Proboha, je to myšleno vážně, či jako temná výhrůžka? Nestává se z BIS politická strana, která bude kandidovat do Parlamentu? Přece ty žvásty a pitomosti nemohl psát normální člověk. A vládě to nevadí? Stabilitu neohrožují politici, co chtějí podříznout prezidenta jako svini, či dle lidského rozumu extremisté jako je další politik Novotný z ODS, ale ti, co se zlobí na příkazy a hospodaření Evropské unie? Je Koudelka BIS normální?

 

Když žádáme svobodu a pluralitu, jsme extremisté? Pokud mluvím česky a nikoliv anglicky, jsem nebezpečný extremista?

Samozřejmě nevím, zda ten blábol nezpracoval nějaký pošuk, ale předpokládám, že si ředitel BIS Koudelka dal tu námahu a na výroční zprávu, ze které pak citují média, se alespoň podíval!

Například, jak ruská ambasáda, která má údajně o několik aut a lidí víc, dokáže rozvrátit Českou republiku, když se to nepodaří ani 250 000 lidí na Letné?

Tato dezinformační zpráva BIS je napsaná způsobem, že útočí na každého, kdo je nepohodlný a nikdo se nemůže bránit, protože obvinění na nikoho přímo neukazuje, a je přesně všeobjímající jako bolševické zprávy za totality v době Čepičky! Dále tam nejsou podchyceny manipulace od Sorose (Open Society Foundation), záhadné peníze útočící přes nezisk do škol a manipulace s dětmi, extremistické výpady na pietách od malých politických stran a další. Proto lze o této zprávě na ochranu občanů České republiky právem silně pochybovat.

 

Ukázka zhovadilosti - slovník jak z PŠM (bolševické Politické Školení Mužstva)

Paramilitární a domobranecká uskupení

Navzdory tomu, že celková rizika plynoucí z činnosti domobran hodnot BIS jako nepříliš významná, dílčí aspekty aktivit uskupení a jejich členů měly rizikový potenciál. Mezi členy uskupení se nacházeli i jednotlivci tíhnoucí ke konspiračním teoriím či s radikálnějšími sklony. Členové paramilitárních uskupení kvůli své výrazné protizápadní orientaci také přispívali k šíření proruské propagandy a na ni navázaných konspiračních narativů.

 

To přece není normální, aby si s občany České republiky pohrávali jak s nedochůdčaty a imbecily! Stejně tak dementně nám soudruzi na vojně vykládali PŠM  strašili západními imperialisty, což měli být i lidé ze západu. Ne vojáci a tajné služby, ale lidé. Dokonce když jsme jeli z Líní u Plzně (asi i odjinud ale toto byla první letecká základna, která by reagovala na úder proti nám) vyhrožoval politruk, že po zjištění, že mluvíme či dokonce stopneme občany ze západu, budou tvrdé tresty vězením. A stejné nám tvrdí výroční zpráva v roce 2019!

Přece není možné, aby toto vydali odborníci na ochranu občanů České republiky!

Ta zpráva je přímo šitá na zakázku, kdy toto vše slyšíme denně v televizi od stran TOP 09. KDU-ČSL a STAN. To přece není normální!

 

Další ukázka zhovadilosti - slovník jak z PŠM (bolševické Politické Školení Mužstva)

Tradiční politický extremismus

Mezi dominantní témata pravicových extremistů stejně jako v předchozích letech patřila kritika migrační politiky, výrazné protiunijní postoje, kritická vyjádření na adresu muslimů, vymezování se vůči lidskoprávním aktivistům či nevládním organizacím atp. Docházelo i k reaktivaci protiromské rétoriky, která byla několik posledních let na okraji jejich zájmu.

 

S prominutím: slovník jak z debilpera Milouše Jakeše v obráceném gardu!

Takže kdo kritizuje exodus migrantů, je extremista?

Kdo se bojí o své děti, o svou rodinu, je extremista?

Nepatří Koudelka BIS do Bohnic?

Naprosto právem ho prezident Zeman nepovyšuje!

 

Jasně že tady jsou agenti z Ruska, USA, Číny, možná Německa, Polska, Rakouska stejně tak jako Merkelovou pronásledovala CIA a Německo se muselo bránit. Ale co to má společného s tímto politickým pamfletem zvaným "Výroční zpráva BIS"?

Rozvracíme snad "Československou socialistickou republiku" v roce 2019 tím, že píšeme údaje o ruské ekonomice jako v roce 1975, kdy jsme psali údaje o USA a žádali jsme vysvětlení, proč zoufalí lidé neutíkají ze západu k nám, ale naopak? A tenkrát komunisti jako generál Petr Pavel vyhrožovali, že nám zavřou imperialistická ústa.

