Tak toto už zde dlouho nebylo: nepřipravený Moravec zpackal obhajobu práskačů Pirátů a soukromý zemědělec Jandejsek si ho namazal na chleba. Ale kdyby jenom jeho:

 

Piráti by měli za dezinformace navíc posílané do Bruselu opustit všechny politické funkce. Větší hnůj od dob Hitlerjugent zde  nebyl, i když zvací dopis v roce 1968 také nebyl nic moc.

Minimálně vlastizrádci (dle lidského posouzení) jdoucí proti České republice a žádající pomoc v zahraničí.

Zdechovský, Vagenknecht, Peksa, Michálek a další...

 

Zdá se, že to mnohým uniklo, takže bude lepší přesná citace a zveřejnit přesný čas.

 

 Otázky Václava Moravce: 13:09

Usnesení Evropského parlamentu

"...Jsou podporováni velcí oligarchové" (myslí se tím na udání Babiš), zaútočil Moravec.

"Škoda, že jsem si sem nepřinesl pravidla, protože to vůbec není pravda. Právě je to naopak," podotkl Jandejsek.

"To říká Evropský parlament," skočil mu do řeči opět Moravec.

"Parlament to říká a něco jiného je to u nás", nenechá se vyvést z míry Jandejsek. "Všichni, kdo mají vyšší kapacity a jsou v horších podmínkách, tak jsou mu kráceny podpory. Pokud má více jak 3000ha, tak je to až 30%. Navrhuje se naopak těm, co mají 150 ha přidat až 10% a více. Není pravdou, to co se říká tady u nás. Možná to platí někde jinde, ale v České republice to určitě neplatí. Jinak tady mám kupu materiálů, jak jsou ti malí, jak vy říkáte, pane Moravče, že jsou špatně podporovaní", pokračoval Jandejsek.

A zoufalý Moravec se snaží překřičet Jandejska: "Ne, ne ne, to neříkám já, ale Evropský parlament. Tady je v bodě 33 usnesení Evropského parlamentu, že parlament důrazně odmítá oligarchizaci a má se předcházet bujení těchto struktur!", rozčiluje se Moravec.

A Jandousek s klidem: "Já proti tomu nic nemám. Ale u nás to tak není. To je třeba znát ten zákon."

A zoufalý Moravec to zase svádí na Brusel: "Ale to se ptá rezoluce, to usnesení se týká..."

A Jandejsek opět s klidem odzbrojil Moravce: "Tady to máte jasně, dívejte se pořádně, ti, kteří jsou malí. Tady máte za poslední čtyři roky, jak byly dotace plněný. Ti, kteří jsou malí, dostali vše, o co si požádali, téměř na 100% a ti, o kterých mluvíte, o těch velkejch, dostali o 20%, 30%, 40%, méně, u nás to tak funguje, já vás nechápu, můžete si to stáhnout. Malí si požádají, střední si požádají, velcí si požádají. A jejich požadavky (malých) jsou více vykrejvaný, v podstatě na 100%!"

A zoufalý Moravec se obracel na pomateného Prouzu, který se z toho vykroutil blábolem:"eeeeee, teď směšujeme několik věcí. A že prý malí potřebují zjednodušit byrokracii a aaaa..." dotáhl trapnost a skutečný stav útoku na Babiše a zvěrstva Bruselu do finále.

 

 Shrňme to dle šéfa Agrární komory: Piráti, Zdechovský a další udali Českou republiku, že zvýhodňuje Babiše a předložili křivá, prolhaná obvinění. Špína z Bruselu v čele s europoslankyní Monikou Hohlmeierovou to ani neprověřila a vydala usnesení proti České republice, což i hloupý pochopí, že to mělo sejmout Babiše. A když to vyvrátil prezident Agrární komory Jandejsek jasnými důkazy, rozkoktaný, nepřipravený Moravec nejdůležitější útok na Babiše totálně zpackal a hledal zoufale pomoc u Prouzy, který tu zhovadilost blábolem dokonal. Že by měli být křiví udavači okamžitě "odejiti" z politických funkcí o tom žádná, ale že budou zvrácenější než Hitlerjugent, tak z toho už běhá mráz po zádech a Nejvyšší státní zástupce Zeman by měl zakročit. (I když on přišel také z Bruselu)

 

Později přibyly ještě další podrazy, která na nás Evropská unie používá

Jandejsek Prouzovi a Moravcovi: jak může být zemědělec konkurenceschopný, když to sem dovezou za 40% výrobní ceny?

