Aktuálně.cz přiznala, že jí stačí napráskat lživě kohokoliv, a ten je zničen stejně jako za doby Čepičky, kdy udavači a práskači měli volnou ruku a nikdo se s důkazy nezdržoval. Je 28.října a nastal čas zveřejnit důkazy práce novodobých STBáků v roce 2019. (2017)

 

Je čas připomínat zločiny,  které bez důkazů údajně vysílají tajné služby a ministr vnitra Hamáček. Alespoň to tvrdí údajný tajemný vysoce postavený zdroj z ministerstva vnitra.  Je Koudelka podvodník, který pracuje v zájmu CIA? Nebo Hamáček? A co je ještě horší: aniž by si redaktoři Aktuálně.cz ověřili fakta: drze někoho dají na index a zločinně ho bez důkazu napadnou. Vážně si v našem státě opět může parta rádoby redaktorů beztrestně psát o druhých, že jsou zločinci?

 

Havlová vysoudila na novinářích miliony. Za nepravdivý článek

       20.08.2019 14:10

Pražský městský soud přiřkl bývalé první dámě 4 miliony korun. A co Aktuálně.cz?

 

 

A za druhé důkaz nad důkazy:

Hana Malá z odboru PR: „Ministerstvo vnitra neposuzuje konkrétní weby, ale konkrétní informace. Žádné seznamy tedy resort vnitra nevytváří,“

 

Zde máte jednoznačný důkaz, jak se manipulovaly prezidentské volby, aniž by ministerstvo vnitra zakročilo. Aniž by Koudelka a BIS zasáhl. Funguje Aktuálně.cz jako zločinná spojka, které stačí ukázat prstem a dotyčný je odkráglován.

To vážně není totalita horší než za bolševika?

Mohlo Rudé Právo někoho zaříznout bez důkazů? 

 

Horáček ruší reklamu na proruských webech. Drahoš má seznam zakázaných stránek...

Tuto špínu hodila do placu dvojice pseudoredaktorů z Aktuálně.cz

Mohu odpřisáhnout, že mě ministerstvo vnitra nekontaktovalo, mohu odpřisáhnout, že nejsem ani placen, ani napojen na kohokoliv z Ruska, a přesto si tato špína z Aktuálně.cz dovolila před dvěma léty napsat tuto dehonestační, dezinformační pomluvu! Petr Pokorný

 

Jan Wirnitzer, Šárka Mrázová
29. 12. 2017 12:32
Dezinformační weby sice často vystupují proti soupeřům Miloše Zemana, někteří prezidentovi protikandidáti na nich ale inzerovali či inzerují. Například Michal Horáček nebo Mirek Topolánek.
 

Praha - Prezidentskému kandidátovi Michalu Horáčkovi unikla reklama nejméně na dva dezinformační weby. Bannery s Horáčkem, který se snaží probít do druhého kola prezidentských voleb, zobrazovaly například proruské portály AC24 a Skrytá pravda.

Zajímavé je to proto, že Horáček patří k prozápadním kandidátům, jenže inzerce na podobných webech podporuje platformy, které Západ očerňují i smyšlenými či zveličenými texty. Horáček svou reklamu nezadal cíleně, ale v takzvané aukci, kde se automaticky párují reklamní prostory nabídnuté do systému s nabídkou inzerentů. Tento systém v Česku funguje přes pět let.

Horáčkův tým po dotazu Aktuálně.cz zareagoval rychle a požádal partnerskou agenturu o rozšíření seznamu blokovaných webů. To aukční systém umožňuje.

"Dosud jsme používali základní 'blacklist' zprostředkovatelské agentury, web Skrytá pravda na něm ale nebyl. Byla to chyba, kterou jsme obratem odstranili. Agentura blacklist aktualizovala, doplnila snad už všechny dezinformační weby, jsou tam stovky domén," řekl Aktuálně.cz Horáčkův mluvčí Jiří Táborský.

Při rozšiřování výčtu, kde už napříště nebude inzerovat, se Horáčkův tým mohl opřít i o závěry českého ministerstva vnitra. (Ale viz výše to je lež a dezinformace redaktorů Aktuálně.cz!)

 

Česko už ruské vlivové operace zasáhly, uvádí (prý) BIS (Ta však STBácký seznam popírá!)

Západní země včetně Česka dezinformace považují za hrozbu. Ministerstvo vnitra kvůli tomu sleduje čtyři desítky webů a zřídilo centrum, které má nepravdivé zprávy vyvracet. Kontrarozvědka BIS rok od roku hovoří o rostoucí aktivitě Rusů. Česká republika podle ní v roce 2016 byla zasažena "vlivovými operacemi či aktivními opatřeními" ruské hybridní kampaně proti jiným státům.

