Ve všech spřátelených médiích se objevila zpráva, že Soukup (Barrandov) dostal pokutu za nevyvážené informace. Šafr a jeho "skvělé Forum 24" jásá. A Česká televize mezitím vymyslela jiný fígl, čímž je zobliga. Vždy se v dezinformačních zprávách odvolává na Deník N totálně antiruské redaktorky Procházkové a Prchala a tím je odkloněna mimo zónu RRTV.

 

Neuvěřitelné

Tak naposledy: zpráva, že NÚKIP zjistil útok na MZV z cizího státu. Z cizího státu! Co když je to od hackerů z USA, jak se často stalo? Co když je to provokace?

Jakub Čegan - bezpečnostní technik: zjišťujeme modus operandi a nedokážu předpovídat...

 

Přesto:

A tak není problém zařadit doušku, že je to z toho zločinného Ruska. Ale že tato zpráva je ověřena? Nikoliv, prý to jako vždy do éteru pustil antiruský Deník N Petry Procházkové a Prchala, o kterém nevíme, jak tam finance proudí. Dělá mu snad reklamu (skrytou) Česká televize?

 

Zde důkaz:

Stopy vedou do Ruska. Na ministerstvo zahraničí nejspíš, možná, asi, znovu útočili hackeři z GRU

Za posledním hackerským útokem na ministerstvo zahraničí, který v červnu odhalili státní specialisté na kyberbezpečnost, s velkou pravděpodobností stojí ruská vojenská rozvědka GRU. Deníku N to řekly tři velmi dobře informované zdroje z diplomacie a dalších úřadů, které se incidentem zabývají.

A ty tři zdroje jsou tak tajné, že je nezná ani Deník N. Nebo ano?

Ale ověřeno tak, že je možná i nepravda?

A opět autorem

Lukáš Prchal - Deník N

Lukáš Prchal

 

Může sakra někdo říct, že jistota je v pozici pravděpodobné?

Takže tři zdroje tvrdí, že nic nevědí, čímž si to Prchal ověřil a je to ověřené?

Co na to hvězdná ověřovací komise " Ústav nezávislé žurnalistiky" a HlídacíPes.org?

 

Roberte Břešťane, jak se ověřují zaručeně nezaručené zprávy?

-------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zde odkazy a důkazy

A na Deník N se pak odvolává Česká ne-dezinformační televize, na Českou televizi se pak odvolávají politici, novináři - zde další důkazy

Útok na Česko: Za kyberútokem proti českému ministerstvu zahraničí ...je Rusko

před 7 hodinami - Podle serveru Deník N  je to RUSKO

 

NÚKIB: Za kyberútokem na ministerstvo zahraničí je cizí stát - RUSKO Novinky.cz

https://www.novinky.cz › Domácí
před 6 hodinami - Za červnovým kyberútokem na ministerstvo zahraničí stojí podle ... Server Deníku N
 

Hackeři z RUSKA znovu napadli počítače ministerstva zahraničí, informace ...

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/.../r~cc9f1730b3b711e9a049ac1f6b220ee8/
 
31. 7. 2019 - Podle Deníku N
 

A už to frčí, už se práší za kočárem!

A RRTV mlčí, pouze (údajně) útočí na Barrandov Jaromíra Soukupa a dává mu pokuty. Deník N a jeho dezinformace a neověřené zprávy jsou mimo její gesci. A tak nic nebrání České televizi, aby vypouštěla dezinformace s odkazem na Deník N.

A perlička: Deník N už dříve napsal, že podle diplomatických zdrojů stojí za útokem ruská rozvědka GRU. Tuto informaci usnesení senátního výboru neuvádí. „Tyto informace nebudeme komentovat,“ odmítla dotaz Seznamu mluvčí resortu Zuzana Štíchová.

 

 A už to jede - Pospíšil, Fischer, Rakušan...

Zajímavé, jak reaguje veřejnost.

 

A Pospíšil je splachovací

A s jídlem roste chuť. Extremistická menšina si myslí, že je navždy nepotrestatelná a útočí na každého s jiným názorem. Tvrdě, nevybíravě, někdy dokonce vyhrožuje jako člen ODS smrtí prezidentovi. No a co, justice je prý ochrání a RRTV nepotrestá.

Trestá se jenom jeden názorový proud!

 

Vážně je RRTV pod vedením ČSSD nestranná a nezaujatá? Není spíše extremisticky zaujatá a není čas ji totálně obrodit?

 
 
 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • novota

  Tak v heydrichově palaci už je minimálně 150 členů od socan bande...:o..kudy chodil tudy atd. https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/-Poche-vsechno-znici-A-pejsek-Petricek-Kauza-Smarda-jde-do-finale-A-muze-nabrat-necekany-konec-592463

 • Dan

  V odpovědi na: novota

  Podle Babise nabrala CSSD do svych ministerstev spoustu novych svych lidi, kterym tak opatrila trafiky z penez danovych poplatniku. Babis zada o jejich propusteni, aby se usetrilo na dalsi rozhazovy CSSD.

 • Dan

  Dezinformacni valka v protektoratu USA zvanym Ceska republika pokracuje. Hlasi se i Pirati a vyzaduji cyber utoky na ruskou GRU. Ani nevedi, ze tyto utoky v Cesku uz provadi skupina pochopitelne utajena. Cuckari a jejich sef Koudelka se cini a plni agendu svych ukolaru z USA. Vzdyt Koudelka dostal od CIA metal po jeho kritice od Zemana. Koudelka bere to vyznamenani od zabijaku CIA jako cest. Inu Absurdistan v Cesku pokracuje. Kam se hrabou pomatene hry Vaska Bombardaka!
  Na Rusko utoci pres cyber oficielne USA jak Obama jako prezident verejne prohlasil . A tedy uz dost dlouho. Rusko tak celilo podle Putina uz milionu utoku na svou infrastrukturu.
  Asi ma Rusko dobre ajtaky. Pote co vyhodily USA Kasperskeho antivirovy program otevrely se tak svetu. Mne se zda, ze to delaji schvalne, aby preformatovani probehlo rychleji.