Moravec šílí: ale zemědělská společná politika s nimi počítá!

Jandejsek: "Ale ty dotace musí být stejný, rozumíte? V roce 2013 měly být dotace srovnaný a co se srovnalo. Nic!"

Moravec kvílí: "Ale premiér..."

Nemá cenu dále pokračovat. Slušnému člověku se z Pirátů a Bruselu zvedá žaludek. A tisíckrát můžeme být proti Babišovi, tak tento hnůj proti České republice nesmíme připustit. Ne, proti Babišovi, ale proti České republice založené na superzvrácenosti udavačů, kteří se neštítí ničeho.

 

Zdeněk Jandejsek je český zemědělský inženýr a podnikatel, předseda představenstva akciové společnosti Rabbit CZ, od března 2017 prezident Agrární komory ČR.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Cenzura na Aeronetu

  Falešná alternativa Aeronet podporuje lupiče Babiše premiérem. Vychcaný čobolský lupič Babiš kradl od roku 1995 úspěšné, ziskové státní podniky s pomocí ODS, Kalouska, ČSSD a teď čerpá dotace a rozfofrovává půl bilionu.
  Nepublikovaný komentář:
  Vy jste případ pro psychiatra. Co vy jste za blbé a amorální lidi!!!!!!!!!! Pošahané české obyvatelstvo vydatně dotuje organizovaný zločin!!!!!!!!
  Proč cpete veřejné peníze, miliardy a miliardy dotací do huby zlodějům Babišovi, Kellnerovi, Křetínskému (právník JUDr. Křetínský je bílý kůň Martina Romana, správce majetku nakradeného Romanem v ČEZu a přítel Kellnerovy dcery Anny Kellnerové) a jiným, co se rozvalují na kdysi úspěšných, ziskových státních podnicích, co nám ukradli?
  Co cpete miliony a miliony dotací na skiareály a zámecké hotely LTO vrahů bývalého policisty Kutala a Šišmy, Íčkovi Langerovi, Mynářovi?
  Proč za ty miliardy dotací nepostavíte mladým státní byty nebo nedáte mladým bezúročnou půjčku (za socialismu bezúročná novomanželská půjčka 200 000 Kč na individuální výstavbu nebo družstevní výstavbu, to je v přepočtu dnes půjčka 2 miliony korun!)???????????
  https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1985-136
  Proč cpete 2 miliardy dotací ročně do huby Babišovi a nedáte tyto 2 miliardy dotací medvědici Koře, která živoří celý život v betonovém kotci v ZOO Brno? Proč medvědici Koře nekoupíte les????? A jiným ohroženým druhům před vyhynutím, kterým lidé všechno vzali, život i životní prostor??????
  Na odstrašující podmínky ledních medvědů v Brně se přišlo díky World Press Photo
  https://www.expres.cz/zpravy/brno-zoo-ledni-medvedi-world-press-photo.A190104_222949_dx-zpravy_krio
  Proč z dotací neopravíte infrastrukturu, vodovodní a kanalizační potrubí, památky?????

