Skutečně, ale skutečně toto není politická korupce. Přece byste tomu nevěřili... Jenom ta náhoda, že Česká televize je propaguje, že vždy "mluví správně" a jsou to ti zaručeně "kvalitní" politologové jako Šír, Petra Procházková a jim podobní.

 

A dokonce vědí, kterou stranu je správné více zdůraznit a kterou ne.

A jakže to probíhá?

Dohodnou se (neprokazatelně, pouze je to vždy náhoda) s ČSSD, že dostanou granty. A ty dostanou vždy, pokud pochválí správnou stranu a se správným kritickým přístupem zkritizují tu nesprávnou. I Jakub Janda od tyče to zná a také píše vždy "správně".

Takže Šír a Švec zažádají o grant ministerstvo školství

Česká televize udělá propagaci Šíra a Švece k výkladům

Tato propagace znamená, že vybraná místa musí následné dílo odebrat

Poslední je nejsnazší: Šír a Švec dostanou peníze formou grantu, hovadina se hodí do stoupy a daňový poplatník zapláče. Korupce to samozřejmě od ČSSD není, vše je "správně schváleno" a tudíž je to legální.

 

Vlk se nažral a ČSSD zůstala celá...

Nevěříte?

O dotacích na Kremlin Watch pro Jakuba Jandu od tyče z Evropských hodnot ví už každý školák. Jak věrohodné jsou informace se mlátí smíchy kde kdo. Nebo nadává.

 A zde další perla:

 „Ruská agrese proti Ukrajině“

Bude válka? Příští útok Ruské federace povede s největší pravděpodobností na Pobaltí.

Autoři Jan Šír a Luboš Švec 

politologové napojeni na Českou televizi a v ní přednášející

20.09.2018

Beseda se studenty, jak je ten Putin zlý, zlý, zlý a Brusel hodný, hodný, hodný, NATO mírové, mírové, mírové a kniha vydaná touto dvojicí je tak strašně kvalitní, že ji nutí studentům zdarma, aby pochopili, kdo je ten zlý a hodný.

 

 Na obrovskou akci přišlo celých 20, slovy dvacet studentů, což je jasné, že to za grant stojí. Kniha vznikla díky grantu resortu školství i díky Institutu mezinárodních studií FSV UK. „Kniha je výsledkem kvalitní práce specifického vysokoškolského výzkumu, financovaného díky grantu Ministerstva školství ČR,“ pochlubil se pak dále autor. „Velká část prací na tvorbě probíhala v roce 2016 a rok 2017 byl věnován finalizaci. Podílelo se na ní 16 pracovníků Institutu mezinárodních studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, což je naše domovské pracoviště. Spolupracovali i dva zahraniční kolegové, ukrajinský novinář a nezávislý ruský bezpečnostní expert,“ vypočítával Šír.

 Dotaz novinářky zněl: „Říkal jste, že Ukrajinou to neskončí a že agrese je naplánovaná a bude pokračovat na další státy...“ Šír se poněkud ohradil: „Naplánovaná ne, ale pokud nebudeme vytvářet podmínky, aby se toto chování nevyplatilo, tak je logické, že ten, kdo se tímto způsobem chová, bude vyloučen, a proto jsou tak důležité sankce. Ten, kdo se chová způsobem, který je nezákonný, představuje zločin, který má naprosto destruktivní dopady, aby nesl důsledky. Zkoumají se třeba bezpečnostní aspekty v Pobaltí a přišlo se na tři scénáře ruské agrese,“ šokoval přítomné Šír a Švec si přisadil: „Když se podíváte do pohnutých dějin dvacátého století, lze hledat analogie, když agresor nebyl včas zastaven. Hrozí samozřejmě daleko větší konflikt, jestliže se neozve mezinárodní společenství, které dá jasně najevo, že agrese se nevyplácí.“

A na další dotaz, zda pánové zaznamenali zájem i z řad politiků si Šír posteskl: „Jen sporadický. Politická reprezentace se nyní dynamicky proměňuje, stabilní strany se mění. O knihu se paradoxně zajímají především ti, kteří jsou aktuálně ohroženi, tedy ukrajinská strana. Na anglickou verzi už nemám sílu, společenské vědy jsou těžké na překlad.“  (Prostě je každý s těmi slátaninami propagandy posílá do háje)

 

Ukázka z "expertního díla". Už chápete, proč ji nikdo nečte?

