Hlavně jsem rád, že hovořil v pozadí s českou a evropskou vlajkou, hlásal s radostí Vít Rakušan ze STAN. (Což je důležitější, než mrtví občané) Vážně vám nepřipadá, že se všichni trapní idioti soustředili do slavné eskadrony bojujicí za vyloučenou lokalitu Brusel?

A jsme opět tam, kde jsme byli. Bouřka se přehnala, tsunami počítá škody a politici zase hlásí, že jsou připraveni.

 

Opět se začnou množit trapné kecy politiků, a zmená to, že jim otrnulo a že hlavní úder koronovariru je za námi a nastoupí opět stará témata psychopatů hlásajících, co si máme myslet. Nejdříve vystrčila hlavu Jourová a oznámila, že ještě žije. A po ní už začala vyloučená lokalita z Bruselu hlásat, jak nás zachrání a že sežene roušky s respirátory. A že je dokonce objedná. Až se přežene pandemie. Čímž vrátí životy Italům, Němcům, Španělům. To je neuvěřitelné!!!

A hvězdná pěchota opět tvrdí, že jenom dočasně zalezla do krytů a nyní opět bude vydávat svá moudra, hlavně, když bude řádně placena. A že moudrý lid jejich zmizení pochopí, neb to byla starost o naše blaho...

neuvěřitelné

A pěkně prosím, kde se berou ty dementní novinářky se stupidními otázkami z České televize, Aktuálně.cz a dalších zvrácených médií? To jsou elévky, nebo novinářky šestnácté kategorie, které se zde množí jak koronavir? Neskutečné.

Prostě psi štěkají a karavana jde dál. A ještě schází, aby začala kvílet vyloučená lokalita z Bruselu.

P.S Babiš a Vojtěch kalamitu nezvládli, protože prý nemáme sta mrtvých jako v Itálii, Španělsku, Německu, Rakousku.

Jsou ještě v našem státě lidé, kteří by si těchto opozičních idiotů vážili?

 

 P.S. A řekněte prosím těm pitomcům, že roušky ve větší míře se u nás mohou průmyslově rozběhnout až za půl roku a to je nyní platné jak mrtvému zimník...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Proc Corona epidemie?

  Proc tolik humbuku, kdyz chripka nas zabiji vic?
  Tady je mozna odpoved, i kdyz se tomu nechce verit (anglicky, nemecky)
  https://www.youtube.com/watch?v=70lPyGNATcA&feature=emb_logo

 • *

  Proboha, popravte konečně ty organizované zločince Babiše, Schillerovou, Kalouska, Bakalu a seberte jim lup - miliardy nakradené ze státního, z kapes nás všech! Podívejte, vyučený prodavač - miliardový zloděj, kmotr ODS Ivo Rittig už se děsí, hihihi!
  Ivo Rittig @RittigIvo
  17 h
  Akcni vybory byly naposledy v roce 1948.Svet se zblaznil.
  https://twitter.com/RittigIvo

 • Petr

  V odpovědi na: *

  Uz je tady poprava vsech kdo maji penize. Clovece, nechte se vysetrit, jste silenec!!!!

