Vážně si mohou Evropské lepšohodnoty v televizi dovolit jakékoliv urážky, a co víc, nějaké Lidové milice formou STB vyhrožovat z veřejnoprávní televize občanům naší země české?

 

Velmi ostrý protest a stížnost proti pořadu Daniela Takáče Interview Čt24

 

Důvod: Václav Klaus a Donald Trump nejsou šmejdi

 

Vážená rado,

není možné, aby si jakýsi samozvaný cenzor Šlerka uzurpoval právo selektovat občany, urážet, dehonestovat, kádrovat dokonce v přímém přenosu ČT, aniž moderátor bude žádat důkazy. Vážně nemají právo se ve veřejnoprávní televizi bránit weby a lidé, kteří jsou napadáni a máme si nechat výhrůžkami vnucovat, co si máme myslet? Dokonce ještě dělat konspirační seznam jak za Hitlera?

 

Interview ČT24

Premiéra:
8. 11. 2019
18:28 na ČT24

 

9.minuta - zkráceně: "To umění politiků jako je Václav Klaus či Donald Trump je, že nejsou součástí systému. Fakenews je produkováno lidma, kteří vlastně vyprodukují fakenews nejvíc, ale je to jenom rétorická strategie. Ve skutečnosti potřebujete onálepkovat a zdiskreditovat jakékoliv zpravodajství,  protože nejčastějším prostředkem populistické politiky je čirá lež. V tomto se chovají tito politici jako šmejdi, co prodávají hrnce."  (Jedná se o Václava Klause mladšího – vše směřuje k očernění jeho a Trikolory, kde je výslovně s dalšími uveden.)

 

V právním státě je svoboda slova a pluralita názorů zajištěna: jak je možné, že generální ředitel Dvořák zakázal, aby ti, kteří jsou uráženi hosty České televize, se nesměli bránit? Vážená rado, toto je pluralita názorů a svoboda, toto je veřejnoprávní služba, že Šlerka smí dehonestovat a urážet a ti, kterých se to týká, nedostanou okamžitě v přímém přenosu prostor na obhajobu, či dokonce vyvrácení dezinformací a urážek? Skutečně dovolila RRTV hostům České televize, aby směli bez důkazů urážet kohokoliv, kdo je napadne? Navíc, je skutečně vše černobílé?

Jakýsi Šlerka z Ústavu vykládá svoje moudra a Česká televize to odvysílá? Jak je možné, že jeho názory neprojdou oponenturou a důkazní profilací? A přesně tato cílená dehonestace veřejnoprávní televize dovádí bezmocné poctivé lidi k neadekvátním reakcím, které následně Šlerkové a Vrábelové v České televizi označují jako důkazy nikoliv jejich provokací, ale jako důkazní břemeno „šmejdů“ jako je Klaus mladší či Donald Trump!

Jak dlouho budete ještě trpět tyto provokace, urážky a naprosto totalitní způsob vysílání dezinformací z prostoru České televize, aniž dáte napadeným občanům a webům možnost obrany a cíleným jednostranným útočením likvidujete pluralitu názorů ve veřejnoprávním médiu? Šlerka vykládá o jakési aféře na Hillary Clintonovou, a co vytvořila Hillary Clintonová, aby se dostala k moci, už neříká?

Jakým právem mluví jakýsi Šlerka jménem lidu a státu? Jak je možné, že vede jakýsi soukromý subjekt policejní vyšetřování formou Lidových milic a STBáckých praktik jako za totality a dokonce to prezentuje jako službu ve veřejnoprávní televizi? Vážně zde je možné dle zákona vytvořit soukromé Lidové milice, potažmo lidové STB?

Blíží se snad doba, kdy se začnou opět stavět koncentrační tábory, kam budou lidé jako Šlerka a Vrábel posílat ostatní s jiným a nepohodlným názorem?

Mimochodem, agresivita lidí nestoupá z důvodu horší společnosti, ale proto, že stejně jako Sudetoněmeckou stranu a provokace henleinovců nikdo netrestal a odsouzeni jsou až ti, kteří na to upozorňují: namátkou Jan Opletal, Jan Palach a naposledy stařík Jaromír Balda, který to udělal tak šíleně, že byl nazván teroristou. I když i on zoufale upozorňoval na lhostejnost a bezmocnost národa proti cizím vetřelcům stejně jako Opletal či Palach. Došlo to tak daleko, že tito novodobí STBáci si mohou dovolit vše, dokonce (zatím) beztrestně vyhrožovat prezidentovi podříznutím a zabitím jako člen ODS, což samozřejmě Šlerka ani Takáč nezmíní, ale jediný příklad dá z nějaké fantasmagorie o Clintonové, kdy nikdo zde ani netuší, která bije, nebo zoufalého důchodce Baldu, který udělal zoufalý čin jako Palach, aby upozornil!

Kádrování ze státní televize zde bylo naposledy za totality, kdy Václav Havel byl popsán jako nepřítel lidu a všichni s podobným názorem byli dehonestováni a umlčováni. A stejně tak nesměl Václav Havel vystoupit na svoji obhajobu. Nyní slavíme výročí 30 let pádu totality a veřejnoprávní médium se vrátilo do této doby? Je rok 2019…

Mimochodem, vážená rado, proč stejný prostor nedává Česká televize na prezentaci sprostot a výhrůžek člena ODS Novotného, či dokonce časově stejný pořad, jak podříznout prezidenta Zemana jako svini dalším členem ODS? To je ta vyváženost a pluralita veřejnoprávního média: jedno zdůraznit, druhé zamlčet, či odsunout do pozadí? Je snad jiný názor horší, než vražda prezidenta České republiky? Kam jsme došli 30 let po revoluci?

