Reportáž: Tak nám zase další bublina splaskla. Příroda se dokonce vymočila i na Prague Pride a pochod zvrácenosti dostal řádnou odpověď od přírody, že ani zvrácená společnost přírodu neohne.

 

Nejvíce však zuří zemědělci

Teda ti europejští, kteří nežijí z práce, ale z dotací. Dotace na jaro, dotace na léto, dotace na podzim, dotace na zimu. Pak jsou dotace na sucho, dotace na mokro, dotace na slunce, dotace na mračna a pro dotační zemědělce je nepřítelem každé počasí.

 

Pršelo a bude pršet. Sahara se odkládá.

A když už očekávali další dotace na sucho, drzá příroda si dovolila pršet a louky se zazelenaly. A stále prší, a co s tím? Vyplatí ministr dotace na sucho, když už je všude zelená tráva a stále rychleji roste? Nebyl by nějaký chemický prostředek, jak trávu spálit a požádat o další dotace, nebo počkat pár dní a začít pracovat - sekat opět louky?

Toť dilema.

Celou sobotu pršelo normálně, mlhy, opar nad lesy, což je dle alarmistů právě nenormální a musíme jim dát desítky miliard, aby nás zachránili. A možná víc, protože srpen se chová normálně, střídavě prší a svítí sluníčko, teploty dokonce chladnější, což zase dokazuje, že se musíme připravit i na to, což nebude stát desítky, ale sta miliard a musíme jim je dát. A ministr Brabec už zase slibuje...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  Když je všechno tak špatně, tak je s podivem, že se od převratu průměrná délka života obyvatel ČR prodloužila o 10 let ???
  Za komunistů jsme byli v zemědělské produkci ve všem soběstační, jak brambory, tak vepřové i hovězí, Tak nemel o nějaké ničení zemědělství za komančů. Žádné tuberkulózní mlíko v obchodech nebylo. Dnes je v ČR řádově více nakažených lidí tuberkulózou než bylo před rokem 1989. Ty budeš nějaký mladý BLB, co nic nezažil a ničemu nerozumí. Jenom tady trolluješ a provokuješ!

 • .

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Tydýte, jsme na tom zdravotnšě hůř, ale díky novým lékům i rakovina se léčí. Ty jsi dement. Proto se dožíváme víc. Na LDNkách!

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: .

  Absolutní nesmysl, důchodci dnes žijí daleko aktivněji než tomu bylo před třiceti lety. Dokladovat to mohou všechny cestovní kanceláře. Důchodci jezdí v létě k moři, v zimě na lyže do hor. Důchodci mají spoustu zálib a hoby, prostě žijí dnes násobně aktivnějí než za komanče.To je jedem z významných faktorů, proč si důchodce užije v průměru 24 let v důchodu.
  Žiješ Tydýte zcela mimo realitu dnešního života!

 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Skoda, ze nevim kde bydlis. Ja bych ti tam nejake duchodce poslal. Ty co nejezdi k mori, protoze nemohou uz zaplatit ani najem. Ty by ti tu prolhanou drzku srovnali!

  Krátká URL:
 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Nesouhlasim! Priserne prolhane hovado zvany Nowak zde zase siri komousskou propagandu, jak nam bylo za totace krasne! Nebylo, ja to zazil ty kretene a vsechno je pravda co tady pisu!

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  Jak jsi mohl přijít k závěru, že dělám nějakou komoušskou propagandu? Co to je za hloupost? Vždyť jsem jasně napsal, že důchodci se dnes mají mnohem lépe než za komoušů. Za komoušů si důchodce užil v průměru jen 11 let v důchodu a dnes si užije přes 24 let v důchodu. To je odcela výrazný rozdíl, nemyslíš? Tak kde vidíš tu komunistickou propagandu? Ani není pravda, že by důchodci neměli na nájem. Ti co mají nízký důchod, tak mají nárok na příspěvek na bydlení a to jim bohatě pokryje náklady. Dnes žádný důchodce nemusí bydlet na ulici.

 • .

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  A za co ty magore jezdí pak důchodci na dovolený? Jedině ti, co si včas nakradli a postavili baráky, nebo nakoupili ti byty a ty pronajímaj. A pár, co dřelo soboty a neděle většinu života. Zbytek ne na LDNkách.

  Krátká URL:
 • Dan

  Obracim se na administratora webu ve veci socanskeho a komousskeho trolla pod jmenem Nowak. Jeho stupidni a prolhane prispevky, neustale napadani a urazky prispevatelu uz staci k vylouceni z diskuse. Jeho prispevky zasadne mazat, protoze neslouzi vecne a vazne diskusi, ale k urazkam autoru clanku, prispevatelu, lzim, dezinformacim a stupidni propagande. Je mozne, ze Nowak je financovan, aby vas a vas web dehonestoval, prispevatele zneverohodnil a poslani webu sabotoval. Prosim i nadale o zachovani anonymity prispevatelu, protoze statni cenzura a postih prispevku na internetu posiluje. Dekuji za porozumneni.

 • V odpovědi na: Dan

  Pane Dane, on je velice hloupý a většinou se usvědčí sám. Jako s rozpočtem, kdy mu tady dali grafy a on zoufale mele svou, protože nepochopil, co grafy ukazují. Stejné je to s dožitím: má pravdu, že se dožíváme víc, než za komunistů. Nevím, jak jste stár, ale já pamatuji babičky, co byly ohnuté v 55 létech a dnes hrají volejbal. Důvod je prostý: po válce ani ve válce nebyly vitamíny, nebyl rybí tuk, nebyly ryby a pokud někdo neměl příbuzné, co mohli trochu poslat, byl na tom zdravotně bídně. Dnes už ta generace skoro vymřela, a ať bylo za bolševika z ruky do úst, vymýtili se epidemie, křivice, a jídlo bylo zdravé. Jasně, fronty a málo druhů, ale normy tvrdé a to vše společně s možností operací i pro osmdesátileté jako Gott, nové léky a dostupnost vitamínů (těch je skutečně dokonce nadbytek) se věk prodloužil. Ale statistika ukazuje, že po šedesátce je stejné procento nemocných lidí jako před 40 léty, ale daří se je déle udržet při životě. Ale vysvětlujte to tomu...

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Grafy ukazovaly a ukazují jasná fakta, že nejprudší růst zadlužení byl za vlád pravice v letech 2007-2013 a nejvyšší schodky rozpočtu byly taktéž za vlády pravice v lettrch 2007-2013.
  Současně grafy ukazovyla ukazují, že poslední Sobotkova vláda hospodařla s přebytkem 60 miliard.
  Co je na tom pro vás pane ******** nepochopitelného?
  https://www.mfcr.cz/assets/cs/cmsimg/fotogalerie/2016-10-3-3.jpg
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8d/Rust_dluhu_1994_2016.png

Nejnovější články