V Rusku jsou chudáci: tvrdí to Pirát Hřib a jeho parta, tvrdí to "nezávislá média ústředního výboru Evropských hodnot", tvrdí to Ziegler, tvrdí to Petra Procházková, tvrdí to mainstream, takže to asi bude pravda. Možná...

 

 Nebo je to další dezinformace. Ale od koho?

Tož vzhůru do Evropy, chalani a nikdy jinak!

Ale vemte to přes Rusko, ať zjistíte, kde je pravda.

Skutečná.

Nefiltrovaná.

Něco na tom asi bude, pokud porovnáme hovězí maso z Ruska a hovězí v České republice. Prostě výroba česká pokročila daleko dál.

vyrobené z chlazeného masa

Zatímco zaostalí Rusové dělají hovězí z hovězího dobytka, podívejte se, z čeho jsou hovězí konzervy u nás!

 

Hovězí moderně bruselsky vyrobené
Pochutnejte si po bruselsku
Chtěli jste do Evropy? Tak jste tam...

Asi každý Evropan chápe Navalného a naše antiruské občany, že zaostalost Ruska je strašná a my padesát let vpředu. Oni jsou tak zaostalí, že dělají hovězí z krav místo vepřových kůží a separátů. No, chápete tu jejich zaostalost?

Kde udělali soudruzi v Evropě chybu?

 

Slavná Greta pluje do USA plachetnicí. Turistika je velký byznys a Greta jde příkladem.

I kravičky mají na turistiku právo, žádná diskriminace...

 

Co když je ale vše jinak a skuteční šmejdi jsou zde, v Evropě a my se vstupem do EU museli podřídit? Neměli jsme náhodou za bolševika také hovězí z hovězího dobytka a kuřecí z kuřecího? Ta zaostalost, co zde byla...

 

Předešlé

Lidé v Rusku prý umírají hlady. Jak se skutečně žije v Ruské federaci?

 

 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Koukam jak je v Rusku vsechno spatne. Predcis i rusofobii CT a Cro! Odborniku na konzervy a ruske potraviny, jsem rad, ze ti ty sracky ze zapadu chutnaji.
  Ceske zemedelstvi neustale decimuji. Salmonelova kurata a maso z Polska, maso co projede celou Evropou, nez skonci u Nowaka na stole. To je fakt pokrok!

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  Kvalita potravin v ČR je o několik řádů lepší než v RF. V ČR je všechno řádně popsané a hygiena skutečně dělá kontroly. Proto také zachytí i ty sračky z Polska. V Rusku nezachytí nic. Žádné popisky na potravinách, žádné kontroly. Hygiena celého procesu je v RF otřesná, špína ve výrobě, bordel v prodejně, na tržištích katastrofa. Buď rád, že žiješ a žereš v ČR.

 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Cech vi, co tam doopravdy je. Vul Nowak tady bavi web!

 • Fero Fenič

  V odpovědi na: Dan

  Sem se budu vracet, tady je sranda. kdo to je ten Nowak?

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  Když se v kterémkoliv marketu u pultu prodeje uzenin zeptáš na složení toho co kupuiješ, tak prodavačka má nalepný lístek od každé potraviny a klobásky apod, kterou prodává a to složení ti řekne. A když tam bude, že klobáska má 80% masa, tak tam bude 80% masa.
  Když se v Rusku zeptáš na složení, tak tě buď rvnou vyhodí z obchodu, nebo se budou smát a ťukat si na čelo, že jsi idiot.
  Bohužel, tak to je, Já mám Rusko a Rusy velmi rád, umím rusky jazyk perfektně, jako svůj rodný český jazyk, ale to neznamená, že jim budu nadržovat a něco sobě nalhávat, to jim nikdy nepomůže. Já jsem s Rusy prakticky každý den a oni sami přiznávají, že mají ještě obrovský kus práce před sebou. Na youtube je dost videí, kde vypráví mladí lidé z Ruska, kteří přišli pracovat do ČR, jak je to v RF a jak je to ČR a budeš mile překvapen, jak velmi vysoko oni hodnotí životní úroven v ČR. Jak je v ČR čisto, jak bezvadně funguje doprava, markety, úřady, jak je v ČR bezpečno! Jak jsou Češi slušní a ohleduplní, vdělaní a mnoho jiných superlativů.
  Ty nevíš nic a jen tady blábolíš nesmysly.

