novičoku, Babiš na všechy strany tvrdil, že novičok je ruský a v Česku se nevyrábí (lež, vyráběl se před pár lety), 14. května 2018 Babišova ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová (za ANO) odvolala ředitele Vojenského výzkumného ústavu Bohuslava Šafáře, na Evropské radě Babiš vždy hlasoval pro prodloužení sankcí proti Rusku atd.

  Také by mohlo Trumpa naštvat, že Babiš je bohatší než on! Ze seznamu světových miliardářů zveřejněném v březnu 2019 v časopisu Forbes totiž vyplývá, že Babišova aktiva odhadnutá na 3,5 miliardy dolarů (79,4 miliardy korun) jsou dál vyšší než Trumpových 3,1 miliardy dolarů. Forbes řadí Babiše o sto příček výš než Trumpa. Rozdíl jejich majetku činí půl miliardy dolarů. „Nejsme si podobní, já jsem v podnikání nezbankrotoval ani se tak brutálně nevyjadřuju,“ holedbal se ještě před pár lety Babiš.
  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2753762-babis-je-bohatsi-trump-nesrovnatelne-mocnejsi-spolecnou-maji-kritiku-zavedeneho-systemu
  https://www.novinky.cz/ekonomika/499174-forbes-babis-je-bohatsi-nez-trump.html
  https://media.novinky.cz/696/736965-gallery1-o8djy.jpg
  Babiš jen kradl a tuneloval státní podniky, dělal podvody a polopodvody, zatímco developer Trump od mládí podniká, těžce a víceméně poctivě (ty daňové úlevy byly zcela legální, dle platných zákonů, a stavebním dělníkům Trump vždy platil férové mzdy, to byla jeho priorita a věc cti!) a stavebnictví je tvrdý byznys!

  Taky botoxová barbína Monika Babišová a její drzé chování na státní návštěvě v Bílém domě 7. března 2019 v Bílém domě mohlo Trumpa rozladit... Melania Trumpová se tvářila k Monice velmi odměřeně, Melania se celou dobu neusmála.

 • TÝDEN s prezidentem u Soukupa

  Dnes 06.06. ve 20:15 se na TV Barrandov dozvíme, jestli Zemanovi došla trpělivost a potopí Babiše. Ve hře je totiž další obrovský průšvih oligarchy Babiše, Faltýnka, Ťoka a oligarchy Kellnera, mýto, úplatky pro ANO, Švachula (ANO, dříve ODS).
  Prezident Zeman už v červenci 2017 v TV Barrandov otevřeně řekl: „Byla udělána základní strategická chyba, a sice že se tam dostalo těch 900 kilometrů silnic první třídy. A já mám silné podezření, že hlavně kvůli tomu, aby vyhrál ten satelitní systém (Kellnerův sateliní systém - pozn.).“
  Šlo tedy opravdu o otevřené a nestranné výběrové řízení, jak se nás o tom snaží přesvědčit ministr Ťok, když i prezident Zeman vznese tak vážné podezření? Pokud si ale Ministerstvo dopravy vezme slova prezidenta Zemana k srdci a opravdu „odpískají“ rozšíření zpoplatněných silnic, neznamená to nic jiného, než rychlé vypsání nového výběrového řízení na správu současného elektronického mýta. Určitě by se přihlásilo více soutěžících než čtyři, jako nyní, a cena by byla určitě nižší než v současnosti požadovaných 10,75 miliard od Kellnerova SkyTollu/CzechTollu, napsaly loni Parlamentní listy.
  Rafajova otočka v mýtném: Babiš, Zeman, Kellner
  https://www.novinky.cz/domaci/500917-rafajova-otocka-v-mytnem-babis-zeman-kellner.html
  Kellnerova republika: V Česku sílí víc Kellner než Babiš
  https://ekonom.ihned.cz/c1-66542370-v-cesku-sili-vic-kellner-nez-babis
  Kdo ovládne mýto? Nitky vedou od Kellnera přes Kypr až do J&T
  https://ekonom.ihned.cz/c1-66294990-kdo-ovladne-myto-nitky-vedou-od-kellnera-pres-kypr-az-do-j-t
  Ostrý vzkaz Zemana Ťokovu ministerstvu: Odpískejte to rozšíření zpoplatněných silnic první třídy o 900 kilometrů
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ostry-vzkaz-Zemana-Tokovu-ministerstvu-Odpiskejte-to-rozsireni-zpoplatnenych-silnic-prvni-tridy-o-900-kilometru-542530

 • TÝDEN s prezidentem u Soukupa

  V odpovědi na: TÝDEN s prezidentem u Soukupa

  v červenci 2018

 • Dan

  V odpovědi na: TÝDEN s prezidentem u Soukupa

  Mafiani se rvou o vybirani mytneho, o nejvetsi byznys v doprave. Az litaji cucky!