  Panství bývalého místopředsedy ODS Ivánka Langera: Kdo mu to zaplatil? Evropské a státní dotace
  Sportovní projekty v obci Véska u Olomouce, vesměs spojené s bývalým ministrem ODS Ivanem Langerem, získaly dohromady přes 160 milionů korun z evropských a státních dotací.
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/241752/panstvi-byvaleho-mistopredsedy-ods-ivanka-langera-kdo-mu-to-zaplatil.html
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ivan-langer-veska-dolany-dotace-sportovni-areal-matka-staveni.A190314_094828_domaci_jn
  Dotace pro Mynáře poskytnuty v rozporu s pravidly
  Na výstavbu penzionu v Osvětimanech, který provozuje firma hradního kancléře Vratislava Mynáře, byla neoprávněně získána téměř šestimilionovou dotace. Vyplývá to ze závěrů kontroly Úřadu regionální rady ROP Střední Morava.
  https://www.transparency.cz/dotace-pro-mynare-poskytnuty-v-rozporu-s-pravidly/
  Dotace bohatým: za evropské peníze se staví luxusní hotely
  https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/dotace-bohatym-za-evropske-penize-se-stavi-luxusni-hotely_82791.html
  Státní podpora pro bohaté Babiš, Kellner, Křetínský… Web Dotační parazit ukazuje, kdo nejvíc profituje na dotacích
  Z veřejných rozpočtů jsou systematicky podporovány velké podniky, respektive holdingy, jakými jsou Agrofert a Synbiol ze svěřenského fondu Andreje Babiše, Energetický a průmyslový holding Daniela Křetínského, PPF Petra Kellnera či KKCG Karla Komárka.
  https://www.irozhlas.cz/ekonomika/kdo-profituje-na-dotacich-web-dotacni-parazit-nabizi-zatim-nejuplnejsi-prehled_1710031000_pek
  Nemluvě o 13,9 mld. Kč přímo ukradenými Vaňhovou (ČSSD), Houskou (ČSSD), Novákem (ODS) a dalšími krajskými zastupiteli a kmotry Ústeckého a Karlovarského kraje z celkem 19,5 mld. Kč evropských dotací, které dostal ROP Severozápad k dispozici od Evropské unie! Takoví šílení zloději, všichni jsou stíháni na svobodě, státní zástupce z Bradáčové pražského vrchního státního zastupitelství Tomáš Minx je dodnes stále ještě ani neobžaloval! Však dlouholetý ústecký krajský státní zástupce Jan Jakovec a jeho náměstkyně Lenka Bradáčová po mnoho let kryli tyto velkozlodějny ROP, Babiše Lovochemie, Mrázka a Pitra Setuza a Koláčka a spol. Mostecká uhelná v Ústeckém kraji! Zajistila Policie ČR vůbec 13,9 mld. Kč z ROP Severozápad nebo si je tito velkozloději uložili na Panenských ostrovech???
  https://www.novinky.cz/krimi/clanek/ten-pomer-bije-do-oci-rop-severozapad-mel-na-dotace-195-mld-prosustrovat-se-melo-139-mld-40018423

 • V odpovědi na: Cenzura na Aeronetu

  Žádám vás, abyste se zase uklidnil, protože vaše nenávist hraničí s tím, co je už za hranou svobodné kritiky. Děkuji.

  Krátká URL:
 • Chorobna nenavist vami zmita.

  V odpovědi na: Cenzura na Aeronetu

  Jestlize jste presvedcen, ze Babis je zlodej a jste o tom dokumentovan, bezte a podejte na neho soudni zalobu! Tady se muzete akorat vyprazdnit, lidi to neberou. Babis je mensi zlo, jak vsichni grazlove, podilejici se na stvanici Babise a zalujici na neho v Bruselu. Nesahaji mu pracovitosti, znalosti jazyku a zkusenosti z vedeni koncernu ani k podrazce.

  Krátká URL:
 • Palermo chráněné Bradáčovou

  V odpovědi na: Chorobna nenavist vami zmita.

