Tak se například dočtete, že speciální orgán.org  ústavní zjistil, že Okamurovci jsou šmejdi, protože propagují tradiční rodinu, ale na příbuzné kašlou. Fakt, nekecáme. Tento (ne)dezinformační (ne)prolhaný.org to skutečně vyčmuchal.

 

Pak se dozvíme, že tento psí ústav zjistil, že voliči ANO jsou z diskontu a jedou na slevové kupony. A prý se to projevuje tak, že ANO volí voliči s maturitou i bez maturity, lidé bohatí a chudí. Prý jezdí s cestovkami tam, co jezdí turisté. Úžasný objev. Prý se vyzkoumalo, že voliči ANO sledují Primu, Novu, Barrandov a Českou televizi. Fakt, nekecáme, to zjistil tento ústav. Tento ústav má speciální výzkumný výzkum. Dále vyzkoumali, fakt, to vyzkoumali, že voliči ANO se snaží šetřit. Úžasný objev. Prý nemají žádné přátele v cizině. Prostě jsou takoví divní...

To ti šmejdi Okamurovci nejenže se nestarají o příbuzné, ale dokonce by trestali zlobivé děti. Ta hrůza. A zatímco všichni pracují (asi) pro radost z práce, pro Okamurovce jsou víc peníze, než práce. Ta hrůza, děsí se ústav.org..

Ti Okamurovci jsou vůbec zaostalí. Používají tlačítkové telefony, jsou staří, vesničani a tím jaksi blbí, převážně muži, a převážně nepracují hlavou. A u hnutí Okamury je základem pivo a česká kuchyně.

 

ODS voliči jsou inteligentní, bohatí, svéprávní, mají vlastní domy a nebojí se propouštění.

To takové Piráty nezajímá plat. Záhada, prý jsou bohatí. Ale pracovali by i zadarmo, neb je zajímá víc láska k práci, než peníze... Jo a čtou Aktuálně.cz a nedívají se na Novu.

 

To napsal Vojtěch Berger pro Ústav nezávislé žurnalistiky Od nás je pouze ironický nádech, ale vše tam je.  

 

Tak to vše se dočtete z excelentního výzkumu expertů, kteří jsou nezávislí, tudíž špičkově inteligentně skvělí. A Piráti čtou Aktuálně.cz ale fakt to není reklama pro Aktuálně.cz, to prý pouze vyzkoumali. A ten ústav vede údajně velice uznávaný Robert Břešťan a je podporován Nadačním fondem protikorupčního Janečka, OKsystemem.a.s, a právníkem Alešem Rozehnalem. A spolupracuje s "Nadace Open Society Fund" neboli hádejte...  No s nadací Sorose, dále se Sinopsis, který dále spolupracuje s "Člověk v tísni" a s "Nadační fond nezávislé žurnalistiky", který vede nám známý Josef Šlerka a ten zase spolupracuje s Nadačním fondem Janečka a ten zase se Sorosem a jeho Open Society Fond.

Tak tento ústav a jeho (ne)prolhaní a (ne)dezinformační přátelé v jednom šiku dělají výzkumy a průzkumy, která jsou základem pro Českou televizi a Václava Moravce či Newsroom 24. Znáte tu nekonečnou písničku "Pes jitrničku sežral"? Tak takto nekonečně pracuje tento řetězec, který vydává tyto "zaručeně excelentní" výplody.

 

Předešlé

Kam zmizel "HonícíPes.org" z ústavu? Dělá si z nás, 50+, Česká televize a Newsroom 24 legraci za naše peníze?

 

P.S. Pokud nesouhlasíme s rozpočtem Babiše a ANO, je to pro přesně definované odborné důvody. Ale urážet voliče ANO a Okamury že jsou to tupci prolhaní, zatímco ODS a Piráti jsou duševně výše je trochu silné kafe.  A tito nám káží o morálce a čistotě slova.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Čechy Čechům

  Konec vlády chazarských strak!

 • Babiš přijme tisíce parazitů z Afriky!!!!!!!!!!!!

