Vážně je normální, aby se předseda Ústavního soudu Rychetský, europoslankyně Šojdrová a slovenská prezidentka Čaputová takto vyjadřovaly? Takže prevence je dezinformace a hoax a mělo by se za to trestat. A srovnání, že když nevidíte zákeřnou nemoc, tak snad také neexistuje? Když nevidíte uprchlíky, tak neexistují? A vidíte snad, jak se otáčí Země kolem své osy? A Země kolem Slunce, nebo naopak?

 

 

 

Šíří se tu strach z uprchlíků, které tu nemáme. A z islámu, který tu nemáme. Pavel Rychetský se rozčiloval v ČT. Pak se přidala Čaputová. A v neděli to zopakoval Rychetský v Partii na Primě. Prý za vše mohou sociální sítě a rasismus. Nebo tak nějak.

Jak dlouho nás bude urážet?

 

Vážně netuší, že základem civilizace je strach a následně prevence?

Takže prevence před úrazem, prevence nebezpečí na silnicích, prevence před nemocí je nebo není správná? Ale prevenci před terorismem nesmíme vykonávat, protože tady nikdo terorismus "zatím" nedělá, protože migranti zde nejsou? (Mimochodem, co je to za číslo 200 000 vydané MV a stížnost Němců, že přes nás neexistující proudí?) 

A prevence je tudíž dezinformace a hoax, což je nebezpečné.

Někomu snad přeskočilo?

 

Je otázkou, zda tací lidé jako Rychetský mají právo být ve vysokých funkcích, dokonce v případě Rychetského rozhodovat o životech jiných. Šílené pomyšlení.

 

Když se očkuje, je to prevence před zákeřnou nemocí. Když se nepřijímají uprchlíci, tak je to prevence před terorismem. Lidé mají strach z nemocí, z rakoviny, z terorismu! Co je na tom nepochopitelné? Znásilněná dívka je komedie a sranda? Když Rychetského ještě nezabili, nepotřebujeme policii, přece nebudeme malovat čerta na zeď? Tak zrušme policii. I válka není, tak zrušme vojáky. Vojáci také šíří strach z války, která není? Tak rozpustíme dle stejné logiky NATO a vojáky pošleme do práce!

Strašné, strašné, strašné! Logika spíše do Bohnic!

 

A to nebylo vše, co vykládal na Primě.

Nacionalismus je živná půda. Já nečtu instagram, ani facebook, ale mám to zprostředkovaně. (Neověřeně, ale smí to veřejně říkat) Třeba americká univerzita slovutná americká univerzita udělala dlouhodobý průzkum, naprosto seriozní a výsledek je zdrcující: lež se na sociálních sítích šíří 7x rychleji než pravda. Úžasné, co když je to hoax a jenom 6x, nebo 3x? Jak to spočítal geniální Rychetský, bývalý člen KSČ? Nebo geniální univerzita? Pane Rychetský, dokažte to!

A fake news tedy lživé informace prý tvoří 75% všech těch sítí. Ano, to spočítal Rychetský, nebo to zjistil z nějaké superamerické superuniverzity. Ale facebook nepoužívá. Jak je možné, že toto může plácat a nepředloží žádný důkaz?  Rychetský tvrdí, že dřív si každý občan neříkal, co ho napadne. Fakt v hospodě neplácal každý, co chtěl?  Či drbna na rohu? Dělají z nás idioty? A nyní to místo v hospodě říká na sítích. Vážně už je Rychetský mimo mísu? A tento člověk rozhoduje o životě jiných? A vytřeštěně vykládá do televize, že nějaký inteligentní člověk nevěří, že útok na dvojčata dokázal tak komplikovaně někdo udělat a že si to Američani udělali sami. CIA nebo kdo.

