Když se mluvilo v roce 1967 o Urválkovi, tak Válkové bylo šestnáct let. A v roce 1974 tak asi byla zaslouženou členkou, která se podílela na politických procesech v padesátých létech? Jestli si Půr chce dělat body v okamžiku, kdy od Křetínského kupuje Info.cz, tak možná získal Pekárkovou z TOP 09, Kalouska a šílenou Němcovou, ale slušní lidé od této prasárny musí dát ruce pryč.

 

V sedmnácti, potažmo ve 23 létech? Půre, vám přeskočilo?

 

Jistě, nadpis upoutá, ale obstojí tato špína ve skutečně demokratické společnosti, nebo jenom u prapodivné spodiny?

Michal Půr

Věk: 42 let

Michal Půr se narodil 7. září 1978 v Roudnici nad Labem.

 

A tento člověk ví přesně, co bylo v roce 1974, když Válkové bylo 23 let. A tak si dovolí tuto prasárnu, aniž se zeptá pamětníků - nekomunistů, co ÚV KSČ za informace pustil v době normalizace a jak pracovala justice, či co věděli mladí soudci třeba na Pankráci. O zvěrstvech vědělo jenom pár novinářů, pár angažovaných Rychetských a to bylo vše. Ale pokud s Urválkem soudila Horákovou a odsoudila ji k smrti, pak genialita Půra nezná hranic. Odsoudila Horákovou dřív, než se narodila. A takto dělá Půr z lidí dementy. A ovce.

 

Poprava Milady Horákové: 27. června 1950

Narodila se Helena Válková: 7. ledna 1951

V roce 1967, kdy se začalo psát o Urválkovi, bylo Válkové šestnáct let. V roce 1969 to zase všude zmizelo.

A v době, kdy je slohová práce Válkové, byla justiční elévkou, ale dle Půra byla hybatelkou totalitní justice. Nechutné, hnusné.

 A z reakcí Pekarové, Němcové a další špíny je vidět, jak nenávistně zaslepená  je dnešní opozice. Jsem jedním z těch, co odmítli vyměnit byt za vstup do KSČ a Lidových milic a šli jsme raději s manželkou na ubytovnu. Ale nikdy nebudu útočit na obyčejné lidi, co byli "u nich", protože by si jinak neškrtli a šli k lopatě, či ke koštěti. Znal jsem takových lidí kolem sebe dost: ze strachu o práci byli angažovaní.  A naprosto to nemá nic společného se zrůdama jako byl Čepička a jeho parta vrahů. Jak to, že u Svěráka to nevadí. A co teprve komunistický generál Petr Pavel, který dokonce bojoval proti západnám imperialistům?  Titíž, co odsuzují Válkovou, chtějí tohoto bolševického generála Pavla dokonce za prezidenta a to nevadí?

Dnes se tento institut nepoužívá a není to pouze právní logika?

Je pošpiněna osoba Válkové pouze proto, že je tam podepsán Urválek a stala se z toho senzace?

Tímto se pro mě Info.cz stalo stokou a Půr se přidal k těm, kterými pohrdám. Smrdutá stoka teče, stoka zasmrádá a hnis se valí: Nora Fridrichová, Blažek, Šafr, Němcová...

Nebo ať Půr s Blažkem předloží důkaz, v kterém procesu se Válková zachovala (promiňte) jako svině, jinak jsou svině oni!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • ¨

  Chvilky jsou taky proti Valkove. Proc jim vadi? Je proti neoliberalismu?

 • Lubajs

  V odpovědi na: ¨

  Vadí asi jen proto, že ji na funkci ombudsmana navrhl prezident Zeman a ten je úhlavní nepřítel demobloku a jeho výkonné úderky uvědomělých svazáků z Milion chvilek. Si stačí vzpomenout, co se dělo, když Zeman vyznamenal režiséra Renče. Kdo je přítel Zemana nebo přijme jeho vyznamenání anebo jak je vidno stačí být Zemanem nominován na nějakou funkci a hned se z takového člověka stane pro demoblok i celou kavárenskou židochátru vyvrhel, kterého se snaží zničit.