Nejvýraznější soupeř prezidenta Miloše Zemana, vědec Jiří Drahoš, začátkem prosince zveřejnil vlastní seznam webů, které pokládá za dezinformační. Kromě zmíněného AC24 jsou na něm například Parlamentní listy, Aeronet, První zprávy či česká verze oficiálního ruského webu Sputnik. Drahošův seznam se z nemalé části kryje se seznamem, který má vnitro.

Drahošův tým kupuje internetovou reklamu přímo i prostřednictvím aukcí. "Weby, které jsou dle zpráv státních institucí a veřejnoprávních médií považované za dezinformační, máme takzvaně vyloučené, seznam máme na stránkách. Na těchto webech by se reklamní bannery Jiřího Drahoše zobrazovat neměly," sdělila Aktuálně.cz mluvčí Kateřina Procházková.


 
 
 
Dovětek:
zasílám žádost na MV a pokud toto není pravda (byť to už jednou veřejně pan Koudelka v Čt vyvrátil,) budeme požadovat omluvu a další kroky zveřejníme!
ministerstvo vnitra na dotaz České justice odmítlo, že by nějaký web označilo za dezinformační: „Ministerstvo vnitra neposuzuje konkrétní weby, ale konkrétní informace. Žádné seznamy tedy Ministerstvo vnitra nevytváří,“ uvedl Jiří Korbel z odboru tisku a PR ministerstva vnitra na dotaz, zda vnitro vytváří nějaké seznamy dezinformačních médií a zda jsou na něm zařazeny Parlamentní listy. Rovněž na dodatečnou otázku, zda vnitro označilo konkrétně Parlamentní listy za dezinformační web, to Jiří Korbel vyloučil: „Platí má předešla odpověď,“ reagoval pouze.
 
 Tak které weby jsou skutečně dezinformační?
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Ja

  Keller kupuje nejsledovanejsi TV Novu a zastupuje sam konzervativni hodnoty. Dobra zprava. Konecne snad zde bude protivaha liberalnimu smradu, vanoucimu k nam z US medii. Keller tim nacural do mraveniste prazske kavarny, kde nastala panika.

 • *

  V odpovědi na: Ja

  Naivko, běž s tou klepto-oligarchií do háje!

 • *

  V odpovědi na: Ja

  Milý pane, asi si nepamatujete, že zloděj č. 1 Kellner před 15 lety vlastnil televizi NOVA a Kellner instaloval ředitelem NOVY svou pravou tunelářskou ruku Petra Dvořáka, od roku 2011 Dvořák skandálně ředitel veřejnoprávní České televize! A jaký NOVA vysílala a vysílá program, ohlupuje diváky!
  Zlodějská prasata Kellner, Železný, Ronald Lauder, Petr Dvořák, Jiří Šmejc sehráli Čechům divadélko, že Železný prý vzal Lauderovi NOVU, a Česká republika musela zaplatit Lauderovi/jim arbitráž 10,7 miliardy korun (353,4 miliónu dolarů), za údajné zmaření Lauderovy investice v televizi NOVA! Kellner dotáhl celou transakci na konci roku 2004, kdy očištěnou NOVU prodali zpět do rukou Ronalda Laudera a jeho mediálního holdingu CME. Hodnota transakce nikdy nebyla zveřejněna, ale podle důvěryhodných zdrojů na ní PPF vydělala asi 8 miliard korun.
  https://byznys.ihned.cz/c1-54567970-zelezny-postavil-tiskarnu-na-penize-ktere-ho-znicily-nova-ma-zlata-leta-za-sebou
  19. prosince 2003 PPF definitivně ovládla NOVU
  NOVA je nyní zbavena většiny komplikací kolem vlastnické struktury a PPF ji bude snáz prodávat. “Můžeme začít vážně přemýšlet o nabídkách zahraničních mediálních skupin, pro které začíná mít nyní právní i finanční situace skupiny Nova standardní tvar,” říká šéf NOVY Petr Dvořák.
  https://www.idnes.cz/ekonomika/podniky/ppf-definitivne-ovladla-novu.A031219_172915_ekoakcie_klu
  13. prosince 2004 NOVU znovu koupila Lauderova CME
  Nejsledovanější česká televize NOVA změnila majitele. Americká společnost CME oznámila, že koupila od PPF většinu za 642 milionů dolarů. Společnosti CME už NOVA patřila. Vyhnal ji Vladimír Železný, Česko pak muselo zaplatit 10 miliard. CME dala za většinový podíl 642 milionů dolarů. Lauderova firma získává transakcí 85 % podílu PPF v NOVĚ. Američané tak budou mít v NOVĚ zhruba 56 procent.
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/novu-znovu-koupila-lauderova-cme.A041213_094845_domaci_mhk

