Byznysová novinářka Zlámalová jako za starých časů: rozmetala alarmistu Bilera z A2larm.cz, kdy Biler trapně argumentuje proti nejbohatšímu byznysmenovi Kellnerovi tím, že ví, protože se domnívá. Důkazy sice nemá, ale všichni to tvrdí, tak to musí být pravda.

 

 

Klaus, Zeman, Rusko a Čína jsou zlo a nad tím bdí prý Kellner

"Petr Kellner má tak rád právo, řád a stabilitu, že nejraději podniká v zemích, ve kterých tyto hodnoty neohrožují lidé ve volbách.

A pokud je někdo ohrožuje nějak jinak, končí v policejní cele, s kulkou v hlavě nebo v koncentračním táboře.", je doslovně napsáno od alarmistického člověka Bilera alias kadeta Bieglera.

 

Kde jsou v Rusku koncentráky, proč tam podnikají Němci, Američané a další jaksi kadet Bigler alias Biler netuší, ale ten Kellner je zlo. Protože tam podniká také. Vážně tihle extremisté dostávají platy za takovéto zhovadilosti? Kdo je živí?

A na jasné otázky Biler opět trapně mlží, že co se zdá, je asi možné a když je to možné, tak je to pravděpodobné, protože když Rusko a Čína je v očích některých zlo, tak to přece nemůže být opak. Neuvěřitelné bahno proti excelentní Lence Zlámalové. A ani Veselovský proti jasné argumentaci neměl šanci.

 

Navíc totálně lhal o Huawei a Lenka Zlámalová mu to dala "sežrat i s chlupama"!

 

Ten alarmista Biler tvrdil, že se má za to, že Kellner má svého prezidenta na Hradě a předtím tam měl Klause. A když se ho ptala, jaké má důkazy co udělali Zeman a Klaus pro Kellnera v Rusku a co udělal Kellner pro Zemana a Klause?  Prý se možná asi někde něco tajně, ale to asi je... A tak chtěla vědět a znát důkazy, protože ona je neví a pokud Biler (což je "Kavárna lepšolidí dle našeho pohledu - doplnění) nějaké má, ať je předloží. (Klausův institut je NEPOLITICKÝ liberálně-konzervativní think tank, stejně jako má Václav Havel svoji "knihovnu" se svými sponzory, nikoliv koordinátory)

No, jsou proto jenom nepřímé důkazy, kroutí se "kapacita alarmista Biler". Přece Biler nemá tajnou službu a pan Kellner to prý neřekne.

Tak to jsou drby, vyjela na kapacitu Bilera Lenka Zlámalová z ECHO 24.

 

A začala hovořit pro diváky, jak je to v Číně. Veselovský jenom vytřeštěně mrkal, Biler vyvaleně koktal, protože prý nic neví, ale kdyby, tak možná, což definovala Zlámalová jako naprostou neznalost a skoro drzost ostře kritizovat něco, co ani netuším, jak funguje.

Vytřeštěný Veselovský - stojí za poslech

A tak ještě jednou zaútočil Biler na Zlámalovou s důkazem: prý jeden z důkazů na Kellnera je, že Lívia Klausová dovezla Krtečka do Číny... Ne, to vážně není vtip, to je argumentace kavárny a Bilera a stojí to za poslech. Zoufalý Veselovský nevěděl, jak Bilerovi pomoci.

Je tragikomické mít tyto divné lidi jako základ novinařiny. Aktuálně.cz, A2larm, FORUM 24, Česká televize... Kam se poděla skutečná novinařina? Jsou snad novináři mainstreamu jen blekotající odpad? I když těžko říct, proč se má zařadit Česká televize, Aktuálně.cz, nebo dokonce další odpad do mainstreamu.

Pouze proto, že tam tečou "něčí" peníze a Evropská unie bdí nad cenzurou?

 

Doplnění - proč jako za starých časů

Excelentní novinářka měla v roce 2015 obrovský výpadek, který dnes už je potvrzen. Proč? Nevím a nechci se v tom nadále pitvat. Každopádně je "duševně" zpět a přeji jí mnoho dalších excelentních výstupů. Není moc novinářů, kterým se dá věřit. Díky Lenko, vítejte zpět, máme obrovskou radost.

Zde onen výpadek

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: cloud

  Budeme hledat řešení, děkuji a to vše vím. On vždy začne škemrat a píše opatrně a pak se rozjede. Je jak štěnice. My jsme rádi, když někdo oponuje, protože nás to nutí dohledávat další afgumenty, navíc to oživí, ale toto je grázl. Odvede vždy smysl jinam, zahltí diskuzi lžemi a to se nestačí vyvracet, museli bychom zde sedět od rána do večera a na aktuality by nebyl čas. Ne, už ho zde nebudeme tolerovat a klukům řeknu, že jak se zde objeví i pod jiným jménem, tak mazat, mazat a mazat. Už žádná tolerance: pustili jsme si po roce 2000 tuhle spodinu do masmédií a nedá se ten zápach vypudit! Ale já udělám vše, aby to zde na Skryté pravdě nebylo. Oponujte, vyvracejte, ale zákeřně neohýbejte - to je svoboda slova! Hezký den přeji.