 • *

  „Strážkyně státní kasy“Schillerová se zetěm číšníkem Rusňákem, blbečkem ze Žďáru Michalem Mičkou a dalšími kumpány z řad policie (!) a bílých koní ukradli na daňových podvodech s DPH ze státní kasy 13 miliard korun, to je více než celý slavně proklamovaný výnos Babišova EET!
  Když Rusňáka před 10 lety začala vyšetřovat brněnská policie, začala se celá zlodějská rodina - Schillerová, její dcera Petra Rusňáková, sponzor ANO Rusňák - cpát po boku tuneldědka Babiše do politiky, aby zakryli svou gigantickou trestnou činnost, kromě toho zeť číšník Rusňák vykradl se Zátorským kampeličku Unibon. Brněnská policie už je dnes nevyšetřuje a soud Rusňáka před rokem osvobodil, tak se jim to podařilo????? Protože ovládli státní správu a všichni se jich bojí, policejní lokajové je odmítají vyšetřovat?????
  Miliardy nakradené ze státní kasy drze perou v Česku v David Rusňák Family Group a C2H. Svobodný vysílač samozřejmě nemůže suplovat nefungující policii a justici, co je příliš, to je příliš.
  Z údajů, které byly k dispozici, jednoznačně vyplývalo, že k páchání trestné činnosti dochází sice v Praze, ale celé zázemí, včetně osob, které se podíleli na řízení celého systému, pochází z Brna.
  https://www.investigace.com/rubrika/skysoft/
  Svobodný vysílač 2. ledna 2019
  https://www.facebook.com/372970239754537/photos/svobodny-vysilaccz-jako-prvn%C3%AD-m%C3%A9dium-v-%C4%8Dr-zve%C5%99ej%C5%88uje-v%C3%BDbu%C5%A1n%C3%BD-materi%C3%A1l-tajn%C3%A1-nahr/748214252230132/
  Rusňák, Zátorský, Hradil vykradli 1,8 miliardy korun z kampeličky Unibon
  31.01.2019 Obžalovaní z vytunelování záložny Unibon byli zproštěni viny
  Krajský soud v Ostravě zprostil obžaloby podnikatele Daneše Zátorského, Davida Rusňáka a Radka Hradila obžalované z podílu na vytunelování ostravské záložny Unibon. Podle obžaloby způsobili škodu až 120 milionů korun, hrozilo jim až deset let vězení. Firmy, které patřily Zátorskému nebo v nichž měl podíl, si v letech 2005 až 2011 braly v Unibonu úvěry. Úvěry podepisovali Rusňák a Hradil. Soudkyně Šárka Skalská ale konstatovala, že se jim žádnou vinu nepodařilo prokázat. Záložně Unibon odebrala ČNB licenci v roce 2012. Fond pojištění vkladů později vyplatil klientům záložny více než 1,8 miliardy korun. Škoda přes 120 milionů, jíž se obžaloba týkala, představovala pouze nezaplacenou jistinu a podle státní zástupkyně Brigity Bilíkové jde jen o zlomek skutečných škod.
  https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/obzalovani-z-vytunelovani-zalozny-unibon-byli-zprosteni-viny_512135.html
  Lubomír Zaorálek (ČSSD) na facebooku, 21. května 2017:
  Už vím, co myslí Andrej Babiš tím svým "řídit stát jako rodinnou firmu" - David Rusňák Family Group = DRFG. Jeho žena v radě Brna za ANO, už Andrejem Babišem stažená z původní parlamentní kandidátky ANO, předsedkyně dozorčí rady brněnských tepláren, kde sedí se synem Jaroslava Faltýnka. Její matka Alena Schillerová nejdříve na Finančním úřadu Brno-venkov, kde jsou registrovány Rusňákovy firmy. A poté měl obviněný Rusňák tchýni dokonce jako náměstkyni na Ministerstvu financí ČR. ? Alena Schillerová by měla podle mého názoru odejít z funkce náměstkyně Ministerstva financí ČR. Nekonala v případě podezření z daňových úniků svého šéfa Andreje Babiše. Stejně může nekonat i v kauzách svého obviněného zetě Davida Rusňáka. Vazby na Finanční úřad a Finanční správu totiž byly a jsou v jeho podnikání (dluhopisy a finanční instrumenty) nesmírně zajímavé. Ostatně Finanční správa musí mít k dispozici materiály, jak se z číšníka Davida Rusňáka stal miliardář. Dovolím si parafrázovat Andreje Babiše: „Je to tuná brněnské Palermo“ - Rusňákovo podnikání je hazard a pyramidové schéma.
  https://www.facebook.com/lubomir.zaoralek/posts/1516622568408787/

 • :-//

  Andrej Babiš: "Takže prosím vás, hlavně doporučuju té roušky nosiť. Takže na závěr chci říct, celou dobu jstě mě chtěli zavřít, no a teď jsem zavřel já vás! Je to pro vaše dobro."
  Humorná show s Petrem Jablonským: Proč se pan Babiš chová jako diktátor?
  https://www.frekvence1.cz/audio-video?porad=nedelni-lajf-jablonsky&clanek=proc-se-pan-babis-chova-jako-diktator

 • ¨

  Jestli USA uvolnily tu epidemii, tak se jim take nevyhne a trefi vsechny, protoze ziji na vypuc.
  Americky ekonom a byvaly poradce prezidentu P.C. Roberts:
  'A co je třeba učinit pro 40 procent Američanů, kteří dle studie o federálních rezervách nedokáží zvýšit svou finanční hotovost o 400 dolarů, aniž by přitom byli nuceni prodat kusy svého majetku? Jak se asi v průběhu této zdravotní krize bude léčit obrovské množství lidí, kteří nemají zdravotní pojištění? A odkud na stávající úkoly vezmou peníze nemocnice a vůbec všechny oddíly lékařské praxe?'
  Roberts doporucuje znarodneni zdravotnictvi.

 • Zdenek Kaspar

  V Itálii a Rakousku už likvidují vlajky EU. Co kdyby jsme začali překrývat na SPZ tu značku EU i my. Přidejte se.

 • ¨

  V odpovědi na: Zdenek Kaspar

  Pamatuji doby, kdy jeste CR neyla clenem EU a Cesi tento emblem EU si uz lepili na sva auta. Jo byvavalo, casy se mneni. Vystrizliveli jsme. EU byla od pocatku projektem globalistu k rozbiti Nemecka a Evropy.