Tyto dny jsme si vyhradili na ověření faktů, o kterých se z mainstreamových médií, především z České televize dozvídáme jako o naprosto věrohodných až nejvěrohodnějších lepšozprávách a chtěli jsme znát a hlavně vidět na vlastní oči důkazy přímo v terénu, nikoliv z úst našich nejlepších a prověřených hvězd České televize a jejich hostů.

 

Sever, východ, západ, jih.

Obrovské množství dat, které jako dokumenty přivezeme. Já osobně jsem v jedné nejmenované, velice exotické zemi, ze které je úvodní foto. Myslím, že nikdo neuhodne, kde se tato vzdálená, exotická země nalézá. Ale připojení na internet se mi zdařilo, takže úvodní foto jako hádanku neznámé, vzdálené, exotické země máte jako bonbónek.

Přiznávám, že sám jsem byl překvapen a ke konci týdne budeme (po zpracování) fakta zveřejňovat. A máte se na co těšit. Je toho hodně. Čestně zpracovaného, ne jako to dělá Naševaše Česká televize.

 

Mimochodem jsem stačil i zde ve vzdálené, exotické zemi zaznamenat, že "Milion chvilek" pod tíhou důkazů, pod tíhou tlaku veřejnosti, že akce jsou organizované nikoliv spontánní se musel přiznat: vybrali jsme peníze na pouťovou atrakci v centrech měst včetně Prahy a lidé přišli tančit. Veřejnoprávní televize je také nebaví.

 

A to je dobře! Podvodníci se vždy prozradí. Bolševický systém nátlaku je v demokracii nepřípustný. 

Marketing "Milion chvilek": kdo platí megapodvod v zájmu Bruselu, kdo platí vymývání mozků na školách?

 

Petr Pokorný

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dan

 • Proč jsem smazal komentáře? (2) Protože koruna skutečně posílila o 1,30 a nikoliv o 0,30, protože zasdlužení lidí šíleně stouplo stejně jako firem a to drží HDP nad vodou, jinak bychom kopírovali Německo. Toto si může každý dohledat, takže je to jenom reakce na zmanipulované napadání mě, nás a našeho webu. Hezký den přeji bleskově.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Já, Nowak alias Opus jsem prolhaný, proto jsem mazán. Nikdo jiný pravdu neohýbá: není to totiž o názoru, ale na základě predikce ohnutá a zmanipulovaná pravda. A ta zde nezůstane.

  Komentář naposledy upraven v před 7 měsíci od Petr Pokorný
 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Tak to už je opravdu úlet pane ********, mažete jasná fakta a ještě píšete nesmysly a vydáváte to za můj příspěvek. To jste poklesl opět na samé dno mravnosti.
  Zde dávám i s odkazem jasný důkaz, že jsem reagoval na obrázek, kde je pokles pouhých 30haléřů.
  V tomto článku: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2500-pionyri-flakaci-mamankove-a-nehakes-voli-piraty-volby-do-eu-2019
  je tento příspěvek:
  Návštěvník - Antiopusnowak V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak před 2 týdny
  A tento příspívající přiložil tento obrázek:
  https://img1.kurzy.cz/zpravy/obrazky/32/420632-26-70kc-eur-koruna-po-ukonceni-kurzoveho-zavazku-cnb-posiluje/online-eur-czk-670-320.png
  Jasně je na obrázku vidět pokles jen o 30 haléřů.
  Nechápu tedy, proč manipulujete fakta, že snad já jsem zde tvrdil, že pokles je pouze 30 haléřů. Já jsem nikdy nic takového netvrdil. Jen jsem reagoval na obrázek, na kterém je vidět jasně a prokazatelně pokles pouhých 30 haléřů. Takže nesrovnalosti si řešte s tímto přispěvatelem a nikoliv se mnou.
  Co se mne týčem, tak já opakovaně tvrdím, že posílení o 1,30 není žádné brutální posílení a navíc už dva roky se kurz koruny prakticky nehnul. Vaše tvrzení o tom, že koruna brutálně posiluje se tedy ukázalo být jako nepravdivé.

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Třicet haléřů není brutální posílení a prosím, odejděte! Okopírujte, v jakém kontextu a za jakých podmínek to bylo napsáno!

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Smazáno za další podvod: otázka zněla: kde jsem psal o brutálním posílení koruny třeba na 15 Kč za euro? Dokud nebudete psát čestně, budete mizet. Zde je slušný web, nikoliv web ČSSD a Hamáčka za dotace! Dejte nejdříve odkaz na článek! A kde predikuji BRUTÁLNÍ posílení třeba na 15Kč za půl roku!

