Vážně retardovaný starosta  z Řeporyjí myslel, že za ním přijela naivní televize z dálného východu? Na jednu stranu Řeporyjec Novotný tvrdí, že Rusové jsou prolhaní primitivové, zatímco BIS a CIA tvrdí, že Rusové manipulují s celým světem. Tak babo raď.

 

Vůbec retarda z Řeporyjí stejně tak jako jeho příznivce nenapadlo, že je rozhovor v celonárodním formátu vysílán způsobem jasného scénáře, a pak si všichni ťukají na čelo a Putin se smíchem (a smutkem o desítkách milionů mrtvých Rusů za osvobození světa) oznámí: tak toto jsou ti, kteří v Rusku zakládají neziskové organizace a pak se vám, kteří jste prožili strašnou válku, a hlavně vašim rodičům a prarodičům vysmívají do obličejů?

A užitečný idiot Novotný se naparuje jako páv za klaky stejných divných lidí  typu extremistické rodiny Kolářů, Fialy z ODS, Evropských hodnot a další si doplňte.

 

Přece co je snadnější než vyprovokovat nabubřelého blbečka z Řeporyj jako oficiálního zástupce České republiky a pak ho spojit s Navalným, Ukrajinou a přitom ukázat, že i tento názor může zaznít v Ruské televizi, ale stačí pětiminutová ukázka, aby se ruský lid přesvědčil. Už Dostojevskyj dávno předtím popsal "Idiota". A Vodňanský - Skoumal napsali "S úsměvem idiota".

Takto se představuje oficiální zástupce České republiky v očích Ruska - retard z Prahy

Rusové vždy rádi hráli šachy měli mnoho mezinárodních velmistrů. A toto je přesně tah koněm: nabídli "královnu", a retard Novotný po ní skočil. A šach mat nedostali Rusové, ale Sorosové v čele s Navalným a Člověkem v tísni a ti, kteří věřili, že na západě od Ruska žijí chytří lidé. A Novotného ukázali jako kardinálního blba z Čech.

To teda byl "kauf" a ruská "hauptrefa". Retarda Novotného z Řeporyjí si namazali na chleba. 

 

Tragikomedií je, když to dokonce pochopil i lehce opožděný Votápek, a to už něco znamená...

"Ve skutečnosti svým poněkud estrádnějším projevem Rusy utvrdil v tom, že má kremelský vládce Vladimir Putin nejspíš pravdu, když je varuje před hrozným Západem," řekl bývalý diplomat. "Pokud se ptají, z jakého blázince kdo přišel, pak nezůstává místo pro věcnou debatu. A přesně o to ruské propagandě šlo. Výsledný dojem, který si z takové ‚diskuse‘ odnesl ruský divák, je přesvědčení, že ten, kdo prosazuje postavení pomníku vlasovcům, je blázen, a proto i samotná myšlenka si nezaslouží jakoukoli podporu."

 

Jestli toto byla reklama na inteligenci České republiky tak je skutečně světová. Ale odmítám, aby tento retard z ODS byl se mnou a s mojí rodinou coby oficiální  zástupce z Čech spojován!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  Hnusák ODSák. Co se mu stalo za urážky Ivety Bartošové? Nic. Hnusní Řeporyjáci ho zvolili starostou.

 • *

  Retard Novotný kecá, ale CIA patolízal Babiš nakoupil 12 vrtulníků Černý jestřáb za 14,6 miliardy korun, za to by měli všichni čeští bezdomovci vlastní byt...

  Kmotr Babiš, jeho poskok z Pohotovostního pluku VB Metnar a bývalý náčelník Generálního štábu Petr Pavel asi chtějí zvrátit výsledky 2. světové války a ve jménu Německa zaútočit na Rusko, ze severu zaútočí všech 14 Gripenů, z jihu 12 Černých jestřábů...

 • Ja

  V odpovědi na: *

  Uz jim to zerou jenom kavarnici z Prahy a jini dutolebci. Prichazi krize i kdyz ji stale oddaluji. Od 1. listopadu pumpuje ECB 10 miliard € mesicne do obehu. Neni uz do ceho investovat, zaporne uroky rozsiri i na sporici vklady obcanu a zlato leti nahoru. Neda se to zastavit, drzte si klobouky, pojedeme z kopce. Zapadni meny a ekonomika jsou umele nahustena bublina, ktera splaskne.

