Rowdies a hooligans z party TOP 09 napadly Václava Klause ml. na pietě s děckem (nikoliv demonstraci) na Národní třídě, stejně tak Procházková přistižena při lži se vrhla na redaktora, vyrazila mu mobil,  a v přívalu sprostých nadávek ho začala ho fackovat...

 

 Jak je možné, že tito rowdies a hooligans mohou zastrašovat občany?

Další a další důkazy, jak se chovají tito údajní svatouškové v reálu, když jsou přistiženi a nafilmováni!

Vzpomínáte na veřejnoprávní hysterii za facku provokatérovi při oslavě vítězství prezidenta Zemana? Vyšetřovala to policie! (Karel Slezák  a Jan Šolta)

A proč vlastně sprostě a fyzicky napadla redaktora Sputniku? Protože místo adorace popsal, co tam Procházková řekla a dovolil si její výsost zkritizovat, že každého obviňuje z fake news, když sama fake news na mezinárodním fóru vytváří.

 

Toto následně Procházková napsala v Deníku N, aniž tušila, že Raptor TV zveřejní celé.

Raptor TV následně pustila do oběhu video, kterým se mě pokouší kompromitovat. Natáčel ho fotograf Vít Hassan, který se mi bezprostředně po incidentu dokonce pokoušel natočený materiál prodat. Video ovšem nezabírá celou situaci, chybí v něm, že Vladimír Franta opakovaně provokoval mého kolegu, fotografa Ludvíka Hradilka, a pak na něj i fyzicky dorážel. V tu chvíli jsem vyšla já a znovu se snažila zjistit, co svou aktivitou sleduje. Na videu tedy není zaznamenán předcházející kontext, jak se situace postupně vyhrocovala.

 (Ten provokatér Hradilek je onen člověk, co rozjel výkup romského pracovního tábora v Letech útokem na lidi včetně premiéra Babiše zneužitím výroku, že Romové musí pracovat)

 

Asi Procházková zešílí, až celé video uvidí!  Podívejte se, kdo koho provokuje: je to tam nyní celé i se zvukem!  A Procházková přistižena při další lži! A Deník N se jí ještě zastává. 

Podívejte se na plešatého provokatéra vlevo, pak jak jí něco pošeptal.

A dnes je napsáno v Deníku N: "chybí v něm, že Vladimír Franta opakovaně provokoval mého kolegu".

Čtete dobře: prý Franta provokoval!

Přitom ten vlevo útočí na redaktora Frantu! Neuvěřitelně otočená manipulace. Kdo čte Deník N?

 

Zde (níže na videu) je přitom další z autentických důkazů, jak Procházková a veřejnoprávní televize manipuluje diváky: dezinformace v přímém přenosu, kdy prezident Putin pravdivě informoval o poklesu ruské ekonomiky o dvě procenta v době útoku USA na ekonomiku Ruska v roce 2015 a Procházková s redaktorem tvrdí veřejnosti, že Putin tvrdí, že se mají v Rusku dobře. Takže když Procházková dezinformuje, tak to je správné?

Důkaz - kde Putin lhal? A Rusku skutečně sankce pomohly! Dnes již to víme s jistotou!

 

Asi budete chtít vidět i důkaz o tom, co se stalo a kdo je v právu. Zda Procházková nebyla skutečně nespravedlivě či dokonce lživě uražena a její čistota až křišťálová poskvrněna zlým, zlým redaktorem Sputniku. A že si snad i lidsky facku zasloužil, byť za toto lepší lidé evropští hned běží na policii, zatímco sami se chovají jako rowdies a hooligans.

 Lidé prý nevěří rozsudku o "teroristovi Baldovi", tvrdí Procházková, jak dával kameny na trať. Prý lidé věří, že to tam házeli Afghánci a rozsudek je špatný, tvrdí Procházková. Může veřejnosti ta média a lidi včetně "sociologického průzkumu" ukázat? (Na konci videa)

Kultura Evropských lepšohodnot je ve psí.

 Novotný z ODS každého s jiným názorem sprostě uráží, další člen ODS chtěl podříznout prezidenta jako svini, Procházková už dokonce fackuje!

 

Zde další důkazy v odkazech

Netušila, že je nafilmováno vše, tak včera večer sepsala další dezinformaci

Petra Procházková Provokace serveru Sputnik News proti novinářce Deníku N

Zde co napsal redaktor Franta včetně celého záznamu, takže si sami můžete zjistit, kdo dezinformuje a příčinu nenávisti Procházkové, protože to nemůže zapřít!

 Petra Procházková na pražském mediálním fóru: Čeština je migrantům k ničemu, do ČR nikdo nejezdí. Video 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  To víte. Imigranti 2. generace. Chazarský póvl, co se sem nasral ze Zakarpatské Ukrajiny, Palacký se musí v hrobě obracet.

 • Wolfram

  Petra Procházková se snaží zničit Evropu cizími migranty a vyvolat 3. světovou válku, Evropy s Ruskem. Takoví lidé patří na šibenici. Nějaké vtipkování a zlehčování, že "její čistota až křišťálová poskvrněna zlým, zlým redaktorem Sputniku" není na místě, Skrytá pravdo. Novinář má privilegium ovlivňovat veřejné míínění, stejně jako politici, možná i více.

