Mají právo to voliči od vrchního senátora žádat? Říká se, že v demokratickém systému by měl volič kompletně své nejvyšší ústavní činitele znát. A prapodivný senátor Vystrčil s jeho fantasmagorickými výkřiky a stihomamem se jeví jako značně politicky nesvéprávný "zástupce lidu". Vlastně, vždyť je z ODS jako Řeporyjec...

 

Ne nebojte se, nikdo se nezajímá, zda náhodou není ženamuž.

Vysvléct do naha znamená v politickém žargonu zapojit kompletně všechny orgány k tomu určené, zda pan senátor Vystrčil z ODS nemá impuls k jeho stihomamu na kontech, které nejsou v českých korunách a které se mohou odkusi jaksi kamsi někam přesouvat.

Pokud totiž z dějin vzniklo dávné úsloví "není kouře bez ohně", i zde by fantasmagorické výkřiky nemusely znamenat duševní nepohodu, ale zapojení do spolupráce přes jiné instituce, než jsou k tomu oficiálně určené.

 

Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) v úterý oznámil, že se jeho cesta na Tchaj-wan stává reálnější, pokud bude Čínská lidová republika dále diktovat Senátu, co má, nebo nemá dělat. Jenomže tomu géniovi nikdo neprozradil, že Tchaj-wan je součástí Číny jako Katalánsko součástí Španělska.

Mimochodem, všimli jste si, jak zbabělec  Vystrčil zalezl pod stůl, když za referendum zavřelo Španělsko politické vězně na 12 let, což si nedovolili ani komunisti proti Václavu Havlovi? A tací zbabělci, co hlasitě ječí, když mají ochranu, jsou nyní v našem čele. A pak když se něco šustne, zalezou mámě nebo manželce pod sukně. Vůdci...

Vystrčile, jste ODSácký chudák. Škoda, že nepředložíte rentgen s tvarem páteře...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Modré ptactvo už zase vládne, zakázat, vyvlastnit a senát zrušit!

  Krátká URL:
 • Vystrcile, my ze jsme suverenni stat?

  A ze bychom si nemeli nechat mluvit do nasich veci? ODS hovada jeste nevedi, ze od plysaku zde urcuji nasi zahr. politiku a obsah medii USA. Jsme jejich kolonii. ODSaci to jeste nepostrehli. Anebo to vedi a hraji divadelko v rezii kolonizatora. Oboji je zvrhle, pokrytecke a nasi zemi nepratelske jako cela ODS s blaznem Novotnym.
  Tajvan je soucasti Ciny jako je Krym soucasti Ruska. Cina nemela po porazce Cankajska, ktery tam utekl bohuzel silu si tam pro neho dojet. A tak udelaly USA z Tajvanu svuj operny bod proti Cine, svou kolonii.

  Krátká URL:
 • Pandemie

  je excelentne rozehrana particka Deep Statu, tajnych sluzeb, WHO a farmaceutickych gigantu. V popredi je redukce populace, devastace hospodarstvi a zisky z prodeje vakcin. O lidi tady vubec nejde. Gates, Fauci, Prymula, Soros uspesne tlaci, aby se to povedlo.

 • ODS Vystrcil je priklad poskoka

  a zbabeleho prizdisrace. Tech se v politice u nas hemzi! Doplatime na ta hovada my. Provokovat giganta tibetskyma vlajkama a navstevai Tajvanu se nevyplaci. Brzy to pocitime. Tajvan je Cina a na tom grazlove z ODS nic nezmeni. Lezi v Cinskem mori, mluvi se tam stejne. Je to pozustatek prohry Cankajska s Maem. Cankajsek utekl na Tajvan a ziskal ochranu USA. Od te doby je to jadro svaru USA - Cina.

 • Ta zpupnost a provokace

  Ciny a Ruska ceskymi ubohymi ratliky vyplyva z jejich ochrany Americany. Ti radi pouzivaji sve vazaly k provokacim Ruska jako treba v Polsku. Nasi papezenci byli vzdy na spici v usluznosti ke kolonizatorovi, protoze vedeli, ze jim neco za to kapne. Ale take vedeli, ze neposlusnost on krute tresta. Bouracky s autem, nahla umrti jako Kubery. Asi tam nechtel jet, tak ho otravili, protoze rodina dostala pitevni zpravu AZ PO 3 MESICICH ! Pak uz se zadna analyza na jedy udelat neda. Jak to tedy bylo? Chtel Kubera jet na ten Tajvan, nebo ne? Tam bude odpoved na to, co se mu nahle stalo!
  Jo soudruzi, mate ted stazene pulky jako soudruh Kolarz?

 • Dalsi akce cuckaru bude nejaky jed

  V odpovědi na: Ta zpupnost a provokace

  co priveze nejaky Cinan v kufru. At se pitomci u nas dal bavi!

 • Jestli neni Vytrcil uplny blbec,

  tak se mu ted svira rit vic jak Kolarzovi. Staci si uvedomit co se stalo Kuberovi.