Bezpečnostní informační služba měla na začátku března upozornit premiéra a několik dalších ministrů, že čínská ambasáda u nás ve velkém nakupuje ústní roušky a respirátory.

 

 

Zdravotnické potřeby měla přes prostředníka vyvážet do Číny. S informacemi přišel Deník N, BIS je ale nechce komentovat. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-bis-zdravotnicky-material-skupovani-cinskou-ambasadou-varovani.A200324_154036_domaci_brzy

Ta zpráva je napsaná "tak senzačně", že by měla policie začít zatýkat a ministr vnitra Hamáček už by měl za ohrožení národa sedět ve vězení. Stejně jako Petříček, Babiš... Jde o nedostatkové zboží v celé Evropě, nyní se k nám z Číny zdravotnický materiál zase dováží, stovky lidí si šijí textilní ústní roušky doma. Čínské velvyslanectví mělo skupovat i respirátory. Informace BIS měl dostat premiér, ministr zdravotnictví i ministr zahraničních věcí. Informace Deníku N to prý potvrdily dva vysoce postavené zdroje z vlády a státní správy.

 

Jenomže je otázkou, co útokem na vládu premiéra Babiše Deník N, kde pracuje i extremistická fackující redaktorka Procházková zamýšlel. Je totiž faktem, že od února to mají za úkol všechny ambasády v Evropě, takže i naše musí shánět a zkoušet nakoupit roušky a respirátory, což potvrdil i ministr zahraničí Petříček. Přitom respirátory kategorie FFP3 se nesmí ze země vyvážet už od 3. března, od 17. března platí zákaz i pro léků!

 

Takže ve vzduchu visí otázka, co dalším cíleným útokem proti Babišovi bylo myšleno. Předtím měl úlet ředitel BIS Koudelka vůči prezidentu Zemanovi, není nás zase měla na životech ohrozit vláda.

 

Je tedy otázkou, co tím rozdmícháváním nenávisti BIS sleduje a proč (údajně dle Deníku N) pouští účelově nenávistné zprávy, byť je samozřejmé, že toto děláme i my, Česká republika, Německo dokonce zadrželo naše a my zase italské atd.. Takže je strůjcem nenávisti BIS místo aby nás chránila? Pokud to zjistila na konci února, proč se to lékárníci dozvídají až dnes, místo aby stáhli roušky a respirátory z prodeje už na konci února? Je to cíleně vytvářená nenávist z BIS stejně jako proti Rusku, stejně jako proti údajnému boji proti dezinformacím? Nebo je propojena s Deníkem M, který stále cituje "neznámé utajené vysoké státní úředníky"?

 

Všimněte si zajímavé věci: BIS skutečně spočítala, kolik roušek a respirátorů Čína zde koupila? Jak je možné, že lékárníci nedělali poplach a zdravotní pojišťovny obrovský nárůst nezaznamenaly? Přesto zná prý Dan Pribáň přesná čísla od redaktorů Deníku N, který však vše píše že asi a možná a BIS údajně toto nekomentuje, neb se veřejnosti a novinářům nesvěřuje, což dokladovaly i Parlamentní listy s mluvčím Štichou. No uznejte, není to záhada?
Aktuálně, Bakalovy noviny, Deník N, Česká veřejnoprávní... Jak to spolu souvisí?

Není nakonec Koudelka zapojen do mezinárodní "zatím" záhadné neznámé organizace a nemá za úkol pouštět nenávist? Nebo je druhá možnost, že šílenou rasovou nenávist rozpoutává pro kavárnu Deník N a cifry a pseudodůkazy z neznámého zdroje hází od oka, zatímco nad Deníkem N drží někdo ochrannou ruku? Kdo ale toto bude vyšetřovat?

Samozřejmě titulek je odvozen ze zprávy extremistického Deníku N fackujících redaktorek, ale je naprosto jasné, že je toto obvinění zločin, nebo se tohoto zločinu účasní všechny země světa včetně Německa, Rakouska a USA, protože dělaly to samé: jakou hru tedy s námi hraje BIS? Nebo sakra kdo?