Dnes na nás vrčí BIS a Koudelka, že nám zavře komunistická, ruská ústa. Zbláznil, se snad svět, nebo 2 - 3% lidí napojených na západ? A jdoucí proti českému lidu a jejich smyšlení?

Navíc ve vzduchu visí stále silnější otázka: smíme ještě kritizovat bláboly BIS, nebo nám zavře ústa jako Čepičkova STB v padesátých létech minulého století za totality?

Já odmítám, aby BIS vyhrožovala Českým občanům. Pokud zde najde agenta, nic nebrání, aby ho vypověděla. Pokud narazí na české občany, kteří jsou verbováni za peníze Sorosů, či agentů Ruska, nechť je předá soudu. Ale politické výhrůžky nesmí mít tajné služby ve svém arsenálu! A premiér Babiš a vláda by měla zajistit nápravu!

 Mimochodem, všimněte si, co si z toho vzala Česká televize a mainstream: všichni, kdo kritizují Evropskou unii a nejdou s námi, jdou proti nám. Ale co s tím, když je to 75% národa dle Eurostatu?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Ja

  V odpovědi na: *

  Nechci se Babise zastavat, ma to v popisu prace tyhle akce a pracuje pro Zidy. Vi, ze proti nim nic nezmuze.

 • Wolfram

  Před 10 lety BIS odposlouchávala Janouška, Béma, Ďuricu, Tomana, křišťála Grosse, Kadlece, Houšku, Randáka a Andreje Babiše a ve výročních zprávách varovala, že organizovaný zločin proniká do státní správy.

  Dnes už je premiérem organizovaný zločinec Babiš, Babišův policajt Marek Foglar se stal v nové struktuře „národní centrály“ ředitelem sekce organizovaného zločinu, Babiš navrhl novým ředitelem GIBS Radima Dragouna, který nahradil Murína, policejním prezidentem je Jan Švejdar, policejní praxe:
  1987 - 1988 Pohotovostní pluk VB Praha Hrdlořezy - nástupní škola, Koudelka ředitelem BIS. Organizovaný zločin má vládu, policii i justici.

  Protimafiánský útvar ÚOOZ, který vyšetřoval vraždu Mrázka v roce 2006, tehdy napíchl celou řadu Mrázkových nepřátel a konkurentů. Na seznam dostal i Babiš. Též v rámci kauzy machinací okolo státního podniku ČEPRO byl v roce 2008 odposlouchávaný a sledovaný miliardář a dnešní premiér Andrej Babiš. Co všechno špiclování kolem jeho osoby přineslo, na co policie přišla, to dodnes nevíme. Do spisu odposlechy ani záznamy ze sledování, které pořídil ÚOOZ pod vedením dnešního náměstka celníků Roberta Šlachty, založeny nikdy nebyly. Už v roce 2008 se navíc ukázalo, že kdosi z policie celou akci Babišovi vyzradil."
  Babišovi policajti
  https://reportermagazin.cz/a/wcyHM/babisovi-policajti

 • novota

  V odpovědi na: Wolfram

  Není náhodou ten kmenta, ten co ho musel v bagdádu vykouřit sadámovi...:o tohle se o něm vykladá v novinářských kruzích?

 • Ja

  V odpovědi na: Wolfram

  Divite se, kdyz policie nekoho mozna nedopatrenim skripne, ze ho pak soudy osvobodi, nebo statni zastupce stihani zastavuje? Vse je propojene Milanci a my je vsechny za to financujeme a volime!

 • MLÁTIČKY Z ÚDOLÍ DUTÝCH HLAV ŘÍDÍ STÁT

  Mlátičky z Pohotovostního pluku VB v Praze Hrdořezích, Pražané tomu místu přezdívali »údolí dutých hlav«, dnes řídí stát.
  Bicí komanda, ochotná dělat svinstva proti Čechům za každého režimu.
  Jsou to:
  poslanec KSČM Zdeněk Ondráček
  policejní prezident Jan Švejdar (od 1. prosince 2018)
  policejní prezident Vladislav Husák 2005 až 2007, dnes krajský policejní prezident Libereckého kraje
  policejní prezident Oldřich Martinů 2007 až 2010, od 1. listopadu 2011 náměstek ředitele Europolu
  ministr obrany Lubomír Metnar (za Babišovo ANO), předtím ministr vnitra v demisi
  JUDr. Z. K., někdejší velitel roty Pohotovostního pluku VB, pluku, který zasahoval na Národní třídě 17. listopadu 1989, vede manažerské kurzy MBA pro policejní funkcionáře na Policejní akademii ČR.
  https://www.ppmagazin.com/cesko-ma-genialni-krajske-policejni-sefy-studium-mba-zvladli-za-pouhy-vikend/

 • Husákovy děti

  V odpovědi na: MLÁTIČKY Z ÚDOLÍ DUTÝCH HLAV ŘÍDÍ STÁT

  Dutá hlavo, viděl jsi zákroky na Katalánce? Proti tomu byli komunisti beránci. A tresty na dvanáct let za demokratické referendum neměl ani extremista Havel za útoky proti vládě.

