Mnozí dnes vytřeštěně žasnou, jaký plebs žije v USA. Madam Madeleine Albrightová, přítelkyně Havla před léty říkala: Broučci jsou na Ameriku moc sexističtí, vnoučatům je radši nečtu. Prý tam jsou muži příliš mužští a ženy příliš ženské.

 

 Za komunistů , kdy byly na indexu knížky jako Černí baroni a další by nás ani ve snu nenapadlo, že ještě větší zvěrstva příjdou v roce 2020 ze západu a USA, že se budou bolševicky likvidovat filmy "Sever proti Jihu", Forrest Gump, či film režiséra Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu, kterému zase zazlívají kontroverzní vyobrazení herce Bruce Leeho a téměř chybějící zastoupení černochů.

Vůdci Islámského státu se řežou smíchy - proti této zhovadilosti byli břídilové, akorát že je zatím méně násilí. Zatím...

 

Když v době totality toto pochopil první americký emigrant za železnou oponu zpěvák, písničkář, filmový herec, režisér a scenárista z Colorada - Denveru Dean Cyril Reed, mysleli jsme, že mu totálně přeskočilo. Každý utíkal na západ a najednou šok, on utekl na východ, takže ho na západě přejmenovali na Rudého Johna. Žil ve východním Německu a stejně tak náhle jeho život skončil: podle policejních záznamů měl Dean spolykat prášky, podřezat si žíly a ještě navíc skočit do jezera. Jeho rodina říkala, že ho agenti z USA zavraždili, ale to už se nikdy nedozvíme.

Dean Reed a Václav Neckář
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Hlavně původně jižanská Demokratická strana byla ve druhé polovině 20. století ukradena největšími nepřáteli konzervativního Jihu: liberály ze Severu, černochy, hispánci, italsko-irskou mafií Kennedyové a turkomongolskými imigranty z východní Evropy George Soros, Korbelová Albrightová, Chuck Schumer!!! Kteří se nyní snaží znovu rozdmychat občanskou válku, žádná vize, jen destrukce arabského Středního východu, Evropy a USA!

  Americká občanská válka (1861–1865), zvaná Válka Severu proti Jihu
  Proti Demokratické straně, hájící zájmy jižanských plantážníků a producentů bavlny, byla založena roku 1854 Republikánská strana USA, která hájila zájmy průmyslníků ze Severu. V roce 1860 se Sever podílel na celkovém ročním produktu USA 92,5 %. Diplomaté Jihu navíc spoléhali na to, že se do konfliktu zapojí i Francie a Británie, které Jihu pomohou, a společnými silami pak zničí Sever USA, který byl pro tyto dvě evropské mocnosti nebezpečným hospodářským konkurentem. Zatímco Velká Británie a Francie sympatizovaly s Konfederací, Rusko projevilo svůj kladný vztah vůči Unii tím, že v létě 1863 vyslalo jednu eskadru do New Yorku a druhou do San Francisca. K bojům sice nedošlo, ale pouhá přítomnost ruských válečných lodí ochránila San Francisco před případným útokem ze strany Konfederace.

 • Ruské válečné lodě v New Yorku

  V odpovědi na: *

  Ruské válečné křižníky Alexandr Něvský, Peresvet a další plavidla ruské Atlantické flotily zakotvily pod velením kontradmirála Stepana Lešovského 24. září 1863 v přístavu New York, kde setrvaly 7 měsíců. Chránily New York na pozvání amerického prezidenta Abrahama Lincolna. New York byl vyzdoben ruskými vlajkami, na jejich počest byly pořádány opulentní bankety a bály. Fregata Alexandr Něvský dokonce krátce kotvila i ve Washingtonu D.C.
  https://www.boweryboyshistory.com/2013/09/150-years-ago-russians-invaded-new-york.html

 • *

  To je fraška...

 • *

  Jenže děti nečtou Broučky nebo možná někdo jo, ale sledují placeného debilního hnusáka Kovyho. Jak se Kovy se vyjádřil k AMERICKÝM NEPOKOJŮM, správně liberálně demokraticky:
  https://www.youtube.com/watch?v=rNqT6Szlwu8

  Kovy spolupracuje se zbrojařskou lobby GLOBSEC (kampaň Kovyho a Člověka v tísni v základních a středních školách proti tzv. fake news = informacím a médiím nevlastněných kleptooligarchií), s Georgem Sorosem OPEN SOCIETY FUNDS, homosexuální lobby LGBT, Českou spořitelnou a Junckerovou Evropskou komisí.

