Tak my starší už jsme zvyklí na ledacos. Ale takovýto ÚDAJNÝ majstrštyk se podaří málokomu. Kdyby se BIS zeptala občanů České republiky, tak nemusela pátrat a nechat se zesměšnit.

 

BIS nevadilo, že se nad dvoukolákem (kufrem) ricinovým řezali občané smíchy. Že se říká Koudelkovi novičokový král. Ani policii to nevadilo, z našich daní přidělila třem komikům chůvy, aby se Hřib s Kolářem a Novotným prý strachy nepokakali.

Vtipy neberou konce

 

A z Koudelky BIS si dělají legraci i děti, co si hrají na zloděje a policajty. Jak nás mohou chránit, když naletí každému moulovi? Dvoukolák s kufrem ricinu. A ještě tam přihodili novičok!!!!!!!!!!!🤣

To nemá chybu...

 

Jenomže to má možná ještě jinou konotaci. Závažnou. Ve hře je bilion korun. A to už legrace není.

Tohle divadlo zařídil už před léty Schapiro, když se schylovalo rozhodnutí a dostavbě jaderné elektrárny.

Zde jsou důkazy - Hospodářské noviny, kdy Schapiro zrušil tendr, protože jsme prý drze nevybrali Američany

A opět je ve hře antiruská propaganda

 Že údajně udělali z BIS Rusové idioty, že veřejně tajnou službu BIS ztrapnil Kundra a že naskočili na údajný anonym, čímž jakýsi hoax vyvolal málem vojenskou eskalaci podobně jako v Iráku, kdy jeden podvodník tajemný informátor našel chcemické zbraně, pak zemřelo půl milionu lidí, aby následně americká armáda řekla promiňte, informátor lhal, tak na rozbombombardovanou zemi a půl milionu mrtvých zapomeňte - co jsme si, to jsme si...

A zde nám Babiš s Petříčkem tvrdí, že se pohádali dva Rusové, oznámili, že tady putuje tajemný muž jako v Iráku s chemickým kufrem ricinem, trojice boží Novotný, Hřib a Kolář - bezvýznamní z jejich ale i z našeho pohledu šašci lezou kanálama, prý jim policie zajistila ochranu za naše peníze...

Dement a oficiální politik Řeporyjec vyhlásí válku Rusku, chce pověsit a zabít ministra zahraničí Ruska Lavrova, a považte, Česká televize tvrdí ústy dalších géniů, že se Lavrov nechtěl nechat zabít a dokonce Rusko protestovalo proti provokacím přejmenování náměstí u ruské ambasády a urážkách maršála Koněva, který osvobodil koncentrační tábory a Československo, že tím prý provokovalo Rusko Českou republiku a NATO!!!

Takže kdyby se Lavrov nechal pověsit a zabít Řeporyjcem Novotným, pak by teprve bylo Rusko demokratické?

JE TO NORMÁLNÍ?

 

Neměli by jít do Bohnic lidé jako Kundra, Řeporyjec Novotný, Hřib a Kolář včetně Fischera?

To ale není vtip!

 

A Kundra má přístup do veřejnoprávního média a vypráví báchorky!

Jakým právem zesměšňují občany České republiky, uráží prezidenta Zemana, který ihned oznámil, že je to šaškárna a podvod - lež zvaná módně hoax, BIS nás opět zavedla pod Koudelkou na scestí a je schopna pouze papouškovat o tajemných konspiračních dezinformacích, napojených prý na Rusko a Putina? 

Bývalý právník Václava Klause - prezidenta

Neuvěřitelná fraška, kdyby se to netýkalo života našich, českých občanů! Vážně nikdo nebude potrestán, vážně nikdo nebude odvolán, vážně nikdo nepůjde do Bohnic,  pouze český občan zapláče a zaplatí škody za tyto tupé, české psychohrátky proti Rusům v řádech bilionů?