 • Ja

  V odpovědi na: Husákovy děti

  Jo, ty lidumilove z KSC davali jenom nekolik let natvrdo za pouhe zustani v cizine po vyprseni dovolene. Spousta emigrantu se dostala prvne domu az po sametu, po 23 letech!
  Dnes si kazdy vyjede a prijede jak chce. Jo, tenhle KSC raj uz skoro nikdo nepamatuje, protoze pametnici umiraji a nepametnici lzou.

 • Ja

  V odpovědi na: MLÁTIČKY Z ÚDOLÍ DUTÝCH HLAV ŘÍDÍ STÁT

  Musim se Ondracka, mlaticky z totace zastat. Je na strane obcanu, ne elit jako za totality, prozrel. Proto nezatracovat! Je jedinecna vyjimka mezi politickymi prostituty z totace, kteri vymenili nenavist k USA a zapadu za lasku a adoraci a lasku k CCCP za nenavist k Rusku!

 • Ja

  Nase zeme vzhledem k poloze v Evrope byla odjakzivem rejdistem a rezidenci tajnych sluzeb. Nejvice fizlu je tady z hodnych USA a zapadnich sluzeb, spolupracujicich s BIS. Vechny ostatni sluzby jsou nebezpecne. V cem ta nebezpecnost spociva nam BIS nerekne, je to tajne. Mohou tak rikat co chteji. Sandor poukazuje na to, ze zpravy cuckaru BIS nepatri na verejnost. Dostanou je jenom nase elity, pracujici v cizim zajmu proti nam. Je pravidlem, ze elity pracuji vzdy v cizim zajmu proti obcanum. I v Rusku, USA, Nemecku, atd.

 • VLK z KOSA NOSTRA upozorňuje na Babiše a Číňany

  VLK z KOSA NOSTRA se také podivuje nad Výroční zprávou BIS za rok 2018, že Rusko + Čína jsou pro BIS univerzální zlo. Ale BIS se vůbec nezmiňuje o oligarchzaci státu a že z pěti nejmohovitějších miliardářů v Česku jsou tři existenčně fatálně svázáni s Čínou: PPF (Kellner), J&T (Jakubovič, Tkáč) a Agrofert (Babiš). Babišův Agrofert si půjčil v roce 2018 skoro 1 miliardu korun od maďarské pobočky čínské státní komerční banky Bank of China.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Bank_of_China
  Vlk píše: "Opakuji – koncern v majetku předsedy české vlády je financován ve výši 1 miliardy korun čínskou státní bankou! Nechť na mne nikdo nechodí s bláboly typu, že Babiš je od svých firem odstřižen a tudíž…. Babiš je pořád vlastníkem a beneficientem, který jako jediný z Agrofertu inkasuje. De facto. De jure se tak stane v den, kdy opustí politiku. Proč o tomhle veřejná část zprávy BIS ani nehlesne? A honí si triko na nějakých akademicích, kterým jsou Číňany proplaceny tu letenky, tu dostanou pár drobáků na útratu?!!!! Neuvěřitelné! A televizi, na ČRo a ve všech možných mainstreamových titulech se mohli komentátoři přerazit, jak papouškovali, co spatlala BIS! Aniž by vůbec někdo reflektoval opravdu rizikové chování těch nejvyšších představitelů české politické a ekonomické exekutivy!!!"
  KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/12/02/nad-vyrocni-zpravou-bis-za-rok-2018/

  Takže potkan Babiš za pomoci Klause a Zemana, zkorumpované policie a justice 25 let kradl v Česku státní chemické, potravinářské a zemědělské podniky, nakradené podniky zadlužil úvěry 44 miliard korun u zahraničních bank Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, Citibank, Commerzbank, Tatra Banka, Unicredit Banka, Bank of China, Industrial and Commercial Bank of China (ICBC), The Korean Development Bank a United Taiwan Bank a aj. Nakonec bude chtít prodat Agrofert kupcům z komunistické Číny. Nebo bude český lid rychlejší, a přece jen si ve své zemi zjedná pořádek?