 • USA na prahu obcanske valky?

  Rozkol Spojenych statu, nepratelstvi Demokratu a Republikanu povede k obcanske valce?
  https://outsidermedia.cz/rozdelene-staty-americke/
  Od meho kamarada v Kalifornii jsem slysel, ze v Demokraticke strane je velka skupina mladych a vzdelanych lidi, kteri chteji v USA nastolit socialismus. Potrebovali by ho v USA jako prase drbani.
  Zajimave je, ze i praskac Kundera v Parizi (pry v tom nejlepsim meste na ziti v Evrope!) prozrel a omlouva se, ze doma podlehl zapadni propagande o sametu a ze socialismus nebyl vubec tak spatny, kdyby se udelalo par korektur a otevrely se hranice. Omlouva se za svuj postoj. V Parizi jsou s manzelkou nestastni, uz se tam neda zit a do Prahy se nechystaji, lide by ho ustipali. Jenom Pavel Kohout, svazak a komunista nam vyklada v CT, jaka byla totalita zhoubna, chameleoni Pavel a jini se chteji stat prezidentem. Cesko je postkomunisticke rejdiste byvalych komousu a STBaku, kteri organizovali samet, aby pak vse, co lidem a statu po unoru vyvlastnili oni sami po sametu rozkradli. Opovrhuji lidmi, ti jsou pro ne stadem ovci.
  Pozdni prozreni skalniho svazaka a komunisty Kundery, co prevlekl kabat a vse socialisticke kritizoval a pranyroval z Parize ve svych romanech je obrazem nasi klikate historie male zeme uprostred Evropy, ktera zajima vzdy klicove postaveni v planech dalsiho vyvoje kontinentu. Po Masarykove budovani demokratickeho statu a 2. svetove valce zijeme stale pod vlivem protektoru Nacistu, komunistu, ted US zidu a jejich videni sveta. Soucasny vyvoj ve svete, kde jsou priritou ve vsem zisk a bohatstvi, podruci neoliberalismu nas k tomu socialismu zase privede zpatky. Pak uz se nesmime nechat odrbat!

 • Stalinovo proroctvi

  V r. 1939 se uskutecnil rozhovor mezi Stalinem a svedskou velvyslankyni v CCCP.
  Stalin uz tenkrat predpovedel, co se bude dit:
  Mnohé záležitosti našej strany a ľudí budú vyvrátené a opľuvané, predovšetkým v zahraničí a aj v našej krajine. Sionizmus, ktorý si želá svetovú nadvládu, sa nám kruto pomstí za naše úspechy a výdobytky. Stále vidí Rusko ako barbarskú krajinu a ako surovinový dodatok. A moje meno bude tiež očiernené,
  ohovárané. Budú mi pripisovať veľa zverstiev.

  Nepriatelia vynaložia maximálne úsilie, aby zničili náš Zväz, aby Rusko nikdy nemohlo opäť stúpať. Sila ZSSR spočíva v priateľstve národov. Sústredenie boja bude zamerané predovšetkým na prelomenie tohto priateľstva a na oddelenie hraničných regiónov od Ruska. Tu musím priznať, že sme ešte neurobili všetko. Existuje ešte veľká oblasť práce.

  S osobitnou silou zdvihne hlavu nacionalizmus. Na chvíľu potlačí internacionalizmus a vlastenectvo, ale len na chvíľu. V rámci národov vzniknú národnostné skupiny, ale aj konflikty. Objaví sa veľa vodcov – trpaslíkov, niktošov, zradcov vnútri vlastných národov.

  Vo všeobecnosti budúci vývoj bude napredovať zložitejšími a dokonca zúrivejšími spôsobmi, zákruty budú extrémne strmé. Pôjde o to, že sa obzvlášť vzbúri Východ. Vzniknú ostré rozpory so Západom.