Takže shrnuto: knížka propagandy, o kterou nemá nikdo zájem, byla stejně jako politické neziskovky placena z našich daní, a odsouhlasilo ji zaplatit ministerstvo školství přes grant. Jak je možné, že nikdo neprověřil, na co jsou vyhozené peníze, paní poslankyně Valachová z ČSSD? Neměla byste to nyní zaplatit ze svého poslaneckého platu? Zatímco Hamáček pronásleduje každou nadávku na facebooku, zde mizí miliardy (inkluze atd., atd.) a Valachová z ČSSD se lidem směje do obličeje z obrazovky České televize.

Hlavně když ti lepší lidé vědí, jak správně podojit stát. (Tedy nás)

A to ještě neskončilo vyšetřování záhadně rozdělovaných miliard v soukromém bytě do fotbalu pod gescí ministryně Valachové z ČSSD!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  A k vytváření pnutí se využívají hybridní servery a kruh se uzavřel.
  Je to stejné jako to popisuje Pjakin. Podpindosi například u policie terorizují obyvatelstvo, následně podpindosi jako Navalnyj ženou lidi do stávek a majdanů. Ten systém je takto propracovaný.A v ČR je to úplně stejné, hybridné servery rozeštvávají obyvatelstvo, neustále debilníni články o neziskovkách a pak se objeví Milión Chvilek a rázem je 300 000 lidí na Letné.Lidi jsou zpracováni jak zombi bio roboti.

 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Nedivte se, mozek je lidem vymyvan denne od sametu. Schema je stejne, jenom nepritel neni na zapade jako za SSSR, ale je to Rusko. Na zapade mame tedy ted mit pritele, ze ktereho maji lide ale vetsi strach jak z Ruska? Ta masa, co cuci na CT a Cro rizene zapadem to pochopitelne nevnima tak jako lide, kteri premysli. A to je mensina, jako ti, co jsou zde na webu.Bohuzel....

 • V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Máte pravdu: jako FORUM 24, klony České televize a spolupráce s ČSSD. Že byste to také pochopil? Například Skrytá Pravda funguje od roku 1999 s původním názvem Pařát, a pak se hybridně klony veřejnoprávní po roce 2010 přidávaly.

 • Nevím, proč se mi zdá, že Morava je Nowak, ale budiž: Stále předkládáme další a další důkazy o provázanosti v zákulisí, nikoliv o hlasování v Parlamentu. Neboli Babiš rezignuje na RRTV v Parlamentu, pokud mu odsouhlasí ve vládě Hamáček a v Parlamentu jiné . A toto chce zastavit Okamura a otevřít pro veřejnost, jak to funguje. Takže píši stále další provázání a nemá to nic společného s tím, co je vidět, ale naopak s tím, co vidět není: se zákulisními podvody. Což jste asi nepochopil, takže žádná psí hlava ale penězovody a jak se vše "rathovsky" zneužívá. Valachová pro Šíra atd., Šír zase neútočí na ČSSD a ruka ruku myje. Za naše peníze... Hezký večer přeji.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Vy máte jen problém reagovat na to, co vám skutečně napíšu. Ihned podsouváte věci, které jsem nenapsal, vytváříte chybnou premisu hned na počátkua a potom z toho vyvozujete další a další nesmysly. Jako když někdo napíše že 2+1=4, pak hravě dkáže, že 3+3 je 8, pokud se nikdo nepozastaví nad tím že 2+1 není 4. Já si toho pravidelně všímám, což vás extrémně irituje a v konečném důsledku mažete.
  Takže opět připmínám a je to jasně vidět a dokladovatelné z vašeho komentáře, že jste psal o tom, že ČSSD protestuje v Parlamentu!
  A na toto jsem já reagoval, že tam nemají většinu ani v koalici natož samostatně se 7% hlasů.
  A vy začnete, že chtějí 50% a jiné rozbory, o kterých já jsem vůbec nepsal ani jsem na ně nereagoval. Takže jste mi podsunul roli, kterou jsem nehrál a nasadil jste mi tímto psí hlavu, toto vám chtěl Morava napsat, každý normální člověk to vidí na první pohled. Ale vy to nevidíte, protože jste zaslepený vlastním viděním světa a názory a vidění jiných lidí vás absolutně nezajímá. Proto nemůžet nikdy dělat kvalitní žirnalistiku, protože jste obyčejný ignorat!