 • *

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Jste se, pane ********, předvedl jako totální ubožák! Privatizační šejdíři i s rodinnými příslušníky patří na střelnici a pak do do masového hrobu! P.S. Nejsem pan Nowak.

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Jo, zastrelit vsechny, co nesouhlasi s Nowakem! A pak do masoveho hrobu! Sam se kvalifikujete, co jste za povl!

 • .

  V odpovědi na: *

  Jsem totiž Opus - agent

 • *

  Nowaku, tuneldědek Babiš je totiž odepsaný, v politice končí, asi i zkrachuje, tak zloději přesvědčují tuneldědka Kellnera, aby vstoupil do politiky a nahradil Babiše. Proto se Kellner nedávno ozval s jakýmsi politickým manifestem. Velkozloději se budou střídat v české politice jak na přiblblé Ukrajině... neuvěřitelné.

 • *

  No, jací muži, takový stát.

 • *

  Jak vidět, zaostalá etnická minorita Chazarů ze Zakarpatské Ukrajiny se nikdy v českých zemích neintegrovala a jen zneužila demokracii po roce 1989 k získání politické, ekonomické a mediální moci. Češi jsou národem blbů, který jim slouží, poklonkuje, národem ubohých námezdních otroků, určeným k vyhlazení. Budování kapitalismu skončilo ještě daleko větším fiaskem než budování socialismu. Teď už nás jen vybydlí, vyženou z území, které tisíc let hájili naši předkové. Doufám, že ti nás nevidí! Museli by se v hrobě otáčet.

 • wolfram

  Kellner vystřídá Babiše ve vedení ANO, když Babiš, Faltýnek, Schillerová míří do vězení, hahá? Aha, z jejich pohledu je třeba zabránit tomu, aby se voliči-důchodci od rozpadlého ANO vrátili zpět k levicovým stranám. A také mafiánská služka Bradáčová chce být první prezidentkou ČR, jako šorošovka Čaputová!

  A nedej Bože - z jejich pohledu - kdyby ČSSD vyhodila nasazené liberálně-pravicové agenty Hamáčka, Maláčovou, Petříčka a do vedení ČSSD by se vrátil Paroubek, který už je zpět členem ČSSD v Cerhenicích na Kolínsku.

  Jiří Paroubek pro eXtra.cz: ČSSD je na dně. Vím, jak získat sílu a respekt
  Nestarejte se o ČSSD, my se o svůj osud postaráme,“ řekl Jan Hamáček ve včerejší věcné poznámce směrem ke svým opozičním kolegům, kteří kritizovali projev ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD).
  Jiří Paroubek má v tomto ohledu jasno. Nejenže dokázal z ČSSD v minulosti udělat velmi silnou stranu, ale stál i v čele vlády jako premiér. Teď radí sociální demokracii, jak ze šlamastyky ven.
  „Musí dělat všechno jinak. V první řadě se pokusit získat důvěru lidí, kterou v Sobotkově éře ztratili. Pak je to celá řada dalších věcí. Musí se vrátit tam, kde byli, než odparoubkovali stranu, jak často v minulosti říkali Sobotkovi příznivci,“ řekl eXtra.cz Jiří Paroubek, který by se nebránil sociálním demokratům pomoct.
  Má to ale háček! „Byl bych jim ochoten pomoci, ale musí přijít s tím, že chtějí. Míra mého idealismu v tomto ohledu je vyčerpána. Jinak řečeno, v minulém roce jsem měl zájem o vstup, měl jsem zájem pomoct, ale setkal jsem s tím, že někteří lidé mi házeli klacky pod nohy. Vidím to tak, že v tuto chvíli mají přibližně čtyři procenta preferencí, uvidíme, kam se posunou,“ dodal Paroubek.
  https://www.extra.cz/jiri-paroubek-pro-extra-cz-cssd-je-na-dne-vim-jak-ziskat-silu-a-respekt

 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Oni lide prokoukli i Paroubka, nikdo mu uz neveri. Po zalostnem vysledku jeho nove strany i neuspechu ve volbach ma on byt ten dvorni poradce oranzovych pitomcu? Jeho vyrok -
  No reknete, kdo to ma? Jemu se styska po kulinarnich zazitcich se zenou v hotelu Kempinski, jo to byly casy, to se zralo za cizi! Paroubek je odepsana velicina, i kdyz se neustale cpe do medii. Jeho veletoce na spici Socanu prece zname vsichni!

 • Anna Shetty

  The point of view is not wrong, thanks to the writer who shared it, I was having trouble finding out more.
  happy wheels

Nejnovější články