 Skutečně obvinila BIS Babiše a vládu z teroristického ohrožení občanů ČR ústy Deníku N, že vláda nekonala, ač byla upozorněna tajnými službami?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • ¨

  Proc ty otazky? CR je prece vazalem USA od sametove revoluce. BIS je rizena CIA jako ostatni sluzby v Evrope, treba BND (Nemecka). Kanclerku odposlouchavaji a 30 let odposlouchavala CIA a BND tajnou komunikaci diplomatu a vlad pres sifrovaci pristroje firmy Crypto AG, kterou utajene vlastnily! Proc tedy to diveni? Maji to v popisu prace ti fizlove a my lide s tim nic neudelame, pokud nevystoupime z NATO a EU a nezacneme spolupraci s Ruskem a Cinou.
  Ty utoky na Babise a Zemana nekonci, protoze se jich chteji zbavit a nahradit je kejvaly, kteri dovoli US zakladnu u nas a naprosto podridi CR priprave valky s Ruskem. To at si uvedomi paranoidni nenavistnici Babise, kteri zde publikuji, aby vedeli komu nahravaji.

 • Vaska

 • *

  To je nějaký blábol z Deníku N, štvaní proti Číně. Normálně je ignorujte, kdybyste měli opravovat všechny lži Deníku N, tak byste nedělali nic jiného.

 • *

  Tuneldědek Babiš dodnes nedodal českým zdravotníkům respirátory FFP3!!!!!!!!!!!!!!!! Z Číny přivezl respirátory pro horníky FFP2, proti virům nechrání, a daňoví poplatníci stejně za ně vyplázli 1 miliardu korun, Babišova, Hamáčkova a Tvrdíkova zlodějna. Něodstúpim a něodstúpim, to si zapametajtě.
  Naopak děkujeme ČVUT! ČVUT předělává ‚šnorchlovací’ masky na ochranu pro zdravotníky. S vojenským filtrem jsou lepší než respirátory FFP3
  „Maska, kterou jsme vyvinuli, se skládá z masky, původně určené na šnorchlování, která se pomocí redukce vyvinuté Covid19CZ dá připojit k vojenskému filtru, který je lepší než FFP3,“ řekl na tiskové konferenci rektor ČVUT v Praze Vojtěch Petráček. Filtr lze podle něj sterilizovat a opakovaně používat. Masky již lékaři využili ve FN Královské Vinohrady.
  https://www.lidovky.cz/domov/cvut-predelava-snorchlovaci-masky-na-ochranu-pro-zdravotniky-s-vojenskym-filtrem-jsou-lepsi-nez-resp.A200325_140558_ln_domov_ele

 • Adam

  Epidemie potrvá 5 let a pozabíjí všechny mladé.Je potřeba začít vyhoštovat prakticky všechny a uzavírat hranice EU.

  Virus se mění a přichází druhá smrtící vlna.

  Musíte nosit jako já gumovou obuv a skafandr.Protože to není SARS a již ted přichází vlna číslo 2 kdy 4 bude smrtící.

  Dále plexisklo na obličeji přes dýchací přístroj.
  Tohle je genocida s výsledkem vymírání druhu.

  Jakmile zemřou mladí lidé nebude žádné zásobování jídlem.
  Já jsem vás varoval....uvidíte během 5 let.

 • ¨

  V odpovědi na: Adam

  Nestras tady, skoc do WC a splachni se, nebude te skoda!

 • Ford a Josef Průša zachraňují USA

  Americký Ford spustil výrobu obličejových štítů, zjednodušených plicních ventilátorů a aktivních dýchacích přístrojů, které využívají větráčky ze sedadel pick-upu F-150. To vše, aby pomohl americkému zdravotnictví v boji s koronavirem. Technologie, kterou Ford používá, vznikla v Česku, konkrétně u Josefa Průši ve firmě Prusa Research. Ta stejné obličejové štíty tiskne na 3D tiskárnách u nás a distribuuje je po České republice; aktuálně jich rozeslala něco přes dvanáct tisíc. Firma poskytla technologii online bezplatně k využití a Ford, ale také česká komunita provozovatelů 3D tiskáren se jí chopily a začaly štíty produkovat.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/ford-se-pustil-do-boje-s-koronavirem-vyrobou-stitu-a-ventilatoru-40318070
  https://josefprusa.cz/od-navrhu-k-hromadnemu-3d-tisku-zdravotnickych-stitu-behem-tri-dnu/

 • ¨

  V odpovědi na: Ford a Josef Průša zachraňují USA

  Co za to Ford Prusovi dal?

 • *

  V odpovědi na: ¨

  Nic.

 • wolfram

  V odpovědi na: ¨

  Američtí zbrojaři, ti by měli vyrábět ventilátory, ale oni raději bomby.

Nejnovější články