(Omluva: bohužel stručně pro provázanost napsat nelze) Je to jenom náhoda? Babiš a Schillerová údajně plní, co slíbili: začali ořezávat dotace do neziskového odvětví, které neprodukuje nic. Válí se a fláká se za naše peníze. A dělá PŠM. (Pro mladší komunistické politické školení mužstva vedené politruky)  A Transparecy International bouchnul do stolu!

 

Vy nám krátíte dotace, my vás poženeme k soudu

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • annashetty

  V odpovědi na: Dan

  Vezměte ho na pravou kachnu, unavenou
  fireboy and watergirl

 • Vlastimil Nowak

  Kdyby o mně fašoun Babiš rozhlašoval, že jsem korupčník, tak bych fašouna také dal k soudu.

 • V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Pane, upozorňuji, že tyto urážky premiéra, které nemají jakoukoliv odůvodněnou faktickou připomínku, budu mazat.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: admin SP

  Zajímavé Pane, že když premiéra Bohuslava Sobotku urážel ********, tak jste nehnul ani prstem. Evidentně na Skrytá Pravda panují dvojí standardy.

 • Ferda Mravenec

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Není to tím ty blbečku, že jenom urážíš, každýmu nadáváš, všichni jsou fašouni a náckové, ale důkaz žádnej nedáváš? Není to tím, že jsi podvodník od ozubený pleše?

 • Dan

  V odpovědi na: Ferda Mravenec

  Nowak je socansky troll, nema smysl reagovat. Nadavky a sproste urazky premiera a prezidenta ale nesmi admin trpet, to je logo!

  Krátká URL:
 • Ostuda Evropy

  Česko, Kosovo, Ukrajina - tři státy, kde vládnou zloději a podvodníci.
  Ukradli státní podniky a 600 miliard z bank: Babiš, Bakala, Kellner, Křetínský - Roman, Chrenek, Komárek, Tykač, Vítek, Koláčkové, Zemkové, Otava, Šimáně, Dospiva, Haščák, Kožený, Železný, Světlík, Ignačák, Ludvík Karl, Jiří Hlavatý, Charouz, Chvalovský, Kocáb, Junek, Adamec jr., Sisák, Kutal a Šišma - jestlipak se bojí, že je někdo odbouchne?

 • *

  Jo? Ale proč kmotr Babiš nezkrátil neziskovky přivážejících migranty, jako jsou Magda Faltová, "Sdružení pro migraci a integraci" a Šimon Pánek, "Člověk v tísni"!!!!! Z toho si myslím, že s Transparency žaloba nesouvisí.
  Okamura first, VOLTE SPD!

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Ano, pratele,volme SPD. Je to jedina strana, ktera pracuje v nasem zajmu, v zajmu nasi zeme a ne v zajmu cizaku a hegemona jako ostatni partaje! Fiala z ODS chce zrusit primou demokracii pri volbe prezidenta a prenechat jeho volbu korupcnim politikum, domlouvajicim opet jeho volbu na pissoiru! ODS musi jit do kytek, jako Topka a socani! U Piratu at si kazdy uvedomi, co tihle prolhani anarchiste zastavaji za nazory!