 P.S. Prý zabití Lavrova a pověšení Řeporyjcem Novotným včetně vyhlášení války Rusku je dobře připravený komplot Ruska, píše další expert Votápek. Teda jako sorry, ale na to už není slov...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • novota

  V roce 1945 dle p.Griba-starosty osvobodila Prahu vojska Ukrajiny..:o v roce 1968 okupovali Prahu vojska Varšavské smlouvy, přičemž 80 % vojáků pocházelo z Ukrajiny a ostatní byli kavkazené ,pobaltské státy atd. Rusů zde bylo málo neboť ti se mastili na v té době na Ussuri z číňanama. Rusové zde poprvé použili laserové zbraně. Jsem zvědavý co na to bude soudruh Grib 21.8.2020 říkat až se ho na to zeptá ruský velvyslanec v Praze:o a co odpoví velvyslanec Okrajiny? Jeho rodnou vesnici zvanou Slavičín osvobodila rumunská vojska, které před sebou hnali ukrajinští samopalníci. :o Tolik historie.

 • novota

  V odpovědi na: novota

  Jinak o havlovi prohlásil na náhravce p. Bureš, že byl dle dokumentů co viděl agent KGB..:o

 • To muze souhlasit

  V odpovědi na: novota

  I valesa byl agent, jsou na to dokumenty. Pristup na shromazdeni OF kontrolovala GRU (vypoved disidenta Volfa). Koho to byli agenti?. Vetsinou to byli dvoji agenti, tajne sluzby KGB, CIA o tom vedely, ale vyuzivaly je presto. Valesa a Havel byli nejdulezitejsi pesaci v zatahnuti zemi do vazalstvi USA.

 • dali

  V odpovědi na: To muze souhlasit

  I kdyby to byla pravda, tak za tohle panu Havlovi moc děkuji, za krásných 30 let svobody a blahobytu.. 40 let zadrátovaných hranic a chudoby díky rudým darebákum stačilo!

 • dali

  V odpovědi na: novota

  Ano, proto strávil pan Havel 5,5 roku v base, protože byl agent STB, co vymyslíš" chytrého " dál?
  Já taky viděl dokumenty kde tvuj fotr byl agent KGB!!

 • Pletete si vyznam pojmu

  V odpovědi na: novota

  Mluvte o Rude armade a ne ruske. Rusko je spolecenstvi narodu a etnik a takova je i Ruda armada. Nemluvme proto o Rusech, ale o obcanech RF.

 • dali

  V odpovědi na: novota

  S tím laserem bych byl opatrný. I více jak po 50 letech je tato zbraň problematická, natož v r. 68. Jen tak na okraj!

 • *

  Toto je česká země, žádný Babišistán, už se vzpamatujte, Skrytá pravdo, a nepoškozujte český národ.

 • dali

  V odpovědi na: *

  Máte pravdu, to jen pátá kolona tady prosazuje Rusko, platy chtějí jako v EU, ale neustále nás cpou do ruského chudákova a blbákova. Bylo by zajímavé pokud by se jim dala volba odchodu do Ruska nebo do EU? nA 100% by odešli do EU, ale tady dělají remena ! Nechápu co dnes vidí pozitivního na Rusku?

  JOOOO ANĚJAK SE TADY MAŽOU PŘÍSPĚVKY CO - HODNĚ SKRYTÁ PRAVDO!!!!!!!!

 • *

  Horáček, který v roce 1990 dostal od Havla licenci na soukromý hazard za odměnu, že ho dostal k moci, ruší reklamu na proruských webech, napsal v prosinci 2017 web tuneláře Bakaly Aktuálně. "Prezidentskému kandidátovi Michalu Horáčkovi unikla reklama nejméně na dva dezinformační weby. Bannery s Horáčkem, který se snaží probít do druhého kola prezidentských voleb, zobrazovaly například proruské portály AC24 a Skrytá pravda. Zajímavé je to proto, že Horáček patří k prozápadním kandidátům, jenže inzerce na podobných webech podporuje platformy, které Západ očerňují i smyšlenými či zveličenými texty. Inzerce Michala Horáčka na webu Skrytá pravda. Horáček ji odstraňuje. | Foto: Skrytá pravda"
  https://cdn.xsd.cz/original/86f6ccb3abf73d0db4e57a6b97cd2aca.jpg
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/politika/horacek-rusi-reklamu-na-dezinformacnich-webech-drahos-ji-nem/r~29729eacebbc11e7988aac1f6b220ee8/

Nejnovější články