Ukázka, jak (promiňte) politické hyeny věří, že český národ je stádo tupých ovcí. Nikdy nebude, a zde máte důkaz! A i proto má Babiš stále velkou podporu!

 

 

Estráda pirátská Piráta Hřiba o rouškách by zapadla, kdyby internet vše vymazal. Ale je vše jinak: 4.2. 2020 útočili Piráti v čele s Bartošem, KDU-ČSL v čele Bartoškem a Jurečkou na Babiše, že je hajzl, že chce poslat peníze, že je to STBák, protože i Piráti by tak hnusní nebyli a roušky tam musíme poslat.

 

Zde je doslovný proslov jejich vůdce Bartoše:

Premiér Andrej Babiš (ANO) materiální pomoc odmítal. Vláda schválila, že prostřednictvím WHO pošle Číně 10 milionů korun.

Roušky a léky potřebujeme hlavně pro naše občany, ale samozřejmě pomůžeme finančně, to je jasné. A oslovíme humanitární organizace, aby pořádaly sbírky,“ napsal Babiš na Twitter.

 

A strhla se bouře! Nebuďme sobci, apeluje Bartoš

 Šéf Pirátů Ivan Bartoš napsal, že je krajně nevhodné, aby premiér odmítal pomoc Číně s odůvodněním, že máme sami málo.

„Věřím, že ostentativní sobectví není Čechům vlastní a tento přístup nereprezentuje naši zemi. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce - výmluvy,“ uvedl Bartoš.

Podobně reagoval předseda lidovců Marian Jurečka. „Mám vůči komunistickému režimu v Číně mnoho výhrad, ale myslím si, že byť by naše pomoc byla skromná, tak bychom pomoci měli. Nesouhlasím s názorem premiéra Andreje Babiše, že sami máme málo, a tak vůbec nepomůžeme,“ konstatoval Jurečka.

Toto bylo vyřčeno 4.2.2020

 

A politické hyeny o měsíc později:

17. 3. 2020

Zakazujete, ale roušky nezajistíte.

„Normálně by si vláda vzala roušky, aby ukázala příklad, protože to je safra potřeba, ale protože je na rozdíl třeba od Slováků nemá pro lidi zajištěné, tak žádné roušky nenosí, a tak lidi, co je i mají doma, také nenosí,“ uvedl Jurečka.

„Vyzýváme vládu, aby říkala pravdivé informace o skutečném stavu zásob ochranných pomůcek pro pracovníky v ohrožených profesích, včetně jasného harmonogramu a plánu jejich distribuce,“ uvádí předseda Pirátské strany Ivan Bartoš.

 

Takže když Babiš nechtěl do Číny poslat roušky a respirátory, že jich máme málo, byl šmejd. Když se pak zjistilo, že je jich málo, je Babiš šmejd.

 

Ne, my zde na našem webu se nikdy k těmto nemorálním stvůrám včetně jejich zpřízněných médií  nepřidáme a budeme poctivě informovat, i kdyby se Vrábel, s Koudelkou z BIS a Jourovou přeskočili.

 

P.S. I my jsme prosili, aby vláda pomohla Číně, když byla z prvního náporu na dně. A ona nám to nyní vrací. Mnoho letadel s pomůckami přiletí a my Číně za to děkujeme. Takže zvráceně vyčítat vládě pomoc Číně a stále dělat paniku okolo málo roušek je hnus! A nikdy, nikdy se nepřidáme ke stvůrám a bonzákům, kterým se hodí šlapat po druhých jenom aby získali politickou moc.

Ta politická špína bonzáků a šmejdů je neuvěřitelná a brát si servítky nemá cenu!

--------------------------------

A nyní se pokusíme věnovat pozitivním věcem a budoucnosti, abychom se od těch stvůr vzdálili! Koronavirus je totiž i velice pozitivní věc, protože především střední a mladá generace už byla příliš odtržena od reálného života a vůbec netušila, že se dá i normálně žít.

 

 A Vojtěch měl pravdu: roušek bylo dost: včera v Lovosicích vychmátli grázla, co jich skoupil statisíce a chtěl je za 60 násobek vyvézt do Německa!!!

 

Související

Vážně Šmucler a Kubek s primátorem Hřibem a hejtmany nevěděli, že nás ošetřovali lékaři bez roušek a respirátorů?

