A bude hůř, varují lékaři. Ale kam se hrabou na Piráty, hlavně na Hřiba. Celebritu hvězdné pěchoty. Vůdce studentských "chytrých" legií...

 

Pojďte si pohrát, zve Pirát Hřib

V Česku stoupá počet nakažených HIV, šíří se i další vážné nemoci

Od okamžiku, kdy záštitu na AIDS převzal pražský magistrát Krnáčové a následně Hřiba, naši milovaní z komunity LGBT tento suvenýr významně povýšili na znak kvality. (Lékaři tvrdí epidemie, takže se možná pletou, Pirát Hřib je přece génius z moravského Gottwaldova - od Zlína, tak ví, proč je miluje)

 

Budoucnost? Piráti a jejich reklama na lepší zítřky.

ROZKOŠ BEZ RIZIKA

Téměř tři a půl tisíce lidí je u nás nakaženo virem HIV. Počet každým rokem stoupá, jen loni lékaři odhalili 208 nových případů. Za první čtyři měsíce letošního roku jich je už 80.

 

Pochod nakažených, PRAGUE PRIDE - kudyznudy.cz

Nejvíce nakažených - téměř 1700 - je v Praze. Podle statistik je nejvíce případů HIV diagnostikováno lidem ve věku mezi 25 a 29 lety. Nákaza smrtelným virem se zpočátku projevuje jako běžná chřipka. "Pak je stádium, které trvá několik let a je v klidu. Pak vlastně po několika letech dochází k zhroucení imunity," řekl Chrdle. Propukne nemoc AIDS - loni na ni zemřelo v České republice přes 300 lidí.

Rychlejší je pouze NOVIČOK, který zasílá prý Putin

 

Loni nemoc HIV přiznal na sociálních sítích také 30 letý Rakušan Thomas Neuwirth alias vousatá zpěvačka Conchita Wurst. I americký herec Charlie Sheen.

Conchita Wurst. Conchita Wurst Picture

Z facebooku

 

Divný svět, ve kterém je normální být nenormální...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dan

  V odpovědi na: VOLTE SPD!

  Buran ze Zlina Hrib udela vsechno, aby se zavdecil nadnarodnimu rizeni Ceska, sidlicimu na US amasade! Emericky buzeranti a fetaci z ambasady nam sem zavlekaji i jinam v Evrope jejich Street Parades poklesnlou kulturu bidy jejich elit, organizovanymi strileckami do vlastnich obcanu jako na Novem Zelande. Strileli minimalne 3 strelci. FBI vsechny kamerove zaznamy zabavila a tvrdi, ze to byl jenom jeden strelec. Kdy Americane konecne pochopi, ze je chteji jejich elity ovladajici tajne sluzby a armadu znicit a uplne zotrocit? Co prijde je odebrani automatickych zbrani jako na NZ, aby se lide nemohli ucinne branit proti armade!!!!

 • Dan

  Kdy uz konecne lide pochopi, ze Pirati pracuji proti nim a nasi zemi???? V zajmu Neoconu pro NWO?

 • *

  Odboj jak za války! Pražáci pálí a strhávají duhové vlajky z kandelábrů! Pražská policie vyšetřuje jak gestapo!
  Foto
  https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p370x247/67678898_2835376019807815_637013499049934848_n.jpg
  Někdo v Praze zapálil duhovou vlajku a odpaloval světlice na lidi
  https://echo24.cz/a/SYEQM/nekdo-v-praze-zapalil-duhovou-vlajku-a-odpaloval-svetlice-na-lidi

 • Dan

  Putin je stejneho nazoru, jako vetsina nasich obcanu neuchylu. Dekujme mu za to!
  https://tadesco.cz/putin-kritizoval-ustretovost-voci-migrantom-a-opat-vystupil-proti-zapadnemu-liberalizmu/

 • Dan

  Dnes byl pruvod a sv Petr se na to nemohl divat a cural na ne! Je to jako zazrak! Vcera vedro k upadnuti, dneska chladno a dest!
  Doufam, ze ty uchyly to zchladilo!

 • Dan

  Tunelar a buran ze Zlina Hrib se prisal na Prahu. Ridi ho mafiani v pozadi.

 • eRECEPT a IZIP TUNELÁŘ HŘIB!!! DEFENESTRACE!!!

