Tak už jde do tuhého!! Kdo tvrdí že se zoufalá Merkelová klepe, je ruský dezinformátor a tudíž zločinec, možná matkovrah, terorista a globální omezovač. A kdo tvrdí, že do Evropy proudí davy migrantů je dezinformátor a na toho si mozkovýantidezinformační trust posvítí!

 

Idiotismus dostává akcelerační obrátky

a Seznam - zprávy odhaluje, kdo je dezinformátor, hoaxar a fake newsar

Merkelová se neklepe jak sulc, migranti jsou naše zářná budoucnost, "Milion chvilek"  nesvážel demonstranty autobusy a bylo vše spontánní...

 

My starší četli "mezi řádky", proto jsme ti tupí dle Pirátů a Jourové a tudíž na odpis, což potvrzují elfové, Seznam zprávy a další kapacity...

 

ZDE

Hoaxy, fake news a řetězové maily. Projděte si lživé zprávy posledních týdnů

Seznam Zprávy už nedělá redaktor, ani dva redaktoři, ale dokonce tři. To není vtip: dnes už se sychrují před pádem totality EU, že kolektivní vina je nepotrestatelná. Chcete důkaz? Zde opět je! Takže nastupuje excelentní generace skvělých dětí , aby nás ústy miliardáře Václava Moravce - majitele Čt za naše peníze a Vrábela dosvědčila, že my jsme prý ty vyšinuté zrůdy nemyslící a...

 

 Čtěte prosím, co píší:

Spekulace kolem zdraví Angely Merkelové, hoaxy o Mikuláši Minářovi a placených demonstrantech na Letné i tradiční dezinformace o migraci. Přinášíme přehled české dezinformační scény, dezinformačních e-mailů i zprávu českých elfů za měsíc červen, píše výše excelentní trojice ze záhrobí.

 Dezinformační weby se věnovaly ve velké míře akcím spojeným s aktivitou občanského hnutí Milion chvilek pro demokracii, které koncem června uspořádalo největší demonstraci od listopadu 1989.

Prostorem dezinformačních webů se šířily také informace o zákulisí demonstrace na Letné. Podle řady konspiračních zpráv byli demonstrující placeni a naváženi do Prahy organizovaným způsobem za finanční i nefinanční výhody. (Že se částečně přiznal i Velký Vůdce Milionu chvilek a dopravní podniky přiznaly hromadné objednávky? Vše je konspirace)

Pozitivně laděných článků o Vladimiru Putinovi vyšlo 42. Většinou vykreslovaly Putina jako schopného politika a silného vůdce – často se objevují zprávy, že je schopen rozkazovat i zahraničním politikům.(Zajímavé, toto přece tvrdí Čt, mainstream a CIA, takže někde se stala chyba, soudruzi elfové)

V prostoru dezinformací se pravidelně objevují i zprávy okolo německé kancléřky Angely Merkelové. Tentokrát se ale neřeší migrace a příchod uprchlíků do Německa, ale spekuluje se ohledně jejího zdravotního stavu.(Přitom je zdravá jak rybička, ale ti dezinformátoři ji takto hoaxují a fakenewsují!)

 

 Dokonce mají svojí expertní tabulku Flourish:

 

To nemá chybu

Flourish®

seachem.cz/flourish
Seachem Flourish je komplexní hnojivo
 

Takže z toho vychází:

Vy kreténi staří a starší, my, elfové, Hrušínští  a Piráti v čele s Jourovou si na vás posvítíme a všude vás smázneme. Jste staří, jste hnůj, jste hnus a my mladí vás srovnáme, nebo rovnou zahrabeme pod kytky, naznačují intelektuální elfové - kapacity mozkových trustů hoaxových a fakenewsových.

 Nezdá se vám, že ten současný idiotismus dávno překročil rubikon Milouše Jakeše z Červeného Hrádku?