V Praze 9.11.2019

Petr Pokorný

 

 

odpověď z RRTV

Nyní se navíc budou projednávat další dvě Výroční zprávy Rady o činnosti a hospodaření České televize. (2018) A tam by už mělo být promítnuto vše extremistické i Václava Moravce. A tam se bude lámat chleba: jak se zachová premiér Babiš a ANO? Podpoří praktiky STB, nebo vrátí do České televize demokracii a pluralitu?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Ten toho nažvaní, vnuk pronacistického slovenského kolaboranta Mištiny a syn vrchního tuneldědka.
  Trikolóra chce zrušit minimální mzdu.

 • *

  Česká televize má privilegium formovat veřejné mínění. Ale vydržte, Skr.pr., čtenářů vám přibývá, že jo, protože na sprostotu a lhaní z České televize nejsme zvědaví.

  Tady je předmětné video ze stížnosti, Šlerka ještě urazil i Tomia Okamuru. Nazýval šmejdy prezidenta USA Donalda Trumpa, Klause a Okamuru.
  Tak to je nářez :-)
  Video
  Moderátor ČT Daniel Takáč + Josef Šlerka, ředitel Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky.
  https://ct24.ceskatelevize.cz/2972429-josef-slerka-fake-news-existuje-mnoho-druhu

  "Deník N je spoluvlastněn miliardářským duem Jaroslav a Silke Horákovi (knižní obr Albatros Media). Mediální podnikatelé Horákovi přitom patří mezi zakladatele Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky, Silke Horáková je jednou z členek jeho kolegia."

  Státní podnik Nakladatelství Albatros vydávalo knihy pro děti a mládež. Bylo založeno 15. dubna 1949 výnosem ministerstva školství. Albatros byl privatizován do rukou Martina Kratochvíla, švagra Michaela Kocába (Kratochvílova firma BONTON). Kocáb a Kratochvíl okradli akcionáře fondu TREND o 360 milionů korun, následně pak Vítezslav Hálek okradl akcionáře fondu TREND ještě o 1 miliardu korun. Hálek a spol. dostali Klausovu prezidentskou amnestii, Kocáb a Kratochvíl jako přátelé Václava Havla nebyli nikdy obviněni policií. Horákovi koupili Albatros od BONTONU v roce 2008.

  C. S e z n a m rozhodnutí o privatizaci formou přímého prodeje akcií navrhovaných akciových společností předem určeným nabyvatelům
  3. Albatros, s.p. - PP 4259
  Albatros nakladatelství, a.s.
  Hodnota základního jmění: 99 285 tis. Kč
  přímý prodej 1 ks akcie ( původně zlatá akcie )
  Nominální hodnota 1 akcie: 1 000 Kč
  Kupní cena 1 akcie: 1 000 Kč
  Nabyvatel: BONTON, akciová společnost,
  Štvanice 858, Praha 7,
  IČO: 00472549
  Podmínky privatizace:
  Kupní cena ve výši nominální hodnoty akcie bude zvýšena o podíl na vytvořených fondech společnosti.
  https://kormoran.vlada.cz/usneseni/usneseni_webtest.nsf/0/748A7D91DEA74A55C12571B600702C92

 • *

  Aeronet: Jaroslav Horák je také investorem a předsedou investičního výboru ARX Equity Partners – skupiny private equity fondů pro střední a východní Evropu. Arx Equity je nadnárodní private equity fond, jehož ředitelem je jistý Brian Wardrop, občan USA. Skupina investorů okolo manželů Horákových je skrze Arx Equity a Briana Wardropa napojená na private equity fondy okolo George Sorose.
  Tak Horák je rychlozbohatlík nevímzčehozbohatlík miliardář.

 • *

  Á, tady ho máme. Jaroslav Horák, rok 2000. Ředitel fondu DBG Osteuropa-Holding.
  "DBG je regionálním fondem rizikového kapitálu spravujícím 90 milionů DEM investovaných Deutsche Bank, Evropskou bankou pro obnovu a rozvoj (EBRD), Deutsche Entwicklungs- und Investitions Gesellschaft (DEG) a Mitsubishi Corporation. Jeho investice směřují do Polska, Maďarska a České republiky. Firmu Czech OnLine, poskytovatele internetu v Česku, fond koupil v červnu roku 1998 za sedm miliónů dolarů."
  https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/telekom-austria-koupil-providera-czech-online.A000414_0014667_mob_aktuality
  https://www.arxequity.com/pl/author/shiwaadmin/page/2/

 • *

  V odpovědi na: *

  DBG Fund sold Czech On Line at a record price
  https://www.arxequity.com/5-2/

 • *

  Takže Jaroslav Horák, někdejší ředitel německého investičního fondu DBG Osteuropa–Holding, nyní zakladatel Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky, prostřednictvím svého zaměstnance Šlerky veřejně v televizi uráží prezidenta USA jako šmejda.
  To je krása.
  https://mgwdata.net/forbes/prod/uploads/2015/03/horak-done.jpg

 • Wolfram

  Deep State je hysterický, Trumpovo druhé volební vítězství 2020 se blíží. Pak už Trump nebude potřebovat republikánského sponzora Sheldona Adelsona (chazarský Žid z Ukrajiny, majitel kasín v Las Vegas) a bude moct vypustit bažinu. Čistky v CIA, hloubkový audit ve FEDu, Hillary a Bill Clintonovi v base.