Tak jsme se dozvěděli, že Plzni vybojovala vítězství Evropská unie díky euru a možná příští rok vymění Parkanovou Jourová, která se postaví do čela vedle Pattona. Nebo bude vytištěna s hrdinou od Vlasovců Novotným z ODS a s hrdiny rodiny Kolářů, kteří zvítězili nad maršálem Koněvem v těžkém, velice těžkém souboji. Pravdou je, že maršál Koněv poprvé padl. Zvítězili nad ním 46 let po jeho smrti. Úžasný výkon.

 

Ta komedie začala, když se provalilo, že Plzeň žádná americká armáda neosvobodila, pouze vybombardovala třídu plnou dětí i s paní učitelkou Masakr třídy plné dětí v Plzni díky americké armádě, ale nikdo to nepřipomíná a jediný mrtvý který v boji o Plzeň padl, byl nějaký opilý voják, který spadl na hlavu. (Mimochodem, kam zmizely dokumenty o tomto hrdinném činu?)

 

A po vydané písni Vyčítal chřadl a chřadl, protože zjistil, že naletěl, když uvěřil, že západ lže méně než východ.

A lidé si významě klepali na hlavu. To ještě netušili, že se blíží rok 2020...

 

 

Vyčítal: Jelikož jsem člověk, který si opravdu oddychne, až tu budou americké radary instalovány, po nějaké době jsem si na tento rozhovor vzpomněl, napadl mne verš "...Dobrý den, radare..."Toť vše, proto nechápu vlnu osočení z vlezdoprdelismu prezidentu G. Bushovi, protože o něm v písni nepadne ani slovo. Je to jen a jen moje niterné vyjádření vděčnosti Spojeným Státům Americkým. V roce 2007.

Když se pak provalilo, že Plzeň neosvobodila americká armáda, ale Patton přijel do rozjásané Plzně, Vyčítal se stáhl a už o tom nechtěl mluvit. Zato se rozjela pátá kolona: když vy jste nám našli "ožralého amerického vojáka" kterého jsme vydávali za osvoboditele Plzně, my vám jich najdeme tolik, že se zblázníte.  I čtyřista ožralých Koněvovců.  A najednou na hřbitově v Olšanech nalezli vojáky Rudé armády, co se s vodkou vrhali střemhlav na zem v letadlech, tankisty, co se po vodce stříleli navzájem, a vodka zaplavila celé Olšanské hřbitovy. Příběhy se najednou chrlily jak reklama na prací prášek. Co hrob vojáka Rudé armády, to flaška vodky.

A do boje vytáhla tato "úžasná dáma" - zahájila s badateli Nový výklad dějin. V roce 2015.

Jana Havligerováhlavní komentátorka deníku E15

Náhrobky na Olšanských hřbitovech – jsou jich na čtyři stovky – patří i těm, kteří padli úplně jinde, a také těm, kteří například podlehli otravě alkoholem. Pomálu bylo i padlých vlasovců..

Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/prazske-povstani-skoro-tri-tisice-padlych-a-zavrazdenych-1185870#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Ty perly se vyvažují zlatem. Nebo eurem. Těžko říct. Pak naskočí ricin, přepadne se maršál Koněv který je skoro padesát let po smrti a nekonečná blbost zaplavuje Českou republiku. Bohužel se dočasně i normální lidé stanou její obětí.

 

Vážný doslov

 Víte, co je nejzajímavější? Kdyby toto bylo hlásáno v roce 1948 a začalo se měnit v roce 1967 (to se pochybovalo až do roku 1969 skoro o všem sovětském a lidé by si to nenechali ujít, než začala normalizace), nebo v roce 1990, tak by se ještě dalo uvěřit, že na tom zrnko pravdy je. Ale když generace zálohy KSČ - vůdců studentů z SSM - se dostala do funkcí a (v roce 2015 už zde bylo malinko pamětníků) začala přepisovat dějiny, je otázkou, jak toto svinstvo potrestat. V roce 2020 už se začíná tvrdit, že Moskvu osvobodily USA, takže mají nárok na ruské nerostné bohatství a vůdci SSM z roku 1989 už jedou na 200% v agitce za Nový výklad dějin. (Šimon Pánek, Pajerová - Žáková, Pavel Žáček, Jan Bubeník, Tomáš Klvaňa a další jako dnes Pirát Hřib, rodina Kolářů) Souvislosti další si dohledejte. 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Honza Vycital - Amerikansky obdivovatel.

