Jak je možné, že lékaři v první linii neměli žádné roušky a respirátory a nikdo na magistrátu u Piráta Hřiba nic netušil? Jak to, že hejtmani netušili, že zubaři prskají bacily na pacienty (moje zubařka byla výjimkou), ukrajinští lékaři a zubaři zde fungují jak za krále Klacka a nic se nedělo?

 

Měli by být potrestáni primátor Hřib a hejtmani za šílená zvěrstva mezi lékaři v první linii?

Ptali jsme se náhodných 50 chodců na Smíchově, zde je ošetřovali zubaři s rouškou (minulý rok). Ani jeden nebyl u zubařky (zubaře), který by roušku používal! Je to normální v roce 2020? A dokonce když jsou tam ukrajinští lékaři či zubaři, tak šílí!

 

Co dělá primátor Hřib místo hledání nové magistrátní znělky a útoků na Čínu? Kulový!

Co dělal Šmucler a Kubek, když takováto zvěrstva byla celá léta u lékařů a zubařů v první linii?

 

Ta drzost, že příjdete k zubaři a on tvrdí, že žádnou roušku nemá, protože ministr mu nedal. Tak ten lékařský dobytek ošetřoval pacienty a chrchlal jim bacily do obličeje? Kdo tato zvěrstva připustil?

A tak vypadalo celé naše zdravotnictví poslední léta: ti kvalitní pracují jako pendleři za české daně a německé mzdy, a natahali jsme sem nevzdělané, či nehygienické špíny odevšaď! A naši se přizpůsobyli! Takže kdo za to může?

To se ale bude řešit později: nyní by měl stihnout tvrdý trest lékaře a zubaře v první linii, kteří se vykašlali na hygienu a chrchlali bacily na pacienty, místo aby je chránili. Špína, která se usadila v našem zdravotnictví a pouze vydírala o co nejvyšší platy. A nad nimi jsou primátoři, hejtmani, Kubek, Šmucler a pak ta vydírací skupina, která se vykašlala na pacienty a hlavně žádala násobné platy - pamatujete na heslo: NÁŠ EXODUS - VÁŠ EXITUS - SYPEJTE PENÍZKY?

Co by mělo následovat? Tvrdé postihy pro lékaře a zubaře, co ordinovali a ohrožovali pacienty, místo léčení. Kteří nemají hygienické potřeby a vykašlali se na ně! Trest pro primátora Hřiba a hejtmany, kteří neplnili své povinnosti a nekotrolovali zvěrstva v ordinacích. A vládu ohodnotíme po skončení epidemie!

A vy (nejen) Pražáci, kolik vás ošetřovalo  lékařů a zubařů v rouškách? Tak zavři Piráte Hřibe hubu a jdi se pomodlit, aby ti tu flákárnu na magistrátu bez zodpovědnosti neomlátili nakažení o hlavu a lékaře se zubaři bez roušek potrestejte. Tvrdě dle Hypokratovy přísahy! Vše měli vždy mít a ne až nyní!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návrhářky šijí roušky

  Česká módní značka Leeda, cituji: "Od včerejška šijeme hádejte co... Výzva od starosty P7 @cizinskyjan byla jasná. Nejsou roušky pro sociální služby, lékaře , školky atd. V první řadě jsme našly něco z vlastních zdrojů a během pár hodin @textile_mountain Lenka Vacková začala ve spolupráci s MČ Praha 7 zdarma distribuovat další materiál ❤️ pro všechny ochotné k šití. Teď společně se studenty a dobrovolníky hlavně z @umprum_praha jedeme v atelieru na směny. Moc děkuji @kristynahrabankova za rychlou pomoc .Takhle si představuji funkční společnost a lidi, kteří jsou si schopni a ochotni pomáhat právě v těchto situacích."
  https://www.facebook.com/leeda.cz/photos/a.121295571261367/2941745372549692/?type=3&theater

 • *

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Prahu by měl řídit 31. pluk radiační, chemické a biologické ochrany z Liberce, plukovník gšt. Ing. Libor Švec! Hřib, Čižinský rezignovat, za dva měsíce se neobtěžovali ani dodat roušky.
  https://business.facebook.com/31prchbo/

 • Ja

  Vladne nam stado volu, co serou na lidi. V polovine pandemie prisli na to, ze nam chybi ochranne pomucky. Vydavaji zdravotniky vetsimu nebezpeci nakazy. Nejvetsi vul je primator, ktery ukradl vysledek voleb. a v popisu prace ma od US amabasady neustale provokovat Cinu. Piratska udavacska pakaz z Moravy je ostudnym prikladem t.zv. demokracie a zneuziti vysledku voleb!
  Muj zubar ma stale rousku a bryle, chrani pacienta i sebe. Nemuze vedet, jestli neni pacient HIV pozitivni.

 • *

  Okamura, SPD: "Navrhuji zrušit nákup expanzivních amerických vrtulníků za 14 miliard korun, který prosazuje vláda, a dejme ty peníze na podporu české ekonomiky a zaměstnanosti. Pokud předseda Sněmovny vyhlásí stav legislativní nouze, je hnutí SPD připraveno konstruktivně jednat o návrzích. Poslanci SPD podpoří taková zákonná opatření vyhlášená v souvislosti s pandemií koronaviru, která budou řešit sociální a ekonomické dopady usnesení vlády na obyvatele. Navrhujeme a podporujeme například odklad splátek hypoték a exekucí u nemocných občanů nebo u těch, kteří následkem pandemie přijdou o práci či se jim snížil příjem ze zaměstnání. Prosazujeme podpůrná opatření související s propady příjmů u živnostníků a malých a středních podnikatelů, aby byla co nejméně ohrožena pracovní místa, platbu DPH jen ze skutečně zaplacených faktur, opatření pro pracující rodiny s dětmi, samoživitele a další pracující občany. A podpoříme také odklad splatnosti daně z příjmu za rok 2019. Moc děkuji všem doktorům, sestřičkám, zaměstnancům odběrových center, prodavačkám a prodavačům v obchodech a dalším pracovníkům, kteří bez ochranných pomůcek pracují obětavě v „první linii“. Děkuji také všem občanům, kteří pomáhají současnou situaci společně překonat a zvládnout. Vážené dámy a pánové, buďme ukáznění a krizi překonáme. Přeji Vám vše dobré, hodně zdraví, držme spolu a táhněme za jeden provaz."
  VIDEO OKAMURA SPD
  35https://www.facebook.com/tomio.cz/videos/666113247488498/?__tn__=K-R

 • ¨

  V odpovědi na: *

  Nase zem zadne americke zbrane nepotrebuje. Vrtulniky by stejne presunuli na hranice Ruska, aby ho provokovali a my se toho zucastnime, jako nase Grippeny na Baltu!