  Komentář naposledy upraven v před 7 měsíci od Petr Pokorný
  Krátká URL:
 • Dan

  Neco jineho. Pro vsechny, kdo maji potize s lepkem: Neni to z lepku, ale glyfosaty, pouzivanymi pred sklizni psenice v USA a importovane pak do Evropy.
  http://www.zvedavec.org/komentare/2019/06/7933-skutecny-duvod-proc-je-psenice-toxicka-a-neni-to-lepek-ani-slechteni.htm

 • Travič Babiš

  V odpovědi na: Dan

  A čím myslíte, pane Dane, že postřikuje obiloviny Váš miláček Andrej Babiš v silech, skladech a pekárnách, které jsme vybudovali pilnou prací my a naši předkové, vlastnil je stát (státní podniky Zemědělské zásobování a nákup ZZN, státní podnik Středočeské pekárny a cukrárny, státní podnik Východočeské pekárny a cukrárny, státní podnik Jihomoravské pekárny a cukrárny atd.) a ukradli je Havel, Klaus st., Babiš Agrofert a Faltýnek Tchecomalt, říkajíc tomu "privatizace", privatizace za směšně nízké ceny a nesplacené miliardové úvěry bankám?
  AGROFERT Andreje Babiše prodává zemědělcům v Česku mnoho pesticidů na bázi organofosforových sloučenin čili organofosfáty čili novičok ze Salisbury. Za socialismu se tato západní svinstva v Československu neprodávala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jako jeden příklad z mnoha: insekticid ACTELLIC 50 EC, postřik ve formě emulgovatelného koncentrátu, který hubí skladištní škůdce (hubení pilouse) v uskladněných obilovinách, prázdných skladech, mlýnech, pekárnách, silech a provozech.
  Výrobce: Syngenta Limited, Priestley Road, Surrey Research Park,, GU2 7YH Guildford, Surrey, Velká Británie
  Postřik ACTELLIC 50 EC s účinnou látkou pirimiphos-methyl patří do skupiny organických sloučenin fosforu. Působí hlavně dotykově, požerově a fumigačně s výrazným hloubkovým účinkem. Eliminace zasáhnutého hmyzu je rychlá. Actellic 50 EC působí reziduálně v uzavřených prostorách (sklady, budovy) a na inertním povrchu (juta, dřevo, omítky, cihlové zdi, beton, kovy, plasty) až po dobu 1–3 měsíců. Postřik proti škůdcům ničí všechna stadia škodlivého hmyzu s výjimkou vajíček. Tento insekticidní přípravek se používá k hubení hmyzu a roztočů zejména ve skladech, silech, stájích a provozech a k ochraně uskladněného obilí. Použití přípravku je zakázáno v drůbežárnách.
  Obsah: pirimiphos-methyl 500 g/l
  Rozsah a použití přípravku k hubení škůdců ACTELLIC 50 EC
  Obilniny uskladněné, rýže, skladištní škůdci, 8 ml/t, OL 42
  Mlýny, pekárny, sila, skladištní škůdci, 0,5-1 % (100 ml aplikač. kapaliny/1 m2 - porézní povrch), OL 2
  Mlýny, pekárny, sila, skladištní škůdci, 1,5-2 % (50 ml aplikač. kapaliny/1 m2 - hladký povrch), OL 2
  Sklady prázdné, skladištní škůdci, 0,5-1 % (100 ml aplikač. kapaliny/1 m2 - porézní povrch), OL 2
  Provozy, skladištní škůdci, 1,5-2 % (50 ml aplikač. kapaliny/1 m2 - hladký povrch), OL 14
  Postřik vykonavejte při teplotě vyšši než 10 C. Prvni přiznaky působeni na škůdce se projevi v průběhu 2 až 24 hodin. K úplnému úhynu dochazi po cca 7 dnech.
  Reziduální účinek až 6 měsíců u přímo ošetřeného obilí.
  ACTELLIC 50 EC Bezpečnostní listy - agrochemikálie AGROFERTU:
  https://www.agrofert.cz/ke-stazeni/bezpecnostni-listy-agrochemikalie
  ACTELLIC 50 EC výrobce SYNGENTA, Británie:
  Insecticide
  Crop protection
  Authorisation Number: MAPP/MAFF No.: 12726
  Pack size: 1 litre
  Composition: 500 g/l pirimphos-methyl
  Chemical Family: Organophosphate
  https://www.syngenta.co.uk/product/crop-protection/insecticide/actellic-50-ec
  https://cdn1.npcdn.net/image/1545979776aa30a84241d7669b68ef9a16d6150efc.jpg

 • Travič Babiš

  V odpovědi na: Travič Babiš

  https://cdn1.npcdn.net/image/20181228_217f20.jpg

 • Bradáčová a policisté napojení na Babišovy struktury

  Bradáčová a policisté, kteří "dělali" Ratha, jsou napojeni na Babišovy struktury
  Petr Vincenz z ÚOKF Ústí nad Labem, nyní bezpečnostní ředitel v Pentě. Přítel vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové. Udržuje kontakt s Jiřím Veselým z Agrofertu. Poskytuje informace Lidovým novinám, konkrétně Ondřeji Koutníkovi.
  Jiří Veselý – z ÚOKFK Ústí nad Labem, nyní v bezpečnostní divizi Agrofertu, přátelí se s Vincenzem a poslancem za KSČM Zdeňkem Ondráčkem.
  Marek Foglar – bývalý vedoucí policista z ÚOOZ. Ve shodě s Babišovými zájmy vedl vyšetřování Oleo Chemical. Nyní je zařazen na VSZ v Praze jako analytik, ačkoliv tato funkce ani není v organizačním řádu VSZ.
  Jaroslav Zeman a Jiří Herian – bývalí vedoucí na Správě hl. m. Praha, nyní v civilu, podílejí se na snaze zpochybnit vyšetřovatele Čapího hnízda.
  https://forum24.cz/vysetrovani-capiho-hnizda-muze-byt-ohrozeno-mnozi-se-policiste-kteri-jsou-napojeni-na-babisovy-struktury/

Nejčtenější články za poslední měsíc