 • Jindra

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Tady někde jsem viděl oí Ňagani. Šaškové ukazovali staré barabizny a zapomněli ukázat celé nové město. myslím, že ten pán je fanatik. Miluje Rusko, ale všechno je tam blbý. Asi jako když bude Kolousek popisovat SPD a nenechá na ní nit suchou.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Jindra

  Všechno tam není blbé! To jenom ve tvé hlavě se opět objevila porucha objektového myšlení. Už jsi na to narazil minule, kdy jsi mi podsouval, že jsem proti Putinovi, když kritizuji nešvary v RF. Ty máš narušené myšlení z těch hybridních sraček, co ti alternativa denně tlačí do hlavy.

  Krátká URL:
 • Dan

  V odpovědi na: Jindra

  Ja odpovidam na prispevky Nowaka, co pise.
  Nowak je nejenom zly a svarlivy psychopat, ale i osoba, ktera si protireci. Rusko v jednom prispevku hanobi a v druhem prispevku vychvaluje. Hada se s vami, kdyz ho chcete poopravit. Proste magor. Ignorovat!

  Krátká URL:
 • Dan

  Uz ten napis na ceske konzerve je lez, kdyz slozkami masa jsou i veprove kuze a kurata. Jestli ten obsah skutecne jenom tyto prisady ma, pochybuji. Nowak tomu veri, ja ne.
  Na ruske konzerve stoji prece Govjadina (prepis azbuky pro neznalce), pro analfabety neumejici cist je tam vyobrazena kravi hlava. Nowak tady bude psat, ze je to z kravich hlav. Ja to nevim, mozna, ze i Rusove tam nedavaji jenom hovezi.
  Dalsi problem je odysea masa od narozeni zvirete az na stul konzumenta. Dokladate dobry priklad turistiky masa po cele Evrope, nez se dostane ke konzumentum. Je zajimave, ze si toho ekologove jeste nevsimli a nereklamuji! Ze jenom doprava produkt musi prodrazit a ruzne zeme v retezci urcite znemozni kontrolu ci hledani vinika, kdyz neco s produktem nebude v poradku. Ta doprava ekology nezajima a je dusledkem EU bez hranic, kde vyrobci hledaji nejvyhodnejsiho dodavatele a zpracovatele. To zahrnuje nejenom maso, ale i jine produkty jako mlecne vyrobky, mouku (nevime odkud je, jestli je obilovina strikana Round upem). V Rusku to asi tak nebude, od porazky ke konzerve je vyrabi jedna fabrika. Bohuzel nevim, zda obiloviny z Ruska jsou geneticky upavene, ci pouzivaji taky rostlinne jedy. Jestlize ne, pak Rusove ovladnou rostlinou vyrobu i pro svet.

 • Vlastimil Nowak

  Návštěvník - Dan V odpovědi na: Návštěvník - Jindra před 1 hodinou
  Ja odpovidam na prispevky Nowaka, co pise.
  Nowak je nejenom zly a svarlivy psychopat, ale i osoba, ktera si protireci. Rusko v jednom prispevku hanobi a v druhem prispevku vychvaluje. Hada se s vami, kdyz ho chcete poopravit. Proste magor. Ignorovat!


  Problém je jenom na tvé straně, že vidíš vše jako černobílé. Buď vše chválit nebo vše kritizovat. Ale tak to není. Vše má svá pro a proti. Jenže ty máš narušené objektové myšlení, tak nejsi schopen takové elementarity pochopit.