V Parlamentu je zaparkováno několikeré schválení výročních zpráv o České televizi, kdy stači dvě a generální ředitel letí...

 

Babiš už v únoru vyzval poslance ANO, aby se ke komunistům a SPD nepřipojovali a schválení výročních zpráv naopak podpořili. Jenomže dnes není únor a je jasné, že prezident Zeman, na kterého se extremistická Česká televize (stejně jako na Babiše) stále více zaměřuje, zatímco sprosté výpady "té správné proevropské strany" odbyde jednou půl větou, asi bude žádat od premiéra víc. A premiér Babiš tentokrát může kývnout.

Ze ztížností, kterých je na Českou televizi tisíce a RRTV je stále více utajuje stejně tak jako finanční hospodaření, které dokonce začerňuje a vysmívá se tím celému národu je to nanejvýš pravděpodobné.

Česká televize byla svobodná naposledy v roce 2000, než ji obsadil násilně spacákový terorista Ruml a od té doby jede cenzura a sluchátkové napovídání mluvících redaktorských hlav na "200%"! Od té doby zde funguje jeden názorový proud, zatímco ostatní byli vymeteni, nebo je "náhodně" pozvou a nepustí ke slovu. Stejně jako to bylo za komunistické vlády jedné strany!

 

 Pravomoc odvolat celou Radu ČT: „Poslanecká sněmovna může Radu odvolat, neplní-li Rada opakovaně své povinnosti stanovené tímto zákonem, nebo pokud Poslanecká sněmovna dvakrát po sobě neschválí Výroční zprávu o činnosti České televize nebo Výroční zprávu o hospodaření České televize,“ píše se v zákoně.

 

 Je jasné, že si kavárna nárokuje mít pod kontrolou vše a nad tím bdí skoromajitel Václav Moravec za udatného sekundování generálního Dvořáka.

A jekot a vřískot kulturní fronty s kavárnou lepšolidí, které živíme přes dotace z našich daní stejně jako neziskové organizace potvrzují správnost zaměření. Česká televize nepatří lidu České republiky, ale 5% extremistů, kteří s národem manipulují.

Zvládne to prezident Zeman?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Tutovka.

 • Michonnet

  Jak říká SPD Okamura: Zestátnit ČT a zrušit koncesionářské poplatky! Zrušit fuj pořady! Hloubkový audit v ČT!
  Nebudeme krmit Dvořáka, Moravce, Železného, Mrzenu, Fridricha, Fridrichovou, Zárubu, Zárubovou Witowskou a pražskou kavárnu!

 • Václav

  Lidi, prosím vás, pojďme demonstrovat za vyhazov generálního ředitele ČT = nováckého šmejda Petra Dvořáka. Šmejd Dvořák v České televizi přivedl do neštěstí tisíce starých, nemocných, bezbranných lidí, Dvořák s exekutorská mafií okrádá o domy, byty, že dluží bagatelní (zanedbatelný) dluh koncesionářských poplatků.
  Exekuce pro dluh na koncesionářském poplatku u České televize - obstavení mzdy a nemovitosti, 15.03.2015
  "Dobrý den, od 2014 je na mně vedená exekuce ve výši 900.000 Kč, kde jsem se pak s exekutorkou domluvil na splátkách, tak mi RD neprodali, ale exekuce (blokace nemovitosti exekutorským právem zástavním) stále na něm je.
  Teď na mně Česká televize poslala exekuci, kvůli poplatku, kde výše dluhu je 3.800 Kč. Teď od katastralního úřadu přišla zpráva, že mám plombu na RD od advokáta ČT pro příkaz. Je možné aby advokát zaslal na katastrální úřad požadavek na exekuci baráku bez
  1- upozornění advokáta, že proti mne bude vedeno, alespoň nevím že by nějaký dopis přišel
  2 - dluh ve výši 3.800 Kč obstavit celý RD dům a po případě ho dát k prodeji
  3 - Ještě mi od advokáta nepřišla žádna korespodence, že o uvalení exekuce na mně, jen přišlo upozornění katastru, že byla vložena plomba, a mám se do 15 dni vyjádřit.
  Jak se prosím proti tomuto bránít, ano mám dluh vůči České televizi, psal jsem jim email, o možnosti splátek, ale neodpověděli."
  https://www.bezplatnapravniporadna.cz/home/dotazy-exekuce/questions/1836-exekuce-pro-dluh-na-koncesionarskem-poplatku-u-ceske-televize-obstaveni-mzdy-a-nemovitosti.html
  "Litoměřický exekutor Ondřej Mareš vyhlásil na leden 2013 opakovanou dražbu na čtvrtinový vlastnický podíl domku nízké tržní hodnoty, nicméně pro dluh 950 korun. Jak vyplývá z údajů v dražební vyhlášce, po šedesátileté Ireně V., která musí být zastupována opatrovníkem, je nárokuje Česká televize."
  https://www.novinky.cz/finance/285253-o-byt-lze-prijit-i-kvuli-nezaplacene-slozence-na-968-korun.html