  Petra Procházková fyzicky napadla novináře Vladimíra Frantu kvůli tomuto článku, a jak vidno, šlo o samé citace Procházkové:
  Přitom syrské děti – nejsou dle Procházkové žádné důstojné téma. Máme tu všehovšudy 20 uprchlíků, řekla novinářka. Nejsme zemí, která by byla na cestě či kam by někdo směřoval. Nikdo sem nejezdí, čeština je k ničemu, česky nikdo neumí. Že se z dětí syrských uprchlíků stalo záležitost č. 1, za to může PR tým prezidenta Zemana a premiéra Babiše. ČR má spíše zajímat integrace Romů, který je tu 1000krát více než uprchlíků.“
  21.11.2019 Petra Procházková na pražském mediálním fóru: Čeština je migrantům k ničemu, do ČR nikdo nejezdí. Video
  https://cz.sputniknews.com/nazory/2019112110995477-trapas-na-media-foru-petra-prochazkova-cestina-je-k-nicemu-do-cr-nikdo-nejezdi/

 • Wolfram

  V Afghánistánu je už 20 let americká demokracie. Ať si paní Procházková Paikarová sbalí svého afghánského manžela a vrátí se oba do Afghánistánu. Její manžel Zafar Paikar byl vedoucí řidičů na americké ambasádě v Afghánistánu... Vsaďte se, že ji platí CIA. Z afghánského heroinu!

  Zdroj:
  http://www.rukojmi.cz/clanky/5508-je-petra-prochazkova-evidentne-mene-inteligentni-debilni-tupa-nevzdelankyne-ignorantka-s-fasistickymi-sklony-a-manipulovatelna-mozkova-troska-co-je-neco-vic-kdyz-posloucha-perskou-televizi

  Mimochodem, Vy jste už o dchodu Procházkové z Babišových Lidovek psali loni v září 2018, že se Babiš omlouvá, a já jsem Vám odpovídal v diskuzi, že Babiš se neomlouvá nám či čtenářům Lidovek, ale USA. Protože ví, kdo Procházková je.

  Zdroj:
  http://web.skrytapravda.cz/domaci/1916-proc-se-babis-omlouva-kdyz-nejvetsi-extremiste-prochazkova-a-putna-opustili-lidove-noviny

  Babiš považuje zaslání textu do Lidových novin za chybu 26. září 2018
  "Premiér Andrej Babiš (ANO) považuje za chybu, že jeho asistentka odeslala do redakce Lidových novin (LN) text, který podporoval jeho stanovisko v otázce syrských sirotků. Uvedl to v rozhovoru pro Frekvenci 1. List, který patří do svěřenského fondu předsedy vlády, kvůli tomu hodlá opustit několik novinářů včetně známé reportérky Petry Procházkové."

  Zdroj:
  https://www.lidovky.cz/domov/babis-povazuje-zaslani-textu-do-lidovych-novin-za-chybu.A180926_195330_ln_domov_ele

  Kmotr Babiš vlastní většinu médií v Česku, jak zmíněné Čapkovy Lidovky, tak další, též i zmíněné rádio Frekvence 1. Babišova vláda jmenovala ředitele Frekvence 1 Michela Fleischmanna jmenovala 11. července 2019 velvyslancem ve Francii (!), ačkoli tento není žádný diplomat. A Procházková je v Deníku N, který je ve vlastnictví kmotrů StBáků Haščáka a Dospivy Penta, dobře známých privatizačních zlodějů a korupčníků na Slovensku v kauze Gorila. Slušným lidem zbývají jen nezávislé blogy.

 • ghostassasin

  Plesknout tu svini Procházkovou ten novinář ze Sputniku, tak už je na vazbě. Napadený by měl na ni podat trestní oznámení. Pochopitelně jí hned tleská lidský odpad Štětina a Hřebejk a určitě se přidají ještě další podvraťáci.

 • LO

  Jsme ovladani zidovskym mainstreamem, ktery patri zidovskym agenturam. Ty urcuji obsah prispevku a plati novinare, moderatory, kteri je pak uverejnuji. Jsme vystaveni neustale masazi teto prolhane pakaze, pracujici pro NWO proti nasim zajmum od r. 1989. Zejmena ta podpora nenavisti k Rusku a vsemu ruskemu je charakterizuje. Je to odporne, co se chrli kazdy den z Cro, CT, je to mnohem horsi jak za sovetskeho protektoratu za totality, ja ho zazil. Malokdo si uvedomuje, ze tahle masaz obyvatelstva dela ze lzi pravdu a formuje lidi, aniz by ti hledali a uvedomovali si, cemu jsou vystaveni. Nemaji cas, naladu. To vse patri k Cesku, o ktere se odjakziva pretahuji mocnosti, co zde prosazuji sve videni sveta zavedly zde sve protektoraty: Rakousko, Velkonemecka rise, CCCP a ted USA. Protektor vzdy za pomoci politiku a medii zde prosazuje svou politiku a nazorovy svet. Jiny nazor se jeste netresta smrti, ale i zalarem, naprostou intoleranci zmrdu Prazske kavarny a opozice ve jmenu jejich pravdy a nenavisti, ktere rikaji laska.