  Babiš (ANO) a Hamáček (ČSSD) souhlasili, že přijmou tisíce imigrantů. Bruselský úřad bude přidělovat uprchlíky a my jim budeme v ČR zajišťovat západní standart (sociální dávky). Tento dokument schválilo Česko na zasedání Rady ministrů vnitra EU dne 2. prosince 2019 (Rada pro spravedlnost a vnitřní věci, 2.–3. prosince 2019). Česko zde zastupoval náměstek ministerstva vnitra Jakub Kulhánek (ČSSD). Lhář Babiš nesouhlasil pouze s termínem "kvóta", a proto byl v dokumentu EU nahrazen termínem "spravedlivé rozdělení". Zpráva Die Welt ze dne 3. prosince 2019 potvrzuje, že vůči plánu vznesl Babiš protest a nesouhlasil s ním, a proto byl podle Die Welt v duchu Babišova požadavku „Seehofer“ plán přepracován a slova „Kvóty“ byly nahrazeny slovy „Spravedlivý podíl“! (v originálních textech dokumentu dohody „fair share“ a nebo „gerechter Anteil“). TAKTO UPRAVENÝ TEXT BYL PAK JEDNOMYSLNĚ SCHVÁLEN, VČETNĚ ČR.
  MICHAL A PETR
  Podle dohody z 2.12.2019 ČR hrozí, že bude muset přijmout tisíce kriminálníků, kteří se do EU dostali na "pozvání" Angely Merklové
  http://www.michalapetr.cz
  Bruselská dohoda 2.12.2019! ČR přijme 2-3% všech uprchlíků a dá jim "západní" sociální dávky! (1. 1. 2020)
  https://www.youtube.com/watch?v=KKilNo_6pJ4
  Bruselská dohoda 2019: Tisíce Uprchlíků umístěných do ČR mají dostávat 23 000 KČ na hlavu! Uprchlík umístěný do ČR dostane 3 krát větší sociální dávku, než má obyčejný Čech důchod! Kdo s tímhle mohl souhlasit z českých politiků! Víme! (2. 1. 2020)
  https://www.youtube.com/watch?v=YWHUeqFOCBw
  Zasedání věnované vnitřním věcem, pondělí 2. prosince
  Budoucnost migrační a azylové politiky EU
  Zpráva předsednictví: další postup v oblasti migrační a azylové politiky EU, 22. listopadu 2019
  https://www.consilium.europa.eu/cs/meetings/jha/2019/12/02-03/">https://www.consilium.europa.eu/cs/meetings/jha/2019/12/02-03/
  https://data.consilium.europa.eu/doc/document/ST-14364-2019-INIT/cs/pdf
  Cituji stranu 4 a stranu 6: "Panuje shoda na tom, že pro zajištění spravedlivého rozdělení žadatelů o azyl mezi členské státy není stávající systém vhodný." "Bude pokračovat práce na reformě společného evropského azylového systému. Nový impuls poskytne „Nový pakt o azylu a migraci“ připravovaný Komisí, jehož cílem je posílit komplexní přístup k migraci tím, že se zaměří na vnější hranice, systémy pro azyl a navracení, schengenský prostor volného pohybu a spolupráci s našimi partnery mimo EU. Mezitím se ukázalo, že je
  prospěšné vrátit se ke klíčovým základním zásadám společného azylového systému a položit si otázku, co je skutečně třeba harmonizovat, aby vznikl dobře fungující systém, který bude vzbuzovat důvěru členských států a vyhovovat našim potřebám, ať již v době vysokého či běžného migračního tlaku. Jako klíčovou se jeví potřeba mít k dispozici účinné postupy týkající se všech situací, včetně použití zrychlených řízení ve všech členských státech. Stejně důležitým a doplňkovým aspektem reformy je účinné sledování provádění acquis. Kromě harmonizace prostřednictvím právních předpisů je třeba zvážit řadu finančních a dalších pobídek na podporu
  konvergence mezi členskými státy a v případě potřeby zvolit flexibilní přístupy."
  Seznam účastníků, 2. prosince 2019
  https://www.consilium.europa.eu/cs/meetings/jha/2019/12/02-03/">https://www.consilium.europa.eu/cs/meetings/jha/2019/12/02-03/
  https://www.consilium.europa.eu/media/41553/2-jha-participants-rev1.pdf
  Czech Republic:
  Mr Jakub KULHÁNEK Deputy Minister for the Interior

 • *

  Konečné schválení (stačí kvalifikovaná většina) bude ve druhé polovině roku 2020. Pokud je nezastavíte. Pokud nezabijete Babiše s Hamáčkem.