  Napriek tomu, bez ohľadu na to, ako sa udalosti odohrávajú, uplynie čas a pohľady nových generácií sa obrátia k skutkom a víťazstvám našej Vlasti. Rok po roku budú prichádzať nové pokolenia. Opäť zdvihnú zástavu svojich otcov a starých otcov a budú nás uctievať ako sa patrí. Budú budovať svoju budúcnosť na našej minulosti.

  To všetko padne na plecia ruského ľudu. Pretože ruský národ je vynikajúci národ! Ruský ľud je dobrý ľud! Ruský ľud má spomedzi všetkých národov najväčšiu trpezlivosť! Má jasnú myseľ. Bol zrodený, aby pomáhal iným národom! Ruský ľud má veľkú odvahu, najmä v ťažkých časoch, v nebezpečných dobách. Je iniciatívny. Má silný charakter. Je to rojčivý ľud. Má svoj cieľ. Preto to má ťažšie ako ostatné národy. Môžete sa na neho spoľahnúť v prípade akejkoľvek pohromy. Ruský ľud je neodolateľný, nevyčerpateľný …

 • Paules

  V odpovědi na: Stalinovo proroctvi

  Tak to předpověděl správně, protože dnes po 70 letech říkám to samé a to doslova. Jsou neskutečně hloupí, zlí a ještě si myslí, že jsou nadlidé. Někteří toto vysvětlení neradi slyší. protože je pravdivé. To oni vyhlásili válku. Ještě dneska si můžeme ty noviny přečíst, že? Dělají to samé do dělali kdysi a každý rozumný Evropan ví, že mezi námi musí být plot. "Ne že ti to vleze do domu, ono to vleze člověku až do mozku a proto byla válka a bude zase. Irán je kultura Peršanů a USA kultura vrahů, kteří vyvraždili celou severní Ameriku. MIliony lidí povraždili jako selata včetně dětí. Indiáni nezapomínají na největší holokaust pod sluncem.

 • *

  Kam myslíte, dopr****, že to s takovou kriminálnickou pakáží ve vedení státu dotáhnete??? K prosperitě???

  Válková (ANO) byla 1998 - 2009 vedoucí katedry trestního práva Plzeňské právnické. Válková si 11 let nevšimla, že tam "studují" různí moulové podvodníci Ruml, Řápková (ODS), Gross (ČSSD), Chovanec (ČSSD), děti kmotra Mrázka, modelka Verešová, která je manželka právníka Volopicha vymáhajícího exekuce z 671 dětí z Plzeňska, Albánec Harangozzo, který se pohyboval kolem stíhaného konkurzního soudce Jiřího Berky. Teprve když v novinách MF DNES (německého majitele Rheinisch-Bergische Druckerei- und Verlagsgesellschaft) v září 2009 vypukla AFÉRA TURBOSTUDENTI, tak Válková začala kritizovat turbostudenty a z Plzeňské právnické ji vyhodili. Dnes Válková působí na soukromé vysoké škole Íčka Langera CEVRO a byla rektorkou (do září 2019) soukromé Vysoké školy podnikání a práva a.s., tedy něco zcela obdobného jako Plzeňská práva.
  "18. října 2006 Langer založil vysokou školu pro nové politiky. Vzdělávací instituce blízká ODS a Ivanu Langerovi se od včerejška stala řádnou soukromou vysokou školou, která bude vychovávat politiky. CEVRO - Liberálně-konzervativní akademie dostala akreditaci ministerstva školství."

  Válková (ANO) ke svému členství v KSČ uvedla, že to byla chyba. "Tenkrát jsem to tak nevnímala. Myslím, že jsem ji v průběhu svého života již vykompenzovala jinými skutky." Do KSČ, jak vidno, nevstoupila z přesvědčení, ale z vyčůranosti, jako Babiš!

Nejnovější články