Tímhle nehezkým titulkem okomentovali v BL zajímavou prognózu volebních výsledků STEM - pokud by tedy dnes volili jen občané, kterým bylo v 89. třicet a vice let...
 

Suverénně by zvítězilo ANO s více nežli čtyřiceti procenty a tabulku, také suverénně – s necelými dvěma procenty, uzavírá Pospišilova, či spíše Kalouskova TOP 09.

Tahle prognóza ve mně nevyvolává zrovna eufórii, ale přijde mi docela reálná. Nepřekvapují ani následné, zlostné reakce, zvláště pak u novinářů a politiků, které výsledky průzkumu pohoršují, kteří z nich suverénně vyvozují, že starší lidé jsou v podstatě blbí, seniliní – prostě už nezvládají už dnešní svět.

Což o to, podíl blbých lidí, bohužel, opravdu činí, dle oficiálních vědeckých zkoumání, minimálně tak třetinu populace, to je smutný fakt.

Jen není tak úplně jisté, zda sem automaticky řadit starší generaci s celoživotními zkušenostmi, nebo naopak, zase tyhle zlostné, fanatické aktivisty.

 

  josefhavranek.blog.idnes.cz

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Dan

    Je zajimave, ze na zapade, kde vsude chybeji odbornici si zase jednou vzpomneli na duchodce. Pred tim se jich a jejich vysokych platu (plat roste s vekem v povolani) podniky zbavily, aby usetrily naklady a prijimali omladinu. A daly je do predcasneho duchodu Ted si na ne vzpomnely a neshledavaji je tedy ani senilni, ani blbe. Jejich zkusenosti se nedaji zaplatit a daleko vyvazuji jejich nevyhody dane vekem.
    Tady je problem jiny. Miziva mensina zaprodanych hovad zde usiluje mermomoci o statni prevrat v zajmu cizi mocnosti, ktera zde vladne a potrebuje Cesko jako 100 % vazala, ktery ji zde vsechno povoli. Vadi jim vsichni ti o kterych tady pisete, co jsou jineho nazoru. Ti bohuzel neovladaji media, ani nemaji cas jako politici a novinari. Vedi ale sve. Doufejme!

  • Corey

    Chlorine is used in almost all pools that are there for the public. wolnekonopie.org/czlonkowie/maciejm/profile/