  21.09.2017 Česká internetová hvězda se sešla s předsedou Junckerem: Vůbec není upjatý, házel vtípky. Kdyby Česko odešlo z EU, tak já odejdu z Česka
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ceska-internetova-hvezda-se-sesla-s-predsedou-Junckerem-Vubec-neni-upjaty-hazel-vtipky-Kdyby-Cesko-odeslo-z-EU-tak-ja-odejdu-z-Ceska-504990

  Ukradená Česká spořitelna (rakouská Erste Group, předseda ČSSD Miloš Zeman, místopředseda ODS Miroslav Macek) - Výroční zpráva 2018, strana 60
  "Žákům prvního stupně byla určena i multimediální expozice Jak se točí peníze, která je nenásilným a interaktivním způsobem vedla k zodpovědnému hospodaření s penězi. Putovní expozice, kterou do České republiky Spořitelna přivezla už podruhé, je vlastně velkou hrou. Na jejím začátku dostanou děti malý (virtuální) kapitál na spořící kartě. Dále prochází výstavou, během níž se seznamují blíže s financemi, různě pracují a vydělávají peníze, které mohou použít na volnočasové aktivity, měnit za produkty, spořit nebo darovat. Ambasadorem celého projektu v plzeňském prostoru DEPO2015 se stal známý youtuber Kovy. Expozici od jejího zahájení v říjnu 2017 do dubna 2018 zhlédlo více než 12 tisíc návštěvníků. Pobyt v Bruselu
  a Antverpách spolu s ambasadorem výstavy youtuberem Kovym si užila desítka výherců online soutěže."
  https://www.csas.cz/static_internet/cs/Obchodni_informace-Produkty/Investovani_(Fondy_a_Financni_trhy)/Akcie_a_dluhopisy/Prilohy/2019_0010_cs_matka_vz_2018_cz__06.pdf

  Člověk v tísni najal nejznámějšího českého YouTubera, aby dětem a mládeži na školách vysvětloval, že mají věřit jen velkým médiím s oligarchy za zády! Učitelé prý mají věřit agenturám ČTK, AP, AFP a Reuters, ale tyto agentury vydávají tiskové zprávy zásadně anonymně, podepsané jen svými značkami agentur! Proč neziskovka zneužila mladého chlapce pro propagandu?
  https://aeronet.cz/news/clovek-v-tisni-najal-nejznamejsiho-ceskeho-youtubera-aby-detem-a-mladezi-na-skolach-vysvetloval-ze-maji-verit-jen-velkym-mediim-s-oligarchy-za-zady-ucitele-pry-maji-verit-agenturam/

  Kleptooligarcha Kellner si založil v roce 2019 novou nadaci. Nová Nadace PPF má hájit konzervativní hodnoty. Youtuber Kovy pro Deník N vysvětlil, proč se k projektu nepřipojil (Kovy se nepřipojil, protože liberální demokraté jako on zásadně zpívají jen jak Soros píská..!)
  https://twitter.com/enkocz/status/1181232416121380865?lang=en
  https://www.facebook.com/enkocz/posts/493901701459644/

  Brožura GLOBSEC - mezinárodní bezpečnostní fórum Globsec
  FROM ONLINE BATTLEFIELD TO LOSS OF TRUST? Perceptions and habits of youth in eight European countries
  strana 30
  "Nevertheless, one of the most influential and respected Czech YouTubers is Kovy who also attempts to educate and raise awareness on important societal issues to younger generations.
  INFLUENCERS
  Students seemed not to be easily influenced by anyone while having their own strong opinions. However, provided with strong and solid arguments, they claimed to be open to change. “Idols” and strong opinion makers who the respondents trust are:
  ⊲ Martin Veselovský (DVTV)
  ⊲ Jindřich Šídlo (Seznam Zprávy)
  ⊲ Petr Honzejk (Hospodářské noviny – Economic Newspaper)
  ⊲ Alexandr Mitrofanov (Novinky.cz/Právo)
  With YouTube being popular among the young, the most viewed Czech video on YouTube came from Kovy (YouTuber Karel Kovář) with 7 815 500 views. Other popular YouTubers are:
  ⊲ Erik Meldik (professional YouTuber) with the outreach of 2,643,482 16
  ⊲ Jiří Král (professional YouTuber) with the outreach of 1,737,110
  ⊲ Zuzka Light (fitness YouTuber) with the outreach of 1,729,537"
  http://www.amo.cz/wp-content/uploads/2018/10/From-Online-Battlefield-to-Loss-of-Trust_1by1-1.pdf