  Trestní oznámení hází Babišova nosatá služka Bradáčová 20 let do koše, moulo! Neprve litoměřická, pak ústecká krajská a od 2012 vrchní pražská!
  2001 - ČSOB coby právní nástupce zkrachovalé banky IPB podává na Babiše trestní oznámení pro ukradení půl miliardy z IPB (nesplacený úvěr) a 51 % akcií Lovochemie, které patřily bance IPB jako zástava za úvěr. Také německá firma Bags podává na Babiše trestní oznámení. Případ dozoruje začínající litoměřická státní zástupkyně Bradáčová. Bradáčová nikdy Babiše neobžalovala. V Lovochemii v té době byla zaměstnána i Babišova manželka Monika Herodesová jako asistentka obchodního ředitele a bývalý ředitel ukradené Lovochemie Richard Brabec (OF, ODS, Unie svobody, ANO) je dnes ministr životního prostředí.
  Znalec, který řešil převzetí Lovochemie, dnes pracuje pro Agrofert
  https://www.euro.cz/byznys/babisova-mura-znalec-ktery-resil-prevzeti-lovochemie-dnes-pracuje-pro-agrofert-1337964
  2001 - ČSOB coby právní nástupce zkrachovalé banky IPB podává na Faltýnka pro ukradení 2,35 miliardy korun (nesplacený úvěr) z Tchecomalt Group Prostějov, původně státní podnik Obchodní sladovny Prostějov se základním kapitálem 673 118 644,- Kč (v dubnu 1989).
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tchecomalt-csob-dava-trestni-oznameni.A010731_084525_olom_zpravy_kot
  2004 - Polská policie a parlamentní komise vyšetřují Babišovy úplatky vládě Špidly a Grosse (ČSSD) při privatizaci Unipetrolu
  31.01.2019 Obžalovaný zeť Schillerové zproštěn viny z vytunelování záložny Unibon
  Krajský soud v Ostravě zprostil obžaloby podnikatele Davida Rusňáka, Daneše Zátorského a Radka Hradila obžalované z podílu na vytunelování ostravské záložny Unibon. Podle obžaloby způsobili škodu až 120 milionů korun, hrozilo jim až deset let vězení. Firmy, které patřily Zátorskému nebo v nichž měl podíl, si v letech 2005 až 2011 braly v Unibonu úvěry. Úvěry podepisovali Rusňák a Hradil. Soudkyně Šárka Skalská ale konstatovala, že se jim žádnou vinu nepodařilo prokázat. Škoda přes 120 milionů, jíž se obžaloba týkala, představovala pouze nezaplacenou jistinu a podle státní zástupkyně Brigity Bilíkové jde jen o zlomek skutečných škod. Záložně Unibon odebrala ČNB licenci v roce 2012. Fond pojištění vkladů vyplatil odškodnění klientům záložny více než 1,8 miliardy korun.
  https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/obzalovani-z-vytunelovani-zalozny-unibon-byli-zprosteni-viny_512135.html
  2011 - uprchlý Krejčíř v nepřítomnosti odsouzen za vytunelování 150 milionů z rodinné firmy Tomanových Agrotrade (přejmenovaná na Technology Leasing). "Vytunelovaná částka, která šla za ním (Krejčířem), ale byla podle redaktorky časopisu Respekt Hany Čápové o hodně menší než ta, která zmizela za Tomanovými. Krejčíř podle rozsudku připravil Technology Leasing o 107 milionů korun. Když ale firma skončila v konkurzu, ukázalo se, že dluží téměř jednu miliardu. O nejvíce peněz přišel stát. Největším věřitelem zkrachovalé firmy byla totiž státní Česká konsolidační agentura. Agrotrade/Technology Leasing jí dlužila více než půl miliardy korun."
  Miroslav Toman je dnes ministr zemědělství v Babišově vládě za ČSSD a po Babišovi druhý největší příjemce zemědělských dotací.
  https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/2135259-krach-byvale-firmy-tomanovych-zaplatili-danovi-poplatnici-ministerske-rodine-velke

 • Roman

  Egypt se chystá na útok proti tureckým okupantům v Libyi. Turecko tam podporuje islámské teroristy s tichou podporou EU a NATO. Pokud dojde k střetu Egypta s Turkem, tak dotační guru Babiš a EU možná pošlou české vojáky bránit Turky. Egypt naopak budou asi bránit Rusové.

  Egypt’s Gen. Sisi and UAE threaten Libyan intervention
  https://www.veteranstoday.com/2020/06/21/egypts-gen-sisis-and-uae-threaten-libyan-intervention/
  "John Zook 22. června 2020 v 10:30 Víme, kdo především nese vinu za tento nepořádek, Obamova vláda je přímo mezi vinnými. Válka na Ukrajině, válka se Sýrií, Benghazí… to vše z Obamova Bílého domu. Lidé v Libyi jako všichni ostatní na Blízkém východě budou i nadále trpět důsledky Izraele a jejich loutkových vlád na Západě. Dokud bude existovat Izrael, na Středním východě nebude mír. Čím déle Izrael existuje, tím rozhodnější bude vyhladit všechny ostatní. To musí skončit. Izrael musí být zastaven všemi nezbytnými prostředky. Pokud jde o Ameriku, nadcházející ekonomický kolaps ukončí veškerá zahraniční dobrodružství. Amerika se rozpadne a měna nestojí za nic, jak se již stává. Amerika bude nucena uzavřít všechny cizí základny a přivést všechny své vojáky domů, kam patří. Ron Paul má pravdu."

 • Migranti ante portas EU. Opet!

  Rekum ruplo v bedne. EU je v tom nechava, protoze migrace tmavych parazitu ma spasit Evropu a tak nechce branit Schengenskou hranici.
  Znasilnovani vysich zen a dcer, utoky nozem mame brat jako obohaceni, folklor!
  https://www.arfa.cz/jsou-to-pijavice-rusime-neziskovky-udelaly-si-z-dovozu-migrantu-kseft-oznamilo-recko-a-snizilo-pocet-dovozcu-migrantu-ze-287-na-18-skrty-budou-pokracovat-potrefeni-jiz-bezi-zalovat-do-bru/#.XvG5tC334RU

Nejnovější články