  Je prikladem nekritickeho americkeho obdivovani. Na tricku mel Pattona a stale vzpominal, jak to komousum davali. A komousi, do byli pro ne sovetsti ritolezci. Skoda, nektere pisnicky jako 'To tenkrat..' k 1945, 1968 o navsteve z vychodu byly plne rusofobie, ale vtipne. V jeho asi nejznamejsim kreslenem vtipu o navsteve Dubceka v Moskve pise, ze dostal Dubcek od Brezneva par facek 'plnych vzajemneho porozumneni'. Ta pisnicka na videu je ubohost. Nejenom ze kopiruje ruskou melodii 'Dobry den majore Gagarine' ale oslavuje fesackou armadu z Plzne s vlajkami, kterymi se Vycital a jeho kamosi i prikryvali. Nebot vse americke bylo adorovano, vse sovetske vysmivano. Nevim, zda Vycital prozrel nez umrel. Takovych tady je! Poznani je tezke a dost boli....

 • Toto video povazuji za stezejni

  k pochopeni k cemu ta pandemie je. Je to starsi video, ktere predpovida dnesni situaci a varuje, jakou genocidu na lidstvo Bilderberg a 7 nejvyssich co rozhoduji, pripravuji. Ockovani, vyzkousene na US vojacich ve valce v Perskem zalivu.
  https://ac24.cz/en/-/starsi-video-byvaleho-americkeho-guvernera-odhaluje-kdo-muze-stat-za-koronavirovou-krizi?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod

 • *

  A proč tak lžou?! Patton v Plzni NEBYL, do Plzně v květnu přijel generál Harmon, který se těšil značné popularitě. Patton sídlil jako okupační vojenský guvernér Bavorska v lázních Bad Tölz. 27. července 1945 přiletěl Patton svou Dakotou na letiště Bory, přestoupil do auta a autem odjel do Prahy, kde byl prezidentem Benešem vyznamenán nejvyšším čs. řádem Bílého lva I. třídy. Ve městě Plzeň nikdy v životě nebyl. To je tak trapné!
  V den odjezdu amerického XX. okupačního sboru (!!!), tedy 30. listopadu 1945 Harmon převzal od primátora města Plzně dar pro americkou armádu, v podobě bronzové sošky od Jana Štursy s názvem „Raněný“.

 • Pan Balda prezidentem ČR!

  Zeman, Babiš, Hamáček vězní pana Baldu! Zločinecká rozkradačská prasata Zeman, Babiš, Hamáček vládnou - pan Balda strávil své 73. narozeniny ve vězení, narodil se 8. května 1947. Na čtyři roky do vězení za terorismus. V létě 2017 pokácel dva malé stromy na koleje u uprchlického tábora Bělá – Jezová, aby varoval český národ.

  Tábor Bělá - Jezová byl plný Afghánců, Pákistánců, Syřanů. Bouřili se, chtěli do Německa, kam už stejně všichni utekli, protože z příkazu Šabatové musely být v táboře v roce 2017 odstraněny ploty a mříže a od té doby se "uprchlíci" mohou volně procházet po městečku a okolí, páchat trestnou činnost nebo odjet za lepšími sociálními dávkami.
  Foto Bělá - Jezová 2015:
  https://ct24.ceskatelevize.cz/sites/default/files/styles/scale_1180/public/1957318-aa.jpg
  16. 3. 2017 Z uprchlického tábora zmizely ploty i mříže
  https://boleslavsky.denik.cz/zpravy_region/z-uprchlickeho-tabora-zmizely-ploty-i-mrize-20170316.html

  Pan Balda:
  „Rodiče mi kladli vždycky na srdce: Míro kdykoliv bude hrozit nějaká válka nebo ohrožení našeho národa, tak se braň.“
  „Havel byl největší hajzl, americkej špion, chudák, zaprodanec. Chce se mi strašně chcát, jdu se podívat, kde je ta lavička Václava Havla.“

 • Krokodýl

  adorování USarmy je až směšné.2 frontu otevřeli angláni s amíky až když bylo jasné,že se ruská mašina rozjela naplno a že germány utopí v atlantiku,čímž by byla celá Evropa tzv.bolševická.Ve Francii a Belgii slavní spojenci dostávali pěkně na frak,V Itálii jakbysmet a válku zkrátili vyloděním o půl roku,možná...Germáni emerickým tankům říkali posměšně ronson protože stačil malý zásah a hořel jako zapalovač Ronson.Navíc týlové zabezpečení,žrádlo atd se vůbec nedalo srovnat s ruským.Je mi na blití z dnešních adorantů USA a z hanění RA.Vyčítal byl jen uchrochtaný notorický alkoholik a Tornádo Lou Parkanová hloupá husa vedená Kalouskem.