 • Ferda Mravenec

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Ty jsi hroznej magor, pan ******** ti to vyvsětlí polopaticky a stejně nevíš, která bije. Nebo víš a snažíš se vykroutit jak celá vaše partaj.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Ferda Mravenec

  Absolutně nic nevysvětlil. Jsou to jen prázdné konspirace, žádné důkazy nepředložil. Naopak já jsem podal jasné důkazy, že pro prosazení jakéhokoliv zákona nemá ČSSD samostatně žádnou sílu, takže sama může protestovat jak chce proti čemukoliv, ale nic nikdy sama nezmůže, protože má jen 7% hlasů. Vždy musí ČSSD hledat hlasy i v jiných stranách, aby dosáhli 101. Hovořit pak v takové situaci, že ČSSD něco na sílu prosazuje, tak to je absolutní nesmysl. ČSSD umí vyjednávat a umí najít kompromisy. Politika je vždy umění kompromisu, V minulém volebním období, při volebním výsledku 22% například ČSSD prosadila přes 90% jejich volebního programu a stala se tímto nejdůvěryhodnější stranou v Parlamentu.
  Bohužel voliči jsou zombírováni právě takovým nesmysly jako běží například na Skrytá Pravda a ve výsledku si pak voliči sami pod sebou podřezali větev na které velmi pohodlně seděli. No, kdo chce kam, pomozme mu tam.
  Dávat do souvislostí odchod ČSSD z vlády, protože Zeman nechce odvolat Staňka případně jmenovat Šmeru a tvrdit, že ve skutečnosti je to kvůli Semínovi, kterého nechtějí do RRTV například, tak to jsou typické konspirace. Takto se přesně zombírují voliči., že se jim předkládají pochybné analýzy. Dělají to i ti pánové v ČT, tak jaký je pak rozdíl mezi ČT a Skrytou Pravdou? Já žádný nevidím. Každý si zombíruje své stádečko vlastími pohádkami.
  Mne zajímají fakta a nikoliv konspirace, proto mne ******** tak nenávidí a maže a maže.

 • wolfram

  Díky, že jste je rozkryli! Ministři ČSSD jsou sponzoři protičeských kolaborantských "expertů" a spolků!
  Granty od ministerstva školství (ČSSD) - pro Šíra a Švece
  Granty od ministerstev školství a zahraničních věcí (ČSSD) - pro program Kremlin Watch/Evropské hodnoty nestoudného cikánského pornoherce Jandy, vskutku typický ideolog pro dnešní režim!
  "Na činnost Evropských hodnot přispěly více než 350.000 korunami ministerstva školství a zahraničí pod vedením ČSSD."
  "Podle údajů na transparentním účtu spolku Evropské hodnoty totiž zhruba 14 procent jejich loňských příjmů přišlo od několika ministerstev, která jsou pod správou ministrů z ČSSD. Další část z celkem pětimilionových příjmů pak pochází z grantů americké či izraelské ambasády, nadace Open Society Fund a dalších zdrojů."

 • wolfram

  Čisté měsíční mzdy deseti zaměstnanců Evropských hodnot za červen 2019, pornoherec Janda nebere nejvyšší mzdu
  EH_mzda_6_2019_Veverka 24 318,00 CZK
  EH_mzda_6_2019_Janda 19 766,00 CZK
  EH_mzda_6_2019_Víchová 19 766,00 CZK
  EH_mzda_6_2019_Michalcová19 737,00 CZK
  EH_mzda_6_2019_Hokovský 19 707,00 CZK
  EH_mzda_6_2019_Zmušková 10 000,00 CZK
  EH_mzda_6_Špalková 8 000,00 CZK
  EH_mzda_6_2019_Fišer 6 000,00 CZK
  EH_mzda_6_2019_Pavlů 4 675,00 CZK
  EH_mzda_6_2019_Marešová 4 845,00 CZK
  Další platby jsou např.:
  Evropské hodnoty letenky Janda, Michalcová letenky v ramci projektu TRANS Gruzie 15 514,00 CZK
  Evropské hodnoty letenka Černá letenky v ramci projektu TRANS Gruzie 7 694,00 CZK
  Evropské hodnoty letenky Janda, Michalcova letenky v ramci projektu TRANS Gruzie 12 424,00 CZK
  Evropské hodnoty z.s. - Ing. Hofbauerová - nájemné kanceláře a ostatní služby 20 550,00 CZK
  Nákup online supermarket Rohlik.cz 4 628,56 CZK
  Faktura Martin Svárovský - práce na projektu INTEL 46 324,00 CZK
  Zdroj:
  Číslo účtu: 2300405420 / 2010
  Majitel účtu: Evropské hodnoty z.s.
  https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2300405420

  To by mě vážně zajímalo, co znamená "Projekt INTEL"? A co Janda dělal letecky v Gruzii, demonstroval, demonstroval?

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: wolfram

  To je čistého nebo hrubého?
  Za 19 tisíc bych ani nevstával z postele. :p