"To je zřejmě říká se tomu trollí farmy, to je už průmysl, řízený nějakými velmocemi a ti lidé jsou proti tomu bezmocní, neumí to rozlišovat, my jsme v tom minulém režimu četli mezi řádky a věděli, že tam nikdy není pravda, a teď je pocit, že se dá vyhledat pravda a přitom opak je pravdou.", blábolil Rychetský na Primě. I u Moravce: že se zde šíří i „strach z uprchlíků, které tady nemáme, a strach z islámu, který tady nemáme“. Ze společnosti se dle předsedy Ústavního soudu vytratila solidarita a humanismus. Doplnil též, že je zklamán, že česká společnost není ochotna přijmout „jakoukoli lidskou bytost, která utíká před terorem a násilím“. Poukázal přitom, že se tak děje zrovna u nás, když po roce 1968 přijímali na Západě mnoho našich uprchlíků.

 Pane Rychetský, pani Šojdrová: je prevence zločin? My vidíme, co uprchlíci koncentrovaně dělají. I u nás vidíme vybydlené byty, domy, se kterými jste si vy, soudci a politici neporadili. A dokážete to porovnat s tím, co se děje v Británii, Francii, v Německu či Itálii? Kolik znáte českých teroristů, kteří uprchli po roce 1968 na západ? Sta? Tisíce? My nikoho. Tak prosím nepouštějte do éteru dezinformace a hoaxy!

Ten, co ostatní osočuje z dezinformací sám dezinformace vypouští?

 

Pane Rychetský, kde je trollí farma v České republice, když to vykládáte do televize? Buď udejte adresu a my se přesvědčíme, nebo se českému národu omluvte! Máme na to právo!

Partie
 

Partie 17.11.2019

Pane Rychetský, proč tedy? Je německá vláda trollí farma a vytváří paniku?

Od Nového roku bude povinné očkování pro všechny děti ve školkách a školách. Právní úprava, kterou prosadil ministr zdravotnictví Jens Spahn (CDU), začne platit 1. března 2020. Ze zákona vyplývá, že rodiče budou muset před přijetím dítěte do jeslí, školky nebo školy prokázat, že je očkované. Jinak jim bude hrozit pokuta ve výši až 2500 eur (64 tisíc korun). A co prevence proti terorismu?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Ja

  Politicky prostitut nejdrive jako komunista adorujici CCCP, pak STB vybran do role disidenta jako Dienstbier st., jinak STBal Racek, aby se i v kapitalismu rozvalil jak predseda na nejvyssim soudu a rikal nam co je zakonne a co ne. To se muze stat jenom v ceskem Kocourkove pod protektoratem Bratrstva kocici pracky v USA. Nechava lezet uz 3 roky zalobu prezidenta bez projednani a rozhodnuti. Ted srovnava uprchliky z ceske totality na zapad z hordou negramotnych a nasilnickych muslimu, ktere EU importuje na nase naklady do Evropy a vnucuje nam je. Je mi opravdu tezko, ze jako narod musime poslouchat takove zmrdy zradce a prostituty jako je Rychetsky!

  Krátká URL:
 • Čižinského imigrantská Praha 7

  Starostou městské části Praha 7 je od roku 2014 poslanec KDU-ČSL Jan Čižinský, dlouholetý zahraniční tajemník KDU-ČSL. Nyní Čižinský vystupuje za "lidovecký klon" Hnutí Praha sobě. Na sjezdu KDU-ČSL v roce 2013 dostal „Cenu předsedy KDU-ČSL za občanskou statečnost“.

  Praha 7 se pod šéfováním Čižinským propadá do špíny a multikultury.

