Komedie, jakou by si nedovolili ani komunisti v roce 1948! Výsměch demokracie! Za co umírali lidé ve Slovenském národním povstání? Jedním z cílů protifašistického odboje na Slovensku bylo obnovení Československa a povstáním byly položeny základy k poválečné obnově společného státu Čechů a Slováků. Národních států!

 

A to oslavuje a adoruje ta, co chce rozpustit národní státy, žádá rozpínavost Evropské unie a pohlcení Čechů a Slováků v jakési hmotě, kterou zahájil už Adolf Hitler - Velkoněmecká říše, dnes nazývaná evropská. Vážně to, že si z nich extremistická prezidentka a údajná Slovenka střílí, obyčejným Slovákům nevadí?

Ale dobře, pokud uráží Slovenka vlastní národ a zesměšňuje ho, je to částečně jejich věc. Ale že uráží Čechy a Babiš přímo přítomný a ministerstvo zahraničí nepošle žádnou nótu na Slovensko za sprosté urážky a evidentní výsměch včetně manipulací a dezinformací je na pováženou.

A tento skandál podporuje Česká televize a její reklama: Deník N!

„Hluboce se před vámi skláním. Riskovali jste své životy v boji za zachování lidskosti, za záchranu evropské civilizace, za svou vlast a svobodný život jejích obyvatelů. Zasloužili jste se o republiku způsobem, na který jsou už tři generace právem hrdé,“ pateticky plácala lepší žena Čaputová. A 14. března 1939 slovenský sněm odhlasoval vytvoření Slovenského štátu v čele s Tisem. I na to je hrdá a děkovala Merkelové?
„Ve Slovenském národním povstání šlo o vše, co je nám drahé a vzácné - o právo na život, právo na svobodu, právo na národní a státní existenci. Bez povstání bychom byli poraženi a historicky pokořeni. Masovým ozbrojeným vystoupením jsme opět nabyli téměř již ztracenou čest,“ řečnila Čaputová, během jejíhož projevu se z davu lidí ozval i pískot. Dodala, že účastníci povstání se nejvyšší mírou zasloužili o vlast. S cílem uchovat odkaz SNP by Slováci v současnosti měli podle Čaputové mít v sobě dostatek odvahy i odhodlání k obraně hodnot demokratického právního státu, svobody, spravedlnosti a lidské důstojnosti. Prezidentka uvedla, že i po 75 letech od SNP existuje naléhavá potřeba, aby pluralita nebyla překážkou spolupráce.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/snp-povstani-bystrica-caputova-oslavy-pripominka-vyroci.A190829_125626_zahranicni_bur#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main

 

Ano, takto zvráceně a výsměšně se chová mainstream na Slovensku, v České republice a aby lidé neprotestovali, připravuje Česká republika pendrekový zákon proti dezinformacím, které jsou novou pravdou! (Předsudečná nenávist)

Přátelé slovenští: ta špína vzývá Slovenský stát - národní stát, když předtím s Merkelovou adorovala bruselský stát! A ta pluralita znamená, že opozici zakroutí krkem jak Klement Gottwald. Našli se odvážní, co na tu špínu pískali, ale kolik lidí si třeba i u nás uvědomí, že říká něco jiného v Bruselu, v Německu a doma na památku SNP?

Jak to řekl básník Špína na dvoře Ludvíka XIV, kde skutečný básník řečený Špína žil?

 

A jeho krásná žena dozajista
nechá ho zavřít v temná místa,
aby pak v Louvru vesele
vymetala cizí postele...

 

"Z toho, co nám urvou od huby a hrdel,

dvoru roste panděro a ...,

 

Je zajímavé, že každá vláda, která tyto represe zavedla, byla usvědčena ze zločinu proti vlastnímu lidu!

 

 Nevím, jak koho, ale mě, jako Čecha - původně Čechoslováka slova slovenské extremistické prezidentky Čaputové hluboce, ale hluboce uráží!

 

Všímejte si pozorně, co vám kdo říká!

A naučte se rozeznávat dezinformace!

Skutečné!

 

Urážky z Facebooku: ale vážně je důležítá k vedení země plastika těla a make up obličeje?
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Richard Horčic

  S článkem jako takovým lze víceméně souhlasit. Ovšem neuškodilo by (navíc je to slušnost), kdyby se pod něj autor dokázal podepsat. Všechny ty internetové anonymní příspěvky, případně ty schované pod nic neříkající nick, svědčí o určité zbabělosti autora a tudíž ztrácejí na důvěryhodnosti. :(
  Rozhodně si nemyslím, že by autorem toho článku byla sama Čaputová, jak je u něj uvedeno.

 • TONDA

  V odpovědi na: Richard Horčic

  Pane, my už to zde známe. Když to není přímo podepsáno, majitel webu přímo reaguje na onen odkaz.

 • Richard Horčic

  V odpovědi na: TONDA

  Když to není přímo podepsáno, majitel webu přímo reaguje na onen odkaz
  .
  A kdo je vlastně majitelem webu? Marně jsem se toho snažil dopátrat, ale po 15 minutách jsem to vzdal. Majitel webu bude pro čtenáře naprosto stejný anonym, jako všichni ostatní nepodepsaní autoři. Inu, Skrytá pravda = nejspíš i skrytá identita. Nevím, jestli si tímto získá důvěryhodnost, byť by příspěvky byly i stokrát pravdivé.

