Zamyšlení na neděli: Lež má krátké nohy, byť trvalo devatenáct let, než poznala veřejnost upřímnost Evropských lepšohodnot. A věru, je to smutné, vidět vůdce nenávisti zmítané ve lžích. Ale má to výhodu.

 

Stačí nepodlehnout chtíči oplácení a vidět ty "lepší lidi z kavárny", jak se plácají ve vlastním hnoji. Přesněji řečeno, všimli jste si diskuzí, když fanatickou Procházkovou nachytala kamera při sérii brutálních dezinformací?

 

Zatímco ta velká slušná, prý nedemokratická skupina obyčejných lidí vyhledává podstatu sporu, aby pochopila, zda je Petra Procházková v morálním právu, (de facto, nikoliv de jure), obhájci jediné pravdy a Procházkové jásají: facka je spravedlivá, protože píše ve Sputniku. A Kremloboti prý piští. Prostě je pravda nezajímá, hlavně když dostal facku ten, co má jiný názor. Proč? Protože jediní oni mají právo mluvit a ostatní mají právo mlčet.

 

Diskuze všude stejné: vyhrožování a nenávist. Prý ruský odpad, Kremloboti...

 

Bohužel obsese extremistky Procházkové z Deníku N a slovenského Denníku N se dostala až na Slovensko a vedou se i tam náležité komentáře.

Dôvodom celej roztržky je to, že reportér Franta pracuje pre pro-ruskú mediálnu sieť Sputnik. Procházková je naopak už dlhé roky známa extrémne kritickým, až nenávistným postojom k Rusku. Zlé jazyky dokonca tvrdia, že jej obsesia „Putinovým Ruskom,“ ako zvykne Procházková označovať najväčšiu krajinu svetu, takmer hraničí s paranojou.

Každopádne riešiť názorové rozpory vulgárnosťou a násilím je v civilizovanej spoločnosti neprípustné. A to už vôbec nie u novinárky, ktorá by mala z titulu svojho povolania na takéto správanie upozorňovať. Ničmenej, je to pokrytectvo tak typické pre takzvane liberálne spektrum.

 

 Ubohostí, nenávisti a odhalením extremistky Procházkové bychom se znovu nezabývali, kdyby...

Kdyby Procházková a její chlebodárce Deník N nebyl zdrojem pro další prapodivné médium zvané veřejnoprávní Česká televize, která prý má jediná právo cenzurovat a vykládat, co si máme myslet. A my všichni jsme prý alternativní dezinformátoři...

Zde skutečně sedí přísloví jak pověstná pr... (zadek) na hrnec: vrah o morálce káže...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Otevřený dopis: Chodorkovský je ve vězení šikanován

  "Michail Chodorkovský, letos třiačtyřicetiletý ruský podnikatel a finančník, vybraný k odsouzení mezi všemi ruskými boháči na základě politických manipulací Kremlu pro údajné daňové machinace k devítiletému pobytu v sibiřském pracovním táboře, je ve vězení trvale vystaven provokativní šikaně.
  Za sebemenší údajná porušení vězeňského řádu je nepřiměřeně přísně trestán. (...) Vyzýváme všechny, kdo mají zájem na rozvoji demokracie, právního řádu a spravedlnosti v Rusku, aby své zneklidnění nad osudem Michaila Chodorkovského dali veřejně najevo tak, aby ruské úřady nemohly pokračovat v popírání práv a způsobů chování, na nichž je založena evropská demokracie."
  19. 4. 2006
  Podepsáni: Luboš Dobrovský bývalý velvyslanec v Ruské federaci Petr Bratský poslanec Alexandr Vondra bývalý náměstek ministra zahraničí Ivan Klíma spisovatel Petruška Šustrová komentátorka Leo Pavlát ředitel Židovského muzea Pavel Seifter bývalý velvyslanec ve Velké Británii Zdeněk Bárta senátor Jan Sokol univerzitní profesor Libuše Bělunková rusistka Michal Viewegh spisovatel Petr Pudil podnikatel Miroslav Kalousek poslanec Helena Illnerová univerzitní profesorka Karel Schwarzenberg senátor Jan Dobrovský podnikatel Václav Havel bývalý prezident Edvard Outrata senátor Dana Bérová ministryně vlády Karel Hvížďala publicista Jaromír Štětina senátor Michal Horáček publicista a textař Petra Procházková žurnalistka Miloš Pojar ředitel Vzdělávacího a kulturního centra Židovského muzea Petr Gandalovič politik Pavel Kočiš mediální zástupce

  VŠICHNI JSOU SPROSTÁ ZLODĚJSKÁ PROTIČESKÁ ŽIDOMAFIE A PATŘÍ DO SIBIŘSKÉHO PRACOVNÍHO TÁBORA.

 • ...

 • ...

  Václav Umlauf z Hnutí ZMĚNA: "Lidová veselice zdárně pokračuje jako nekonečný příběh boje dobra se zlem, kdy proti ruským medvědům bojují američtí elfové. Úlitba bohům nalevo a napravo je dána v požadované ekvilibristice politicky korektní zábavy. Jedno procento neokoňů se může dál věnovat své oblíbené činnosti založené na rabování zdejšího obsazeného území (lat. colonia). Perverzně spravovaná kolonie, v níž je lid vulgárně politicky baven a brutálně oblbován, zřejmě žádné skutečné problémy nemá. Jedno procento se však začalo požírat mezi sebou kvůli nedostatku zdrojů, což jimi opečovávaný lid sleduje s nelibostí. Jednoprocentně opečovávaný lid dobře ví, že se má jako prase v pozdně-kapitalistickém žitě. Proto je rád, že si může alespoň trošku zamlaskat, pochopitelně opět lidově. A stejně vulgární telka mu ukazuje okolní svět jako nebezpečné místo, které je zcela nevhodné k životu. Takže zdejší plebs nestávkuje jako jinde a nebouří se. Na druhou stranu však vidí, že tvorové tohoto zajímavého zvířecího druhu (latinsky species) začali u koryta specificky česky a obecně nechutně mlaskat a že tam pro něj mnoho nezbylo. A to vůbec nevidí do sklepa, kde už pro něj nezbylo vůbec nic. Šrot z koryta záhadně zmizel a 99 procentům plebejců zbyl jen finanční šrot, což jsou všelidové dluhy, kam se podíváš."
  Disneyland klausovské dynastie
  https://e-republika.cz/article4118-Disneyland-klausovske-dynastie