Neprodávajte čínské respirátory a roušky Pirátům a Hřibovi, ať si koupí kvalitní, americké!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • ¨

  Ksindl nazyvajici se sam Milion chvilek (milion debilnich zradcu) se ted pokousi z chyb vlady znovu zapalit demonstrace a svrhnout nasilim zvolenou vladu. Debilni uplaceni novinari pozaduji na zaklade nedostatku neceho v krizove situaci demisi vlady. No pak by to bylo urcite lepsi s neumetely a destruktivnimi kritiky Piraty, ODS a Top09! Problem je, ze media jsou jako vzdy na jejich strane. Dneska Pecinka na Cro 2 se vykecaval stejne. Zapomenuto, ze jenom diky jimi kritizovanym opatrenim vlady nemame nakazenych vice. Opatreni nasi vlady kopiruji ted ostatni EU zeme. To ta hovada nechteji videt a zase startuji utok na Babise. Ten musi kolonizatorovi setsakra vadit! Vlada maka nadoraz. Misto toho, aby se lide dali dohromady a spolecne celili ohrozeni pandemie se z chyb vyrabi nenavist, nadavky, ze kazdemu zatrne, co je to za pakaz! Tohle nechceme, nepotrebujeme!

  Krátká URL:
 • ¨

  Odkud je coronavirus a proc ho pouzili prave v Cine? Je treba hledat motiv. Oslabeni konkurenta a jeho zniceni byl motiv. A armadni hry v rijnu 2019 ve Wuhanu, kde se zucastnila i US Army (asi predem infikovana). Prvni nakaza asi propukla ihned, aby byla ze zacatku posouzena jako chripka a bagatelizovana. Proto to zpozdeni v listopadu.
  https://aeronet.cz/news/video-reditel-cdc-priznal-pred-americkym-kongresem-ze-v-usa-umirali-lide-na-coronavirus-dlouho-predtim-nez-virus-propukl-v-cine-ceska-spickova-biolozka-v-rozhovoru-sokovala-kdyz-potvrdila-info/

 • ¨

  Odpoved Vaseho serveru je ted rychlejsi, diky.

 • LK

  Proc virus jako nova metla na lidstvo? Predtim MERS, SARS, EBOLA, DENGE horecka, Ptaci chripka, Praseci mor, atd. Odkud se berou a proc prave ted?
  Ze nam tohle naordinovali Zide, o tom neni pochyb. Bratr Allena Dullesa napsal, jak nas znici a cim. LGBT, Genderismus, Gretenismus, Coronavirus, Porno, drogy, atd. Vse slouzi k jejich agende NWO. Je treba ovsem upresnit, kteri Zide to jsou. Ti co ridi Deep State, tajne sluzby USA a vlastni financni a zbrojarske koncerny. Jejich pomocnici ve vladach a v mediich, ktera vlastni jim pomahaji. Po celem svete. Vymykaji se jen Rusko, Cina, Iran, Venezuela, Syrie. A ty neustale ocernuji a pomlouvaji lzemi a fakes news. Musi spoustu lidi a novinaru i politiku podplacet, aby pracovali pro ne, proti lidem. Nalezeji k nim ti nejbohatsi Zide, je to asi 300 rodin, ktere uz vlastni 90 % sveta. Tahle krize jim napomuze jeste vice zbhatnout nakupem lacinych akcii, ktere padaji volnym padem.

 • ITÁLIE V CHAOSU, DLUZÍCH A V EUROZÓNĚ

  To je pravda. Jen chci doplnit, že paní Pozorovatelka na Aeronetu vždy zdůrazňovala, že máme SLEDOVAT PROCESY, nejen kdo je zodpovědný za roušky.
  Cílem USA přece je, aby jejich konkurent Evropa měla co nejvíce problémů.
  Evropa
  - je terorizovaná migranty,
  - brexituje, hloupě rozbíjí EU, která byla založena v roce 1952 k ochraně evropských trhů, evropských výrobců, evropských národů, k udržení míru v Evropě,
  - eurozóna a euro jsou ohroženy, euro je rezervní měna, euro je jediný skutečný konkurent amerického dolaru,
  - evropská energetika je ohrožena, šílená Merkelová vypnula jaderné i uhelné elektrárny v Německu, Sorosovi aktivisté jako Gréta prosazují uvalení "Carbon tax" na Evropany, v prosinci 2019 americký prezident Donald Trump podepsal zákon uvalující sankce na podniky spojené s výstavbou plynovodu Nord Stream 2, který má přivádět plyn z Ruska, Evropa by tak měla být odříznuta od energetických zdrojů,
  - kvůli Trumpovým clům na evropské automobily a obří americké pokutě 4,3 miliardy dolarů pro Volkswagen je evropský páteřní automobilový průmysl v recesi,
  - teď ještě koronavir, epicentrum Itálie, Itálie má nejstaší obyvatelstvo v Evropě, 23 % Italů je starších 65 let!
  → ale předlužené USA budou díky problémům Evropy prosperovat a vzkvétat.