  "Skoro polovina všech obchodů začíná být imigrantských. Večerky, nehtová studia, kebabárny, exotické obchody…. Černí imigranti se procházejí po ulici, posedávají v kavárnách. Večer to tu začíná vypadat jako v nějaké orientální zemi!"
  Foto
  Praha 7 se stává nevratně multikulturní. Většina obchodů začíná být imigrantských, imigranti posedávají během dne v kavárnách, korzují po ulicích
  https://ceskavec.com/2019/11/v-praze-7-potkate-vsech-12-uprchliku-za-5-minut-vetsina-obchodu-zacina-byt-imigrantskych

 • Čižinští lidovečtí multikulti proimigrační radikálové s proimigračním byznysem

  V odpovědi na: Čižinského imigrantská Praha 7

  Čižinského bratr Pavel Čižinský je starostou Prahy 1 od komunálních voleb 2018. V Praze 1 se na koalici domluvili "Praha 1 Sobě" (Čižinský), Piráti, uskupení "STAN, KDU - ČSL, Iniciativa Martina Bursíka a Jau Jau Pajerové Jacques Bursíkové LES My, co tady žijeme" a "Zelená pro jedničku" Kateřiny Klasnové (VV) a Svatopluka Karáska (US-DEU).
  Pavel Čižinský je advokát se specializací na migrační právo. Je autorem knihy "Cizinecké právo" nebo brožury "Podpora strategického přístupu k integraci cizinců v obcích. Metodika integračního workshopu pro česká města" apod. Pavel Čižinský je členem Výboru pro práva cizinců při Radě vlády ČR pro lidská práva. Pavel Čižinský je dlouholetý člen správní rady proimigrační neziskovky Multikulturní centrum Praha, založeno v roce 1999, MKC získává granty na intergační projekty, předsedou správní rady MKC je JAKOB HURRLE. Další zajímavá postavička strany Praha sobě je Jakob Hurrle. Ten k nám přišel dokonce až z Německa, a nyní je rovněž zastupitel Prahy 7.
  https://mkc.cz/cz/o-nas/zamestnanci-a-spolupracovnici
  https://www.vlada.cz/cz/ppov/rlp/vybory/pro-prava-cizincu/uvod-55935/

  Rozhovor
  S Pavlem Čižinským o migraci i diskriminaci
  Dnes jste mohli diskutovat s odborníkem na otázky migrace z Poradny pro občanství, občanská a lidská práva, Pavlem Čižinským. 23. 9. 2008
  "Já si myslím, že cizinci nejsou nijak horší než Evropané a že problémy, které jsou, je třeba řešit systémově. Ve Franci ta auta nezapalovali všichni cizinci, jen někteří potomci bývalých přístěhovalců. Naopak mnoho Francouzů, např. při oslavách Nového roku či nějakého sportovního vítězství, také zapaluje auta v rámci svého běžného vandalství."
  "Rozhodně věřím, že soužítí je možné a že je i žádoucí (nevěřím na rasistické teorie, nevěřím ani na střety civilizací atd)"
  "Lze se vyvarovat určitých chyb (je třeba se integraci cizinců věnovat hned od začátku, je třeba je nevylučovat ze společnosti, neponižovat je před statními úřady, integrovat je do české společnosti, ale současně je i vzdělávat v jejich vlastní kultuře a jazyce, aby nebyli zcela vykořenění."
  "Určitě by bylo vhodné pravomoci v migrační politice decentralizovat. Migrační politika je zatím snad vůbec nejcentralizovanější sférou státní správy, obce ani kraje nemají vůbec žádnou pravomoc, o všem rozhoduje stát a v poslední době zcela expandují pravomoce přímo Ministerstva vnitra, všechny hlavní rozhodnutí se tak tedy činí přímo v Praze. To je dlouhodobě neudržitelné a je to též velmi netransparentní a demotivující pro regiony."
  https://www.respekt.cz/rozhovory/s-pavlem-cizinskym-o-migraci-i-diskriminaci

  Nejmladší bratr Kryštof Čižinský (TOP09) kandidoval v květnu 2019 do Evropského parlamentu za STAN a TOP 09. Kryštof Čižinský vystudoval soukromou vysokou školu kmotra Íčka Langera CEVRO a je správcem majetku mezinárodní firmy.

  Čižinští jsou lidovečtí multikulti proimigrační radikálové s grantovým byznysem, kteří rozvracejí českou zemi!