 • Ja

  V odpovědi na: *

  Diky za detaily. Ja jsem Kellnerovi neumoznil, aby si nakradl ani nemohu mu ten jeho lup sebrat. Je otazkou, co ted s TV NOVA a jejim zpravodajstvim udela. Jestli zustane odpornym bulvarem jako doted, i kdyz s velikou sledovanosti, protoze ukazuje detaily, krev a ruzne pikantnosti, ktere bohuzel lidi zajimaji. Nebo se vyda na cestu seriozni vyvazene zurnalistiky mezi USA a Ruskem, nezatizene US a EU cenzurou. To by bylo tady v te medialni zumpe CT a Cro zadouci a protivahou k jejich servilnimu liberalismu, rusofobii, LGBT a mutikulti. podporou. To je moji nadeji, ze se z NOVA stane neco jako TV Barrandov, ktera je v Cesku zoufale osamocena a musi se prat s manipulacemi a lzemi verejnopravnich medii, neustale kritizujici a ocernujici zvolene predstavitele statu.

 • Wolfram

  V odpovědi na: Ja

  Správce Klausovic majetku Petr Kellner kupuje Central European Media Enterprises (CME) v pěti zemích střední a východní Evropy. Pro mě zcela nechutné. Organizovaný zločin se rozrůstá čím dál víc.

 • Ja

  Podle Drahose jsou vsechny weby mimo CT dezinformacni. Tenhle blb ma amputovany mozek a ti co ho volili taky.

 • *

  Vy si děláte legraci, Skrytá pravdo, že Vás sleduje BIS, jste slavný "dezinformační web". Jenže si uvědomte, že například bývalý důstojník BIS Vladimír Hučín (chazarský Žid) + jeho kumpáni z BIS jsou dodnes podezřelí z vražd dvou komunistů!
  KAPITÁN STANISLAV PODEPŘEL - policista z Přerova. Dne 12. března 1999, asi 10 minut po podpisu smlouvy o vstupu České republiky do NATO, zazněl výbuch na Obvodním oddělení Policie České republiky v Přerově, na jehož následky kapitán Podepřel zemřel. Exploze a s ní i smrt Stanislava Podepřela byla vzápětí spojována s případem odpůrce komunistického režimu a bývalého příslušníka BIS Vladimíra Hučína. Ten sám v rozhovoru pro média označil Stanislava Podepřela za agilního příslušníka SNB, který ho ještě v době komunistické totality opakovaně fyzicky napadl. Podle oficiální policejní verze zemřel kapitán Podepřel na následky popálení při výbuchu nalezených výbušných systémů a jeho jméno je uvedeno na pomníku padlým policistům ve vestibulu Krajského ředitelství PČR Olomouckého kraje. Navzdory oficiálnímu vysvětlení panuje v celém případu s politickým pozadím mnoho nejasností a jistě by si zasloužil dalšího prošetření."
  https://www.policista.cz/clanky/reportaz/nezapomeneme-stanislav-podeprel-1009/
  MLADÝ KOMUNISTICKÝ VŮDCE DAVID PĚCHA - radikální komunista, člen ÚV KSM David Pěcha (†32) zemřel v pondělí 27. 7. 2009 večer po pádu z osmého patra panelového domu v Kmochově ulici v Šumperku, kde bydlel. Podle Pěchových přátel mu z okna někdo "pomohl". "Měl u sebe disketu s rukopisem pamětí Ludvíka Zifčáka, které by měly vyjít k výročí listopadových událostí 1989," uvedl Antonín Pšenica, Pěchův kolega z Komunistické strany Československa - Československé strany práce. V roce 2003 šumperský okresní soud odsoudil Davida Pěchu za pomluvu k půlročnímu podmíněnému trestu odnětí svobody. Pomluvy se podle soudkyně Pelclové Pěcha dopustil, když zveřejnil v periodiku Pochodeň fotky deseti čelních politiků a napsal, že jsou zločinci a zrádci, kteří prodali republiku. Vedle toho měl na veřejné demonstraci v říjnu 2000 v Olomouci označit antikomunistu a bývalého důstojníka Bezpečnostní informační služby (BIS) Vladimíra Hučína za osobu zodpovědnou za smrt přerovského policisty Podepřela. David Pěcha neměl k sebevraždě žádný důvod, zrovna dokončil svou bakalářskou práci. Teorii Pěchovy násilné smrti překvapivě podpořil i známý antikomunistický aktivista Jan Šinágl. Tvrdil, že Pěchova smrt nahrává do karet bývalým i současným polistopadovým politikům. V těsném kontaktu s Davidem Pěchou prý byli agenti BIS. Tzv. Pěchův dopis na rozloučenou mohl být snadno podvržen.
  https://www.idnes.cz/zpravy/cerna-kronika/komunista-pecha-zemrel-po-padu-z-nbsp-okna-nekdo-mu-pomohl-tvrdi-kolega.A090803_170213_krimi_pei
  Vladimír Hučín: Chválím BIS. Za to, co napsala o Rusku, mě tenkrát zavřeli. I mladí dnes šíří dezinformace, protože nenávidí demokratický režim
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vladimir-Hucin-Chvalim-BIS-Za-to-co-napsala-o-Rusku-me-tenkrat-zavreli-I-mladi-dnes-siri-dezinformace-protoze-nenavidi-demokraticky-rezim-562024