  Itálie je nejzadluženější země eurozóny v absolutních číslech, státní dluh Itálie činí 2,442 bilionu eur (anglicky 2,442 trillion euros), to je 138% HDP, to je v přepočtu 63,49 bilionu korun. Druhá nejzadluženější země eurozóny je Francie se státním dluhem 2,415 billionu eur (anglicky 2,415 trillion euros), to je 100,4% HDP.
  https://www.reuters.com/article/italy-debt-eurostat/italys-public-debt-rises-to-138-of-gdp-in-q2-eurostat-idUSL5N2772GG
  http://www.xinhuanet.com/english/2019-12/20/c_138646991.htm

  Italská krize: Itálie bude potřebovat preventivní pomoc - „finanční firewall“ - protože ji koronavirus tlačí na pokraj propasti
  Itálie potřebuje preventivní záchranný balíček ve výši 500 až 700 miliard EUR, který by pomohl ujistit finanční trhy, že italská vláda a banky mohou dostát svým závazkům při splácení dluhů, protože obavy z hospodářské a finanční krize sílí. Stejně jako znepokojivě rostle počet obětí koronaviru, italská krize se brzy mohla stát nezvládnutelnou, což by mohlo způsobit chaos na světových finančních trzích. To nemůže být ponecháno pouze na zemích eurozóny. Nejen Mezinárodní měnový fond, ale i USA budou možná muset být zapojeny, s možnou úvěrovou linkou pro případ, že by se požadavky na záchranu zvýšily. Čas je krátký. Německo a Francie, dvě největší ekonomiky eurozóny, která se skládá z 19 členů, se potýkají s rychlým rozšířením koronaviru a jejich hospodářské a finanční systémy jsou již nyní vystaveny akutnímu stresu. Pokud budou tlačeni, aby plně nesli italská rizika, mohou čelit nepříjemnému snížení ratingu. Itálie, třetí největší ekonomika eurozóny, je dlouhodobě zlomovou hranicí eurozóny. Italské hospodářství od vstupu do eurozóny v roce 1999 nerostlo. Příjmy na hlavu upravené podle parity kupní síly zůstaly na 35 000 USD. Hospodářství zůstalo v poslední dekádě v téměř trvalé recesi a již klesalo před úderem koronaviru. Státní dluh Itálie se zvýšil na ohromujících 2,4 bilionů EUR, což představuje 138 % HDP.
  https://www.marketwatch.com/story/italy-will-need-a-precautionary-bailout-a-financial-firewall-as-coronavirus-pushes-it-to-the-brink-2020-03-10

 • *

  Haha, lepší paráda než rouška je neoprenová motorkářská maska, nejlépe s lebkou!
  https://www.mtt-brno.cz/masky/3604-neoprenova-maska-lebka.html
  https://www.mtt-brno.cz/10992-large_default/neoprenova-maska-lebka.jpg

 • *

  Babišova rýmička nabírá na síle.

 • ¨

  Ve Svycarsku je rust nakazenych coronavirem 400 lidi za den!
  Nase cisla prokazuji, ze nase vlada a jeji opatreni byla spravna a vcas. Kritika vlady v senatu je proto uplne mimo. Politikareni v teto situaci je zrudnou hrou kavarny.

  Krátká URL:
 • ¨

  Kdo a kde vyviji bilogicke zbrane:
  http://www.rukojmi.cz/clanky/10159-sherwood-ross-13-000-vedcu-smrti-plni-biovalecny-program-usa
  Vysledek jejich prace vidime ted kazdy den.
  Naprosto zrudne mysleni k ovladnuti sveta znici jednou veskerou populaci. V porovnani se zbranemi, ktere uz maji vyvinute je coronavirus pouha ryma.

Nejnovější články