 • Ja

  Dnes 20.11.2019 jsem se zase podivil, poslouchaje Cro. Zadna zprava o otrave Trumpa, kterou hlasili nektere zapadni agentury. Slovy smejda Rychetskeho: Nevidite otravu Trumpa, tak neexistuje.
  Jsme opravdu ve sparech zloduchu, u nichz je Trump uz odepsan. Ovladaji politiky, media, vsechno.
  Jimi indoktrinovane a financovane deti nam rikaji co mame delat a podporuji je pritom media a politici.
  Proti tomu, cemu jsme vystaveni byli komuniste za totality svou propagandou ubozi bridilove!
  Na stesti obcane uz nereaguji na tyhle idiotske hratky zoufalcu, co maji plne pytle penez! Pamatujme si tu pakaz, ktera tuhle hru podporuje!

 • *

  76letý justiční mafián Rychetský ani nemůže jít do důchodu... Defenestrace!

 • Ja

  V odpovědi na: *

  Ten musi byt starsi jak 76, jeho mladsi sestra je 78! Nedivte se, Zeman ho pozadal o setrvani a ted rika, ze jeho stiznost uz 3 roky necha zrat jako vino a nevyrizuje. V tehle zemi stihaji mafiany leta a soudy je pak osvobozuji. Vsechny naklady uplne zbytecne co platime. Soudci jsou nedotknutelni a nenesou zadnou odpovednost! Jsou 'nezavisli' a bez hmotne odpovednosti! Zavisli jsou na uplatcich. Ty urcuji u nas co je spravedlnost.

 • *

  Polská vláda se chtěla zbavit justiční mafie zákonem o snížení věku pro odchod do důchodu soudců nejvyššího soudu na 65 let.
  Předsedkyně nejvyššího soudu Malgorzata Gersdorf (66 let) kvičela, že zákon je nezákonný a pořád lezla do budovy soudu, přestože její odchod do důchodu potvrdil prezident Andrzej Duda.
  Strana Právo a spravedlnost (PiS) říká že je potřeba zefektivnit práci nejvyššího soudu a zbavit se zkorumpovaných soudců.
  Kvůli tomuto zákonu zahájila s Polskem řízení Evropská komise a tři soudci žalovali Polsko u Soudního dvora Evropské unie.
  Včera v úterý 19. listopadu 2019 Soudní dvůr EU vydal rozsudek, kde pouze píše, že stále existují pochybnosti o nezávislosti polského soudnictví.
  Okamurovci SPD navrhují zkrátit funkční období soudců na 5 let, a poté vyhodnotit práci soudce. V USA jsou soudci většinou voleni.
  Každá vláda/parlament si může zorganizovat soudní systém, jak chce, může zavést psychotesty soudců nebo zkoušky soudců nebo funkční období. Soudní dvůr EU ani nemohl rozhodnout jinak, než že soudcům do toho nic není.
  Malgorzata Gersdorf čučí jako puk.
  https://www.magnapolonia.org/wp-content/uploads/2018/03/0006V5GKDWGMPQLS-C116-F4.jpg

 • LO

  V odpovědi na: *

  Nejsem znalcem polskych pomeru. Co ovsem Duda a Tusk delaji Polakum a EU je velezrada. Jsou to nejvetsi ritolezci USA a EU. Ohrozuji militarizaci Polska, US zakladnou a raketami vsechny okolni sousedy. USaci se Polaku nebudou ptat, az budou odpalovat rakety na Rusko a hnat se s tanky do Beloruska a Ruska! Rusove Polaky pak vygumuji diky tem zradcum, ktere pracuji v cizim zajmu.

 • LO

  V odpovědi na: *

  Kdy uz Cesi konecne zacnou chapat, ze jedina strana, ktera se pere za jejich zajmy je SPD! Ty ostatni je US vyvar vyzirku a neschopnych prizivniku, pracujici pro USA a jejich NWO.