  Kdo se jim postaví, toho zavraždí, tahle chazarská zločinecká kleptokracie původem ze Zakarpatské Ukrajiny a Slovenska neodejde z českých zemí jen tak...

 • Ja

  V odpovědi na: *

  Hucin je gauner, delajici ze sebe obet.
  Vrazdy nekomunistu za totality ani komunistu se nevysetrovaly, protoze jsou v sede zone aktiviit tajnych sluzeb a na ne je uvalene informacni embargo. Fizlove tak mohou beztrestne vrazdit a tyrat lidi, protoze je vse utajene a bez kontroly. BIS je rizena CIA a spolupracuje se vsemi sluzbami zapadu. Jeji odhalovani ruskych spionu patri do informacni valky USA a NATO proti Rusku a neda se overit, protoze je utajene. A tak si muze BIS vymyslet bachorky kazdy rok na pokracovani, Koudelka za ne prijimat metaly od CIA a vse pujde nerusene dal.
  Samozrejme, ze jsou zli rusti spioni tady jako dobri americti. Ti americti se skryvat nemuseji. Za totace to bylo obracene. Usaci ted vidi, ze jejich politika dominance ve svete je stale vice kritizovana a budi odpor i u nas. A tak se tesme na dalsi odhalovani nebezpeci z Ruska.

 • *

  Komunistický svaz mládeže (KSM), 13. října 2019, prohlášení:
  Proti pokusům o infiltraci tajných služeb do politického života mládeže

  V posledních měsících se tajné služby České republiky pokouší infiltrovat do komunistického hnutí a kontaktují členy Komunistického svazu mládeže s cílem získat je pro dlouhodobou spolupráci. Není to první případ takových pokusů.
  Chceme jasně prohlásit, že Komunistický svaz mládeže z.s. je legálně zaregistrovaný zapsaný spolek, který funguje podle právního řádu České republiky. Sdružuje mladé lidi a pracuje ve prospěch zájmů studentů, učňů, mladých pracujících a nezaměstnaných. KSM rozvíjí aktivity proti zvyšujícímu se nebezpečí imperialistické války. KSM je součástí mezinárodního antiimperialistického a komunistického hnutí. V poslední době také upozorňuje na zesílené pokusy o vymazávání a přepisování pokrokových dějin lidu naší země – jako je pokus odstranit pomník osvoboditele maršála Koněva vedením MČ Prahy 6. Považujeme činnost KSM za nanejvýš potřebnou pro skutečné zájmy mládeže v České republice a posílení jejích politických svobod.
  Vyzýváme proto tajné služby a odpovědné pracovníky státu, aby přestali s touto antikomunisticky orientovanou činností. Tímto špehováním a pokusy o infiltraci komunistických organizací a aktivistů narušují a deformují politický život a politické svobody v zemi.
  Předsednictvo Ústřední rady Komunistického svazu mládeže, z. s.,
  13. října 2019
  https://cs-cz.facebook.com/ksmcz/

 • Ja

  V odpovědi na: *

  Ja zazil totalitu KSC na rozdil od tech co psali tohle prohlaseni. Proto ve mne oznaceni KSCM pro stejnou stranu nebudi zadne dobre pocity. Za totace nedemokraticka strana hruzovlady KSC tady ted ze sebe dela demokraty.
  Zastydli zidaci z USA ve vas stale vidi rusofily a to samotne je duvodem k vasemu hlidani a spehovani. Musite milovat liberalismus, multikulti, meToo, genderove silenstvi, LGBT a nenavidet Rusko. Pak vas nechaji na pokoji.