 • Richard Horčic

  V odpovědi na: Richard Horčic

  Dodatek: Tak jsem to našel, doména je registrována na jméno Petr ********, který je také evidentně autorem většiny článků na tomto webu. Tímto se mu omlouvám, že jsem ho podezíral z anonymity, ovšem přesto nechápu, proč není jeho identita zřetelně a jasně dostupná přímo na jeho webu.

 • .

  V odpovědi na: Richard Horčic

  A kdo jste vy? Nejste náhodou další troll, že vás to tak zajímá? Jeden už tady je pod jiným jménem.

  Krátká URL:
 • V odpovědi na: Richard Horčic

  Vážený cenzore, zkuste dohledat, jak proudí peníze v Deníku N, který, ač přímo komerční, stále cituje veřejnoprávní televize. Proč mu Česká televize nepřetržitě přihrává čtenáře a jaké mají tudíž vzájemné vazby? Tento web je oficiálně zaregistrován, funguje od roku 2000 (pod původním jiným názvem), narozdíl od rychlokvašných udavačských webů není sponzorován žádnou propagandistickou skupinou a naopak ho vedu ve svém volném čase, takže kde bydlím, žiji a vše ostatní do toho nikomu nic není. Nebo snad žádáte, abych oznámil počet dětí a peníze z banky včetně hesla k účtu? A Vy jste kdo, že mě kádrujete?

  Krátká URL:
 • Dan

  Fotka Zemana v plavkach je neeticke ukazovani sestarleho muze odpornymi kreteny ze smecky Prazske kavarny. Chteji dehonestovat starce, ktereho nenavidi! TGM by v jeho veku nevyladal lepe, vy smejdi! Tenkrat ale by si zverejneni takove fotky nikdo nedovolil, ani by to nikdo nepovolil. Je to obraz poklesle mensiny nasi spolecnosti, ohanejici se pravdou a laskou.
  Co se tyka SNP, nevm co se ma oslavovat. Povstani bylo organizovane zvenci v hlubokem tylu nepritele a muselo skoncit krveprolitim, jak se taky stalo! Krev povstalcu mela smyt kolaboraci Slovenskeho fasistickeho statu s Velkou Risi po strance vojenske, politicke i hospodarske. Slovaci bojovali po boku Wehrmachtu v SSSR proti Rude armade jako Madari, Rumuni, Italove. Vyznam SNP spociva hlavne v tom, ze umoznilo navrat, nebo spise na milost vzeti porazeneho Slovenskeho statu mezi spojence a obnoveni republiky zalozene TGM a Stefanikem.
  Bez vrazdy Kuciaka a jeho partnerky, by Fico nemusel odstoupit a Caputova (Kiska II) by se nikdy nestala prezidentkou. Komu to tedy poslouzilo? Kdo mel motiv, zabit dva lidi, aby Slovaci vysli do ulic? Vraha stale nemaji, jeden se priznal, ale nemohl to byt on podle setreni! Kam vede ta stopa bratri Slovaci? To se nikdy nedozvime, vysetrovani je tak nestranne a nezavisle jako u vrazdy JFK.

 • Dan

  Caputova ve vojenskem a v maskacich? Proc? Pripravuje se na valku s Ruskem? Slovensko stale neni poslusny (100%) lokaj Deep Statu, coz zaprodanec Lajcak velice lituje.
  Melo se vse obratit vrazdou dvou mladych lidi, majici vest ke statnimu prevratu, ktery by tuto poslusnost umoznil. Tou poslusnosti je minen souhlas s vybudovanim zakladny a umistenim raket a US Army, vyjmute z jurisdikce Slovenska, zesilenim a vybudovanim komunikaci pro transport tezke vojenske techniky a zbrani na Ukrajinu k priprave valky s Ruskem.

 • *

  Chceme slovenského prezidenta Jožo Ráže z Elánu!

 • *

  Slováci, impíčujte Čaputovou! Voliči na Slovensku mohou Čaputovou odvolat referendem, nevhodnější nejbližší datum pro referendum by mohly být "Parlamentné voľby 29. februára 2020"!

  Čl. 106 Ústavy
  (1) Prezidenta možno odvolať z funkcie pred skončením volebného obdobia ľudovým hlasovaním. Ľudové hlasovanie o odvolaní prezidenta vyhlasuje predseda Národnej rady Slovenskej republiky na základe uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky prijatého najmenej trojpätinovou väčšinou všetkých poslancov Národnej rady Slovenskej republiky, a to do 30 dní od prijatia uznesenia tak, aby sa ľudové hlasovanie vykonalo do 60 dní od jeho vyhlásenia.
  (2) Prezident je odvolaný, ak za jeho odvolanie v ľudovom hlasovaní hlasovala nadpolovičná väčšina všetkých oprávnených voličov.

  JOŽO RÁŽ: Na Slovensku majú peniaze iba tí, čo nakradli!
  https://www.cas.sk/clanok/299443/jozo-raz-otvorene-na-slovensku-maju-peniaze-iba-ti-co-nakradli/

  https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/blbec/PostPictures/589717/674b8bfd92c31dbde4924e4e1ea24359.jpg

Nejnovější články