Ta dáma fakt není normální, je zralá na blázinec, nebo je Česká televize v dezolátním stavu a nařídila jí to. Každopádně Jílková už je zralá za drzost na pár facek a je úžasné, jak se Ovčáček držel. Je to ale ještě veřejnoprávní pořad? Jak to, že takový cvok moderuje hodinový pořad? Nemá být v pořadu Jílková jako moderátor, nikoliv řvát a ječet na jednu stranu, zatímco druhou očividně adorovat? A co RRTV a RČt?

 

Vrábel, Procházková, Hřib: hvězdná pěchota.

 

A protože je to stále stejné, je nepochopitelné, že tam k ní lidé s opačným názorem ještě chodí.

(I když asi o to jde. ZNECHUTIT TO. Když se dá možnost vystoupit i těm s opačným názorem v Čt, musí se přeřvat - vidíte, občané, i oni se k nám majitelům Čt na obrazovku dostali.)

Držte ústa, nikdo se o vaše kydy nezajímá, ječí Jílková

 

A Pirát Hřib má mozek v kýblu?

Prý co udělá Zeman s deficitem, když pořád do Číny létá, ječí Jílková a přiblble se ptá Hřib

No pane moudrý, inteligentní Piráte  Hřibe, ten deficit s Čínou není z důvodu, že nás Čína okrádá, ale že lidé zde kupují výrobky z Číny, protože z Francie, Belgie, či Anglie jsou většinou šíleně drahé.

I v USA si stěžují, že je tam šíleně výrobků z Číny, Hongkongu, dnes i z Pákistánu a dalších států, zatímco drahé americké ani v USA nechtějí.

Co s tím má proboha co dělat prezident Zeman, Piráte Hřibe pražský z Moravy? Pouze se snažit otevřít pro naše firmy v Číně trhy, moudrá hlavo. 

 

Pak  dáma, co údajně studovala Čínu deset let se jménem Procházková: některé dámy kdyby studovaly sto let, nedosáhnou pokroku inteligence, ale když jsou náležitě loajální, čeká je náležitá odměna. A stejně jako zoufalá uječená Jílová nechtěla zoufale slyšet srovnání Katalánska a Hongkongu, zabíjení v Iráku, Saudské Arábii a Číny, mučení na Quantánamu vysoce inteligentní Procházková...

Další "exšpert". Ještě schází Marksová, Maláčová a Valachová

 

Tak na co je pořad, kdy šílená Jílková povinně ječí vždy na jednu stranu, se kterou Česká televize a Pražská kavárna nesouhlasí, byť tam pozve hosty k vzájemné diskuzi?

Ve slušné společnosti by Jílková nemohla dělat ani uklízečku, či hajzlbábu, ale v České televizi lze na obrazovku poslat kohokoliv. Hlavně když umí urážet a dehonestovat. Je to na zvracení.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • jolana

  Tak na to se skutečně nedalo koukat a již jsem poslala stížnost na čt. Nejenom, že nevyvážené a očividně jiný postoj k straně kde byl MUDr.Hříb, ale paní byla až zlá, netaktní, neprofesionální, urážela a nepřipustila nikoho s protinázorem. Něco tak ubohého jsem opravdu nikde neviděla.

  121
  Krátká URL:
 • Fanouš

  V odpovědi na: jolana

  Klídek, tečou jim už nervy. Jílková tam se sebou málem švihla nepříčetností.

  Krátká URL:
 • gener

  V odpovědi na: Fanouš

  Na to je jediné slovo De-generace

  Krátká URL:
 • Paw

  V odpovědi na: jolana

  Nejdrive je pozvanej aby neco rekl a potom na nej Nacistka jeci . Ale jeden pohled a uz nikdy jsem ty pseudosexualni Zombie nemusel..Vono se to nestvurama hemzi a urazi lidskej a cloveci smysl pro normalnost. Vyjimala by se i v psychiatricke lecebne a vyzadovala specialni peci bez pochyb..
  Ale aspon ukazujou to vse jako na vystave..

 • Míra Hrabák

  podal jsem stížnost na RRTV - kdo se přidá???!!! Nadáváním na FB nic nezměníme, je třeba do nich "bušit" jak to jen jde.... - kdyby na tisíc dotazů odpověděli, že je vše v pořádku, musí se to někde projevit. - https://www.rrtv.cz/cz/static/rada-on-line/dotazy-a-stiznosti/index.htm

  Krátká URL:
 • novota

  Co po ní chcete manžel Horáček/majitel putinových a pitomých listů / ji opustil v kvádru a s aktovkou v ruce kde měl jenom doklady tak od té doby nešuká a tak si zlost vylívá v kotle kde řve vzteky na mužské.

 • Ja

  Dulezita zprava ze zahranici. Svycarsky rozhlas oznamil dnes, ze USA provozuji statne rizenou loupez surovin ze syrskych ropnych poli a prodavaji suroviny na vlastni ucet. Okradaji tim syrsky stat, kteremu tyto suroviny patri.
  Tuto zpravu oznamilo dnes v sobotu 26. rijna ruske ministerstvo zahranici, ktere tuto zlodejnu muze dolozit satelitnimi snimky. Zadny fake jako u USA to neni.
  USA jde jenom o kradeni surovin, ne o chraneni ropnych poli proti IS jak tvrdi. Uz byly nekolikrate vyzvani syrskou vladou i Rusy, aby Syrii opustily!
  Pote co USA s pomoci NATO Syrii rozbombardovaly a znicily, zamezuji ted jeji obnove uvalenim sankci (spolecne s vazalem EU), okupaci jejich surovinovych zdroju a kradenim surovin, ktere jsou jedinym zdrojem prijmu pro Syrii!!!!
  Dejte prosim dal, hlavne prazske kavarne, opozici, rusofobum a Havloidum, ale i ostatnim obcanum.

  Krátká URL:
 • zdenek

  Dejte ji už někdo po čuni.Takhle se chová celá čt.

 • LO

  V odpovědi na: zdenek

  Tuhle slepici uz pozoruji dlouho. Plni zadani CT zvenci. Nema cenu ji vymenit, vymenit se musi cela CT vcele s Dvorakem, lokajem oligarchu!

 • RITCHI

  Na Jílkovou normálně nekoukám už dlouho, protože vím, že to nemá v palici v pořádku. Ale tentokrát jsem udělal výjimku a pustil si "Máte slovo" ze záznamu. Musím říct, že mi z toho pořadu bylo na blití. To, co tam zase předváděla mě jen utvrzuje v tom, jakou roli hraje ČT při rozvracení republiky a co je to za sebranku (Dvořák, Moravec, Rosí, Fridrichová, Jílková a další). Zrušit, zrušit, zrušit!!! A to včetně té slavné Rady pro TV vysílání, která jim jde na ruku.