 • Kdo podporuje nepokoje BLM

  Vyber si rasu, vyber si společenskou třídu. O pravici a levici v současné politice. Dochází k totálnímu zmatení pojmů. Současní černoši bojují za právo stát se novými plantážníky, fanoušci Třetí říše vyjadřují solidaritu v boji za světlou budoucnost naší planety. Současný levicový liberál nebo sociální demokrat nemá absolutně nic společného s myšlenkami socialismu nebo komunismu. Kdyby dnes žil Lenin, vystřílel by do těchto pokrytců celý zásobník a Marx by mu nosil další zásobníky s patronami. Anarchisté, narkomani a devianti z LGBT nemají absolutně nic společného s dělnickou třídou. To je přímo antidělnická třída. To nejsou socialisté, nýbrž zcela zbyteční a neužiteční lidé neschopní se integrovat do zdravé normální společnosti, kterou se tudíž snaží vysát a zničit.

 • *

  V odpovědi na: Kdo podporuje nepokoje BLM

  Soros dělá z USA druhé Mexiko. Takový je program Demokratické strany a jejího hlavního sponzora Sorose. Demokratická strana byla vždy liberální, nikoli socialistická, to je docela častý omyl.

 • Biologicke zbrane USA

  Jsou vyvijeny nejenom v USA a patentovany (existuje i US patent na Korona virus!). Je rada US biolaboratori na hranicich Ruska a Ciny.
  Biolaboratoře placené Pentagonem jsou na území několika států a jsou postrachem jejich obyvatel. V postsovětském prostoru se nacházejí na Ukrajině, v Gruzii, Arménii a Kazachstánu. Prezident Kazachstánu Tokajev neočekávaně oznámil, že američtí specialisté biolaboratoř v Almatě opouštějí.
  Ruské ministerstvo zahraničí si nejednou přálo navštívit biolaboratoře v bývalých sovětských republikách, umístěné vždy u ruských hranic a představující potenciální nebezpečí. Ruský ministr zahraničí Lavrov k tomu před dvěma lety řekl: „V souvislosti s těmito laboratořemi naše speciální služby i vědci zbystřili pozornost. Nevylučují, že to následně může být použito proti nám. V Západní Evropě je nebudují.“ Komentoval tak přání ruských odborníků navštívit laboratoře placené Pentagonem. Ujišťování zemí, ve kterých laboratoře fungují, že slouží výhradně pro zdraví místních obyvatel, neobstojí. Pentagon nepracuje jako světová ozdravovna, ale jako válečný nástroj.

 • *

  V odpovědi na: Biologicke zbrane USA

  Ale alespoň se nám panikou podařilo zastavit tankovou operaci BARBAROSSA Č. 2 čili cvičení DEFENDER-Europe 20, to vypadalo fakt nebezpečně. A myslel jsem, že se rozzuříte k nepříčetnosti, když si uvědomíte, že Babiš zruinoval firmy i státní rozpočet zákazem vycházení kvůli neexistující epidemii a vymetete ho do vězení, nejlépe i s většinou našeho zločineckého parlamentu. Vždyť politické poměry v Česku jsou na úrovni Ukrajiny a Kosova. Příšerné.

 • *

  V odpovědi na: Biologicke zbrane USA

  Díky za informaci, no ale Fort Detrick je naopak znovu otevřený.
  Ještě jsem k tomu vyhledal:
  České národní listy Američané opustili biolaboratoř v Almatě 7.června 2020
  Prezident Tokajev řekl: „Pracovali jsme v oboru biologické bezpečnosti na bázi bývalého protimorového institutu v Almatě. Nyní v souvislosti s vypršením smlouvy referenční laboratoř Američané opustili a pracují tam jen kazašští odborníci na účet našeho rozpočtu.“
  https://www.facebook.com/permalink.php?id=107618950706191&story_fbid=184741479660604

 • Korona virus: vládní výsměch zákonům, ovčanská společnost

  V odpovědi na: Biologicke zbrane USA

  "Premiér Babiš a ministr zdravotnictví Vojtěch si z nás dělají srandu, a my držíme huby a krok. Kdybych já nezákonně někomu omezoval osobní svobodu, to by se mnou státní aparát zatočil! Když něco takového dělá vláda všem lidem v zemi, tak ti, co jsou jako ovce, jí ještě fandí, a policie jí poslouchá. Však si to sami poslechněte." Více na
  https://ceskavec.com/2020/06/korona-virus-vladni-vysmech-zakonum-ovcanska-spolecnost

Nejnovější články