  Už vrátili ódéesáci Ouzký, Cabrnoch, Šnajdr, pirát Hřib, Jaromír Horák a Pavel Horák 2 miliardy, o které okradli Všeobecnou zdravotní pojišťovnu?!
  "6. 6. 2012 Opoziční ČSSD navrhla prověřit, jak bylo utraceno 1,8 miliardy korun za projekt elektronických zdravotních knížek IZIP. Vládní ODS i TOP 09 ale návrh zablokovaly."
  "14.5.2012 Nad Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (VZP) by mohla být podle právníka Ondřeje Dostála z Platformy zdravotních pojištěnců vyhlášena nucená správa, pokud dala dvě miliardy bez výběrového řízení za relativně málo funkční projekt elektronických zdravotních knížek IZIP. Dostál to dnes řekl novinářům. VZP si podle něj měla elektronizaci zajistit sama, nikoli přes externí firmy."

 • eRECEPT a IZIP TUNELÁŘ HŘIB!!! DEFENESTRACE!!!

  V odpovědi na: eRECEPT a IZIP TUNELÁŘ HŘIB!!! DEFENESTRACE!!!

  Luboš Pašek z Mělníka, dlouholetý obchodní partner kmotra Romana Janouška, se přihlásil k části zlata, které Útvar pro odhalování organizované zločinu ÚOOZ zabavil při velké razii v červnu 2013 v kauze Nečas + Nagyová +Rittig. Pašek, jenž figuroval ve firmách napojených na podezřelé zdravotnické zakázky, požaduje vrácení zlatých cihel. Pašek byl akcionářem společnosti Chambon, která od zdravotních pojišťoven (zejména od VZP) získala v letech 2009 až 2012 na úhradách přes půl miliardy korun. Dokumenty k firmě, kterou podle médií spoluvlastnil Roman Janoušek, hledala policie při červnovém zátahu. Pašek figuroval i ve firmě Kardio Port, sídlící v Kladně. Společnost Kardio Port s anonymními vlastníky a bez referencí vysoutěžila v roce 2009 zakázku za dvě miliardy od nemocnice IKEM.
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/k-zabavenemu-zlatu-se-prihlasil-pasek.A130803_080632_domaci_jj
  Luboš Pašek veze Romana Janouška z policie
  http://1gr.cz/fotky/lidovky/14/031/lnc460/KIT51886c_grabjanousek.jpg
  http://1gr.cz/fotky/lidovky/14/031/lnc460/KIT51885f_janousek_pasek.jpg

  Jiří Pašek z Doks u Kladna, bývalý ředitel IZIP a zaměstnavatel Hřiba
  https://img.cncenter.cz/img/11/full/2858002_.jpg

 • eRECEPT a IZIP TUNELÁŘ HŘIB!!! DEFENESTRACE!!!

  V odpovědi na: eRECEPT a IZIP TUNELÁŘ HŘIB!!! DEFENESTRACE!!!

  Podejte obžalobu za vynesení odposlechů Béma a Janouška, navrhla policie 7. srpna 2019
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cr-kriminalita-policie-odposlechy-stihani-zaloba.A190807_164056_domaci_hmo
  Bém a Janoušek se v odposleších domlouvali, kdo bude ředitelem VZP. „V pondělí budou nějaká tři jména, která máš odsouhlasit, jestli pro tebe bude nějaký dobrý. Když ne, budou hledat dál,“ tvrdí do telefonu Bémovi Janoušek. O pár hodin později si oba muži volají znovu a Janoušek tehdejšímu primátorovi hlásí dobré zprávy. Prý stačí, aby Bém zaškrtl dva preferované kandidáty ze seznamu uchazečů a jeden z nich se nakonec ředitelem VZP skutečně stane. VZP také řadu let vydávala časopis "Pohoda pojištěnce" přes společnost Ora Print, založenou Janouškem a zastupovanou Radkem Johnem. Tam odtékaly z pojištovny stamiliony. Kromě toho VZP šestnáct let, od roku 2002 do 1. ledna 2019, posílala 12 milionů ročně další firmě Medea Kultur Romana Janouška.
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Rath-promluvil-O-Bemovi-a-Janouskovi-jsem-vedel-davno-A-co-Snajdr-226912

 • eRECEPT a IZIP TUNELÁŘ HŘIB!!! DEFENESTRACE!!!

  Dva Paškové, oba okradli VZP o miliardy. Paškové bydlí 27 km od sebe. Pašek Luboš má vilu v Mělníku, Pašek Jiří má vilu v Doksech u Kladna. Pašek Luboš má zlodějskou firmu v Kladně, Kardio Port, Huťská 1294, 272 01 Kladno.
  Takže podle mého názoru jsou tito dva Paškové, Pašek Luboš (Chambon, Kardio Port) a Pašek JIří (IZIP) příbuzní, například bratranci. Bratranci zloději.
  Takže Hřib byl vyslán do pražské politiky kmotrem Janouškem, stejně jako Janouškova sousedka ze Zadaru, místopředsedkyně ODS Aleksandra Udženija, jejíž manžel Edvard je správce majetku kmotra Romana Janouška.