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Petr Pokorný

  Opět lžete Opusi Nowaku a opět poletíte. Je tam doslovně napsáno: Vraťme se však k nadpisu:

  svozy autobusů za vyprané peníze Baczů a Sindhů, kdy přímou reportáž zajišťuje Česká televize a Český rozhlas, zacvičování sektorů jak na spartakiádě, vy budete řvát na tento povel, vy budete řvát na tento pověl... Dokonce to přiznal Český rozhlas Radiožurnál v přímém přenosu. A další sponzorované autobusy najíždějí na Letnou, baťůžkáři se vrací z výletu na Pražský hrad, Morava zdraví Prahu, kam jste Pražáci zmizeli...
  Jste podvodník a manipulátor!

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Spolek Milion chvilek pro demokracii, který protest pořádá, na twitteru uvedl, že účast nebo zájem o akci potvrdilo 135 tisíc lidí, a avizoval, že několik dní před ní zveřejní mapu vypravovaných autobusů.

  Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/zajem-o-demonstraci-na-letne-potvrdilo-uz-135-tisic-lidi-nekde-vypravuji-autobusy.A190618_144821_ln_domov_vag
  Dále Milion chvilek žádá posílení hromadných dopravních prostředků v Praze.
  Kdo to zaplatil?

  Primátor Hřib by měl přrdložit data!
  Jste podvodník, lhář a manipulátor, Opusi - Nowaku.

 • Dan

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Panove, nerozcilujte se. Troll Nowak je placeny blb a socanske hovado. Je tady, by nas sral!

 • Michonnet

  Merkelová se třese, neb se přežírá antidepresivy! Nemyslete si, že něčeho lituje.
  Cituji z odborné literatury: "Antidepresiva vyvolávají tzv. parkinsonský syndrom, který připomíná Parkinsonovu chorobu, u níž je právě třes v popředí příznaků." "Antidepresiva a thymoprofylaktika (lithium) vyvolávají nejčastěji tremor."
  Prozac, Paxil, Zoloft, Fevarin, Efectin
  http://assets.wh.cdnds.net/images/6454/antidepressents_-_prozac_-_zoloft_and_paxil__medium_4x3.jpg

 • Dan

  V odpovědi na: Michonnet

  Tuto zpravu potvrdili i lekari. Aby se nevystavovala pri hrani hymny tresu, pri posledni vitaci ceremonii s navstevou sedela na zidli. Asi nema jisty prostredek, kterym by tremor potlacila. Nemci rikaji, ze pristi ceremonie bude vleze. Ona sam tvrdi, ze je ok. DDRonska Erika ze STASI spisu bude lhat pokud to pujde.

 • Dan

  V odpovědi na: Michonnet

  Zda se ze tedy lithiovy Hamacek, zvany Hamadi nebo Hamajda ji poslal nejake Lithium do jejich baterek.

 • novota

  Socan bande a nový skandál? kdopak tam asi chodil z liháče....že by soudruzi z vnitra... :o https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Skandal-CSSD-pry-hledala-spinu-na-Babise-Exreditel-promluvil-591525

 • Pietro

  V odpovědi na: novota

  Milí poddaní, kdy zlodějským feudálům Babišovi, Kellnerovi uříznete hlavy a zkonfiskujete nakradené podniky, co?

 • Dan

  V odpovědi na: Pietro

  Jsi vyznavacem revoluce, ktera po vitezstvi zacina oslavou a konci zoufalou snahou sehnat neco k jidlu. Mezitim se vsechno rozkradlo, vznikly elity, ktere opovrhuji obcany a pracuji jenom pro sebe a proti nim. Jako po sametu, kdy humanitarni bombardak Havel a jeho krvava Madla nas pretahli do raje USA, kde cvoci v nenavisti strileji lidi jako zajice a 50 milionu tam vegetuji na plastikovych zebracenkach.

 • novota

  V odpovědi na: novota

  Koukám expert na revoluci za klavesnici pc...asi lihový dům:o