 • Pavel Novotný (starosta ODS) vyzývá k volbě ODS, hehe

  Rozhovor Novotného s ParlamentnímiListy.cz (mladším 18 let nepřístupno):
  "Všechno bude v pořádku. Jako v pražských Řeporyjích. Ráj na zemi, příčetné vedení a Babiš v posledních volbách až čtvrtý. ODS, když se ptáte, v těchto zmiňovaných eurovolbách první o sedm bodů. SPD tam nemáme vůbec. Hele, to je svět, kterému je radost dělat představeného. Svět, ve kterém žijí vaši čtenáři, to je ghetto plné zbídačených, potrhaných, pološílených lidí, kterým z velké obrazovky káže Okamura pátým rokem o hordě neexistujících uprchlíků a Babiš o poctivosti své i svých buřtů a do toho jim všem stříká, obrazně řečeno, sperma do obličeje Miloš Zeman. Já vám řeknu, pro ty bych chtěl dělat noviny. Musí to být nesmírně psychicky náročné a musí vás číst hodně pablbů, kteří to všechno platí, protože jestli vy nemáte dvě stě tisíc měsíčně, pak nechápu, že jste se dávno nešel zabít. No nic, co tam máte dál? Nemám dnes moc času, mám za chvíli vítání občánků a odpoledne oddávám dva lesbické páry, než půjdu na kafe s Ferim, mimochodem, jednou z něj bude skvělý ministr vnitra."
  "Půjdu taky (na Letnou), je dobré si stoupnout mezi ty na Letné a jasně se tím vymezit proti zlu jménem Babiš, Benešová, Zeman a zároveň poprosit pana Tofiho, nebo pana Gipsyho, nebo Christova o nějakou pěknou písničku a poslat těm, co bloudí zmatení mezi Tomiem, Milošem a Čápakem, lásku a otevřenou náruč a zvolat haló, no ty tam, prostoduchý český xenofobní pitomče s jitrnicí na čele, jsme tady, nezlobíme se na tebe, prober se, přestaň chlastat, umyj se, omluv se rodině a přátelům, že jsi byl doteď koule u nohy, přepni na Václava Moravce a začni volit ODS, TOPku nebo jiné normální, slušné subjekty. Je-li ti to proti srsti, prosím, jdi se zabít, nebo alespoň nevol. Jsi blb, tvůj hlas by neměl mít stejnou váhu jako třeba hlas váženého pana starosty Novotného z Řeporyjí, nebo váženého pana profesora Fialy, nebo váženého pana zpěváka Gipsyho. To jsou příčetní, zodpovědní, inteligentní lidé, ti mají rozhodovat o budoucnosti nás všech, ne ty, který je akorát na obtíž, stát s ním má jen výdaje, a když se máš jednou za čtyři roky projevit vděčně a solidárně k lidem jako Novotný, kteří točí ekonomiku, tak jdeš namísto ODS volit extremistického, populistického lháře s šikmýma očima, kterému prospěchářství kouká z šikmých očí, případně agenta StB."
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pavel-Novotny-Konev-byl-ksindl-Zeman-je-monstrum-Babis-zlocinec-ale-pozor-muze-byt-prezident-Jejich-volici-bez-se-zabit-Greta-je-nemocna-ale-ja-595545

  Pavel Novotný (ODS) má plnou podporu předsedy ODS Petra Fialy (ODS)
  https://img.blesk.cz/img/1/normal690/5970177_pavel-novotny-petr-fiala-v9.jpg

 • Ja

  V odpovědi na: Pavel Novotný (starosta ODS) vyzývá k volbě ODS, hehe

  Pozoruhodna analyza EU a Eura. Dejte prosim dal:
  https://outsidermedia.cz/sedm-tezkych-hrichu-eu-2/

 • Ja

  V odpovědi na: Pavel Novotný (starosta ODS) vyzývá k volbě ODS, hehe

  Hazite Okamuru do jednoho pytle s pindosy zapadu a jste vitac, pro ktereho jsou migranti zadouci. Bezte se podivat do Malmö, nebo do Parize a az pak tady piste. Mozna zmoudrite. Kazdy ma sanci zmoudret, i vy!

 • Ja

  V odpovědi na: Pavel Novotný (starosta ODS) vyzývá k volbě ODS, hehe

  Okamura je jediny, co se pere za lidi a vsichni z politickych stran mu pritom hazi jenom klacky pod nohy. Vyklestili je navrh Referenda a udelali z neho bezzuby alibismus. Prestante mu tady nadavat a reknete konkretne, kde nema pravdu. Pausalni nadavky a urazky jak vypada si strcte nekam! To dela jenom primitiv!

 • radys

 • radys

 • +-+

  V odpovědi na: radys

  Kecy, ta demagogie bouchá dveřmi. Například Patton byl krvavý šílenec a dokonce ho za to vypráskali. Vyháněl na popravu i beznohé. Všechno byli simulanti.